Truck Gigant Sp. z o.o.

Złotoria

Opinie o Truck Gigant Sp. z o.o.

aaa

Na spokojnie można liczyć na dobre wynagrodzenie @łukasz bo i tak dorzucają jakieś premie do zarobków.

Konrado

Nie polecam podejmowania pracy w firmie TG. Stawka sprzed 8 lat - w moim wypadku 6,5 zł/h. W tym jeden człowiek ma być od wszystkiego. Operator ma być brukarzem,elektrykiem, mechanikiem, konserwatorem, nosic piasek do piaskarki i co tylko jeszcze Pan Marcin K. wymyśli - NIE POLECAM.

Co sądzisz o firmie Truck Gigant Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw opinię o Truck Gigant Sp. z o.o. - Złotoria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck Gigant Sp. z o.o.