Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7

Stolarz ze Slupska

Magazyny to średniowiecze mimo że mają co trzeba na stanie. Brawo dla Pana Romana. Dobry wpis ! Trafił pan w sedno.

Roman

Z firmą Abler udało mi sie dokończyć remont nie jednego domu czy mieszkania. Jestem zadowolony z obsługi i doradztwa do asortymentu . Spotkałem się z fachową obsługą przez Panią Gabrielę. Kobieta wie co ma w ofercie i doskonale orientuje się w handlu. Umie dobrac asortyment do potrzeb klienta. Jednak nie mogę powiedzieć tego samego o Pani siedzącej nieco dalej,która siedzi tam chyba za karę. Wielokrotnie podchodziłem do tej Pani i prosiłem o pomoc lecz bez rezultatu. Wolała odesłać mnie do innych pracowników mimo że nie obsługuje nikogo a u innych pracowników są kolejki,ale chyba dlatego ze przeszkadzałem załatwić swoje sprawy osobiste telefonicznie . Uważam se taka osoba nie powinna znajdować się na powierzonym stanowisku. Będę nadal zaopatrywać się w tej firmie ale tylko u zaufanych osób.

Daniel

Gdym tak podchodził do tematu, prowadził swoją działalność jak firma Abler już dawno bym nie istniał. Zawodzą na każdym etapie. Składanie zamówienia u niekompetentnej, niedouczonej obsługi, długi czas realizacji i samego montażu. Montaż również pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie odradzam. Moje sugestie dla Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7: Szkolenia obsługi, większa ilość fachowców/monterów

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7?

Adam

Pracownicy w pierwszej chwili wydają się mili i kompetentni. Niestety to tyko pierwsze wrażenie. Chciałem u nich kupić panele łącznie z usługą położenia. Przyjechał przedstawiciel Abler na pomiar umówiliśmy się, że wykona praca w ciągu dwóch tygodni i zrobi wycenę w dniu następnym. Niestety wyceny nie zrobił. Przez dwa dni nie odbierał telefonu. Pewnie przez pomyłkę odebrał telefon i poinformował, że jednak nie zrobi w ciągu dwóch tygodni a na pytanie w jakim czasie zrobi nie był w stanie odpowiedzieć. Pojechałem do siedziby firmy i z kierownikiem hurtowni ustaliłem, że porozmawia z wykonawcą i zadzwoni w następnym dniu rano. Oczywiście nie zadzwonił. Pojechałem po raz kolejny do siedziby tej firmy bo zrozumiałe jest, że tak ciężko pracują i nie odbierają telefonów. Szanowny pan kierownik nic nie załatwił i nie był w stanie określić kiedy mogą wykonać usługę. Oczywiście "podziękowałem" im za współpracę ale straciłem cały tydzień a każdy rozumie jak ważny jest każdy dzień kiedy robi się w domu remont ... Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.

Danuta

Osobiście jestem zadowolona z obsługi w tej firmie. Zostałam miło, fachowo i rzetelnie obsłużona przez jedną z pracownic . Wykazała się bardzo dużą znajomością swojej branży. Potrafiła doradzić i poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Zakupiłam to co chciałam z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam zakupy w firmie Abler.

Gościu

Firma na tle konkurencji w Słupsku wygląda jakby zatrzymała się w rozwoju 10 lat temu, w każdym możliwym aspekcie. Z trudem wprowadzają jakiekolwiek nowinki a kadra wygląda na dość mocno zmęczoną stagnacją i atmosferą w pracy. Zarobki z tego co wiem to żenada, jak dla pracowników ze stażem często ponad dziesięcioletnim, dwójka z przodu to rzadki widok. Bida...

Znacie firmę Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7 - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 7