MediaExpert

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MediaExpert

Ulgrich

Wynagrodzenie zalezy od sprzedazy w glownej mierze a cala reszta zalezy od ekipy z ktora sie bedzie pracowalo i czy praca dobra czy nie jak zaloga nie jest zgrana to i nie bedzie efektu w zarobkach

..............................

2800-3200 CHYBA BRUTTO HA

Aleksandra
@..............................

2800 to obecnie najniższa stawka jaką można dostać więc w przypadku gdyby było to 3200 to nie widzę w tym nic śmiesznego. Poza tym we wpisach niżej przeczytałam, że można także liczyć na premie, dodatki świąteczne czy inne pieniężne nagrody więc wygląda to wtedy już na naprawdę w porządku warunki. Nie sądzisz?

Ozzy
@Aleksandra

Tak. myślę, że ME proponuje niezłe warunki, zwłaszcza w tych trudnych czasach ta stabilizacja jest tak wazna

Miras
@Ozzy

Exactly:)

MarkII Nowy wpis
@Aleksandra

Olu, masz rację. Są DK, którzy wyciągają taką kasę, że żyją jak pączki w maśle. A z czasem jest im coraz łatwiej, bo dochodzi doświadczenie.

TenNaPoziomie Nowy wpis
Kandydat

Widać, że ludzie coraz bardziej nieprzyjemni, zwłaszcza Ci co rekrutują. Jeśli zależy Wam na pracowniku, spróbujcie choć odrobinę się zaangażować w dopasowanie terminu rozmowy rekrutacyjnej! Niektórzy chcą zmienić pracę i pracują w ciągu dnia, zatem nie zawsze jest się dyspozycyjnym. Ale nie... najlepiej mieć kandydata w d*pie i powiedzieć szyderczo "Ok, trudno, dziękuję cześć" Tak jak Pani, która rekrutuje na stanowisko specjalisty planowania i transportu. Walcie się w tym chorym kraju!

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca MediaExpert motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy pracodawca MediaExpert organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

amadeusz

zapomnij :D

Baza98e Nowy wpis

Jasne. E-learning działa jak należy

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pracodawca

@Pytanie

Czego się po nas spodziewać? Otrzymasz umowę o pracę bez żadnego okresu próbnego Dostaniesz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i... do tego możesz wypracować wysoką premię, bo wiemy, że każdy z czasem chce zarobić więcej Ubezpieczymy Ciebie i Twoją rodzinę, abyś miał/a spokojną głowę Jako nasz pracownik będziesz mógł korzystać z okazji i kupować produkty z naszego elektromarketu na specjalnych warunkach Dostaniesz dodatkowy pakiet bonusów/benefitów Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie wstępne oraz produktowe, bo najbardziej liczą się chęci

Sebek
@MediaExpert

Wszystko fajnie ale czemu o wszystkim mowa tylko nie o wypłacie. Jaka podstawa wypłaty, jaki system premiowy i od czego zależny?

tomek
@Sebek

Nie ma kawy na ławę chcesz wiedzieć to zanieś do nich CV, a nie szukasz takich informacji na forum

Michał
@tomek

Co to znaczy nie ma kawy na ławę? To jest najbardziej podstawowa informacja - ZA ILE i na jakich warunkach. Wyobraź sobie, że ktoś musi brać dzień wolnego w obecnym miejscu pracy, by iść na rozmowę i to tylko po to, by się dowiedzieć, że Cię to kompletnie nie interesuje bo płacą mniej, niż zarabiasz obecnie. Całe szczęście są już plany wprowadzenia obowiązku informacyjnego nt. wysokości wynagrodzenia przy każdej rekrutacji.

tomek
@Michał

No to nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Dramatyzujesz, wiecej wiary w siebie :)

Ja
@Sebek

Po przeszło 10latach pracy mam stanowisko specjalisty (usunięte przez administratora)więcej niż najniższa krajowa młodzi się śmieją nam w twarz

@Ja

Dokładnie ja 13 lat pracuje i mam tyle samo co młodzi zastanawiam się po co mi ten specjalista zero szacunku i podziękowania za tyle lat pracy

Bażant
@Pracownik

Czyli coś cię w tej firmie trzyma. Domyślam się co, b jednak kasa jest dobra. I ME trzyma się w tych trudnych czasach, right? :) A telefon ostatnio brałeś? Wszystkie promocje dotyczą nowych klientów, a starzy muszą walczyć o swoje...:( Wracając do Media, to powiedz szefowi co cię gryzie, wątpię żebyś cośosiagął pisząc tutaj

Pracownik ME

Po 13 latach pracy mam 2700 brutto i jestem specjalistą ds.sprzedazy zarobki są uwarunkowane ilością sprzedanych gs itp niby kasa nie jest zła ale szacunku do starszych pracowników zero młody przychodzi z ulicy i na dzień dobry ma wiecej pracuje bo lubię tą pracę i ludzi na sklepie a tych do góry szanuje tak jak oni mnie pozdrawiam

Wypłacają dodatkowe nagrody w MediaExpert?

Odp
@Pytanie

tak, premie, dodatki świąteczne, kasę za polecenie pracownika. Idzie zdobyć coś extra

zawiedziony

Firma super. I mimo, że po 11 latach pracy postanowili się ze mną rozstać uważam, że warto spróbować swoich sił w tej korporacji. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i to na jakich trafimy i z jakimi będziemy musieli pracować to już loteria. Przez długi czas pracy w Terg S.A. pracowałem z super ludźmi. Wiele się nauczyłem i czerpałem radość oraz satysfakcję z bycia częścią rozwijającej się firmy. Niestety niefortunnie dla mnie po zmianach personalnych wyżej moja współpraca się zakończyła. Jestem zawiedziony, że tak łatwo było komuś podjąć taką decyzję, zwłaszcza, że moje powody rozwiązania umowy o pracę podane przez przełożonego w 90% można było kwestionować. Szkoda, że zarząd w sytuacji gdzie doświadczeni pracownicy są tak istotni, nawet nie podjął próby wyjaśnienia tego z jakimi zarzutami przełożeni wyszli w stosunku do mojej osoby. Szkoda...

Klient

Kierownik z media plaza w Toruniu z działu RTV to zwykły gbur i sluzbista. Nie pierwszy raz jak coś kupuje to jest nadąsany i zachowuje się jak by wszyskie rozumy pozjadał (Nie chodzi o sprzedaż)Jakoś inni potrafią być mili,usmiechnieci i "normalni"

A.

Ja jestem że sklepu w Bielsku Białej. Zarobki na pok około 2800-3200, a na sali sprzedaży 2800 do nawet 6 tys. Wszystko zależy od samego siebie. Atmosfera w sklepie jest zmienna.. Zależy od napinki ASM. ogólnie ok Pozdrawiam

Luzak
@A.

Czy doradca klienta u was na sklepie musi pracować też na magazynie jeśli jest ich dwóch. Tzn dwóch magazynierow

@Luzak

Postawione przez Ciebie pytanie jest już naprawdę bardzo konkretne. Trzymam kciuki za to, by użytkownik @A. zechciał Ci na nie w sposób merytoryczny odpowiedzieć. Po Twoim wpisie można wywnioskować, iż nie jesteś jeszcze pracownikiem MediaExpert, tylko na razie szukasz informacji o tym pracodawcy. A może już wysłałeś tam swoje CV?

Maciek
@Alicja

Zastanawiam się dlaczego nie ma nigdzie konkretnej odpowiedzi na pytania ,czy sprzedawca w media musi wyładowywać towar na magazynie sklepu i jak to wygląda?? czyżby to taka tajemnica czy tak ciężki ciężki temat ??hehe

Kot
@Maciek

Robi się wszystko, po przez ścieranie kurzy, sprzątanie sali sprzedaży, czyszczenia (usunięte przez administratora), podłóg, socjala, przyjmowania dostaw, wykładania towarów. Ciągła zmiana ekspozycji (to już jest jakaś masakra nawiasem mówiąc). Roznoszenie cen, cenóweczek i wywieszek z promocjami. Robi się tyle kilometrów przy tym że szok. W między czasie sprzedajesz towar, można by tak to ująć bo towar tu to jest ostatnią rzeczą którą powinno się sprzedać a wcześniej gonisz ubezpieczenie, komplementarkę, zakup na raty, psp itp. Gołego obrotu nie wolno robić bo jesteś złym pracownikiem a przecież nie jesteś podawaczem towaru tylko doradcą, ale opłacanym jako podawacz towaru. Jest strasznie duża presja na parametry, jak nie wyrabiasz to dowidzenia. Ogólne podejście firmy do pracownika jest skandaliczne bo ciągle mało i mało i mało.

Olek
@A.

Właśnie jestem ciekawy jak atmosfera w salonach między ludźmi czy jest "rodzinna" czy raczej przeciwnie? bo słyszałem opinie że jest egoizm,rywalizacja i nie ciekawie ogólnie ...ile w tym prawdy? może ktoś się wypowie z góry dziękuje za odpowiedź.

Gruby Benek
@Luzak

W przypadku gdy na sklepie nie ma etatu magazyniera, najczęściej jest ustalany grafik dla pracowników, którzy będą przyjmować i zabezpieczać towary a potem rozłożyć na półkach. Poza grubym sprzętem praca lekka i przyjemna.

Gruby Benek
@Olek

Bardzo dużo zależy od pracowników. Pracowałem na dwóch sklepach i była zawsze atmosfera przyjaźni. Wypracowane takie reguły które nie pozwalały na oszukiwanie więc i problemów nie było. Zdarzały się przypadki gdzie pracownik nieumyślnie podkradł sprzedaż innemu pracownikowi ale wtedy ew. premię przypisywano zgodnie z tym jak pierwotnie powinno być.

Ja
@Maciek

Doradcy pracują przy dostawie tak jak magazynier

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MediaExpert?

idenaprzerwe
@Pytanie

Jak to wszędzie ekipe mamy podzieloną a dwie grupki, ale dogadujemy się bez problemu.

MIRKA

W Media Expert w październiku 2019 roku zrobiłam zakupy. Kupiłam pralkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę. Tak duże zakupy zrobiłam dzięki sprzedawcy, który posiada ogromną wiedzę jeżeli chodzi o sprzęt AGD. Była to wielka przyjemność słuchać jak ten człowiek doradzał opowiadając o możliwościach i zaletach funkcjach działania sprzętu. W grudniu 2019 roku ponownie chciałam zrobić zakupy w tym sklepie. Byłam niemile zaskoczona, ponieważ dowiedziałam się, że człowiek, który mnie obsługiwał już nie pracuje- został zwolniony. Koszmar !!!!! Jest to jedyny człowiek, który w Toruniu posiada wiedzę i zna się na sprzęcie AGD. Dlaczego ludzie, tacy jak ten Pan Mariusz zostają zwolnieni? Czy sklepom nie zależy na sprzedawcach z tak ogromną wiedzą ? Bardzo długo chodziłam po sklepach aby kupić sprzęt AGD. Niewiedza jaką posiadają pracownicy z „ łapanki „ jest ogromna!!! Ludzie kogo zatrudniają ogromne korporacje ? Szkoda słów!!! Pan Mariusz ( takie imię widniało na plakietce ) jest wzorem sprzedawcy i chodzącej inteligencji. Do tego bardzo miły i sympatyczny. To on powinien szkolić tych nieuków, którzy czytają wiadomości z kartek leżących na sprzęcie. Od siebie nic nie są w stanie powiedzieć. Klientka MIRKA.

monika
@MIRKA

Ja też mam swojego ulubionego pracodawcę. A może musiał zrezygnować z pracy, a nie że od razu zwolniony ;) Daj szansę komuś innemu :)

Małgośka

Przed kupnem sprzętu nie można otworzyć kartonu... dopiero po kupnie. Obsługa nie jest do końca przeszkolona albo wcale nie była szkolona w ochronie tajemnicy zachowania danych osobowych RODO.

Olek
@Małgośka

Ja zawsze otwieram karton jeśli widzę że klient jest nastawiony na kupno danego sprzętu,chyba że ten sam towar jest na wystawie to wtedy pytam czy na pewno panu otworzyć bo jest zamknięte fabrycznie.....ale jeśli widzę że ktoś tylko ogląda i raczej nie kupi to wtedy logiczne że pokazuje z wystawy dana rzecz....Co do rodo myślę że każdy wie o co chodzi...

Sebek
@Małgośka

Raczej ty sie doucz. Co ma RODO do otwarcia kartonu w sklepie?

bobek

wlasnie xd

Paweł1987

Jak wygląda grafik w sklepach media expert? Czy pracuje się od otwarcia sklepu do zamknięcia np od 10 do 20, czy też można ułożyć elastyczny grafik, gdy ktoś jest np osobą dojeżdżającą z innej miejscowości?

Pracodawca

@Paweł1987

Witam, godziny pracy ustalane są według grafiku. Zazwyczaj jest to 8h/ dzień. Jesteśmy otwarci na sugestie pracowników. Zachęcamy do składania aplikacji. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.mediaexpert.pl. Zapraszamy

nowicjusz

A może trzeba w pierwszej kolejności pokazać co potrafimy i dopiero wymagać odpowiedniego wynagrodzenia?

dziadu

Wyrażę swoja opinię na temat pracy w Media Expert Terg, mianowicie pracuje tam już 3,5 roku praca jak każda inna "jak się ułożysz tak się wyśpisz". Oznacza to nic innego jak to , że im więcej wkładu twojego jest w sprzedaży tym większą kasę zgarniesz 10-go. Atmosfera w każdym sklepie inna wszystko zależy od ciebie , fajnego albo nie kierownika, fajnego albo nie regionalnego, jeżeli są dogadani to fajnie się pracuje, tak wiec zależy na kogo się trafi. Kasa w mojej opinii fajna jak wspomniałem wyżej ile sprzedasz tyle masz, jest podstawa +premia uznaniowa + premia sklepowa za wyrobienie planu + premia za produkty płatne+ nadgodziny. Ja będąc specjalistą w POK w stosunkowo małym sklepie ostatnio zarobiłem 2650 zł. Pensja waha się tak od 2200-3100 zależy od miesiąca uwzględniając to, że mało sprzedaję na sali. Śmiało mogę polecić ta prace ludziom o mocnych nerwach (klienci), oraz ludziom którzy idą do pracy pracować a nie poleniuchować.

Ania
@dziadu

Jak dla Ciebie 2 tyś. To kupa szmalu to nie skomentuję. No chyba,że twoja kobieta płaci za wynajem mieszkania...

Kaka
@Ania

A ile byś chciała zarabiać w sieciowce? Ludzie wy mieszkacie w Polsce a nie w Chinach, będziecie dostawać takie stawki, bo tyle się zarabia. Ile byś chciała? 10 tys na miesiąc? To startuj na jakieś stanowisko IT, albo informatyka. Każda praca jest trudna, każdy kierownik będzie wymagać. Tak wygląda praca XXI wieku. Yylko wam takim leniom smierdzacym wydaje się, że tam idziesz stać 12 godzin na kasie i zarabiać po 3 tysiące. Smieszni jesteście.

Ulgrich

Bronek

Komentarz dotyczy jednego ze sklepów w Kujawsko-Pomorskim. Praca wymagająca dużego skupienia i zaangazowania. Plany czasem nierealne, choć jest wyrozumiałość po stronie kierownictwa. Rzadko zdarzają się korekty premii (trzeba sie mocno postarać aby dostać np. plan naprawczy i uciętą premię) Płace jedne z najlepszych w branży. Atmosfera bardzo dobra i przyjacielska. Brakuje trochę szkoleń z zakresu produktów i technik sprzedaży. Niemniej jednak praca godna polecenia.

Jan

grudzień-zarobki najniższe w całym roku, (usunięte przez administratora) a teraz jeszcze grafiki po 4-5 godzin pracujących kto to wymyśla?? Dokąd zmierzamy?

@Jan

Rozumiem, że pewne aspekty pracy w MediaExpert mogą Ci nie pasować, ale i tak obowiązuje Cię regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, iż zawsze powinniśmy wypowiadać się tu, używając kulturalnego słownictwa. Innym osobom zarobki oferowane przez tego pracodawcę mogą już wystarczać. A dostajecie jakieś dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową, itp.?

Alicja

Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi. W każdym razie - nie jest to odpowiedź na moje pytanie. Dlatego też nalegam, żebyś zaczął już skupiać się jedynie na warunkach pracy, jakie oferuje swoim pracownikom firma MediaExpert. Wiemy już, że tamtejsze zarobki nie są dla Ciebie wystarczające. A co z pakietem benefitów? Macie do niego dostęp?

Kuba

Nie polecam!!!