Master-Jang Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Master-Jang Sp. z o.o.

Klient

Niestety do klientów podchodzą podobnie niepoważne i nieprofesjonalnie.jeśli chcesz marnować czas i kasę na zakupy to twój wybór. Jak to mówią: jaki Pan taki kram.

ona

sprzedają i nie rejestrują sprzedaży na kasie aż im się fiskus do tyłka dobierze

Szczerze odradzam pracę i współpracę z tą pseudo pseudo pseudo profesjonalną z tą firmą. Właściciel zatrudniał 2- 3osoby jednocześnie bez umowy mamiąc "angażem" jak to nazywał..., po czym oznajmiał, że sie nie nadajesz w tym czasie byliśmy pracownikami na sklepie, sprzedawaliśmy,przyjmowaliśmy towar, robiliśmy inwentury itp. ...do zapłaty się nie poczuwał ten żałosny rumcajs:) w drewnianych butach: Chcieliśmy nasłać inspekcję jedjak szkoda mi było tej jego rodzinki ... swoją drogą jestem ciekaw ile osòb tak oszukał z tego co wiem to było ich kilkanaście ...

Zostaw opinię o Master-Jang Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master-Jang Sp. z o.o.