Opinie o TROPS S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie TROPS S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TROPS S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TROPS S.A. w Toruń

Budowlaniec

Jarus.jakbys pisał na telefonie komórkowym. To też słownik waliny ci błędy. Jak masz troszkę rozumu to doczytasz się. Zgadzam się z pracownikiem roku. Ponieważ w tropie nie znajdziesz asortymentu na poziomie Europy. Dam wam przykład hurtowni w której na prawdę mają fajne ceny i są skłonni sprowadzić prawie wszystko. B plus B kojarzysz??? Na pewno jest w Toruniu. Więc jeśli piszecie że w tropsie jest wszystko to wprowadzacie w błąd klientów. Dużo jeszcze musi się zmienić aby trops dogonił konkurencję a bajki typu grupa PSP... Prędzej sprowadzę towar z Warszawy z PSP w lepszych cenach niż w tropsie kupię. Dziwne ale prawdziwe. A dlaczego.tak jest bo trops słabo placi swoim sprzedawca , w oddziale toruńskim jest może dwóch z zamiłowania. Czasami.mam z nimi kontakt. Reszta siedzi bo siedzi gazobetonu od porothermu nie potrafi rozróżnić. Jak pan Henio przyjdzie to łyknie. Od 10 lat czasami próbowałem coś u nich kupić ale porażka za każdym razem. 90 procent odp. To nie mamy nie możemy ale o co chodzi???

nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Klient

proszę o informacje jak pracuje się w księgowości, jakie zarobki

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w TROPS S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik Nowy wpis

Tak.

Czy rozmowa rekrutacyjna w TROPS S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Nie Tylko w Polskim Nowy wpis
@Pytanie

Tak w angielskim i jeszcze w kilku innych jak minangkabau, hindi, banjar oraz madurskim .....

Budowlaniec

Bud
@Budowlaniec

Co ty chłopie piszesz Ceny takie jak mają na rynku Sig i inni Jeżeli uważasz ze idąc do lady dostaniesz bóg wie co to się mylisz Jeżeli byłbyś fachowcem to byś wiedział ze grupy rabatowe wszędzie są podobne

ZaDał PyTaNiE
@Budowlaniec

Opinia o pracodawcy czy opinia o dostępnym asortymencie ? klika razy przez 10 lat próbował kupić a wie kto z zmiłowania a kto nie hm niczym jasnowidz z Człuchowa. Zorientujcie się może jest forum na temat hurtowni budowlanych, obsługi, asortymentu, cen et.

Kamil
@ZaDał PyTaNiE

Cześć wszystkim! Widzę, że firma poszukuje aktualnie magazyniera. Chciałbym dowiedzieć się, czy pod względem poziomu oferowanego wynagrodzenia pracodawca jest godny polecenia?

@Budowlaniec

Wybitny specjalista od budownictwa się znalazł, Jak czytam te wywód to tylko współczuć, ale nie TROPS,owi tylko Tobie. Oby TROPS miał jak najmniej takich klientów, to dalej się będzie rozwijał

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma TROPS S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Operator Wózka Widłowego. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ola

@.kropka czyli praca taka bez jakichś większych stresów na codzien?

Gochna

Pojawiło się ogłoszenie na sprzedawcę w tropsie w w Toruniu jakieś aktualne opinie czy warto aplikować?

.kropka
@Gochna

Szukanie prawdziwych opinie na temat Trops nie ma sensu na tym portalu. Polecam wywiad środowiskowy. Tu znajdziesz tylko wylewne żale zwolnionych pracowników jak i negatywne opinie konkurencji. Pracowałem , sam się zwolniłem z przyczyn rodzinnych. Tam jak w każdej normalnej firmie.

Hubert

@Budowlaniec Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisy w obawie przed coraz lepszymi opiniami o firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TROPS S.A.?

Odpowiedział
@Pytanie

W mojej ocenie atmosfera spoko, pracuje się bardzo dobrze, rotacja jest bardzo mała to chyba też o czymś świadczy.

Franio

Podpowiedzcie mi czy warto aplikować? Macie jakieś potrzeby kadrowe?

GOŚĆ

Uuuu jacy sami eksperci, złoty Deweloper i platynowy Budowlaniec czego się dotknie to zamienia w bryłę roku. Jak dziadostwo to nie kupuj, kupuj tam gdzie nie dziadostwo a opinie tego typu to chyba nie to forum.

Deweloper

Toruński tropsy to dziadostwo. Drogo i nie potrafią przeliczać. Szkoda czasu na dziadowska firmę. Klientów nie szanują.

Pracownik roku

Jarus. Takich partaczy jak ty jest pełno. Większość budowlańców nie potrafi przeczytać instrukcji na opakowaniu kleju... Więc daruj sobie złote rady. To co jest w hurtowniach trops to szczerze 20 lat temu było zagranica. W hurtowniach masz tylko to czym potrafią robić polscy partacze. Żadnych nowości technologicznych. Bo budowlańcy boją się tego. A w pan więcej niż 1800 zł nie zrobisz jako doradca. Wystarczy zadzwonić i dopytać i usłyszysz że nie ma że sprzedający tylko na całe palety albo do czego to jest. Więc szczerze mając 10 lat doświadczenia w branży budowlanej oraz 8 lat w handlu. Nawet nie kupuje w tropsie. Wolę poszukać w Polsce i zamówić przez neta.

@Pracownik roku

Twoja sugestia odnosi się do konkretnej osoby. Nie myślałeś zatem by przekazać jej swoje uwagi osobiście? Może wówczas przyniosłoby to efekty w postaci poprawy sytuacji? Na forum dyskutujemy o warunkach pracy, zatrudnienia czy benefitach pozapłacowych w firmie. Nikt z użytkowników nie będzie w stanie pomóc Ci w opisanej kwestii.

@Pracownik roku

Tekst totalnie niegramatyczny, aż pękają oczy! Jakby przepuszczony przez darmowy translator. Przyjacielu jesteś napływowy? Naszym hurtowniom - tym z grupy PSB niczego nie brakuje, a od asortymentu pękają w szwach. Nasi murarze, tynkarze, posadzkarze i glazurnicy to pierwsza liga. Wysoka cena nowych mieszkań spowodowała, że słabego fachowca na budowę nikt nie wpuści bo wymagana jest najwyższa jakość. Wracając do tematu - firma Trops to dobry pracodawca.

wz2d
@Pracownik roku

Czytając składnie zdań które używasz nie mam komentarza. Szukaj i (usunięte przez administratora)

Jarek

Aneta, osoba chętna na takie stanowisko powinna przejść prosty test. Pracodawca powinien dać kandydatowi białą kartkę i długopis i kazać wypisać: etapy budowy domu jednorodzinnego od "dziury w ziemi" do stanu surowego, a obok każdego etapu prac niezbędne materiały - ja tak robię. Jeśli kandydat to przejdzie może śmiało negocjować stawkę :-) Jeśli nie ogarnia tematu to niech da spokój - po co się męczyć. 20 lat siedzę w budowlance i wiem, że w tej branży osoby bez wiedzy robią więcej szkody niż pożytku zarówno w handlu jak i w wykonawstwie. Wspierajmy polskie firmy i nie piszmy głupot na ich temat.

@Jarek

To ciekawa sugestia. Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami niecodziennym sposobem na weryfikacje umiejętności kandydatów. Być może warto przekazać ją osobie zarządzającej firmą? Jeśli chodzi o punkt odnoszący się do wspierania polskich firm to na pewno wielu użytkowników zgodzi się z Tobą, że warto wspierać uczciwe, rodzime interesy.

Aneta

@Jarek, co masz na myśli mówiąc o "szerokim zakresie"? Czy chodziło Ci o długoletnie doświadczenie? Zgaduję, że to ważne skoro odradzasz pracę w firmie, jeśli kandydat takowego doświadczenia nie ma. Powiedz nam coś więcej na ten temat. Każda opinia na temat zatrudnienia jest bardzo istotna dla użytkowników forum.

Jarek

Pracowałem 6 lat w oddziale na Skłodowskiej w latach tłustych i chudych i zawsze był sprawiedliwy podział kasy w firmie. Nie aplikuj jak nie znasz budowlanki w szerokim zakresie.

Nowypracownik

Witam, Na stronie Tropsu widzę, że Trops poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Czy może ktoś podzielić się informacją nt. zarobków na takim stanowisku lub pokrewnym. Dodam, że spełniam postawione wymagania.

Zainteresowany

Może ktoś podpowie jaka macie atmosferę w pracy?

Co sądzicie o zarobkach w TROPS S.A.? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

Ebac disa
@Administrator

W pruszczu sa nawet dobre zarobki, w toruniu juz nie. Ale ile bys w tej firmie nie zarabiał to gdy przychodzi czas inwentaryzacji to ty im oddajesz pieniadze. Magazynier oddaje kase za to ze barany z gory zamowia towar ktory potem stoi bo nikt go nie chce kupowac.

Julita

Firma ma oddział w Toruniu i to forum dotyczy tego oddziału a n ie w Pruszczu Gdańskim.

Anonim

Czy ktoś wie jaka pogoda w maju na morzem bo chcę wyskoczyć na weekend.

Zostaw merytoryczną opinię o TROPS S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TROPS S.A.
2.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • M. Skłodowskiej-curie 99