Firma Budowlana Fijałkowski I S-Ka Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 2 ocen.

Firma Budowlana Fijałkowski I S-Ka Sp. z o.o.
6 2 6 1

Opinie o Firma Budowlana Fijałkowski I S-Ka Sp. z o.o.

Administrator

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Fijałkowski i S-ka Sp. z o.o. Firma Budowlana?

Byly :)

Nie polecam,firma dno totalne,i oczywiscie wyplaty też(najnizsza krajowa). Znowu szukaja lochow do pracy,banda smieci.

Posxkodowany

Chciałbym podziękować osobie która 09.09.2015 wystawiła opinię podpisując się moim nazwiskiem za podłożenie świni.jeśli z tego tytułu będę miał jekies problemy udam się do pewnej instytucji o ustalenie.i.p

Robert lewandowski

Jeszcze pracuje huj im w huj za zapłatę za uczciwą pracę.208 godz 1900zl.(usunięte przez administratora)nie polecam.mam nadzieję że jakąś (usunięte przez administratora)z biura to przeczyta

dzwigowy

Operator żurawia 1680brutto+jakas smieszna premia niema o czym pisać,glodowe stawki,tzw wegetacj,na waciki starczy...brak słów,niech te gnoje bogole właściciele firm sami operują tymi maszynami.

ktos

Dno totalne,operator maszyn budowlanych(kop-lad,nosik teleskopowy)wynagrodzenie najnizsza krajowa,kadra kierownicza porażka,firma traktuje przedmiotowo pracowników,byłem świadkiem zwolnienia 9pracownikow od ręki za to ze powiedzieli ze ni będą pracować od rana do nocy w 35stopni ciepła za te śmieszne stawki...brak przerwy ustawowej,przerwy trzeba odpracować zadarmo np 10h w pracy dwie przerwy po 30min(zapłacone za 9h,10godzina to właśnie ta przerwa)ogólnie zarobki totalna porażka na waciki tzw.starczy.

Zostaw opinię o Firma Budowlana Fijałkowski I S-Ka Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana Fijałkowski I S-Ka Sp. z o.o.