Truck Gigant Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Truck Gigant Sp. z o.o.

Arek

Fajna firma w której można się dużo rzeczy nauczyć. Mnóstwo wyzwań, spory rozwój a zarobki wysokie.

Zgadzam sie z poprzednikami.. 'Pani' Ewa pozjadala wszystkie rozumy i zachowuje sie jak gwiazda. Ewuniu, te piorka Ci w koncu odpadna. Mloda jestes, troche pokory ;)

tak to ja

Tak potwierdzam 3 osoby po prostu porażka jest Szef i jest Szefuńcio i jest Szefowa

Jadzia

To co dzieje się w firmie Truck Gigant, już na samym wstępie powiem, że prowadzonej przez trzech ludzi którzy kompletnie nie mają pojęcia co robią i jak pojawia się nawet najmniejszy problem nie potrafią się z tym uporać. Staje się to strasznie męczące po dłuższym okresie pracy. Kolejna kwestia którą chciałem poruszyć to zakres wykonywanych codziennych poleceń wydawanych przez dwie osoby które każą pracownikowi wykonać czynności na które się nie godził i które nie są zawarte w umowie o prace . Wrogie nastawienie za czym idzie nieporozumienie miedzy pracownikiem a pracodawcą. Ale nie możemy również obejść się bez zalet. Manipulowanie ludzi i robienie sobie niepotrzebnych kosztów to ich główna zaleta. Osoby które mają stalowe nerwy i pracują w tym cyrku na kółkach muszą lubić zamieszanie, i przede wszystkim przyzwyczaić do kluczowego słowa w firmie : Ale co ? ale ja nie wiem ?. Polecam dla osób szukających wrażeń, natomiast jeżeli ktoś nie chce spędzać 10-16 godzin w pracy, i wolałby spokojnie i sukcesywnie wykonywać polecenia, z radością powiem że musi uderzyć do innej firmy . Pozdrawiam.

lizusek
@Jadzia 01.10.2016, 02:18

masz rozdwojenie jaźni jadzia i chciałem :) podobno handlowcy gowork oferują adresy ip prawodawca

Byla pracownica

Pracowałam i to dłuższy czas... Nie polecam nikomu, może i Pan Adam i Pan Marcin sympatyczni, ale "Pani" z góry... chyba wszyscy wiedzą, czemu dziewczyny się zwalniały albo zostawały zwalniane... Mam duże doświadczenie zawodowe ze względu na swój wiek, ale to co się działo w TG to niestety, podchodzi pod mobbing. Proponuje Pani w kadrze "zarządzające" zmienić podejście do pracowników, bo w końcu trafi się osoba, która to zgłosi.

angol1992

Rekrutacja- byłem, rozmowa merytoryczna, po angielsku, duże wymagania...

Ninka

Nie polecam.... Okropne podejscie do pracownikow szczegolnie przez 1 z 'pan'

Masz za sobą rekrutację w firmie Truck Gigant Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Truck Gigant Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck Gigant Sp. z o.o.