Opinie o Euroresidence Hotel w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euroresidence Hotel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euroresidence Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroresidence Hotel w Katowice

Jolka Nowy wpis

Firma dobra, na portalach branżowych bardzo dobrze oceniana więc z pewnością warto starać się o pracę.

Iwona Nowy wpis
@Jolka

Nie osmieszajcie sie, od razu widac ze sami o sobie to piszecie opinie o was mowia same za siebie pracowalam u was wystarczajaco dlugo za grosze to wiem

Fiolka Nowy wpis
@Jolka

Poprosze o link do tych portali branzowych gdzie jestescie tak dobrze oceniani. Pracowalam jako pokojowka i to bylo najgorsze doświadczenie mojego życia panny z recepcji potrafily przychodzic co 5 min i rządzic sie jakby byly najlepsze na swiecie i mowic nam co mamy robic a p. DYREKTOR to chyba mysli ze Hiltona prowadzi

Maja Nowy wpis

@Iwona a na jakim stanowisku pracowałaś?

Inna

Szczerze odradzam prace w tym "hotelu" bo kolo hotelu to nawet nie stoi tak jak dyrektorka. Pierwszego dnia mojego niby probnego owa pani przez 10 min wertowala moje cv po czym zapytala a gdzie studia bo nie moge ich znalezc gdzie w ogloszeniu nue bylo to zaznaczone. Trzymala mnie tydzien gnojac za kazde zadane pytanie jakbym byla z pierwszej lapanki wzieta. Zero szacunku a pani niby dyrektor nawet nie zna podstaw ang wszystko trzeba jej tlumaczyc omijajcie z daleka to pseudo miejsce pracowalam w czterech hotelach i ten jest najgorszy jeszcze daje ci papuer do podpisania jak bedziesz gadac o pracy to masz zaplacic 200 tys kary zalosne

Rrrrr

Nie polecam, spędziłam tam kilka miesięcy, naigorsza praca jaką miałam. Atmosfera na codzien ogólnie okej, ale administracja nie zna się na prowadzeniu hotelu, o prawach pracowników nie wspomnę. Kodeks pracy jest im totalnie nieznany. Nie ma przerw, nie ma gdzie zjeść, grafik jest ustalany losowo, obiecują umowę o pracę a później lecisz na śmieciówkach i nawet nie wiesz czy jesteś ubezpieczona. O podwyżkach i awansie nie ma mowy, nocki, święta i weekendy rozliczane według przepisów wewnętrznych, recepcjonistka pracuję jako śniadaniowa rano, a nikt nawet nie pyta czy masz książeczkę sanepidowską. Za 11 zł za godzinę naprawdę nie warto.

Aplikowałeś do firmy Euroresidence Hotel? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
d

Najgorsza praca jaką miałam. Atmosfera jest tragiczna, brak szacunku dla personelu, brak wiedzy na temat hotelarstwa osób tam pracujących. Szok!

Sonia

Długo wahalam się czy napisać opinie gdyż nie chciałam zabardzo psuć opinii ale widzę że ktoś tutaj podziela moje zdanie. Niestety ale szkoda czasu na tą firmę. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, każą przyjść na jakieś trzy dni niby próbne... Wtf z których robi się następnie tydzień. Dyrektorka czepia się wszystkiego od początku krytykując wszystko, wpieprza się w środek rozmowy już nie mówiąc o braku kultury tej pani gdyż odpowiada się gdy ktoś mówi dzień dobry bądź do widzenia! Od pierwszej sekundy mierzy cię wzrokiem jakbyś przyszła z łapanki i wiedziała co to jest recepcja :/. Dużo by tu pisać a do tego to dyrektora obowiązują też pewne zasady a chodzi w za małych gaca chyba, z koszuli bebech wystaje no i te adidasy ????. Z tego co wiem to dyrektor raczej powinien w miarę elegancko wyglądać, w końcu jest wizytówką hotelu. Nie polecam tego miejsca a szkoda bo dziewczyny tam pracujące są naprawdę w porządku

babcia

Nie idzie tam pracować dziewczyny jedno oszustwo i wykorzystywanie szefowa Milutka haha i wreca cię że sporadycznie pracuje się wikeendy i święta a potem musisz zapierzac jak robot do utraty sił za parę groszy na umowę zlecenie tania siła robocza ....a pani menadżer matko wyglądała jak dopiero co wstała z łóżka haha

Zostaw merytoryczną opinię o Euroresidence Hotel - Katowice

• Jak się pracuje w Euroresidence Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Euroresidence Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euroresidence Hotel
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Euroresidence Hotel