Opinie o Aptelia (Olmed Sp. Z O.O. Sp. K.) w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Olmed Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olmed Sp. z o.o. Sp. k. w Łódź

Czy rotacja pracowników w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. na Pakowacz – pracownik magazynu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 grudnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Agata

Ok, nawet jeśli jest tak jak piszesz, to czemu nikt nie spróbuje normalnie z ty, szefostwem na ten temat porozmawiać,? Ktoś jest ponad kierowniczką, co nie, to chyba tam trzeba uderzyć? Bo to obrażanie, o którym piszesz to wykracza poza pewne granice chyba?

Ja pracuję w firmie od niedawna, atmosfera jest ok. Zatrudniają cały czas nowych bo pracy jest dużo.

Ryszard
@Nowy

Powiesz na jakie stanowiska przyjmują bo jestem zainteresowany robotą. Można się dostać bez doświadczenia? Szybko się uczę więc wystarczyłby mi tylko przeszkolenie ;)

@Nowy

Na przestrzeni ostatniego roku w firmie OLMED doszło do znacznej rozbudowy oferty produktowej, a także do zwiększenia wolumenu sprzedaży. Chcąc utrzymać obecne tempo rozwoju i pozycję na rynku, musimy także inwestować w zasoby ludzkie, między innymi zatrudniać nowych pracowników. Oferta o której mowa w opinii wiązała się z chęcią obsadzenia nowych stanowisk pracy. Jeżeli chodzi o rotacje to oczywiście występuje również u nas. Pracownicy zmieniają pracę, awansują, odchodzą na urlopy macierzyńskie, co jest procesem jak najbardziej naturalnym.

Franciszek
@Olmed Sp. z o.o. Sp. k.

O widzę, że można u Was awansować. W takim razie po jakim czasie pracy można liczyć na awans?

@Olmed Sp. z o.o. Sp. k.

Witam, czy firma zatrudnia z grupa inwalidzka?

Czy magazyn pracuje na 3 zmiany?

@Agata

Agata a próbowałaś rozbić głową ścianę? Tak właśnie podchodzi szefostwo olmedu do takich sytuacji niby się interesują a zamiatane jest to pod dywan.

Ona

Hej, ja pracowałam na magazynie i polecam, bardzo miła atmosfera , jedynie do czego mogę sie przyczepić to zarobki, ale to kwestia odgórna .

Dorota
@Ona

To co z tymi zarobkami było nie tak?

Justyna
@Dorota

Hej, ja pracuje na magazynie zarobisz więcej trochę niż najniższa krajowa, ale atmosfera dobra jeżeli chodzi o szefostwo są wyrozumiali, ludzie różnie, to rotacja widomo , ale stali pracownicy są tacy co zostają są zżyci że Soba. Pracowałam wcześniej w 2 firmach na kompletowaniu, tu mi najlepiej .

Agata
@Justyna

Hej i jak na dzień dzisiejszy ze stawkami stoicie? Pisałaś, że więcej niż najniższa to tak ze 2 / 3 stówki masz na myśli? Do dziś coś wzrosło może?

@Dorota

Uwłaczały godności człowieka i pracownika. Minimum pieniędzy i wymagania z kosmosu.

@Agata

20zl brutto na zleceniu. 3480 brutto na umowie o pracę plus 130zl premii od braku zwrotów i reklamacji.

Czy Aptelia (Olmed Sp. Z O.O. Sp. K.) udziela może pożyczek pracowniczych? Na jakie ewentualne dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracownik.

Pracownik olmedu może liczyć na siebie. Firma nic od siebie nie daje a wymaga bardzo dużo. Nie ma pożyczek ani wsparcia od pracodawcy.

Pracownicy

Pracy i wymagań coraz więcej, a zarobki nadal niskie - nieadekwatne do przydzielonych obowiązków. Brak benefitów na święta, brak zniżki pracowniczej. Atmosfera w firmie była świetna, teraz jest ok, niestety robi się coraz gorsza. Wartościowi pracownicy uciekają przez podejście przełożonych, a w firmie na każdym szczeblu widzimy wyścig szczurów, którego kiedyś nie było. Panuje niezdrowa rywalizacja między zmianami, skarżenie na siebie, obgadywanie - po co? Nie jesteśmy w przedszkolu. Stołówka - brudna, walają się po niej MOCNO przeterminowane produkty -dwa,trzy miesiące po terminie, których nikt nie chce. Papier do rąk okropnie cuchnie. Wizja większego zarobku i oszczędności przysłania szacunek do człowieka. A szkoda, ponieważ mimo wad lubię pracować w Olmedzie, i przykro patrzeć, jak to miejsce zmienia się na gorsze.

Kamila
@Pracownicy

Na jakie konkretnie zarobki można tu liczyć? Skoro panuje wyścig szczurów to ludzie biorą w tym udział dla premii czy są jeszcze jakieś inne powody? Ta zmiana na gorsze jest czymś konkretnie spowodowana czy nastąpiła stopniowo bez konkretnej przyczyny?

Supervisor

Rekrutacja przebiegła w miarę pozytywnie, nie było zbyt wiele pytań.

Jakie zarobki Pana interesują ? Co Pan robił w poprzedniej pracy? W jaki sposób może Pan zmotywować pracowników do lepszych wyników.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ryszard Katowice

Polecam wszystkim tą aptekę. Zamówienie zrealizowane szybko w podanym terminie, cena specyfiku najniższa na Allegro, profesjonalne podejście do klienta.

Ogier

Atmosfera na magazynie na wysokim poziomie na prawdę bardzo miło !!!! Zarobki to jakiś żart nie warto pracować za takie pieniądze ☺️

Robert
@Ogier

Przesadzasz, pieniądze mamy przyzwoite a atmosfera jest mega dobra tak jak mówisz!

Dorota
@Robert

Więcej niż najniższa krajowa, skoro pieniądze są przyzwoite? :D

Marzena

Nie polecam Drogerii Olmed ! Zamówiłam produkt z ich strony przysłali mi inny nie informując mnie o tym . Komunikacja fatalna . NIE POLECAM !!!

Barbara
@Marzena

Może da się to jeszcze rozwiazac? Po prostu napisz do nich czy coś?

@Marzena

Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię i zakupy w naszej Drogerii. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego Działu Reklamacji, najprawdopodobniej doszło do pomyłki podczas pakowania Pani zamówienia. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, Zespół Drogerii OLMED.

Aga

Witam. Rok temu pracowałam w waszej aptece interenetowej na komisjonerce i troche pakowaniu i ukladaniu.Zwolniłam się po pół roku. Obecnie poszukuje pracy i mam pytanie czy jest praca w aptece internetowej Olmed i czy przyjmujecie osoby króre już tam pracowały?Bede wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich tam pracujących, bo dobrze ich pamietam

Lena

Dla mnie magazyn na Fabrycznej okazał się bardzo przyjaznym i ciekawym miejscem. Wystarczy się starać, okazać minimalną zdolność do pracy i w odpowiedz dostaniesz zespół z miłymi, otwartymi ludźmi, którzy żadnego razu nie odmówili w jakiej kolejek pomocy, asertywne i wyrozumiałe kierownictwo, starające się o luźną atmosferę. Śmieszki, żarty, radocha) wiadomo, że nie bez gorszych dni. Wszędzie da się na coś narzekać.

Czy urlop w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. jest płatny 100%?

W OLMED Sp. z o.o. Sp. k. przy umowie o pracę na pełen etat ,urlop płatny jest 100 %.

Justyna

Dostaje pesje 100 procent na urlopie.

Anon

Firma jest strasznie niezorganizowana, sami nie wiedzą czego chcą, na ostatnie spotkanie rekrutacyjne przyszło bardzo dużo osób(więcej niż planowali) z tego co wiem zaakceptowali wszystkich, po jakimś czasie dostaliśmy sms, że jest przełożony termin rozpoczęcia pracy i firma pytała czy jest możliwość poczekania do 21.03. Zależało mi na pracy więc chętnie czekałam, do momentu dostania smsa od Pani z agencji, że firma zrezygnowała z zatrudniania nowych pracowników w ogóle! Bez wytłumaczenia, bez niczego. (A chciałabym dodać, że firma twierdziła iż mają BARDZO DUŻE zapotrzebowanie na ludzi). Szkoda mi tylko straconego czasu, bo do tego momentu mogłabym znaleźć lepiej zorganizowaną pracę. Zero szacunku do potencjalnego pracownika. Nie polecam ani trochę marnować czasu na podjęcie się pracy w tej firmie.

md147

Nie mozna sie dodzwonic, bardzo dlugi termin realizacji, nie polecam

@md147

Tragedia z terminami, chorzy ludzie nie mogą się dostać na bieżącą wizytę.

@Anna

"W dobie pandemii i pogłębiającej się niewydolności służby zdrowia, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć problemów niezależnych od nas, jednak robimy wszystko aby zapewnić pacjentom komfortowy dostęp do lekarza. Będąc świadomym ,że nie jesteśmy idealni ,robimy co w naszej mocy, również przy pomocy Państwa opinii (tych dobrych i tych negatywnych) aby usprawnić dostęp do lekarzy specjalistów i skrócić oczekiwanie na wizyty. Jest to priorytet w naszej działalności.Każda Państwa opinia daje nam możliwości działania tu i teraz i wiedzę które niedociągnięcia poprawić natychmiast. Postęp i rozwój Centrów medycznych OLMED ściśle związany jest z zapewnieniem Państwu wygody i komfortu przy korzystaniu z naszych usług.

Ala
@Anna

NIE mogłam się dodzwonić. W końcu okazało się ze dwukrotna rozmowa nie przyniosła rezultatu. 24 godz po wysłaniu maila , wyjaśniłam sprawę braku płatności.

Toja

Witam, Pracuje w tej firmie jakiś czas miałam okazje pracować na magazynie. Śmiało mogę powiedzieć, ze to jak odbieracie Państwo prace w Olmedzie zależy przede wszystkim od Was. Przyjść i odwalić 8h? Czy może przyjść i pracować dawać coś od siebie nawet w najmniejszym stopniu? Osobiście prace rozpoczęłam od rozkładania towaru potem kompletowania i im bardziej traktowałam to jako „nowy dzień, nowe wyzwanie” tym bardziej w tę prace się wkręcałam. Mówicie ze podejście osób funkcyjnych jest nieakceptowalne. Jak dla mnie każdy ma swój obowiązek do wykonywania i przykłada się do trgo mniej lub bardziej, jak ktoś ma podchodzić profesjonalnie i poważnie do osoby, która sama takiego zachowania nie wykazuje :) Nie zauważyłam tez „lizania (usunięte przez administratora) to się raczej nazywa kultura i szacunek wobec osób na wyższym stanowisku. Warto tez poznać współpracowników, a lepsza będzie atmosfera- potwierdzone info.

Byłam pracownikiem tej firmy . Jednym słowem nie polecam tej firmy jako pracodawcy . Na magazynie panuje wielki bałagan do tego stopnia że pracownicy wywalają się o kartony które zagradzają swobodne przejście. Cały czas nowy towar a miejsca na niego brak przez co stoi wszystko na paletach które uniemożliwiają swobodne zbieranie produktów. Są tam tak naprawdę 4 osoby na stanowisku kierowniczym a moim zdaniem zadna z nich nie potrafi pokierować odpowiednio ta firma . Ogólnie to firma w której rządzi Ukraina. Limit przerwy to 30 minut ale pracownicy z Ukrainy jak i włazi (usunięte przez administratora) kierownictwa mają jej nieco więcej. Z 30 minut robi się nawet 1,5 h a kierownictwo albo udaje że tego nie widzi albo naprawdę nie widzi a cierpi na tym ,,uczciwy,, pracownik który sie stosuje . Pracownicy którzy liza dupki mogą w czasie pracy jechać nawet do galerii a uczciwy pracownik który chce wyjść 2 godziny wcześniej z pracy bo ma lekarza wyjść nie może. A dlaczego? Bo nie włazi nikomu w (usunięte przez administratora) . Nie wspomnę już o stawce . Wymagania coraz większe za marne grosze . Brak jakiejkolwiek możliwości żeby sobie dorobić. Zwalniają ludzi za to że byli na dłuższym zwolnieniu więc jeśli pójdziesz do tej firmy do pracy i złamiesz sobie nogę czy rękę to nie masz już po co wracać. Nie wspomnę że firma nie dba w żaden sposób o bezpieczeństwo pracowników. Chcesz iść w sukience i sandałkach do pracy? Idziesz I pracujesz. Naprawdę pracowałam zawsze w większych firmach i chyba dla mnie ten rygor w większych firmach jest lepszy niż ten chaos i bałagan tam..

Zainteresowana

widziałam ofertę pracy na olx i myślę o wysłaniu cv. Pani jako były pracownik nie poleca pracy tutaj? Aż tak źle jest? Najniższa krajowa jest, że takie słabe są zarobki? I ogólnie jak atmosfera wygląda?

nnnnn

a skad takie rotacje na Opolczyka nowe twarze ?

TajemniczyDonPedroZkrainyDeszc

Byłem pracownikiem magazynu na fabrycznej, nigdy nie miałem problemu z ludźmi, począwszy od kadry kierowniczej Kamila, Lena, Sasza i Łukasz zawsze byli na miejscu kiedy to było potrzebne, jak i zespół z którym pracowałem był bardzo pomocny i koleżeński. Jedynym minusem jest stawka, ale to leży raczej w gestii właściciela firmy.

On

Pracowałem krótko, ale wiele w tym czasie mogłem zauważyć. Widać że pracdawca się broni i pewnie ma tez swoje rację. Ale chyba nie wie jaka atmosfera panuje w firmie jak pracownicy się traktują i jak odczuwalna jest faworyzacja jak już ktoś tu wcześńiej wspominał kolesiostwo. Firma sama w sobie nie jest zła, panuje tam straszny bałagan i ludzie nie są do końca szczerzy co odczułem na swojej skórze. Jeśli zależy Ci na tym zeby wypłate mieć na czas odbębnić 8h i zapomnieć to ok. Jeśli masz swoje zdanie twardy charakter i nie wpasujesz możesz nie mieć łatwo.

Pulso

Obecny poziom zarządzania w tej firmie pozostawia wiele do życzenia,a właściwie można powiedzieć,że od stycznia tego roku nastąpił haos i brak zarządzania(usunięte przez administratora)Apteka obecnie bez planu na przyszłość zatapia sie w zawalonym magazynie produktami nierokującymi na jakąkolwiek sprzedaż.Naciski na sprzedaż pulsoksymetrów są urągające.Pracy w tej firmie nie polecam (usunięte przez administratora)

Maki
@Pulso

Nie polecasz pracy na magazynie? Czy na jakimś biurowym stanowisku? Patrząc na ostatnie komentarze jest słabo .

Milo
@Maki

Ja pracuje na magazynie, polecam ze względu na atmosfere jaka panuje, przynajmniej na mojej zmianie, ogolnie w firmie haos. Ale praca wporzadku.

open
@Maki

Pracuje w aptece na stanowisku kierowniczym,na tą chwilę mogę powiedziedzieć,że atmosfera od jakiegoś czasu jest nie do zaakceptowania,męczące zachowania,(usunięte przez administratora).Brak nadzoru ,a duże wymagania.Brak pomocy przy awarii systemu,brak wiedzy ze strony osoby odpowiedzialnej za apteki.

@open

Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie pracy w naszej Firmie – zawsze dobrze usłyszeć subiektywne zdanie Pracownika, nawet jeśli nie do końca się z nim zgadzamy. Ciężko jest nam się odnieść do tak ogólnych stwierdzeń, dlatego zachęcamy by na bieżąco dzielić się spostrzeżeniami z bezpośrednim przełożonym - w ten sposób będzie nam łatwiej reagować i rozwiązywać problemy. Oczywiście, jak każda Firma, mamy wciąż wiele do zrobienia by być lepszym Pracodawcą, co na dynamicznym rynku i w czasie pandemii jest zadaniem niezwykle trudnym. Nie zmienia to faktu, że zawsze na pierwszych miejscach stawiamy dobro naszych Pacjentów wraz z zadowoleniem i bezpieczeństwem Pracowników.

@Pulso

Dziękujemy za wyrażoną opinię. W ostatnim kwartale 2020 roku nastąpiły znaczne zmiany organizacyjne – nasza Firma przechodzi transformację, a co za tym idzie naturalne wydaje się subiektywne odczucie chaosu. Między innymi, zmieniliśmy osobą koordynującą prace aptek stacjonarnych (o której również na tym portalu pisali nasi Pracownicy), co jasno pokazuje, iż nie ignorujemy ich głosu oraz dokładamy wszelkich starań by zmieniać się na lepsze. W kwestii przepełnionych magazynów – zdajemy sobie sprawę, że czasami jest to problem, ale w dobie pandemii wolimy zabezpieczyć zapasy niż potem borykać się z pustymi półkami. Co do pulsoksymetrów, zarzut jest niezrozumiały. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych obecnie towarów, ze sprzedażą którego raczej nie powinno być kłopotów. Odnosząc się do ostatniego zdania – wybór pracodawcy jest zawsze wolnym wyborem, każdy może wybrać sobie najlepszego dla siebie .

EMGI

Nie polecam pracodowacy. Benefity bardzo marne. Firma posiada własne placówki medyczne, a dla pracowników nie ma opieki medycznej. Jedyne co mają to multisport i ubezpieczenie. Patrząc przez pryzmat innych firm jest to marny zestaw. Od czasu zmian które powstały na różnych szczeblach jedno wielkie tzw. "kolesiostwo" Firma nie daje szans na rozwój, jesteś zatrudniony na dane stanowisko na nim skończysz tylko z dodatkowymi obowiązkami, o których nie było mowy. Czy to magazyn czy inne biurowe stanowisko. Twoim obowiązkiem jest rozplanowanie swojej pracy tak abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym. Atmosfera dobra tylko z pozoru, każdy się do Ciebie uśmiecha a za plecami robi swoje. Jeśli nie przypasujesz, jesteś wykluczony z  "towarzyskiego" życia firmy. Jeśli można to tak nazwać. Na dobre stanowisko zawsze znajdzie się jakaś "znajoma". Na Olx cały czas pojawiają się ogłoszenia o pracę. Jeśli było by dobrze, tyle osób by nie rezygnowało. Komentarze które zostają tu dodane i są niepochlebne, również dziwnie znikają.

Barbara
@EMGI

Cześć, dziękuję za opinię na temat pracy w Olmed. Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego, że jednym z obowiązków w firmie jest zaplanowanie swojej pracy tak ,,abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym"? Jak konkretnie wyglądają Wasze obowiązki?

@EMGI

Witam, chciałbym skomentować kilka przytoczonych w poniższej opinii spraw, gdyż z punktu widzenia Firmy Olmed, nie są one do końca prawdziwe lub tez nie oddają całego obrazu sytuacji. Sądzę, że opina dodana została przez naszego byłego Pracownika, który zdecydował się od nas odejść. Idąc od początku: Nie polecam pracodawcy. Benefity bardzo marne. Firma posiada własne placówki medyczne, a dla pracowników nie ma opieki medycznej. Jedyne co mają to multisport i ubezpieczenie. Patrząc przez pryzmat innych firm jest to marny zestaw. Rzeczywiście, benefity jakie proponujemy Pracownikom to dofinansowanie do kart multisport, oprócz tego atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i system premiowy adekwatny do osiąganych wyników. Na chwilę obecną nie proponujemy opieki zdrowotnej, gdyż w naszych placówkach w zasadzie nie prowadzimy prywatnej opieki medycznej – pracujemy w oparciu o kontrakty z NFZ. Planujemy rozszerzyć naszą działalność w przyszłości i nie wykluczamy objęcia naszych Pracowników taką opieką. Niemniej, najważniejsze co zapewnimy na co dzień to stabilność zatrudnienia i płacy w trudnych czasach pandemii. Patrząc przez pryzmat innych firm, nie jest to dziś standardem. Od czasu zmian które powstały na różnych szczeblach jedno wielkie tzw. "kolesiostwo" Firma nie daje szans na rozwój, jesteś zatrudniony na dane stanowisko na nim skończysz tylko z dodatkowymi obowiązkami, o których nie było mowy. Czy to magazyn czy inne biurowe stanowisko. Jeśli „kolesiostwem” nazywamy awansowanie osób, które są naszymi wieloletnimi Pracownikami, odznaczyli się ciężką pracą, wkładem w rozwój firmy oraz zdobyli zaufanie przełożonych to ok. Na każde „wyższe” stanowisko szukamy najpierw Pracowników wewnątrz naszych szeregów, starając się dać szansę rozwoju i awansu tym, którzy pracują z nami na co dzień. To że nie wszystkim się udaje awansować, nie może zaburzać prawdziwego obrazu sytuacji. Twoim obowiązkiem jest rozplanowanie swojej pracy tak abyś dwa etaty mógł zrobić w jednym. Fakt, rozwijamy się dynamicznie. Czasem szybciej niż jesteśmy w stanie zatrudnić odpowiedną liczbę ludzi w stosunku do ilości zadań. Nie zmienia to faktu, że prowadzimy wiele rekrutacji starając się wybrać najlepszych Pracowników w ilości adekwatnej do aktualnego obciążenia pracą. Trzeba naprawdę sporo złej woli by tego nie zauważyć, szczególnie, iż często angażujemy obecnych Pracowników w procesy rekrutacyjne, tak by mieli oni realny wpływ na to, kto dołącza do naszej Firmy. Atmosfera dobra tylko z pozoru, każdy się do Ciebie uśmiecha a za plecami robi swoje. Jeśli nie przypasujesz, jesteś wykluczony z "towarzyskiego" życia firmy. Jeśli można to tak nazwać. Ciężko to skomentować. Jak w każdej firmie – zdarzają się ludzie, którzy lubią się bardziej i tacy, którzy są mniej lubiani, więc opinia odnośnie atmosfery może być bardzo różna w zależności od danej osoby. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że sporo osób, które od nas odeszły, zdecydowały się do nas wrócić, chyba nie jest aż tak źle jak mógłby powyższy opis sugerować. Na Olx cały czas pojawiają się ogłoszenia o pracę. Jeśli było by dobrze, tyle osób by nie rezygnowało. Biorąc pod uwagę, że zatrudnienie rok do roku wzrosło o pond 70%, chyba jednak więcej osób zostaje niż odchodzi. Ogłoszenia można znaleźć nie tylko na OLX, ale też na pracuj.pl i GoWork.pl – aktywnie szukamy ludzi, gdzie tylko się da by móc dalej stabilnie się rozwijać. Komentarze które zostają tu dodane i są niepochlebne, również dziwnie znikają. Komentarzami zarządza Administrator portalu GoWork.pl, więc jeśli coś „znika” proszę o kontakt bezpośredni z nim, gdyż my tutaj nie jesteśmy w stanie pomóc. Z resztą obecność niniejszej opinii zdaje się przeczyć przytoczonej tezie… Podsumowując, możemy się zgadzać lub nie – niemniej, my szczerze dziękujemy za pracę w Olmed oraz za podzielenie się opinią. Zapewniam, że każdą czytamy i staramy się wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam.

Czy pracownicy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. dogadują się między sobą?

Tak ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Olmed Sp. z o.o. Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Olmed Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olmed Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Olmed Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olmed Sp. z o.o. Sp. k.