Abler Sp. z o.o.

Opinie o Abler Sp. z o.o.

W ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży podkreślają, że wymaga się umiejętności pracy w zespole. Jak jest duży i jaka atmosfera dodatek w nim występuje? jest to druga z ważniejszych dla mnie spraw, podobnie jak zarobki. te tutaj ile wynoszą średni na dziale sprzedaży?

K Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Widzę, że Abler ciągle rekrutuje do marketingu. Wiadomo z czego to wynika?

egg

Pojawiło się ogłoszenie przedstawiciela na słupsk. Co się stało z poprzednim przedstawicielem? czy warto tam pracować?

@egg

Przedstawiciel nadal pracuje poszukują drugiego. Warto aplikować!

Nela

A można prosić więcej informacji? Interesują mnie zarobki oraz możliwości jeśli chodzi o wyrobienie sobie prowizji miesięcznych. Firma zapewnia wszystkie niezbędne rzeczy typu samochód służbowy? I mówisz, że pierwszy tam dalej pracuje, czyli rotacja raczej niska teraz w firmie?

egg
@Nela

Nie wiem dokładnie jakie są zrobki. Z tego co mówił znajomy, można dobrze zarobić jak się robi wyniki. Samochód służbowy, dużo szkoleń i super atmosfera to na pewno.

YO Nowy wpis
@egg

Nadal pracuje, oddział się rozwija i potrzebuje drugiego handlowca.

Administrator Nowy wpis

W "Abler" Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Abler" Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. trade-marketingu. Jaki był jej rezultat?
Martyna

A w ilu miastach działa firma ?

Wojtek

Pani Bożena B. jest po prostu rewelacyjna. Pełen profesjonalizm połączony z wiedzą praktyczno-merytoryczną. Fachowość w każdym calu. Z takimi pracownikami można budować potęgę firmy, a szefowi można tylko pozazdrościć pracownika. Dziękuję i do zobaczenia.

zadowolony

Ja tam jestem zadowolony z obsługi zarówno w Bydgoszczy jak i Toruniu. Fajni ludzie, czyściutko, cieplutko, dobra kawka. Do tego super ceny i profesjonalne doradztwo !

Natalia

@Norbi na stronie "Abler" Sp. z o.o. możesz znaleźć kilka ofert pracy, np. na stanowisko stolarza. Tutaj masz link: https://www.abler.pl/praca A może już udało Ci się brać udział w interesującej rekrutacji do firmy "Abler" Sp. z o.o. Jeżeli tak było, to miło by było gdybyś podzielił się z innymi użytkownikami forum przebiegiem procesu rekrutacyjnego i wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej.

Norbi

Mam nadzieję, że sytuacja w firmie jest dobra? Gdyby było inaczej z pewnością forum byłoby pełne negatywnych opinii. Mam jeszcze pytanie czy firma ma jakieś nowe oferty?

Natalia

Hej, czy wśród forumowiczów są osoby zatrudnione na stanowiskach magazynierskich? Obecnie firma prowadzi rekrutację do Torunia, może ktoś z Was wypowie się w kwestii zatrudnienia? Oferta jest świeża więc może będzie ktoś zainteresowany aplikowaniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Abler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Abler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Abler Sp. z o.o.