Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Eliza

Polecam! Można kupić bilety PKP Intercity tutaj na miejscu, nie trzeba jechać do Bielska :) super wygoda

@Eliza

Dziękuję, zadbaliśmy o to, aby w Żywcu można było kupić bilety PKP Intercity w naszym biurze, bo ludzie musieli jeździć specjalnie po zakup biletu do Bielska Białej do kasy biletowej, a tak to mają blisko na miejscu :) Pozdrawiamy i zapraszamy po zakup biletów PKP Intercity, Flixbusa, czy bilety promowe do naszego biura w Żywcu.

Alicja

Ciekawe pomysły na imprezy, napady zbójnickie :D Polecam serdecznie!

Super kapela góralska, z miłością do muzyki!

@Andrzej

Dzięki! Hej!

Bilety na pociąg czy samolot najlepiej tutaj, polecam :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jakub

Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie - polecam szczerze to miejsce! Dużo możliwości, obsługa wzorowa.

@Jakub

Dziękujemy za docenienie naszej ciężkiej pracy. Zapraszamy po kolejne ubezpieczenie! :)

Mirek

Działalność biura na wysokim poziomie, także regionalne pamiątki czy stroje góralskie warte polecenia.

@Mirek

Bardzo nam miło, ze państwo doceniają naszą pracę, to bardzo motywujące na przyszłe działania :)

Halinka

Piękne stroje góralskie można tutaj wypożyczyć! Porządnie zrobione, przyciągają oko. Polecam! Świetne na wesela czy różne imprezy góralskie :D

@Halinka

Hej! :))

Maro

To biuro podróży do bardzo dobry wybór!

@Maro

Bardzo nam miło :) Dziękujemy

Piotrek

Jak dla mnie wszystko na plus :)

@Piotrek

Super!

Martyna

Wszystko w porządku, można znaleźć super oferty na wczasy i bez problemu załatwić wszystkie formalności :) polecam to biuro podróży!

@Martyna

Pani Martyno jest nam niezmiernie miło, że sprostaliśmy pani wymaganiom, nie było łatwo, ale bardzo się cieszę że finalnie się udało i to jest najważniejsze. Życzymy super wakacji na KRECIE!I zapraszamy ponownie do skorzystania naszych usług.

Sławomir

Fajnie tu macie :D ciekawe oferty wakacyjne

@Sławomir

Dzięki, tak, to prawda, mamy duży asortyment wczasów i wycieczek renomowanych touroperatorów. Pozdrawiamy i zachęcamy do zakupu wczasów właśnie w naszym biurze.

Ann

Świetne biuro podróży, polecam skorzystać z bogatej oferty usług, na pewno nikt się nie zawiedzie :D Ja jeszcze tutaj wrócę :)

@Ann

Wielkie dzięki! :))

Aktualność
Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7.

Aktualność
Moi kochani już teraz oficjalnie mogę się pochwalić????Moja firma została wybrana jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce a to m.in. za sprawą połączenia mojego projektu Szlaku Zbójników Karpackich oraz planowanej inwestycji w postaci nowego parku tematycznego Zbójnikolandia. Teraz czekam już oficjalnie na partnera strategicznego abyśmy mogli sfinalizować tą gigantyczną inwestycje wartą 80 mln PLN. Chętnych inwestorów proszę o kontakt bezpośrednio ze mną.
Arkadiusz

FAJNE BIURO :-)

@Arkadiusz

Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię. Pozdrawiamy!

Krystian

Wszystko jest w porządku, serdecznie polecam to biuro podróży. Super obsługa, szeroki zakres usług, każdy może znaleźć coś dla siebie.

@Krystian

Dziękujemy panie Krystianie. Staramy się jak możemy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze.

Marlenka

Super :)

@Marlenka

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię.

WPROWADZILIŚMY NA RYNEK NOWY PRODUKT
Profesjonalne napady zbójnickie w karczmach góralskich

Ponad 12 lat doświadczenia, 200 imprez rocznie, kompleksowa organizacja zbójeckich imprez na terenie całego kraju jak i zagranicą, kreatywne góralskie pomysły, imprezy szyte na miarę, oryginalny pokaz zwyczajów i obyczajów górali karpackich, demonstracja folkloru góralskiego! To nas wyróżnia na tle konkurencji! Nasze imprezy odznaczają się folkowym, ludowym, cepeliowskim, góralsko - zbójeckim klimatem.

Po cieżkim dniu wieczorem przychodzi czas na zbójecką integrację z Karpackimi Zbójami przy suto zastawionym stole! Zapraszamy firmy, korporacje i różnego rodzaju instytucje do współpracy z nami. Gwarantujemy wieczór pełen nietypowych atrakcji w zbójeckich i góralskich klimatach. Biesiadę w górach możemy zorganizować w Tatrach, Beskidach, Górach Świętokrzyskich, Pieninach, Gorcach czy Karkonoszach.

Napad zbójnicki to idealny pomysł na ciekawy wyjazd integracyjny lub firmową zabawę. Specjalnie dla was zorganozujemy zbójecki TeamBuilding, gdzie drużyny będą rywalizować o miejsce na harnasiowym podium. Czekają na was wyzwania, integracja, góralska muzyka, zbójecka adrenalina, góralskie tańce i swawole! Nasza impreza to gwarancja zabawy do białego rana i zadowolenia każdego gościa.

Naszą zabawę przeprowadzi góralski konferancjer, gawędziarz, baca, który mówi piękną gwarą. Poczujecie prawdziwy klimat góralskiej zabawy i zobaczycie jak wygląda gościna w zbójeckim wydaniu! Specjalnie na wasze życzenie zorganizujemy pokaz tańca zbójnickiego i pokaz tańców w wykonaniu par tanecznych. Karczmę nawiedzą prawdziwi zbójnicy z brygady zbójeckiej Karpackie Zbóje. Najważniejszych przedstawicieli grupy zakujemy i łogolimy w naszych potężnych dybach! Taki wieczór góralski z symulacją napadu zbójnickiego jak z filmu Janosik Passendorfera, zabawy w szalonym zbójeckim klimacie będziecie pamiętać latami!

Gwarantujemy najlepszą muzykę góralską w oryginalnym brzmieniu, idealną pod każdą nogę w asyście kapeli góralskiej Karpackie Zbóje! Z nami nuda się nie uda! Nauczymy was picia po góralsku, zorganizujemy zawody i rywalizację w zbójeckich klimatach z gwarancją otrzymania atrakcyjnych góralskich nagród i pamiątkowych dyplomów z imprezy! Obiecujemy solidną porcję przedniej zabawy w klimacie polskich gór, co sprawi, że na kilka dobrych godzin oderwiecie się od rzeczywistości!

Rezerwacja zbójeckich imprez: 609 789 879, e-mail: rezerwacja@napadyzbojnickie.com.pl

Strona internetowa http://www.napadyzbojnickie.com.pl
Gosia

Dzień dobry, czy szukają Państwo pracowników?

@Gosia

Witamy serdecznie. Tak poszukujemy specjalistów z doświadczeniem w pracy w biurze podróży na pełny etat. Obowiązkowa znajomość języka angielskiego oraz większości systemów rezerwacji wycieczek, wczasów, biletów autokarowych, lotniczych, promowych i innych. Praca w komfortowych warunkach od godz. 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 9:00 - 13:00. Wiele bonusów za dobrą sprzedaż. Zapraszamy do wysyłania CV na naszego maila.

Pan Leszek Młodzianowski to super przewodnik i pilot. Wróciliśmy teraz z Bałkanów z dziewczyną. Było po prostu genialnie! Potężna wiedza, elokwencja, biegła znajomość języka chorwackiego przez pana Leszka, idealna organizacja wycieczki. To była najlepsza wycieczka na jakiej byliśmy! Wszystko w punkt! Polecam pana Leszka Młodzianowskiego jako świetnego pilota i fachowca od pilotażu wycieczek na Bałkany! Bronek

@Pracodawca

Panie Bronku! Wielkie dzięki! Pozdrowienia dla was! hej!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski