Opinie o Gandalf Travel w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gandalf Travel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gandalf Travel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gandalf Travel w Łódź

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam wręcz ostrzegam przed pracą u Tego człowieka. Gość jest (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy na czas, trzeba się prosić o swoje pieniądze, przeciąga kombinuje. Nie wolno mu wierzyć na słowo wszystko bierzcie na piśmie ale smsem.

Czy zdarzają się nadgodziny w Gandalf Travel?

Ola Nowy wpis

Ja pracowałam zeszłego lata i bardzo sobie chwale. Wszystko dobrze zorganizowane pomimo trudnych warunków związanych z obsługa grup w czasach COVID-19. Polecam!

Mario

Ciekaw jestem @Nigdy wiecęj co ty i gdzie robiłeś bo nie znalazłem w tej opinii nic konkretnego. Ja pracowałem z grupą w Holandii i bardzo sobie chwale zarówno pracę i organizację wyjazdu, jak i współpracę z biurem.

Dorota Nowy wpis
@Mario

Bardzo się cieszę, że miło wspominasz pracę, wyjazd oraz współpracę z biurem. Czy napisałbyś może coś więcej na temat innych warunków pracy? Jak wysokie było wynagrodzenie oraz jak pracowało Ci się z innymi pracownikami firmy?

Brałeś udział w rekrutacji do Gandalf Travel. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Daniel

@Adam Jak łatwo jest oskarżać a może warto zastanowić się? Czas dla branży jest dramatyczny to trudno oczekiwać dobrych nastrojów.

Tamara

Jak nastroje w firmie bo sytuacja branży jest niełatwa, czy te dodatki dla dzieci coś pomogą?.

@Tamara

Tak jak zawsze firma do bani to i nastroje do bani.

Odradzam. Szukali frajera na dwa tygodnie bo mieli mieć stażystę. Dostałem umowę po 2 tygodniach z datą zakończenia umowy. Ten sam dzień zakończenia co data na umowie. Zero szkolenia i potem tylko opieprz za coś czego nie umiałem bo nikt nie kiwnął palcem żeby przyuczyć. Omijajcie z daleka

Nigdy wiecęj

Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy jako pilot/rezydent w Makarskiej, to już szczerze współczuję. Niekompetencja, dezinformacja, oszustwa, bałagan, zbijanie stawek, niewypłacalność, totalny brak szacunku do pracownika - horror. Przygotuj się na ciężką orkę dzień w dzień od świtu do świtu, za którą i tak zostaniesz zgnojony, a na koniec zgarniesz parę stówek i to z kilkutygodniowym poślizgiem. Plusem jest kilku kierowców, którzy fachowo wykonują swoją pracę. Rezydenci - starzy wyjadacze, którzy zostają tam na dłużej (bo nigdzie indziej zapewne by ich nie przyjęli) wykazują dość mocne problemy psychiczne i zboczone ciągoty w kierunkach zupełnie nieoczekiwanych. Jeśli zaś zastanawiasz się nad wyjazdem jako klient - nie wypuszczaj na kolonie swoich dzieci! Odradzam!!!

Dorota
@Nigdy wiecęj

Z Twojej opinii wynika, że praca w Gandalf Travel to niezbyt pozytywne doświadczenie. Wspominasz o tym, że firma jest niewypłacalna. Zdarzyło Ci się nie dostać wypłaty?

Daria

A moze firma uważa, że każdy przychodzący pracownik zna swoje obowiązki i nie muszą już więcej szkolić?

Absolutny brak organizacji i szacunku do pracownika i klienta. Podjęcie się pracy tam było jedną z najgorszych decyzji w moim życiu. Zero przygotowania, pracownik nie dostaje wielu podstawowych informacji niezbędnych do dobrego wykonywania pracy, sprzeczne komunikaty, dziwne relacje w firmie. Niektórzy zaprzyjaźnieni kierowcy mogą pisać pozytywne opinie albo sam właściciel, który bierze na siebie kuriozalną ilość obowiązków i wydaje mu się, że daje sobie radę. Oszukują i oferują więcej niż są w stanie dać. Trzeba się tłumaczyć przed niezadowolonymi gośćmi, którzy dostali coś innego niż kupili. Nie sposób opisać w kilku słowach co tam się dzieje. Nie wiem jakim cudem ta firma nadal funkcjonuje. Koszmar, tragedia, porażka. Jeśli rozważasz pracę tam jako pilot/rezydent to odpuść sobie, a potem sam sobie podziękuj.

Dominik

Czyli raczej nie polecacie zatrudnienia w tej firmie?

na

zero szacunku ze strony biura, omijać szerokim łukiem

Kama
@na

Mam pytanie, wyplacaja pieniadze pilotom? Czy sa jakies problemy?

Stella

Miałam zamiar aplikować do firmy ale niepokojące są te informacje na forum.

Magda
@Stella

Pracy dużo, małe zarobki i dużo stresu ale jeśli jesteś osobą bez doświadczenia w turystyce to może warto przemęczyc się jeden sezon za rok poszukasz w innej firmie. Pracowałam dwa lata temu w Makarskiej jako rezydent, pracy nie wspominam miło ale już drugi sezon pracuję w dobrej firmie...mniej pracy więcej pieniedzy. Spróbuj zdobędziesz doświadczenie i zmienisz.

anonimus

Ta firma to farsa, chyba tylko dzięki jakiejś magii jeszcze utrzymuje się na rynku i ktokolwiek chce z nimi pracować. (usunięte przez administratora)Bałagan organizacyjny, niezadowolenie turyści. Odradzam pracę w tej firmie!

Łysy

Jeżdżę kilka lat w tej firmie jako kierowca autokaru . Wcześniej zmieniałem często pracodawców . Tu zostałem . Stabilne i przewidywalne zatrudnienie. I naprawdę przyzwoite zarobki, jeżeli chce się jeździć . Kursy różne, ale robota cały rok. Lubię atmosferę w Gandalf Travel za: Bezpośrednie i partnerskie relacje pracodawcy z pracownikami

Adamos

Niewiem o co kaman z tymi komentarzami, Flota super Trasy super Pan na rozmowie uprzejmy Propozycja 4500-7000 to chyba nie złe pieniądze w Pl Zaplecze socjalne super Pracy dużo bo to turystyka ale coś za coś skoro masz D to albo mzk i swoje łóżko ale 2300zl albo turystyka i 3 x tyle Jedziesz zwiedzasz jesz spisz i jeszcze za to płaca Taką pracę trzeba lubić Nie bądź mądrzejszy niż właściciel to i ciebie będą szanować Ja jakoś nie widzę tu nic na NIE Źle ci w gandalfie idź do raftransu :):)

Lili

Sławek, nie bajeruj

nick
@Adamos

Pozytywna opinia oznacza, że jest nieprawdziwa... Negatywna, że konkurencja... Jak się w tym wszystkim połapać?

Darmir
@Adamos

Z tego co wiem, w dużych miastach miejscy kierowcy mają pod 4 tyś. A klakierzy istnieli, istnieją i istnieć będą. I będą i klaskać i gwizdać, zależnie za co będzie się im płacić.

Myszka
@Adamos

Jeżeli wam pasuje firma, to pracować, jeżeli nie jest dobrze, uciekać Ja właśnie postanowiłam zmienić pracę, szukam czegoś sensownego, nie na łapu capu. W końcu człowiek musi podjąć jakąś decyzję, a nie harować za psie pieniądze i dawać się sobą pomiatać.

olka

Mimo to jednka wczesniej wiem, że poszukiwali i Kierowców oraz Specjalistów ds. turystyki, wiec podejrzewam,że na wakacje pewnie też.

DDriver

Ja jeżdżę u nich już drugi rok i nie wiem, skąd możliwa taka rozbieżność opinii, bo wypłatę mam zawsze najpóźniej pierwszego, co w poprzednich firmach zawsze było co najmniej do 10 dnia miesiąca . Zleceń przewozu mam dużo, więc wychodzi mi pensja na poziomie 4000 zl, co mnie osobiście na warunki polskie satysfakcjonuje. W Holandii pewnie zarobiłbym 5 razy tyle ... Ale coś za coś :) Pozdr

RALF

jedyna zaleta samochody nowy, firma nie uczciwa, długo się czeka na pensja, jakby z łaski płacą, nawet zablokowali mój numer żebym nie mógł dzwonić, jakaś paranoja ta firma

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Miałam niestety wątpliwą przyjemność tam pracować. W kilku słowach. Bałagan, zamieszanie, kłamstwo, marne zarobki, wykorzystywanie, okropny poziom organizowanych wyjazdów, niezadowolenie pracowników. TRAGEDIA.

Zostaw merytoryczną opinię o Gandalf Travel - Łódź

• Jak się pracuje w Gandalf Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Gandalf Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gandalf Travel