Opinie o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. w Toruń

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiecie może, czy w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Pytanie
 Pytanie

Czy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nowy
Inne
@Pytanie

Nie organizuje . Nie ma na tyle odważnego człowieka który by się tego podjął . To jest syzyfowa praca .

Andrzej Nowy wpis
Inne
@Nowy

Dlaczego? Pracownicy nie chcą się szkolić? Dziwne ;/

Nico Nowy wpis
Inne
@Andrzej

Zapytaj ich najlepiej

Pytanie
 Pytanie

Czy w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Był pracownikiem Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Tak

Wkur..... Mieszkaniec
Inne

Przedsiębiorstwo cóż za nazwa . Otóż zmienił bym nazwę na zakład pracy chronionej , przepraszam jeśli ublizylem zakłada pracy chronionej . Mieszkam na osiedlu o pięknej nazwie Sztuki Piękne i są tam dwie osoby statyści Pani Iwona i Pan Tomasz . Od Pani Iwony no cóż nic się nie można dowiedzieć, zgłoszenie usterki , czas reakcji minimum 2 mc . Proponuję zmienić pracę chociaż z tego co wiem to Pani właścicielka to rodzina . Druga postać Pan Tomasz ,coś tam techniczny ,ten człowiek nie wie po co tutaj jest za chyba za karę .Co zrobi jak już mu się uda tak spier.... A kasę się bierze duże osiedle to jest skąd brać .Kolejna sprawa moja propozycja otwórzc tutaj budkę z piwem i tak towarzystwo pije sika gdzie popadnie ,mimo wypasionego monitoringu ochrona nic nie widzi ,przypuszczam ,że prędzej Rosjanie z satelity to zobaczą niż ochrona z monitoringu . Więc moja sugestia bo "Przedsiębiorstwo ......... KMM bierze konkretne pieniądze od nas mieszkańców ,albo zmieńcie tych ludzi ,albo zamknijcie to "Przedsiębiorstwo " i od tego żeby to wyegzekwować są zarządu wspólnot więc do pracy drodzy Państwo bo reprezentujecie interes Nas wszystkich ,a nie tylko swój tyłek .

Administrator Nieruchomości
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Miła atmosfera. Uczciwe warunki pracy. To co było uzgodnione podczas rozmowy tak też było w rzeczywistości.

Pytania

Logiczne, nie wykraczające poza sferę zawodową

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Warszawa
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
(77 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

Żołnierz
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Styl zarządzania? W KMM nie ma czegoś takiego, chyba, że ZARZĄDZANIE przez KRYZYS. Wywoływanie konfliktów zarówno wśród zarządów wspólnot mieszkaniowych jak i swoich własnych pracowników... Prezes Kasia ma duże mniemanie o sobie i jak najgorsze o innych... :(

Monika
Inne
@Żołnierz

Krytykujesz sposób zarządzania w firmie Kmm i chciałabym Cię poprosić, żebyś podał konkretne przykłady problematycznych zachowań czy sytuacji, które dostrzegłeś u tego pracodawcy, o ile oczywiście istnieje taka możliwość. Dzięki temu opinia będzie znacznie bardziej pomocna dla osób odwiedzających forum i rozważających podjęcie pracy w tej firmie. Co takiego się tam dzieje?

były administrator
Były pracownik
@Monika

Jako były pracownik ponad 5 lat w kmm wszystkim osobom rozważającym prace w tej firmie polecam poszukać innej firmy!

Monika
Były pracownik
@były administrator

Proszę o niepodszywanie się pod moją osobą. Opinia wyrażona przez @Monika nie jest moją. Pracowałam w firmie KMM prze okres 5 lat i źle jej nie wspominam. Sprawę zgłaszam na policję. Monika K.

Mieszkaniec
Inne

Mieszkam na osiedlu gdzie firma Kmm jest administratorem ,porażka . Odkąd zmieniła się Pani w administracji zero kontaktu firma Kmm bierze grube pieniądze za nic zatrudnia jakiegoś pseldo konserwatora który ma pojęcie o wszystkim tylko nie o tym co robi . Oceniam negatywnie i zapewne już lepiej nie będzie , jak również układy z zarządami wspólnot czas to zmienić nie wiem jakie profity ma zarząd ,ale zapewne nie małe skoro nie ma żadnej reakcji .

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Była pracownic
Były pracownik

Ja faktycznie jestem bylą pracownica i niczego takiego nie potwierdzam. Tych wpisów dokonuje konkurencja albo nie wiem. Osobiście szefowa bardzo mi pomogła wiele razy. Za każdym razem gdy tej pomocy potrzebowałam. Gdy chcialam wcześniej wyjść nie było sprawy. Oczywiście jak miałam problemy rodzinne to mi tez bardzo pomogła. Wiec nie wiem o co chodzi. To jest wobec niej bardzo nieuczciwe!!!!!!Dlaczego tak się pisze coś strasznego

Były administrator
Były pracownik
@Była pracownic

A mnie się wydaje, że "Była pracownic" to obecna albo sama prezes albo księgowa (obie siebie warte). Mobbing, wulgaryzmy na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) podwładnych, ale i firm, które z KMM współpracują, nonszalancja, egoistyczne podejście do innych (w tym i członków zarządów wspólnot mieszkaniowych), obgadywanie itp. To cechy charakterystyczne osoby, która stoi na czele KMM. A, o jeszcze jednym bym zapomniał: mściwość, tak to niestety wygląda i żadne pochlebne peany tego nie wybielą, zbyt wiele osób tam pracujących wie, jak było...

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

O.W.
Pracownik
@Pytanie

Telefon służbowy do dyspozycji 24 godziny nadobe. po pracy jak najbardziej! oczekuja żeby odbierać telefony od mieszkańców i od szefowej, dzwonią o różnych porach dnia nocy i w weekendy, święta i tak dalej. POZA GODZINAMI PRACY jak najbardziej, Można korzystać do woli z telefonu jak się nie "korzysta" to mogą być pretensje.

Mieszkaniec
Inne

Mieszkam na osiedlu Sztuki Piękne od jakiegoś czasu zmieniła się pracownica w administracji i szczerze to jakaś masakra . Zmienili firmę sprzątająca nie wiem ta firma coś w nazwie pomyliła wszedłem do bloku i porażka coś chyba robili chcieli ją umyć ,ale zabrakło umiejętności . Druga sprawa nie za to place żeby czekać aż ta Pani się ogarnie chcecie kogoś przyuczać ok ale niech jest nadzór osoby doświadczonej . Moja opinia negatywna przez długi że N

Anna
Inne

Miło się czyta pozytywne opinie o firmie ale żałuję, że pracownicy nie zaglądają na to forum pracownicze.

Kala

Posiadam kilka mieszkań w Toruniu u kilku zarządców. Pozytywnie oceniam firmę zarówno pod względem kompetencji jaki i postępowanie wobec mieszkańców. Czasami dziwię się niektórym za wypowiedzi ale prawdopodobnie wynika to z braku wiedzy albo złośliwości.

Pracowity
@Kala

Zgadzam się z opinią. Miałem okazję się przekonać i faktycznie dobrze pracują.

Pytanie
 Pytanie

Jak ze studentami w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracownik
@Pytanie

Wszystko zależy od konkretnej osoby, jej umiejętności i oczekiwań. Kilka osób odbywało u nas staż. Można się z nami skontaktować mailowo na adres biuro@kmm-zarzadzanie.pl lub tel 56-639-05-04.

Karola

Chciałam podziękować za pomoc administratorce ze Sztuk. Życzliwa kompetentna. Oby tak dalej firma generalnie ok. Polecam

anonim

(usunięte przez administratora)

Robson

Mam pytanie możesz podać konkretny dowód na potwierdzenie tego co piszesz. Chętnie się tym zainteresuje.

MICHAŁ
@Robson

GRZEGORZ TO TY?? :-D ;-D ;D XD XD

Robson
@MICHAŁ

Nie a kto pyta z jakiej wspólnoty

Piotr
Inne
 Rekomendacja

Jak łatwo niektórym osobom przychodzi oczernianie. Firma ma w internecie dobrą opinię to chyba coś znaczy!!

Administrator

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w P.I.B. "KMM" Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Pracownik
@Administrator

Jako pracownik firmy KMM czuję się wywołana do odpowiedzi. Otóż jest jak piszesz - jestem w pełni zadowolona. Atmosfera w pracy jest przyjazna, kodeks pracy przestrzegany, pensja wypłacana w terminie. W tej branży nerwowe sytuacje są nie do wyeliminowania, ale stwarzają je mieszkańcy, bardzo często niesłusznie. Typowa sprawa w branży związanej z obsługą klienta.

Marek- mieszkaniec wspolnoty

Chyba ta firma sama sobie wpisuje takie pozytywne opinie. Sam byłem świadkiem niejednej żenującej sytuacji traktowania pracowników przez właścicielkę. I nie ma znaczenia ze firma jest mała. To właśnie ludzie mieszkający na wspólnotach widza, że dzieje się źle. Bo jeśli np nie chce się zmian a one i tak są dokonywane tylko dlatego, ze się na tzw. "swoich znajomych". Poza tym ile razy może zmieniać się zarządca na wspólnocie???? Dlaczego nie ma informacji o takich poczynaniach???? Przecież ta firma pracuje dal NAS MIESZKAŃCÓW!!!!! A my się udajemy że jest wszystko ok, albo boimy się mówić, że nam się nie podoba. Jest wiele firm zarządzających, nie trzeba się kurczowo trzymać jednej i tej samej!!!!

Mieszkaniec wspólnoty

Nie mogę powiedziec nic dobrego o firmie. Ludzie tam pracujący są normalni, ale prezes.... brak słów. Jest arogancka, niemiła, i uwielbia swoich popleczników. Nie traktuje ludzi z szacunkiem, pomiata nimi, zresztą ciągła rotacja w firmie to uwidacznia, zarówno wśród pracowników jak i podwykonawców.

Dawny pracownik
@Mieszkaniec wspólnoty

Rotacja jest od niedawna.. i wg mnie przyczyną są problematyczni ludzie mieszkający we Wspólnotach.. trzeba świętej cierpliwości co do niektórych i nerwów ze stali.. Po za tym na rynku coraz trudniej o dobrego pracownika, który będzie chciał przyłożyć się do pracy i wykazywał chociaż trochę własnej inicjatywy. A Prezes jak najbardziej normalna i trzyma wszystko w ryzach., można się dogadać. We Wspólnotach wiadomo, że wiele się dzieje i nie zawsze w 100% można nad wszystkim zapanować. Ciężki biznes. Obsługa bardzo dobra Wspólnot! Praca okej, wiadomo nie jest to ogromna firma więc kokosów wielkich nie ma, ale też źle nie jest, zależy kto czego szuka i jakie ma kwalifikacje. Myślę, że pracując tam jest się sprawiedliwie traktowanym. Mi się tam bardzo dobrze pracowało i polecam.

Anonim
@Mieszkaniec wspólnoty

Myślę, że niektórym Mieszkańcom nie da się dogodzić... Ludzie po prostu chcą zwady, aby mieć gdzie upuścić emocje, często z prywatnych spraw... A obrywa się niestety takim firmą... Także firma ok, jak najbardziej polecam.

Sztormi

Pracowałam tam kilka lat. Świetna atmosfera, konkretna praca, wysoki poziom usług. Polecam do pracy tam i współpracy z nimi :)

admin

Masz coś do powiedzenia na temat firmy P.I.B. "KMM" Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Polna 8F lok. 1
  87-100 Toruń
 • NIP: 9562122411 REGON: 871704175 KRS: 0000203737
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Przesiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Kmm Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii