Hektor hurtownia chemii gospodarczej

Toruń

Opinie o Hektor hurtownia chemii gospodarczej

nick

ha ha ha Edyta czy czasem nie piszesz w imieniu właścicieli?? Sama chyba masz odmienne zdanie..... Wszelkie rozmowy nie mają sensu bo nikt nie słucha argumentów. Liczy się tylko kasa kasa kasa....

Edyta

@kacper69 czy widzisz dla pracodawcy jakieś wyjście, żeby pracownikom pracowało się lepiej? Może napisz tu swoje sugestie. Istnieje szansa, że Hektor hurtownia chemii gospodarczej zajrzy na to forum i przeczyta to i może wprowadzi w życie. Próbujesz?

kacper69

dział handlowy i logistyki to jakiś koszmar, normalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach, praca w ciągłym stresie , bałagan cenowy , system informatyczny tragedia , ta firma zatrzymała się w rozwoju 20 lat temu, odradzam pracę w tej firmie

Edyta

@Nivk a powiesz coś więcej o pracy w Hektor hurtownia chemii gospodarczej? Ważne, żeby było mało ogólników na forum, bo łatwiej szukać informacje o pracodawcy.

Nivk

Pracuje jakiś czas więc widzę syf atmosfera na zmianie jest spoko płaca to dno dlatego jest taka rotacja praca dla ludzi którzy mają niż na gardle dla tych bez doświadczenia i bez ambicji ja również stąd zmykam :)

Nivk

4r44

@jhbmnvm no tylko ze kazdy ma swoje zdanie i z cala pewnoscia musza byc jakies pozytywy tutaj takze..

paleciak

Jak zrobisz 30-40 nadgodzin to zarobisz może 2200 , zależne oczywiście na jakiej podstawie "siedzisz".... Bo jeśli na minimalnej, to pozdrawiam.... Twojego garba na plecach. Bez nadgodzin dostaniesz około 1650 zł. Wieczny problem z urlopami.... Praca dla ludzi bez perspektyw, niestety - taka prawda. Chyba że jesteś pupilkiem kierownika...

pipi

Tak przedstawiciel zarobi a reszta to dno

Paweł

"wiodącym dystrybutorem" chyba któryś z szefów kazał pracownikowi opinie napisać :) , może i przedstawiciele zarabiają ale na kierowcy i magazyn szkoda gadać, poza tym liczą się też warunki pracy i to jak się traktuje ludzi.

poniżony

brak szacunku, brak perspektyw, totalny nieład.

RobRoy

Ludzie pracują bo muszą rodziny utrzymać, Ale buractwo pewnego rudzielca skutecznie zniechęca do pracy...

kojot

Znam tę firmę bardzo dobrze i nie polecam pracy w niej nikomu. Kiedyś było dużo lepiej. A teraz ani podwyżek, ani nawet funduszu socjalnego. Prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ocena niedostateczna.

Thorn

Zmarnowałem 3 lata w tej hurtowni . Totalny brak szacunku dla pracowników. Przez 3 lata żadnej podwyżki a płaca minimalna, ciągły stres. Jednym słowem [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! Zainteresowanym mowie nie popełniaj tego błędu !!!!!!! pozdro

Zostaw opinię o Hektor hurtownia chemii gospodarczej - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hektor hurtownia chemii gospodarczej