Polska Press Grupa
counter
2 78 131 5 1
Heniek

Byłem kilka miesięcy i nie polecam, już na starcie musiałem wykłócać się o pieniądze obiecane na rozmowie rekrutacyjnej a dalej było tylko gorzej, typowy korpo-kołchoz, szkoda czasu na opisywanie tego wszystkiego bo ta firma nie jest po prostu tego warta.

Tak6Nie1
8/3 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Klient

WCHODZISZ NA MÓJ EKRAN W PERFIDNY SPOSÓB , BLOKUJESZ PRZEGLĄDARKĘ .

Olka Nowy wpis

@RAZDWA a możesz powiedzieć coś więcej i jaśniej? Bo dość tajemniczo opisałeś sytuację

RAZDWA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

BLOKUJECIE CZYTANIE ARTYKUŁÓW . WCHODZICIE W BRUDNYCH BUTACH NA MÓJ EKRAN . TO JEST PERFIDNE .

Aleksander Nowy wpis

Praca dla desperatów PRL na całego.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Czy można liczyć w Polska Press Grupa na prywatną opiekę medyczną?

TakNie

Do Markus- daj sobie spokój z tą firmą żadnego rozwoju,jeżeli chodzi o płace to za te pieniądze znajdziesz mniej stresujące zajęcie nie warto.

Markus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 248 dni.

Witajcie Jak wyglada praca w It w centrali? Warto czy nie bardzo? Można się rozwinąć? Jak rekrutacja? Dobrze płaca?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 282 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polska Press Grupa?

marek

nie polecam firmy z twarzą mordoru z domaniewskiej

Tak2Nie
Heniek

Tak6Nie1
Jan
@Heniek

Ja jednak zachęcam, żebyś opisał nieco bardziej szczegółowo swoje wrażenia dotyczące pracy w Polska Press Grupa. Użytkownicy tego forum na pewno z chęcią posłuchają co sądzisz na temat atmosfery w pracy oraz wysokości wynagrodzenia. Mam nadzieję że napiszesz coś więcej.

Tak1Nie1

Atmosfera w Polska Press jest różna bo w każdym z oddzialow jest inny przełożony a to od niego w 80% procentach żaley atmosfera w pracy jeżeli potrafi zcalic zespół, dogadać się z ludźmi, pomoc, jest człowiekiem a nie robotem to jest ok. Ja mogę przytoczyć jeden z oddzialow w Wielkopolsce gdzie kierownik nie potrafi dogadać się i kierować ludźmi choć on twierdzi inaczej i jego przelozeni również, zespół podzielony i rotacja duża średnio co 2 miesiące odchodza, atmosfera (usunięte przez administratora). y a to wpływa na złe wyniki zespolu

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 386 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polska Press Grupa?

TakNie

Dla nich licza się tylko słupki proponuję poczytać bo w tych opiniach jest dużo prawdy, na rozmowach jest słodko tylko rzeczywistość jest inna, dzisiaj handlowiec nie ma łatwo.

Oliwia

A coś/ktoś o dziale windykacji? Polecacie?

Lidia
@Oliwia

Może masz już wyrobioną własną opinię o Polska Press Grupa? Miałaś przeprowadzoną rozmowę rekrutacyjną? Jeśli Cię zatrudnili, to na jakich warunkach?

TakNie1
Nowy pracownik

Nie czytasz ofert wejdź Polska Press praca rotacja jest duża cały czas potrzebują powodzenia????

Dawid

Czy są jakieś wolne wakaty w firmie?

Nowy pracownik

Rozmowa jest dwuetapowa pierwsza w oddziale z kierownikiem same pozytywy aż chce się pracować a druga w Poznaniu zostajesz przyjęty i rzeczywistość okazuje się inna , szkolenie to porażka 8h w pomieszczeniu bez okna i klimy i na tym koniec radz sobie sam. Zarobki podstawa nie wiele więcej od średniej krajowrj +prowizja od 4 - 11% najczęściej wyrabiasz na4% prowizji powodzenia????

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 487 dni.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Polska Press Grupa? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Doradca Klienta?

TakNie

Nie polecam brak pomocy ze strony kierownika bo sam nie wiele wie handlowiec musi sam sobie radzic, przytakujesz kierownikowi jest dobrze, masz inne zdanie jesteś zwolniony. Takie działania są w jednym z oddzialow Wynagrodzenie jest różne zależy też od kierownika jeżeli cię polubi możesz dorobić prowizja. Rotacja duża.

Rekrutujuący

Nie polecam! Brak wiadomości o wynikach rekrutacji, mimo wcześniejszego zapewnienia, że takie będą. Zarobki słabe. Strata czasu!!!!

Tak2Nie
Bogdan
@Rekrutujuący

Jak zapewne wiesz, większość firm odzywa się tylko do kandydatów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację. Czy próbowałeś się sam kontaktować z firmą, żeby uzyskać odpowiedź? Pisząc o małych zarobkach masz informacje z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakich jeszcze szczegółów dotyczących zatrudnienia się dowiedziałeś?

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Press Grupa - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Polska Press Grupa