Księgarnia Diecezjalna

Toruń

Opinie o Księgarnia Diecezjalna

Lucy

Bardzo ciężka księgarnia pod względem jakości usług. Człowiek czuje się jak Człowiek drugiej kategorii no chyba ze jest się duchownym. Nie polecam !!!!

mpsiek

Nie polecam tej księgarni. Obsługa nie życzliwa i nie kompetentna. Książki i inne artykuły baaardzo drogie. Książki nie zabezpieczone i co chwila spadają. Sprzedawczynie zarzucają winę na klientów za szkody i zmuszają do zapłaty. Koszmar Polecam wszystkie inne katolickie księgarnie ale na pewno nie tę.

Zostaw opinię o Księgarnia Diecezjalna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia Diecezjalna