FARMED-hurtownia farmaceutyczna

Toruń

Opinie o FARMED-hurtownia farmaceutyczna

Nie dla tej firmy, nie dla tej właścicielki. To chory układ. Prostactwo, wyzysk, nieuczciwość. Obrażanie pracowników to chleb powszedni. Szkoda czasu. Oby jak najmniej takich pracodawców.

ona

Nie pracowałam w tej firmie, ale miałam do czynienia z Szefową- według mnie ma poważne problemy ze sobą, ludzi traktuje jak śmieci, nie potrafi się odnosić z szacunkiem do innego człowieka, a siebie wynosi dzięki temu w górę. Ktoś mi powiedział, że bardzo często chodzi do kościoła- współczuję Panu Bogu, ale jak widać nawet On nie potrafi wyleczyć tej chorej osoby.... Faryzeuszu, przejrzyj na oczy !!!

ona2
@ona 04.11.2016 10:50

Zgadzam się, ta kobieta to chodzące zło!!!!!!!!!

Mac

W tym momencie nie wiem jak jest, ale mam nadzieję, że dość dobrze będzie, w końcu FARMED-hurtownia farmaceutyczna zatrudnia najlepszych przedstawicieli medycznych w regionie, w branży, polecam ich bardzo

szukam pracy
@Mac 19.10.2016 22:19

Z tego co wiem to ta firma nie zatrudnia przedstawicieli medycznych!?. Ogólnie to słyszałem że to jakaś bzdurna sprawa z tą hurtownią. Podobno szkoda czasu

Pracująca

Bzdury , bzdury i jeszcze raz bzdury, pracuję w Farmedzie od 2 lat w tym czasie nie zmienił się żaden kierowca, atmosfera w firmie jest dobra i pensja na czas . W poniedziałek rozpoczynam dwu tygodniowy urlop a po mnie inni , każdy dostał tyle urlopu ile potrzebował , a L4 normalna sprawa każdy może się rozchorować , no chyba że mówimy o lewym L4 kiedy pracownik naciąga i firmę i państwo na koszty dla własnej wygody. Szefowa nie robi awantur tak jak ktoś napisał , z równowagi wyprowadzą ją kiedy wśród pracowników ktoś puszcza plotki żeby zaszkodzić współpracownikom - o tak to może ją zdenerwować bo nie lubi takich nieczystych zagrywek.

były
@anonim 27.09.2016 21:25
Plotki i nieczyste zagrywki to domena Pań rządzących, a wszystko po to , żeby skłócić ze sobą pracowników i upodlić. To nie są...

Zgadzam się całkowicie z anonimem, zagrywki prostackie, podkopywanie, knucie, obrażanie ale to w gruncie rzeczy nieudolna próba ukrycia braków w ogładzie, kulturze osobistej i biznesowej. Lepiej od razu zgnoić i mieć pracownia zastraszonego niż myślącego. Odradzam !!!

ojwd
@Pracująca 01.07.2016 10:40

ty to chyba jakaś rodzina jesteś że takie masz możliwości !!!!!

Były pracownik.

Haha dobre:) kierowcy zmieniają się co chwilę bo jak mają jeździć nadgodziny za darmo za psie pieniądze podstawy na umowę zlecenie i to dawane pod stołem to się nie dziwie. Sekretarki również nie wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy- tygodni.... Pracując pod presją humorów i braku profesjonalizmu pseudo szefowej.... Na prawdę ja rozumiem że szef to szef ale bez przesady. Trzeba mieć ludzkie podejście do pracowników i ludzi a nie tylko dyktatorskie i władcze. Póki atmosfera w hurtowni się nie zmieni to praca tam nie ma przyszłości. Nie polecam.

dd

Pracuje w normalnej firmie, z normalnym podejściem do pracownika który nie drze ryja na pół hurtowni.

dd

Taaaa... Osoba która pracuje na magazynie od kilku lat dostała umowę o prace z wielkiej łaski po wielu latach i wielu "rozmowach" z właścicielką, która ma za nic pracownika. Pani szefowa szuka taniej siły roboczej. Bezpłatne nadgodziny brak urlopu i wielkie fochy na l4. Do tego oczekuje niemożliwych rzeczy. Szczerze nie polecam. Straciłem tam tylko czas.

xyz

Przede wszystkim atmosfera wprowadzana przez właścicielkę firmy. Niskie zarobki rzędu najniższej krajowej i brak perspektyw na premię pomimo dobrej pracy. Brak perspektyw rozwoju. Właścicielka firmy jest niepoważna. Nie będę wchodzić w szczegóły bo to nie ma sensu. Po prostu ostrzegam, ze szkoda czasu na to coś no chyba że lubisz być ciągłym popychadłem w tej firmie. Lepiej poświęcić ten czas na szukanie innej, lepszej pracy a można bo mi się udało. Powodzenia.

xyz

Daruj sobie. Ta firma to śmierdząca porażka....

KLARA

Farmed jest firma nie duza ale solidna pensja terminowo na czas konkretnie sprecyzowane cele potrafi radzic sobie w trudnych sytuacjach a szef wymagajacy to dobry szef polecam firme pracuje tu bardzo dlugo atmosfera jest ok.

iza

Pracuję w tej firmie od pięciu miesięcy i jest ok. Firma działa nowocześnie i szybko się rozwija. Polecam

zaradna

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Niestety, ze względu na konieczną przeprowadzkę musiałam zrezygnować. Firma bardzo prężna, bardzo szybko się rozwija, a atmosfera i ludzie na prawdę bardzo fajni. Szczerze polecam!

Bardzo nieuczciwy pracodawca. Podczas zatrudnienia chcąc uniknąć kosztów zawiązanych z nowo zatrudnianym pracownikiem umawia się na na część pensji pod tzw."stołem", po czym nie wywiązuje się z tej obietnicy. Nie rozlicza się też w poniesionych przez pracownika kosztów przejazdów służbowych. Fatalna atmosfera stwarzana przez właścicielkę firmy.

gość

Nie warto tracić czasu dla pracy w tej upadajacej firmie. Szkoda nerwów i straconych dni, za które na dodatek nie dostaje się pieniędzy. NIE dla tej firmy!!!!

Zostaw opinię o FARMED-hurtownia farmaceutyczna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARMED-hurtownia farmaceutyczna