Opinie o Ni28 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ni28 Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ni28 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ni28 Sp. z o.o. w Toruń

Arek Nowy wpis
Pracownik

Uczciwy pracodawca, dobry i profesjonalny spedytor, samochody sprawne. Polecam tu pracę osobą lubiącym jeździć.

Karol Nowy wpis

Firma daje przyzwoite stawki 200net/dzień. Samochody 4-5letnie, głównie kurniki, bez firanek. Jeden bus z windą. Właściciel monitoruje 24h, pilnuje głównie, abyś nie przekroczył 100km/h przy czym często dostajesz ekspresówki i o premii za spalanie możesz zapomnieć. Płyny wydawane przed trasą żal. Jak Ci się skończy spryskiwacz np. w Anglii, to zapomnij, że pozwolą Ci kupić. Prywatna Woda I mydło. To samo parkingi... Jak złamiesz nogę czy co innego zero wsparcia czy chorobowego od razu na bruk, bez grosza.

Sylwia Nowy wpis
@Karol

W odniesieniu do zamieszczonej opinii: Pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę i posiadają dodatkowe ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę. Ponadto premie za spalanie wypłacane są regularnie. Płyny jak też inne akcesoria dostępne są na bazie. Pracownicy jednak mają dostęp do kart firmowych, z których mogą korzystać w awaryjnych sytuacjach. Po doczytaniu zdania "Jak złamiesz nogę czy co innego zero wsparcia czy chorobowego od razu na bruk, bez grosza" domyślam się komu zawdzięczamy komentarz... P. Mariusz był na "jednym krótkim kółku" , nie miał ochoty wyjechać w trasę, bo załadunek wypadł w niedzielę - "dzień wolny od pracy" .W ostatniej chwili udawał złamany bark, chociaż nie był nawet u lekarza. Najbardziej jednak zainteresowany był zaświadczeniem do urzędu pracy w celu uzyskania zasiłku.

Administrator

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Ni28 Sp. z o.o. w miejscowości Toruń. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ni28 Sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ni28 Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Władysława Dziewulskiego 39
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792708746 REGON: 382250063 KRS: 0000765661
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ni28 Sp. z o.o.