Opinie o Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club w Toruń

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club traktuje ludzi?

Byly pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Pierwsze dni jest miła ale jeśli masz swoje zdanie i sie nie zgadzasz to powstaje problem.To taki typ kobiety prowadzący firmę jakby nadal była w latach 90 tych.Zawsze ma racje nawet jak jej nie ma.Zarobki tez bez szału a i pracy bardzo malo.Jak lubisz sie nudzic i nie wnosic nic nowego to byc moze jest to praca dla Ciebie.A tak z ciekawosci na jakie stanowisko??

Emilia Nowy wpis

Czy propozycje pracodawcy złożone podczas rozmowy rekrutacyjnej w Forte Club pokrywają się z rzeczywistością pracy w firmie, jak jest pod tym względem? Bardzo fajnie byłoby dowiedzieć się, czy warto sugerować się informacjami przedstawionymi w ogłoszeniu czy właśnie podczas procesu rekrutacji.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club?

jeszcze pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli narzucanie własnego zdania można nazwać, typem zarządzania to własnie taki.Generalnie pracownik nie powinien mieć własnego zdania.Generalnie ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej maja się nijak do pracy. Zakaz rozmów w pracy bo to praca a nie kawiarnia! Nie polecam.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club?

anonimus
@Pytanie

z tego co wiadomo mi to i tak i nie zalezy w jakim okresie. premie sa od sprzedazy

Anonim
@anonimus

to chyba zart, wiekszosc zarabia najnizsza akrajowa.nawet długoletni pracownicy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia
HR Partner Monika Pszuk
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
anonymous

w tej chwili te osoby juz nie pracuja ,atmosfera oczyszczona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!

Dawid

@S.O.S Bardzo Ci dziękuję za Twój głos w sprawie firmy Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club. Proszę Cię tylko, żebyś następnym razem nie posługiwała się danymi personalnymi swoich współpracowników - dotyczy to także samych imion. Zdrowa atmosfera to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na efektywność pracy - dlatego przykro mi, że Ty takiej nie miałaś. Może ktoś z Was zna aktualną sytuację w tej firmie? Czy warunki zatrudnienia uległy poprawie, a może pozostają na takim samym poziomie?

S.O.S

A i z jescze jedną ale nie pamiętam imienia ( niska , chuda )

S.O.S

Pracowałam w Farmedzie w 2008 roku to była moja pierwsza praca , właścicielce firmy nie miałam nic do zarzucenia . Pracowałam wówczas z trzema kobietami marią , kasią i anną zwolniłam się sama ponieważ po m-cu pracy dostałam premię ( bardzo szybko zapamiętałam gdzie co leży i realizowałam szybko faktury nie spodobało się to owym paniom szczególnie ostro atakowała mnie owa anna wyzywała mnie od szpicli że niby za donoszenie dostałam premię a nie za prace śmiech na sali donoszenie to nie moje klimaty skupiałam sie na mojej pracy stresowałam się żeby wszystko zapamiętać i nie latać za tymi kobietami pytając gdzie co leży Pewnego dnia owa anna tak podniosła mi ciśnienie obelgami , że znalazłam się u lekarza dosłownie bardzo skoczyło mi ciśnienie 200 na 150 ( ogólnie mam niskie ciśnienie ) Praca mi się podobała robiłam swoje i dobrze mi szło miałam wtedy 24 lata umowę o pracę a pensja była na czas z właścicielką nie miałam praktycznie żadnego kontaktu przychodziłam do pracy zakładałam fartuch i zaczynałam pracę Zrezygnowałam z pracy tylko i wyłacznie przez pracujące tam kobiety ktoś napisał że fajni ludzie tam pracują szkoda , że nie było tak jak ja tam pracowałam teraz mam 34 lata i bym wiedziała jak się obejść z ową anną

Dawid

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się nowych oddziałów firmy Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club? Chętnie dowiemy się informacji takich jak: sprawy benefitów oraz dodatków pracowniczych, kwestii godzin pracy i obecnej atmosfery w firmie. Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym temacie, będą one bardzo pomocne dla innych.

Piotr

Jeśli jest tak źle to po co tu jeszcze pracujecie?

@Piotr

Właśnie już nie

zaradna

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Niestety, ze względu na konieczną przeprowadzkę musiałam zrezygnować. Firma bardzo prężna, bardzo szybko się rozwija, a atmosfera i ludzie na prawdę bardzo fajni. Szczerze polecam!

@zaradna

ta opinia to chyba jakiś żart

Mac

W tym momencie nie wiem jak jest, ale mam nadzieję, że dość dobrze będzie, w końcu FARMED-hurtownia farmaceutyczna zatrudnia najlepszych przedstawicieli medycznych w regionie, w branży, polecam ich bardzo

szukam pracy
@Mac

Z tego co wiem to ta firma nie zatrudnia przedstawicieli medycznych!?. Ogólnie to słyszałem że to jakaś bzdurna sprawa z tą hurtownią. Podobno szkoda czasu

Pracująca

Bzdury , bzdury i jeszcze raz bzdury, pracuję w Farmedzie od 2 lat w tym czasie nie zmienił się żaden kierowca, atmosfera w firmie jest dobra i pensja na czas . W poniedziałek rozpoczynam dwu tygodniowy urlop a po mnie inni , każdy dostał tyle urlopu ile potrzebował , a L4 normalna sprawa każdy może się rozchorować , no chyba że mówimy o lewym L4 kiedy pracownik naciąga i firmę i państwo na koszty dla własnej wygody. Szefowa nie robi awantur tak jak ktoś napisał , z równowagi wyprowadzą ją kiedy wśród pracowników ktoś puszcza plotki żeby zaszkodzić współpracownikom - o tak to może ją zdenerwować bo nie lubi takich nieczystych zagrywek.

@Pracująca

Plotki i nieczyste zagrywki to domena Pań rządzących, a wszystko po to , żeby skłócić ze sobą pracowników i upodlić. To nie są żarty, tylko prawda, a prawda boli.

były
@anonim

Zgadzam się całkowicie z anonimem, zagrywki prostackie, podkopywanie, knucie, obrażanie ale to w gruncie rzeczy nieudolna próba ukrycia braków w ogładzie, kulturze osobistej i biznesowej. Lepiej od razu zgnoić i mieć pracownia zastraszonego niż myślącego. Odradzam !!!

ojwd
@Pracująca

ty to chyba jakaś rodzina jesteś że takie masz możliwości !!!!!

Były pracownik.

Haha dobre:) kierowcy zmieniają się co chwilę bo jak mają jeździć nadgodziny za darmo za psie pieniądze podstawy na umowę zlecenie i to dawane pod stołem to się nie dziwie. Sekretarki również nie wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy- tygodni.... Pracując pod presją humorów i braku profesjonalizmu pseudo szefowej.... Na prawdę ja rozumiem że szef to szef ale bez przesady. Trzeba mieć ludzkie podejście do pracowników i ludzi a nie tylko dyktatorskie i władcze. Póki atmosfera w hurtowni się nie zmieni to praca tam nie ma przyszłości. Nie polecam.

dd

Pracuje w normalnej firmie, z normalnym podejściem do pracownika który nie drze ryja na pół hurtowni.

dd

Taaaa... Osoba która pracuje na magazynie od kilku lat dostała umowę o prace z wielkiej łaski po wielu latach i wielu "rozmowach" z właścicielką, która ma za nic pracownika. Pani szefowa szuka taniej siły roboczej. Bezpłatne nadgodziny brak urlopu i wielkie fochy na l4. Do tego oczekuje niemożliwych rzeczy. Szczerze nie polecam. Straciłem tam tylko czas.

xyz

Przede wszystkim atmosfera wprowadzana przez właścicielkę firmy. Niskie zarobki rzędu najniższej krajowej i brak perspektyw na premię pomimo dobrej pracy. Brak perspektyw rozwoju. Właścicielka firmy jest niepoważna. Nie będę wchodzić w szczegóły bo to nie ma sensu. Po prostu ostrzegam, ze szkoda czasu na to coś no chyba że lubisz być ciągłym popychadłem w tej firmie. Lepiej poświęcić ten czas na szukanie innej, lepszej pracy a można bo mi się udało. Powodzenia.

xyz

Daruj sobie. Ta firma to śmierdząca porażka....

KLARA

Farmed jest firma nie duza ale solidna pensja terminowo na czas konkretnie sprecyzowane cele potrafi radzic sobie w trudnych sytuacjach a szef wymagajacy to dobry szef polecam firme pracuje tu bardzo dlugo atmosfera jest ok.

iza

Pracuję w tej firmie od pięciu miesięcy i jest ok. Firma działa nowocześnie i szybko się rozwija. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club - Toruń

Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 44
    87-100 Toruń
  • NIP: 8790084684 REGON: 870532499

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lompart Barbara Hurtownia Farmaceutyczna Farmed Forte Club