marek kokoszyński

Toruń

Opinie o marek kokoszyński

kk

Człowiek który rozpoczyna budowe powinien mieć pieniądze . Porządny inwestor nie przywłaszcza sobie narzedzi pracowników i w dodatku oskarża o kradzież ;!!!!!!!! Skandal w dodatku zrywa umowę

0000****000

firma niekompetentna właściciel [usunięte przez moderatora] niszczy powierzony materiał wyłudza pieniądze jako zadatek na materiały współpracuje z ludźmi nie mającymi pojęcia o tym co mają wo gule robić czytanie dokumentacji to w zasadzie na poziomie zerowym nikomu nie polecam współpracy z tym człowiekiem

Zostaw opinię o marek kokoszyński - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marek kokoszyński