Boss Hotel

Łódź

Opinie o Boss Hotel

Efgy
użytkownik zarejestrowany

Heej no wiesz w ostateczności można tam do nich zadzwonić albo napisać i spytać czy będą rekrutowac..

ktoś

nigdy tam nie podejmujcie pracy!!!!!!! pracownika tam traktuje się dobrze kiedy jest potrzebny a kiedy już nie to po prostu wypad.... właściciele patrzą tylko na to jak najwięcej zaoszczędzić i szukają powodu żeby ucinać ludziom premie!!! wyzyskują pracowników jak się tylko da i nie potrafią docenić ludzi kiedy na prawdę ciężko pracują po godzinach!!! kiedy chcą się kogoś pozbyć obrażają i szukają byle pratekstu do nagan itd. Należało by zgłosić ich do PIP oraz US bo pewnie tam ciężkie przekręty idą nie tylko na niekorzyść pracowników ale również państwa.

maniu
użytkownik zarejestrowany

czy w tej firmie sa mozliwosci rozwoju zawodowego...wiadomo że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym na bazie własnych doswiadczeń...dziekuje bardzo

maniu
użytkownik zarejestrowany

Oj patrze sie sie nieźle dzialo w Boss Hotel... Az sie boje aplikowac. Napiszcie pliss jak tam sie pracuje, tak od serda dajcie znac czy warto... Chodzi mi o warunki pracy, pensje, wspolprace z pracodawca itp. Warto skladac papiery? Jak można teraz opisać atmosferę pracy w Boss Hotel? Pochwali sie ktos jeszcze?? :-)

martinez
użytkownik zarejestrowany

Słuchajcie forumowicze, czy nie wiecie przypadkiem czegoś a propos wolnych wakatów kelnerskich w Bossie? Jeżeli tak to dajcie znać i szepnijcie pare słów o pracodawcy. Z góry dzieki!

boss

bo nie dostalibyśmy dofinansowania z pfron gdyby wypłata była nie na czas hahaha

gość

[usunięte przez admina] Syf w tym Bossie jest!!! RADZĘ WSZYSTKIM POTENCJALNYM KANDYDATOM NA PRACOWNIKÓW OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ !!!

xxxxx

Prcodawca ma o Tobie dobre zdanie jak ,jestes mu potrzebny ...ma korzyść z ciebie ,jesli nie to wynocha -albo zmiana stanowiska ,lub nagany ...za nietaki kolor koszuli itp. Mobing tak ,pozatym pracownik ok ale musi miec ps -i to 2 grupe wtedy ok ....roluja jedyna zaleta jest to ze pensja wyplacana na czas

jadzia

właścicielki to osoby nie mające zielonego pojęcia, że to ludzie na ich majątek pracują!!! nic sobie z pracowników nie robią, mobbing na porządku dziennym, już koniec tego bajzlu!!

xyzstach

Dobra atmosfera w tej firmie to już wspomnienie. Teraz, mało tego że pracuje się pod bardzo dużą presją, to jeszcze ubliża się pracownikom. Mobbing na porządku dziennym.

monmil

ciekawe, czy jeszcze tam pracujesz i czy nadal masz taką opinię jak rok temu?

smiglo

Ciekawe od kogo to słyszałeś. Zarobki najniższe i okropna atmosfera

Zostaw opinię o Boss Hotel - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boss Hotel