AUH Grupa Ochrona A. Staliński i Wspólnicy Sp.j. Z.P.Chr.

Łódź

Opinie o AUH Grupa Ochrona A. Staliński i Wspólnicy Sp.j. Z.P.Chr.

tutejszy

Adres już się zmienił, ale kierownictwo wcale ... masz 60-70 lat, chcesz zarabiać 2,90 -3,30/godz to polecam !!!

Adolf

dziadowska firma nie płaci w terminie a PFRON dopłaca 2200 zł 0 każdego miesiąca macie obowiązek

Doskonale wiem jaka jest forma zatrudnienia a czy pan wie jaki sposób niszczy się godność jak wykorzystuje sie mobbing do zwolnienia . Czy pan wie ile miesięcy lekarz prowadzący poświecą by odbudować strukturę psychiki . PFRON do chorego dopłaca od 1800 zł 2100 zł nie dlatego zęby pracownik był traktowany jak przedmiot jak popsuta zabawka . Zakład pracy chronionej nie zatrudnia chorych dlatego ze firma zna problemy na rynku pracy Z tego czerpie się zyski Chory jest karta przetargowa nic po za tym

Janek

Zgadzam się w zupełności po miesiącu pracy art33 uzasadnienie wypowiedzenia prawdopodobnie pisało dziecko w wieku przedszkolnym . albo jakiś narkoman . Cytuje // nie zapięty guzik pod szyja / senne oczy / i wiele innych bzdur. przyczyna faktycznie jest inna byłem niewygodny bo nie chciałem kraść akcesoria samochodowe jak akumulator czy wycieraczki do szyb i.t.p generalicja zatuszowała sprawę ignorując wymieniony temat z uwagi na przetargi które sa w czerwcu . Myślę ze niedługo prezydent Miasta Łódź będzie chodziła na pieszo . Jeden portier podporządkował sobie firmę Pan [usunięte przez moderatora] uznany za zasługi dla firmy niezastąpiony swoje życie w całości poświecił pracy dla dobra firmy jest w stanie zwinąć drugi akumulator

batman

Moze i atmosfera jest ok ale place dziadowskie, ludzie maja tak smieszne stawki ze szkoda mowic zwlaszcza na umowe zlecenie czy dzielo, nie wspomne o sortach, ale tak to faktycznie nie jest zle tylko jak tu przezyc caly miesiac. Pozdrawiam

Zostaw opinię o AUH Grupa Ochrona A. Staliński i Wspólnicy Sp.j. Z.P.Chr. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUH Grupa Ochrona A. Staliński i Wspólnicy Sp.j. Z.P.Chr.