Opinie o Polska Press Grupa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polska Press Grupa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polska Press Grupa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Polska Press Grupa w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mario

Pracuje w marketingu i sobie chwalę. Pracy jest dużo, ale jeśli poradzisz sobie w tej firmie to już raczej nic Cię nie zaskoczy :) Fajni ludzie i dobra atmosfera.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Polska Press Grupa?

Krzysztof Nowy wpis
@Pytanie

Cześć, to zależy o jakim dziale PPG. Ta grupa dotyczy sprzedaży telefonicznej - reklama. W naszym dziale pracują specjaliści, starsi specjaliście, rekruter, szkoleniowiec oraz koordynatorzy. Każdy z koordynatorów wcześniej pracował jako specjalista, zatem jest szansa realnego awansu. Jak jesteś pracownikiem to przyjdź pogadać, jak aplikujesz na stanowisko doradcy to zapytaj na rekrutacji :-) Do zobaczenia!

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Polska Press Grupa w Poznań.

Sprawdź
ANIA

Pracowałam w Bydgoszczy na Focha - bardzo duże wsparcie ze strony koordynatorów sprzedaży. Dobre zarobki - podstawa + fajne prowizje :) i przede wszystkim dobra atmosfera w pracy - nie masz poczucia, że pracujesz "za karę" ;)

Kwestia semantyki? Nowy wpis
Kandydat
@ANIA

Ja jednoznacznie wolałabym mieć wysokie premie, a nie fajne. Fajny to jest Kubuś Puchatek. Nie przychodzę do pracy dla fajności.

Mario

N
@Mario

Buhahaha widać że jesteś z marketingu. Ja tylko powiem tak dziękuję Bogu że się zwolnilem

Kinga
@Mario

Fajni ludzie ? Nie mówiący dzien dobry od rana ? Karani za (usunięte przez administratora) jak byla szefowa ? Zarobki marne ludzie wredni wręcz (usunięte przez administratora) nikt normalny nie zostaje dłużej niż rok.

Jan
@Kinga

Za co byli karani? Bo niestety część wypowiedzi ci usunęło i nie wiem wszystkiego :)

Bolo
@Mario

Szkoda tylko, że kasa słaba:)

Monika
@Mario

Pracowałam prawie 5 lat ,przypadki mobbingu na porządku dziennym. Podkradanie sobie klientów wpisywanie na fikcyjne listy kontaktów.. dodatki do realizacji takich absurdów jak dodatek grzybiarza z reklamami mebli w środku. Ktoś kto włazi w (usunięte przez administratora) kierownictwu ma dobrze reszta traktowana jak zło konieczne . Odeszłam sama z pracy i nie żałuję to było najgorszych 5lat pracy jakie przeżyłam nikomu nie polecam

Agnieszka Nowy wpis
@Monika

Ale przez całe 5 lat panowała dosłownie taka sama atmosfera czy zaczęło się to zdarzać i nasilać z czasem? Bo dziwię się i jednocześnie podziwiam taką wytrzymałość, bo 5 lat to ogromnie duży staż jak na takie warunki, o których wspominasz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Polska Press Grupa? Chętnie zatrudniają?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polska Press Grupa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spedytor krajowy i międzynarodowy
Poznań
Interfracht Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Regionalny Kierownik Sprzedaży
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna
(22 opinii)
logo firmy Spedytor operacyjny
Poznań
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jak dużo osób pracuje w Polska Press Grupa?

Krzysztof

Cześć, w całej firmie ok 2 500 osób

Mario chyba masz z tego profity bo ciągle jest dobrze ????????????

Czy urlop w Polska Press Grupa jest płatny 100%?

av
@Pytanie

Jeśli masz umowę na etat to oczywiście. Czasami bywa problem z jego dostaniem :)

Ciekawy
Kandydat

Witam, Bardzo PROSZĘ O ODPOWIEDZ ! Nie chce trafić z deszczu pod rynnę. Wychowuje sam synka, i nie mogę sobie pozwolić na chwilowe zatrudnienie. Jestem zainteresowany informacjami jak funkcjonuje oddział w Pile ? Czy ma ktoś jakieś info ? I niekoniecznie już z Piły info (ale będzie najbardziej pomocne). Jaka jest atmosfera, jak wyglada osiąganie celów ,wyników jako Doradca Klienta/ Specjalista ds. Sprzedaży ? Jak wyglada praca czy faktycznie jest ona tylko do 16 ,czy przynosicie prace do domów? Jakich narzędzi udostępniono Wam do realizacji planów ? Telefon, laptop, auto ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie Karol

Czy w Polska Press Grupa panuje luźna atmosfera?

Hanna

Widziałam, że firma Polska Press poszukuje osoby do pracy na stanowisku Dziennikarza - reportera portalu naszemiasto.pl. Oferują atrakcyjną formę zatrudnienia, stabilne warunki zatrudnienia i wsparcie merytoryczne. Czy ktoś wie, czy ta oferta jest nadal aktualna? Może ktoś z Was aplikował?

Olka

@RAZDWA a możesz powiedzieć coś więcej i jaśniej? Bo dość tajemniczo opisałeś sytuację

RAZDWA

BLOKUJECIE CZYTANIE ARTYKUŁÓW . WCHODZICIE W BRUDNYCH BUTACH NA MÓJ EKRAN . TO JEST PERFIDNE .

Aleksander

Praca dla desperatów PRL na całego.

Do Markus- daj sobie spokój z tą firmą żadnego rozwoju,jeżeli chodzi o płace to za te pieniądze znajdziesz mniej stresujące zajęcie nie warto.

Markus

Witajcie Jak wyglada praca w It w centrali? Warto czy nie bardzo? Można się rozwinąć? Jak rekrutacja? Dobrze płaca?

marek

nie polecam firmy z twarzą mordoru z domaniewskiej

Heniek

Byłem kilka miesięcy i nie polecam, już na starcie musiałem wykłócać się o pieniądze obiecane na rozmowie rekrutacyjnej a dalej było tylko gorzej, typowy korpo-kołchoz, szkoda czasu na opisywanie tego wszystkiego bo ta firma nie jest po prostu tego warta.

Jan
@Heniek

Ja jednak zachęcam, żebyś opisał nieco bardziej szczegółowo swoje wrażenia dotyczące pracy w Polska Press Grupa. Użytkownicy tego forum na pewno z chęcią posłuchają co sądzisz na temat atmosfery w pracy oraz wysokości wynagrodzenia. Mam nadzieję że napiszesz coś więcej.

Atmosfera w Polska Press jest różna bo w każdym z oddzialow jest inny przełożony a to od niego w 80% procentach żaley atmosfera w pracy jeżeli potrafi zcalic zespół, dogadać się z ludźmi, pomoc, jest człowiekiem a nie robotem to jest ok. Ja mogę przytoczyć jeden z oddzialow w Wielkopolsce gdzie kierownik nie potrafi dogadać się i kierować ludźmi choć on twierdzi inaczej i jego przelozeni również, zespół podzielony i rotacja duża średnio co 2 miesiące odchodza, atmosfera (usunięte przez administratora). y a to wpływa na złe wyniki zespolu

Dla nich licza się tylko słupki proponuję poczytać bo w tych opiniach jest dużo prawdy, na rozmowach jest słodko tylko rzeczywistość jest inna, dzisiaj handlowiec nie ma łatwo.

Oliwia

A coś/ktoś o dziale windykacji? Polecacie?

Lidia
@Oliwia

Może masz już wyrobioną własną opinię o Polska Press Grupa? Miałaś przeprowadzoną rozmowę rekrutacyjną? Jeśli Cię zatrudnili, to na jakich warunkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Press Grupa - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polska Press Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Press Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Press Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Polska Press Grupa?

Liczba opinii klientów firmy Polska Press Grupa, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Polska Press Grupa