"Abler" Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o "Abler" Sp. z o.o.

Natalia

@Norbi na stronie "Abler" Sp. z o.o. możesz znaleźć kilka ofert pracy, np. na stanowisko stolarza. Tutaj masz link: https://www.abler.pl/praca A może już udało Ci się brać udział w interesującej rekrutacji do firmy "Abler" Sp. z o.o. Jeżeli tak było, to miło by było gdybyś podzielił się z innymi użytkownikami forum przebiegiem procesu rekrutacyjnego i wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej.

Norbi

Mam nadzieję, że sytuacja w firmie jest dobra? Gdyby było inaczej z pewnością forum byłoby pełne negatywnych opinii. Mam jeszcze pytanie czy firma ma jakieś nowe oferty?

Natalia

Hej, czy wśród forumowiczów są osoby zatrudnione na stanowiskach magazynierskich? Obecnie firma prowadzi rekrutację do Torunia, może ktoś z Was wypowie się w kwestii zatrudnienia? Oferta jest świeża więc może będzie ktoś zainteresowany aplikowaniem?

Jaaleks
@Natalia 20.07.2017 21:00

Wal śmiało :-) No i powodzenia....:-) Nie zamawiaj pizzy do pracy bo Cie oskarża ze towar ukradłes i stad miałeś pieniądze na pizzę Buhhaaa

Monocykl

Abler to firma żywcem wzięta z reklamy z pracownikiem miesiąca, lecącej ostatnio w telewizji. Od ładnych paru lat trwa tam asortymentowa pląsawica i taniec św. Wita, marnie opłacani sprzedawcy ponoszą konsekwencje wszelkich zacięć i świecą oczami za błędy na górze, aż w końcu odchodzą, a zarząd ma się świetnie i żyje w iluzji firmy przyjaznej pracownikowi oraz w przekonaniu, że robi co do niego należy.

sum

a co powiecie o ich oddziale w Bydgoszczy? Kiedyś byłem tam na rozmowie o pracę z taką zadufana "kierowniczką" jeszcze tam jest?

pegerusssss
@sum 20.05.2016 16:00

FAktycznie kierowniczka z bydgoszczy to niech zmieni pracę bo zachowuje się jakby rozumy zjadła...... Kto nie wierzy niech sprawdzi....

sum

kkk

atmosfera fatalna, kasa-obiecuja sporo, dostajesz mało, bo kiepska sprzedaż...i tak co miesiąc...i tak wytrzymałem długo;)

Zostaw opinię o "Abler" Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Abler" Sp. z o.o.