Opinie o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. w Toruń

Czy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie organizuje . Nie ma na tyle odważnego człowieka który by się tego podjął . To jest syzyfowa praca .

Andrzej Nowy wpis
@Nowy

Dlaczego? Pracownicy nie chcą się szkolić? Dziwne ;/

Nico Nowy wpis
@Andrzej

Zapytaj ich najlepiej

Czy w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Był pracownikiem Nowy wpis

Tak

Wkur..... Mieszkaniec

Przedsiębiorstwo cóż za nazwa . Otóż zmienił bym nazwę na zakład pracy chronionej , przepraszam jeśli ublizylem zakłada pracy chronionej . Mieszkam na osiedlu o pięknej nazwie Sztuki Piękne i są tam dwie osoby statyści Pani Iwona i Pan Tomasz . Od Pani Iwony no cóż nic się nie można dowiedzieć, zgłoszenie usterki , czas reakcji minimum 2 mc . Proponuję zmienić pracę chociaż z tego co wiem to Pani właścicielka to rodzina . Druga postać Pan Tomasz ,coś tam techniczny ,ten człowiek nie wie po co tutaj jest za chyba za karę .Co zrobi jak już mu się uda tak spier.... A kasę się bierze duże osiedle to jest skąd brać .Kolejna sprawa moja propozycja otwórzc tutaj budkę z piwem i tak towarzystwo pije sika gdzie popadnie ,mimo wypasionego monitoringu ochrona nic nie widzi ,przypuszczam ,że prędzej Rosjanie z satelity to zobaczą niż ochrona z monitoringu . Więc moja sugestia bo "Przedsiębiorstwo ......... KMM bierze konkretne pieniądze od nas mieszkańców ,albo zmieńcie tych ludzi ,albo zamknijcie to "Przedsiębiorstwo " i od tego żeby to wyegzekwować są zarządu wspólnot więc do pracy drodzy Państwo bo reprezentujecie interes Nas wszystkich ,a nie tylko swój tyłek .

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

Żołnierz

Styl zarządzania? W KMM nie ma czegoś takiego, chyba, że ZARZĄDZANIE przez KRYZYS. Wywoływanie konfliktów zarówno wśród zarządów wspólnot mieszkaniowych jak i swoich własnych pracowników... Prezes Kasia ma duże mniemanie o sobie i jak najgorsze o innych... :(

@Żołnierz

Krytykujesz sposób zarządzania w firmie Kmm i chciałabym Cię poprosić, żebyś podał konkretne przykłady problematycznych zachowań czy sytuacji, które dostrzegłeś u tego pracodawcy, o ile oczywiście istnieje taka możliwość. Dzięki temu opinia będzie znacznie bardziej pomocna dla osób odwiedzających forum i rozważających podjęcie pracy w tej firmie. Co takiego się tam dzieje?

były administrator
@Monika

Jako były pracownik ponad 5 lat w kmm wszystkim osobom rozważającym prace w tej firmie polecam poszukać innej firmy!

@były administrator

Proszę o niepodszywanie się pod moją osobą. Opinia wyrażona przez @Monika nie jest moją. Pracowałam w firmie KMM prze okres 5 lat i źle jej nie wspominam. Sprawę zgłaszam na policję. Monika K.

Administrator Nieruchomości

Miła atmosfera. Uczciwe warunki pracy. To co było uzgodnione podczas rozmowy tak też było w rzeczywistości.

Logiczne, nie wykraczające poza sferę zawodową

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkaniec

Mieszkam na osiedlu gdzie firma Kmm jest administratorem ,porażka . Odkąd zmieniła się Pani w administracji zero kontaktu firma Kmm bierze grube pieniądze za nic zatrudnia jakiegoś pseldo konserwatora który ma pojęcie o wszystkim tylko nie o tym co robi . Oceniam negatywnie i zapewne już lepiej nie będzie , jak również układy z zarządami wspólnot czas to zmienić nie wiem jakie profity ma zarząd ,ale zapewne nie małe skoro nie ma żadnej reakcji .

Była pracownic

Ja faktycznie jestem bylą pracownica i niczego takiego nie potwierdzam. Tych wpisów dokonuje konkurencja albo nie wiem. Osobiście szefowa bardzo mi pomogła wiele razy. Za każdym razem gdy tej pomocy potrzebowałam. Gdy chcialam wcześniej wyjść nie było sprawy. Oczywiście jak miałam problemy rodzinne to mi tez bardzo pomogła. Wiec nie wiem o co chodzi. To jest wobec niej bardzo nieuczciwe!!!!!!Dlaczego tak się pisze coś strasznego

Były administrator
@Była pracownic

A mnie się wydaje, że "Była pracownic" to obecna albo sama prezes albo księgowa (obie siebie warte). Mobbing, wulgaryzmy na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) podwładnych, ale i firm, które z KMM współpracują, nonszalancja, egoistyczne podejście do innych (w tym i członków zarządów wspólnot mieszkaniowych), obgadywanie itp. To cechy charakterystyczne osoby, która stoi na czele KMM. A, o jeszcze jednym bym zapomniał: mściwość, tak to niestety wygląda i żadne pochlebne peany tego nie wybielą, zbyt wiele osób tam pracujących wie, jak było...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

O.W.

Telefon służbowy do dyspozycji 24 godziny nadobe. po pracy jak najbardziej! oczekuja żeby odbierać telefony od mieszkańców i od szefowej, dzwonią o różnych porach dnia nocy i w weekendy, święta i tak dalej. POZA GODZINAMI PRACY jak najbardziej, Można korzystać do woli z telefonu jak się nie "korzysta" to mogą być pretensje.

Mieszkaniec

Mieszkam na osiedlu Sztuki Piękne od jakiegoś czasu zmieniła się pracownica w administracji i szczerze to jakaś masakra . Zmienili firmę sprzątająca nie wiem ta firma coś w nazwie pomyliła wszedłem do bloku i porażka coś chyba robili chcieli ją umyć ,ale zabrakło umiejętności . Druga sprawa nie za to place żeby czekać aż ta Pani się ogarnie chcecie kogoś przyuczać ok ale niech jest nadzór osoby doświadczonej . Moja opinia negatywna przez długi że N

Miło się czyta pozytywne opinie o firmie ale żałuję, że pracownicy nie zaglądają na to forum pracownicze.

Kala

Posiadam kilka mieszkań w Toruniu u kilku zarządców. Pozytywnie oceniam firmę zarówno pod względem kompetencji jaki i postępowanie wobec mieszkańców. Czasami dziwię się niektórym za wypowiedzi ale prawdopodobnie wynika to z braku wiedzy albo złośliwości.

Pracowity
@Kala

Zgadzam się z opinią. Miałem okazję się przekonać i faktycznie dobrze pracują.

Jak ze studentami w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Wszystko zależy od konkretnej osoby, jej umiejętności i oczekiwań. Kilka osób odbywało u nas staż. Można się z nami skontaktować mailowo na adres biuro@kmm-zarzadzanie.pl lub tel 56-639-05-04.

Karola

Chciałam podziękować za pomoc administratorce ze Sztuk. Życzliwa kompetentna. Oby tak dalej firma generalnie ok. Polecam

Robson

Mam pytanie możesz podać konkretny dowód na potwierdzenie tego co piszesz. Chętnie się tym zainteresuje.

MICHAŁ
@Robson

GRZEGORZ TO TY?? :-D ;-D ;D XD XD

Robson
@MICHAŁ

Nie a kto pyta z jakiej wspólnoty

Jak łatwo niektórym osobom przychodzi oczernianie. Firma ma w internecie dobrą opinię to chyba coś znaczy!!

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w P.I.B. "KMM" Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jako pracownik firmy KMM czuję się wywołana do odpowiedzi. Otóż jest jak piszesz - jestem w pełni zadowolona. Atmosfera w pracy jest przyjazna, kodeks pracy przestrzegany, pensja wypłacana w terminie. W tej branży nerwowe sytuacje są nie do wyeliminowania, ale stwarzają je mieszkańcy, bardzo często niesłusznie. Typowa sprawa w branży związanej z obsługą klienta.

Marek- mieszkaniec wspolnoty

Chyba ta firma sama sobie wpisuje takie pozytywne opinie. Sam byłem świadkiem niejednej żenującej sytuacji traktowania pracowników przez właścicielkę. I nie ma znaczenia ze firma jest mała. To właśnie ludzie mieszkający na wspólnotach widza, że dzieje się źle. Bo jeśli np nie chce się zmian a one i tak są dokonywane tylko dlatego, ze się na tzw. "swoich znajomych". Poza tym ile razy może zmieniać się zarządca na wspólnocie???? Dlaczego nie ma informacji o takich poczynaniach???? Przecież ta firma pracuje dal NAS MIESZKAŃCÓW!!!!! A my się udajemy że jest wszystko ok, albo boimy się mówić, że nam się nie podoba. Jest wiele firm zarządzających, nie trzeba się kurczowo trzymać jednej i tej samej!!!!

Mieszkaniec wspólnoty

Nie mogę powiedziec nic dobrego o firmie. Ludzie tam pracujący są normalni, ale prezes.... brak słów. Jest arogancka, niemiła, i uwielbia swoich popleczników. Nie traktuje ludzi z szacunkiem, pomiata nimi, zresztą ciągła rotacja w firmie to uwidacznia, zarówno wśród pracowników jak i podwykonawców.

Dawny pracownik
@Mieszkaniec wspólnoty

Rotacja jest od niedawna.. i wg mnie przyczyną są problematyczni ludzie mieszkający we Wspólnotach.. trzeba świętej cierpliwości co do niektórych i nerwów ze stali.. Po za tym na rynku coraz trudniej o dobrego pracownika, który będzie chciał przyłożyć się do pracy i wykazywał chociaż trochę własnej inicjatywy. A Prezes jak najbardziej normalna i trzyma wszystko w ryzach., można się dogadać. We Wspólnotach wiadomo, że wiele się dzieje i nie zawsze w 100% można nad wszystkim zapanować. Ciężki biznes. Obsługa bardzo dobra Wspólnot! Praca okej, wiadomo nie jest to ogromna firma więc kokosów wielkich nie ma, ale też źle nie jest, zależy kto czego szuka i jakie ma kwalifikacje. Myślę, że pracując tam jest się sprawiedliwie traktowanym. Mi się tam bardzo dobrze pracowało i polecam.

@Mieszkaniec wspólnoty

Myślę, że niektórym Mieszkańcom nie da się dogodzić... Ludzie po prostu chcą zwady, aby mieć gdzie upuścić emocje, często z prywatnych spraw... A obrywa się niestety takim firmą... Także firma ok, jak najbardziej polecam.

Sztormi

Pracowałam tam kilka lat. Świetna atmosfera, konkretna praca, wysoki poziom usług. Polecam do pracy tam i współpracy z nimi :)

admin

Masz coś do powiedzenia na temat firmy P.I.B. "KMM" Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Polna 8F lok. 1
    87-100 Toruń
  • NIP: 9562122411 REGON: 871704175 KRS: 0000203737

Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.