Tataj Górski Sp.p. Kancelaria Adwokacka

Łódź

Opinie o Tataj Górski Sp.p. Kancelaria Adwokacka

Meg

Nie polecam tej kancelarii.Jest nie wiarygodna w stosunku do ludzi.

G.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia moich spraw przez tę kancelarię (prawo rodzinne). Została mi ona polecona przez Kampanię Przeciw Homofobii jako specjalizujący się w pomocy osobom LGBT i faktycznie-nie zawiodłam się.

FLASH

Ja również nie będę polecał tej Kancelarii. Zleciłem im trzy sprawy zgarnęli ponad 6 tys. i dupa z każdą ze spraw nic nie załatwione.

klient

Jetem totalnie nie zadowolony z prowadzeniem spraw sądowych przez tą kancelarie!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Tataj Górski Sp.p. Kancelaria Adwokacka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tataj Górski Sp.p. Kancelaria Adwokacka