Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 w Inowrocław

Poldek

Chcę dodać, że mamy dobrą firmę i pracodawcę, świetną atmosferę w pracy dlatego klienci są zadowoleni.

elemelek

Polecam ! Zamówionych 5 par drzwi przyszło na czas , obsługa w sklepie super, montaż fachowo wykonany , posprzątane po wykonanej pracy ...Na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z usług tej firmy.

Aneta Nowy wpis

Dużo pracy na zmianie, zwłaszcza wśród nowych ? Czy do przeżycia?

@Aneta

Bardzo dużo bym powiedział.

Sajlas Nowy wpis

O firmie Abler Inowrocław dużo by tu pisać praca bardzo ciężka fizycznie i psychicznie idzie tu stracić zdrowie.Bardzo dużo życzliwych ludzi donosi do Pana kierownika. Koordynator stolarni bardzo agresywny. Przedstawiciel handlowy kolega Kierownika sprzedaje wszystkich nawet za drobne przewinięcia. Więc nie polecam.

Poldek

@Poldek

Na bank napisał ten komentarz Szanowny dupowłaz Krzysztof S. karakan.

Niezadowolona klientka
Klient

Kupowałam płyty meblowe,na płycie inna cena ,przy kasie oczywiście droższa,a gdy przyjechałam po płyty po 3 dniach to cena jeszcze wyższa,robią idootow z ludzi.Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inwentaryzacja nocna - Inowrocław 25.10
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(440 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Inowrocław
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(32 opinii)
(68 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
karagan
Kandydat

Witam jest ogłoszenie na magazyniera do abler w Inowrocławiu,. Warto aplikować, jaka atmosfera? Jaka kasa , jak kierownoctwo i wspólparcownicy. Zgóry dzieki za odpowiedz!

breywig
@karagan

daj se spokój chlopie, kierowniczek cwaniaczek chcialby wszystko o pracowniku wiedzieć, nie wiem po co mu takie informacje??? Trzeba uwazac na niego bo inwigiluje pracowników. W dodatku jedzie po pracownikach jak po burej suce, (usunięte przez administratora) kompletny ! Narobisz sie jak wól, może kasa nienajgorsza ale stracic mozna zdrowie, duży zapiepsz i rotacja pracowników! Odradzam !

Orkan
@karagan

ten mariuszek pseudo cwany kierowniczek i tak nie znajdzie dobrego pracownika. To kawał chała i cwaniaka. Szpieguje swoich pracowników po fejsbukach i innych instagramach. niech tam siedzi i sam (usunięte przez administratora)te ciezkie blaty !!

elemelek

subiektywny

Z punktu widzenia pracownika firma jakich wiele. Na umowie najnizsza oczywisćie plus uznaniowa. Kwota jaką ugada się z panem kierownikiem jest czesto fikcyjna. Czesciej hajs jest zabierany a kiedy idzie się do niego wyjaśnić pada słowo że słaby miesiac albo były skargi na Panią/Pana. W pakiecie dostaje sie do zrobienia darmowe soboty tzn ile byśmy nie pracowali w mesiacu to wypłata zalezy od kierownika. Atmosfera jest gęsta, wrecz wszyscy trzęsą portkami przed Bossem (Śmiech)on z kolei przed dyrekcją. Jest kilku przydupasów którzy są oczami i uszami szefa który de facto nie wie co dzieje sie na firmie i polega na opinii przyjaciół. Ogólnie warunki pracy cięzkie do tego aby wiązać się na dłuzej jesli ktoś nie lubi być popychadłem i przedmiotem którym wyciera się podłogę :) Nie polecam

Ooo
@subiektywny

Brawo Damian

Subiektywny
@Ooo

Akurat to nie Damian:)

Marek
@subiektywny

Zgadzam się z opinią. Jeden wielki cyrk a przede wszystkim Mobing

Ilona
@Marek

Poważna sprawa. Mobbing to przecież uporczywe nękanie i zastraszanie, czy też stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika. Jeśli takie rzeczy faktycznie dzieją się w Abler, to należałoby interweniować. Myśleliście, by zgłosić to odpowiednim osobom?

Wreonika

Witam. Chciała bym napisać skargę lub zażalenie. Nie mam pojęcia gdzie się zgłosić. W Firmie Abler w Inowrocławiu pracuje Pan kierownik. Za przeproszeniem w taki sposób odnosi się do pracowników że uszy Wiedna. Od cytuję (usunięte przez administratora)itd" nasmiewa się z ludzi przy klientach z boku wygląda to jak mobing. Gdzie można się zgłosić wyżej. W internecie są tylko placówki a nie regionalny kierownik tego typu salonów sprzedażowych. Osobiście mam firmę i nie wyobrażam sobie w taki sposób traktować pracownika.

Ja

Chcre kupic panele podlogowe. Mam pytanie: jak przebiega montaż i jakie sa rzreczywiste koszty? Czy trzeba coś dopłacac ekstra?

Ewla

zakupiłam podłogę wraz z montażem, jestem bardzo zadowolona z usługi, panowie obładowani profesjonalnym sprzętem, kompetentni, panele zostały ułożone szybko, dokładnie, listwy docięte perfekcyjnie, posprzątane po montażu, pełen profesjonalizm, obsługa w sklepie potrafi nakierować na odpowiedni towar, polecam wszystkim

Maciej

@Biebnik czy dobrze rozumiem, że jesteś pracownikiem Abler Hurtownia nr 5? Jeżeli tak, to napisz proszę jakie są Twoje spostrzeżenia odnośnie pracy w tej firmie. Co możesz napisać o warunkach zatrudnienia i atmosferze tam panującej? Póki co, żaden z pracowników firmy nie wypowiedział się szerzej na ten temat, a dla osób szukających pracy, takie informacje byłyby bardzo cenne.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 uległ zmianie?

Biebnik
@Administrator

Tak W dół ????

Mw

Zamówiłam 9 drzwi 13 października 2017, dzisiaj jest 26 luty 2018 a ja nadal czekam na dwie sztuki. Brak mi słów...

klient

Zamówiłem drzwi w sklepie wraz z montażem. Towar bez problemu dostarczony i zamontowany przez super fachowców. Pan Darek to dobry fachowiec polecam -zna się na swojej pracy.

Maria

Może ktoś niał pecha, ale mi bardzo pomogli w rozwiązaniu problemu z drzwiami i po przeróbkach standardowych futryn jest bardzi ładnie. Pan Darek to super fachowiec, a co do terminu - to drzwi byly na czas, Za montrrem czekaliśmy dodatkowe 2 dni, ale ludzie to nie jest problem.

karolajn2

a ja drzwi odebrałam w terminie, ale montował p.Darek i jest super. Pozdrowienia dla p. Zdzisia.

Klient 2

Potwierdzam. Odradzam zakupy od 2 miesięcy czekam za drzwiami które zostały oddane na gwarancji. Uszkodzona okleina. Oczywiście opcja z firmowym montażem. Pozdrawiam p.Tomka każde drzwi do poprawki. Czekam na umówiony poniedziałek to już trzeci.

klient

Witam, serdecznie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie. Jeśli chodzi o personel to jakaś masakra, kompletnie niekompetentni ludzie, pracownicy jak i kierownictwo. Począwszy od czasu realizacji zamówienia, przez transport do domu, po niekompletne "zestawy" np. okuć. Jedna wielka porażka... Pozdrawiam, a pracownikom życzę dalszych sukcesów.

kornik

Prawda, że nie każdy potrafi wszędzie się odnaleźć, ale negatywne opinie też nie biorą się znikąd. Pracowałem tam jakiś czas temu i do tego, aby była dobra atmosfera wiele brakowało. Kierownik oddziału to człowiek, któremu wiecznie coś nie pasuje i w inwigilacji pracowników posuwa się do przeglądania portali społecznościowych. Co go interesuje co Ty robisz w godzinach wolnych od pracy do teraz nie rozumiem. Poza tym sprawdzanie Twoich intencji i uczciwości poprzez podkładanie do kasy pieniędzy z utargu to już jest przesada. Jeżeli nie chcesz doświadczać stresu w pracy to trzymaj się od tego oddziału z daleka.

xxx

potwierdzam, byle dalej od firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5