Gandalf Travel

Łódź

Opinie o Gandalf Travel

olka

Mimo to jednka wczesniej wiem, że poszukiwali i Kierowców oraz Specjalistów ds. turystyki, wiec podejrzewam,że na wakacje pewnie też.

DDriver

Ja jeżdżę u nich już drugi rok i nie wiem, skąd możliwa taka rozbieżność opinii, bo wypłatę mam zawsze najpóźniej pierwszego, co w poprzednich firmach zawsze było co najmniej do 10 dnia miesiąca . Zleceń przewozu mam dużo, więc wychodzi mi pensja na poziomie 4000 zl, co mnie osobiście na warunki polskie satysfakcjonuje. W Holandii pewnie zarobiłbym 5 razy tyle ... Ale coś za coś :) Pozdr

RALF

jedyna zaleta samochody nowy, firma nie uczciwa, długo się czeka na pensja, jakby z łaski płacą, nawet zablokowali mój numer żebym nie mógł dzwonić, jakaś paranoja ta firma

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Miałam niestety wątpliwą przyjemność tam pracować. W kilku słowach. Bałagan, zamieszanie, kłamstwo, marne zarobki, wykorzystywanie, okropny poziom organizowanych wyjazdów, niezadowolenie pracowników. TRAGEDIA.

Zostaw opinię o Gandalf Travel - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gandalf Travel