Opinie o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w Żywiec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Sebastian Jarco Nowy wpis

Bardzo sobie chwalę pracę u Leszka. Pracuję u niego od wielu lat jako pilot wycieczek, przewodnik. Obsługuję sektor turystyki przyjazdowej w Beskidy. Zawsze jak powiedział tak było! Jest rzetelny, ale bardzo wymagający, konkretny, zdecydowany i jest tak jak mówi. Jak się dogadujemy co do stawki to wypłaca tak jak się umawialiśmy, jak grupa jest bardzo zadowolona to kilka razy dostałem bon na zakupy lub extra cash. Bez zbędnej wazeliny, jest bardzo w porządku, choć swoje humorki ma... Sebastian Jarco

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski? Ktoś coś?

Marcello
@Pytanie

Nie polecam nawet na chwilę pracy w tej firmie.

Teresa Nowy wpis
@Marcello

To prawda istny koszmar

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski jest płatny 100%?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Żywiec
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Java Developer
Żywiec
Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Gorge

Cześć , pozdrowienia z Anglii , Polecamy kuligi Pana Leszka są the best i love it

Wioletta Blocka

Super kuligi dla małych i dużych . Świetna atmosfera i jedzonko , kapela góralska wymiata poprostu czad!!!

Ela

Widać ze Pan Leszek wkłada całe swoje serce w to co robi a i tak znajda się żmije z konkurencji które stworzą złą fejk opinie żal , Ja bardzo polecam obydwie firmy Pana Leszka są naprawdę dopracowane i solidne . Pozdrawiam

Teresa K-K

Najlepszy Pracodawca , bardzo pomocny

Diana

Bardzo porządny pracodawca

Magdalena

Pracuję u pana Leszka Młodzianowskiego od 9 lat w promocji i reklamie jego firmy. Zawsze, ale to zawsze pan Leszek wywiązywał się z obietnicy jaką składał, czy to o pieniądzach, czy o innych gratyfikacjach. jak miał być bonus za pracę to był. Czasami trzeba było na niego trochę poczekać ale dał z nawiązką. Każdemu życzę takiego solidnego szefa a zarazem bardzo pozytywnego i ambitnego. POLECĘ każdemu tą firmę z czystym sumieniem. Magda

Też Magdalena
Klient
@Magdalena

Naprawdę? Znam tą firmę i nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek pracował tam tyle lat. Chyba że sam właściciel firmy.... W mojej opinii ta wypowiedź bardzo mija się z prawdą.

Magdalena
@Też Magdalena

Zapraszamy na dobrą kawę to pozna pani prawie nasz cały team, który aktualnie składa się z 6 osób :) Szef na pewno się ucieszy ze spotkania. pan Leszek prowadzi swoja firmę od 15 lat i pracuje w niej nie od 9 lat ale od 15 :) Takie małe sprostowanie. Także z tego wynika, że nie zna pani dobrze struktur naszej firmy. Nigdy też u nas nie pracowała żadna inna Magdalena prócz mnie...bo pytałam pana Leszka...także pani konto na tym profilu jest fejkowe. Życzę pani wspaniałego dnia i czekamy na informację kiedy ma pani czas na spotkanie. Wypijemy dobrą kawę o porozmawiamy.

Patrycja

Panie Leszku dziękujemy za wspaniałą wycieczkę z panem! Jest pan super przewodnikiem beskidzkim! Super energia, super pasja i wielka wiedza. Grupa zachwycona. następne wycieczki tylko z Panem! Grupa z Libiąża! Pati :))

Kinga

Świetne biuro podroży, pan Leszek bardzo profesjonalny. Wszystko super funkcjonuje, wypłaty zawsze na czas. Nawet w czasie koronawirusa dostawałam wypłate choć przez kilka miesięcy nie było żadnych klientów a wiele rezerzwacji zostało odwołanych. Także tym bardziej pan Leszek jest bardzo solidny bo nawet nie obniżył pensji z powodu koronawirusa. Bardzo polecam i na pewno nie zrezygnuje z pracy w tym biurze.

Krystian

Bardzo wszechstronna firma, profesjonalna, doświadczona i szybko rozwijająca się. Szeroka gama kuligów, wczasów i wycieczek jednodniowych z bardzo bogatym programem i ciekawymi kierunkami wyjazdów. Duży szacunek dla klienta, dbałość o każdy detal i rewelacyjna organizacja każdego przedsięwzięcia wyróżniają firmę Zbójnicki Szlak. Często wracam, za każdym razem w pełni usatysfakcjonowany. Polecam!

Łukasz

Wycieczki jednodniowe za pośrednictwem firmy Zbójnicki Szlak to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Rewelacyjna gama ofert z bogatymi programami, wycieczki dostępne na każdą kieszeń. Świetne rozwiązania nie tylko dla grup zorganizowanych, ale również dla klientów indywidualnych, jako forma spędzenia wolnego czasu z rodziną. Polecam!

Łukasz

Polecam kapelę góralską, która doskonale uświetniła urodziny mojej żony, a gawędziarz zadbał o to, by z każdej twarzy ani na moment nie znikał uśmiech, zapewniając bardzo ciekawe i oryginalne zabawy, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Wybawiliśmy się jak nigdy i będziemy długo wspominać. Dziękuję i polecam!

Monika

Gorąco polecam Zbójnicki Catering! Pyszne góralskie jedzenie świetnie się nada na wiele różnych okoliczności, mniejszych i tych większych. Bardzo profesjonalna obsługa i gwarancja świeżości!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski - Żywiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski?

Liczba opinii klientów firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, to 66, z czego 61 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
4.8/5 Na podstawie 100 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski