Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych

Katowice

Opinie o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych

pracownick

Ciekawe na co liczył Nick, ten co to napisał..., do kogo kierowany jest ten wpis? Historyczne dane? Komu to się przyda, na pewno nie zainteresowanym pracą w SAG. A tak poza tym, jakoś od wielu lat JG zarządza spółką i spółka ma się dobrze, nie słyszałem, żeby ktoś nie dostał kasy za nadgodziny. A jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony to dlaczego nie ma odwagi i o tym nie powie, dlatego, że to nieprawda. A najlepsi ludzie to właśnie w SAG pracują. A konkurencja to sobie w brodę pluje i takie głupoty wypisuje. Wstyd i tchórzostwo.

Nie zawsze jest kolorowo, nie zarabiam kokosów, nikt nie obchodzi się ze mną jak z jajkiem, ale pracuję mi się dobrze, Prezes jest OK jak każdy z humorami i czasem dziwnymi pomysłami, ale nikomu nie robi krzywdy. Dziwi mnie tylko, że w tym wpisie nie ma żadnych szczegółów dotyczących pracy, tylko jakieś personalne wycieczki. Nie bierzcie tego wpisu na poważnie. To ktoś sfrustrowany.

anonymous

To są nieprawdziwe informacje. Pracuję od lat w SAG i nie potwierdzam żadnej napisanej powyżej bzdury. To ewidentne działanie konkurencji, która sama nie potrafi zapracować jakością na zaufanie kontrahentów i posuwa się do działań szkalujących wizerunek SAG. Mam nadzieję, że zarząd tak tej sprawy nie zostawi, tylko pójdzie z tym do prokuratury, bo takie wpisy obrażają mnie jako pracownika.

pracownik1

Jestem pracownikiem SAG i nikt nie traktuje mnie jak śmiecia!!! Dostaję wypłatę zawsze na czas, premię, urlop, wczasy pod gruszą, szkolenia. Nie wiem kto z kim sypia i nie obchodzi mnie to. Dopóki nie wpływa to na moją pracę, nic mi do tego. Może ktoś zazdrości, hahaha.

DI

Prywatne sprawy pracowników mnie nie interesują, co wam do tego, niech ludzie robią co chcą, ciekawe, że nie macie nic do zarzucenia w sprawie wykonywania pracy, tylko zaglądacie komuś pod kołdrę - prymitywne działanie. Ja osobiście uważam, że Prezes robi wszystko, żeby spółka utrzymała się pomimo trudnej sytuacji na rynku. Ciekawe, że Prezes zajmuje to stanowisko już ponad 8 lat i spółka zawsze miała zysk i prawie zawsze były wypłacane premie. Czy to świadczy o złym zarządzaniu? ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie, nie rozsiewajcie plotek nie wprowadzajcie ludzi w błąd i pamietajcie - w necie nikt nie jest anonimowy.

dodo

praca w firmie sag to wielka porażka dużo obiecują a nic nie robia brak przyszłości brak szacunku dla pracownika wszyscy chcą rzadzic spawacze pracują na wykrojnikach zamiast spawać podczas przyjęcia jest pięknie ale po okresie próbnym pokazuje się rzeczywistość nie chcą płacić

BLEBLEBLE

Praca w firmie Sag wymaga wiele zdrowia psychicznego, to co obiecuje prezes mija się z rzeczywistością. Na rozmowie usłyszycie że on wierzy w młodych, że widzi w was potencjał i szansę rozwoju na przyszłość. Mówi tak każdemu. TAK szczerze to w firmie liczą się 3 osoby, pozostali pracownicy są traktowani jak śmieci.Brak możliwości rozwoju, brak perspektyw rozwoju firmy na przyszłość tym cechuje się firma SAG.

Dominika czy Dominik ? chyba że błąd w pisowni z drugiej jednak strony myślę, że to ściema

Hej Dominika, możesz coś wiecej napisać ? na jakie stanowisko składałaś dokumenty ?

Zostaw opinię o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych