Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 8

Gdynia

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 8

ktor

mef, może jest szansa na dodatkową premię... Nie wiem jak u was, ale u mnie w pracy to zawsze egzamin zdawało

gość

zapomniałem dodać - żadnych bene-fitów , bez prywatnej opieki zdrowia , bez możliwości grupowego ubezpieczenia , oraz to że kierownik powiedział iż w grudniu nigdy nie ma zrealizowanych celów sprzedażowych ,więc z premią na święta można się pożegnać :))))

gość

byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej na pracownika magazynu/stolarni - przeszedłem przez wszystkie etapy i już miałem zaczynać pracę w następnym tygodniu ale podziękowałem - o to ,po krótce czego można się spodziewać decydując się na pracę w tej firmie. - rozmowa kwalifikacyjna jak na kierownika oddziału , około 45 minut mocnej przemiałki, - warunki jakie mi zaoferowali ( pracownikowi z długoletnim doświadczeniem i wszelkimi uprawnieniami do pracy na tym stanowisku )to: tysiąc trzysta podstawy , plus dwieście złotych dodatek za terminowe przychodzenie do pracy , plus dwieście za wyrobienie celu miesięcznego - po okresie próbnym na umowę stałą, stawka wzrosła do tysiąca pięciuset , plus dodatek ten sam za terminowe przychodzenie do pracy , plus procentowo za wyrobiony target ( suma sumarum maximum przy targecie 200% można było zarobić dwa sto na rękę ) - to nie wszystko: do pracy miałem przynieść swoje własne ubranie robocze i buty , bo pracodawca w okresie próbnym nie zaopatruje - miałem pracować w co drugą sobotę ale kierownik nic nie wspomniał o płatnych nadgodzinach a gdy się zapytałem , wymijająco powiedział ,że żadnych nadgodzin nie ma. - praca magazyniera miała polegać na obsłudze wózków, programów , maszyn stolarskich , i ogólnego dbania o gospodarkę magazynową moim zdaniem to straszna żenada jeśli chodzi o wynagrodzenie jak za taka pracę, dlatego podziękowałem

xxx

Komentarze na temat tej firmy to ściema, pewnie ktoś z centrali się pobawił i powstawiał te opinie. Ogólnie nie polecam, płacą grosze, wiecznie nie ma pieniędzy, nie masz się co wykazywać, bo na powyżkę i tak nie można liczyć... Kiedyś pracowałem, ale wiem że nic się tak nie zmieniło...

Zostaw opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 8 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 8