Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

BARBARA

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym biurze podróży. Byłam dzisiaj, kupiłam wczasy w Czarnogórze dla mnie i dla męża. Obsługa bardzo sympatyczna. pan Leszek to miły człowiek i pomocny. Będziemy korzystać z usługi tego biura podróży w Żywcu. BARBARA

@BARBARA

Pani Basieńko tacy sympatyczni klienci jak pani i pani mąż to na prawdę, aż chce się pracować i znajdywać najlepsze oferty w najlepszej cenie. Serdeczne pozdrowienia i udanych wczasów! Po przyjeździe zapraszamy na kawę i na zdanie relacji jak było! Pozdrawiamy! :))

Najlepsze biuro podróży w Żywcu! Świetna atmosfera, miła obsługa, serwują kawę lub herbatę, bardzo fachowa obsługa, czysto, przestronnie, dużo kwiatów, kupilismy z chłopakiem wczasy do Turcji. Wszystko trwało max 20 min. Polecamy serdecznie! Katarzyna

Bardzo nam miło! Dzięki!

Super!

Dziękujemy bardzo! :))

Seba

Niedawno zrobiłem transfer pieniędzy WESTERN UNION w tym biurze. Wszystko w jak najlepszym porządeczku! Seba

@Seba

Super panie Sebastianie! Ciesze się że mogliśmy pomóc. Zapraszamy ponownie :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Alina

Kupiliśmy miesiąc temu wycieczkę do Maroka od pana (usunięte przez administratora). Niedawno wróciliśmy z chłopakiem. Było rewelacyjnie. Skorzystamy ponownie. Alina

@Alina

Cała przyjemność po naszej stronie! Teraz polecam Cypr i Maltę. Mamy w bardzo dobrej cenie. Zachęcam do zakupu! Dla stałych Klientów mamy przygotowane niespodzianki! :))

Polecam usługi tego biura podróży! Miły personel, fachowe podejście do sprzedaży, elegancki wystrój biura. Jestem na TAK. Henryk Bielewicz

@Pracodawca

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię panie Henryku. Zapraszamy ponownie!

Waldek Gemza

Razem z pracownikami mojej firmy byliśmy na kuligu organizowanym przez firmę Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski z Żywca. Kulig odbył się w Szczyrku 16 lutego 2019! Było po prostu fenomenalnie! Wszyscy moi pracownicy bardzo zadowoleni, świetna organizacja czasu, wszystko odbyło się zgodnie z umową. Przepyszne jedzenie, bardzo czysto w kolibie góralskiej, bardzo wesoło grała też kapela góralska Karpackie Zbóje. Wino grzane z górnej półki, a nie jakieś popłuczyny jak to się często zdarza wśród innych organizatorów kuligów. Jak ktoś chciał to dostał dokładkę i winka i kwaśnicy. Bardzo fajne integracyjne zabawy i w ogóle atmosfera była na prawdę fantastyczna. Polecamy! I jeszcze wielokrotnie skorzystamy z usług tej firmy z Żywca!

Five

Jasne że nie, nie dość że są nie wporządku ,to jeszcze obrażają .

Leszek Młodzianowski
@Five

Pani Weroniko. Jest pani jedną na 14.000 osób które skorzystało z naszych usług od grudnia 2018 do lutego 2019. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, nie z imprezy, ale generalnie z życia. Nasze imprezy są na bardzo wysokim poziomie, jest pyszne i świeże jedzenie, jedzenia jest na prawdę dużo, nasza animacja zbójnicka czy góralska też zawsze oceniana jest bardzo wysoko, a nasze karczmy, koliby są położone w pięknych miejscach i dbamy bardzo o czystość i piękny wystrój. Staramy się maksymalnie, aby wszystko było ok. Jesteśmy jak najbardziej w porządku, a pani niestety nie, bo pani nie mówi prawdy. Nikogo nie obrażamy, po prostu bronimy swoich racji. Statystyka jest jednak statystyką, na 14.000 osób zawsze przytrafi się jakiś maruder, któremu nic nie pasuje. Trudno. To nie jest nasz problem. Akurat na tej imprezie na której pani była bawiło się 120 osób, ciekawe dlaczego tylko pani i pani koleżanka nie były zadowolone, a 118 osób było zachwyconych??? To zostawiam innym do oceny. Życzę pani powodzenia i sukcesów i tego, aby pani oceniała obiektywnie, a nie przez pryzmat swojego negatywnego nastawienia do życia. Leszek Młodzianowski

Asia Biegun

Zostawiliśmy portfel w biurze podróży Żywieckie Centrum Turystyki. Było tam kilkaset złotych. Okazuje się, że na drugi dzień pan Leszek jak znalazł portfel i zadzwonił do nas i powiedział, że zapomnieliśmy portfela. Pan Leszek jest bardzo poczciwym człowiekiem. To spowodowało, że skorzystamy z tego biura, bo ludzie w nim pracujący nie są pazerni na pieniądze jak w innych żywieckich biurach...

waszek
@Asia Biegun

znając leszka , najpierw zapytał ile otrzyma za znaleźne. Aczkolwiek jest bardzo pracowity

Kasia i Tomek Wójcik

Wspaniałe podejście do klienta.uśmiech,serdeczna atmosfera,pozytywne wibracje.To biuro zasługuje na miano jednego z najlepszych w Beskidach.Polecam.Kasia iTomek

Sandra

Pan Leszek pozytywnie zakręcony.Sporo chyba ma na głowie,troszke spóźnialski ale generalnie nadrabia uśmiechem.Sandra

Bronek

Teraz wróciliśmy z seniorami z zielonego kuligu z Wisły.było wspaniale,śmiesznie,radośnie,smacznie.kapela góralska pana Leszka zrobiła furore!Także wspaniale!!!

Zosia K.

Było bardzo ciężko,zwracają uwage na znajomość kierunków turystycznych i praca z mapą się kłania

Adam @ Pati

W końcu eleganckie biuro podróży w Żywcu,super wystrój i dobry serwis.Polecamy!

Turyści z Sandomierza

Zdecydowanie na TAK! Zadowoleni turyści z Sandomierza!

Bela

Dzisiaj z moim chłopakiem kupiliśmy u Pana Leszka ofertę Last Minutę do Turcji.Tak miłego sprzedawcy jeszcze nie spotkaliśmy.Jutro lecimy i serdecznie polecamy????????????Pan Leszek jest superancki!!!Bela

Anna i Kazimierz Prońko

Kupowaliśmy dzisiaj wizy do USA w biurze Zbójnicki Szlak w Żywcu. Pan Leszek bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, wszystko trwało 40 minut i wszystkie formalności były załatwione jak należy. Było wesoło, nasze dzieci dostały cukierki a nam zaproponowano zimne napoje. Bardzo miła atmosfera w biurze a pan Leszek - właściciel biura bardzo rezolutny, szykowny i bardzo uprzejmy. Na pewno będziemy korzystać z usług tego biura podróży i polecimy sąsiadom. Anna i Kazimierz Prońko

Ania,Krzysztof,Amelka,Patryk B

Wczoraj dotrarliśmy z całą naszą rodzinką z wycieczki z Medżugorie z Bośni i Hercegowiny.Wycieczkę zorganizowało biuro Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski z Żywca.Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc m.in.Mostar,Sarajewo,Blagaj,wodospady Kravice,Pocitej i park Hutovo Blato oraz Dubrownik w Chorwacji.Cudowna wycieczka.Był czas na odpoczynek i zwiedzanie.A wieczór z muzyką regionalną i degustacją regionalnych specjałów uważamy za hit tej wycieczki.Za rok też skorzystamy i polecimy to biuro naszym znajomym.Ania,Krzysztof,Amelka i Patryk Butor.

Zenia i Kazek Bury

Świetne biuro podróży!Wróciliśmy teraz z wycieczki z Bośni i Hercegowiny z biura pana Leszka Młodzianowskiego z Żywca.Tak wspaniałej organizacji wycieczki nie znaliśmy dotychczas.Pan Leszek był też naszym polotem wycieczki.Wiedza o Bałkanach ogromna i przekaz bardzo atrakcyjny.Dowiedzieliśmy się mnóstwo ciekawostek.Już namówiliśmy znajomych i jedziemy z tym biurem do Serbii we wrześniu tego roku.Polecam!Zenia i Kazek Bury.

Jan

@Jaro, piszesz o bonusach, gdy jest dużo pracy, czyli nie zawsze można otrzymać premię? A może jest to jeszcze inny dodatek, poza premią? Czy przy podjęciu pracy w firmie niezbędna jest znajomość języków obcych, lub też specjalistyczne wykształcenie? Napisz proszę, czy pracodawca oferuje umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 103 ocen.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski