Sport-Vita Bartłomiej Wójciak

Gliwice

Opinie o Sport-Vita Bartłomiej Wójciak

maiki123

totalna porażka beyłem na nartach w aprice nic oprócz tego że godzina odjazdu się zgadzała w autobusie nie było pilota tylko kierowcy którzy nie znali nawet nazw chotelu ale to nie z ich winy póżniej dosiadła się nadmuchana panienka którą wszyscy denerwowali nie polecam lepiej dać parę groszy więcej i pojechać z normalnym biurem a nie z takim chłamem.

dziunia

nie polecam Sport Vita, wręcz przestrzegam przed tą firmą, ludzie nie kompetentni, nieprzyjemni. Byłam uczestnikiem wyjazdu do Włoch, ludzie traktowani byli jak przysłowiowe bydło (nie za takie pieniądze)

narciarz13

Nie polecam. Byłem z ta firmą we Włoszech i miałem apartament nad dyskoteką a agent nic mi wtedy o tym nie powiedział. Kolejna firma z serii pośredników w sprzedaży ofert. Piloci z małym doświadczeniem i nie znają języka włoskiego. Autokar Lux - dla mnie to był normalny autokar.

Bartłomiej Wójciak

Widzę, że właściciel portalu wpisuje sam opinie. Nigdy nie pracowała u nas osoba o imieniu Helena, która jeszcze dodatkowo pisze o sobie w rodzaju męskim, żenujące. Sugeruję czytelnikom portalu zwrócić uwagę na wiarygodność również innych informacji.

Zostaw opinię o Sport-Vita Bartłomiej Wójciak - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sport-Vita Bartłomiej Wójciak