Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2

Brodnica

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2

monster

jedno wielkie dziadostwo !!!! to jest firma krzak tam nie ma nic po prostu rzeby normalnie pracowac zero chłopaki staraja sie jak moga a i tak nic z tego nie ma bo pseudo kierownictwo ma wszytsko gdzies zero placu zero magazynów zero warunków jakich kolwiek do pracy a wypłata ?? za to co tam sie robi to szkoda gadac powinna byc dla nich dwa razy lepsza a nie ten chłam !!!, jeżeli chodzi o towar który jest tam wydawany to ostatnio odbierałem podłogę z magazynu przy któryn jest wielka gromada śmieci i oni to nazywają magazynem ?? podłoga kupiona ze śmietniska można powiedziec !!

turbo

Abler Brodnica Bangladesz jakich mało zarobki i warunki pracy godne pożałowania - wózki widłowe bez hamulców, brak wody i WC! zarobki buhahaha tego nie da się opisać bo nikt kto tego nie widział na własne oczy nie uwierzy

Znacie kogoś kto pracował w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2 ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

saper
@admin 14.08.2015 15:44

tak pracowałem tam i nic dodać nic ująć przedmówcy warunki naświetlili wystarczająco , po co bardziej pogrążać ;) . Jedynie co mogę powiedzieć to że ludzie są fajni , (dziewczyny z działu sprzedaży i chłopaki z magazynów ) tylko ze nie pracujemy dla kolegów lecz dla pieniędzy pozdro.

M@req
@saper 11.07.2017 08:00

A jak tam nowy kierownik.....daje radę..??bo zauważyłem , że jakas zmiana nastąpiła

Zostaw opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2 - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 2