Bud-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne

Toruń

Opinie o Bud-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne

Tato

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tu pracowało mi sie dobrze. praca stała , nie zwalniają zimą. Pensja zawsze na czas bez opóźnienia. Stawki może nie największe, ale jak chcesz stałej pracy to warto. Ludzie pracują po kilkanaście lat i nienarzekają.

do tato
@Tato 06.09.2017 12:38

Pensja na czas to się zgadza ale ile !!!!! Zapieprzasz jak wół wiecznie mało i szef wiecznie ze spuszczonym nosem bo ciągle coś źle to się nie podoba tamto się nie podoba byle ci jak najmniej zapłacić czyli obciąć premie . Pracowałem tam prawie 10 lat w końcu się zwolniłem i poszedłem gdzie indziej ,ludzie nie wyobrażacie sobie jaka ulga , zarobki spoko a nie tak jak w Bud-techu na bieżące opłaty i czekaj znowu do 10. Facet ma ludzi za parobków . Nie daj Boże robić nadgodziny bo i tak nigdy ci nie zapłaci tyle ile powinien i to jeszcze w kopercie a podatek i tak ci rąbnie

Dominika

@Erwin dziękuję za odpowiedź. Piszesz o dość dużej różnicy, jeśli chodzi o stawkę godzinową. Z czego ona wynika? Czy chodzi tu o pracę na różnych stanowiskach, czy też inaczej wynagradzani są pracownicy z większym doświadczeniem? Co jeśli chodzi o pozostałe warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na dodatkowe benefity czy też pakiet socjalny?

kora

jeśli masz rodzinę i dzieci wystrzegaj się tej firmy jak ognia, jak wypracujesz sobie nadgodziny i myślisz że zarobisz więcej to jesteś w błędzie dostaniesz mniejszą premie żebyś tylko nie zarobił więcej niż minimum

Dominika

@Kamilw związku ze zmianami w przepisach i zwiększeniem płacy minimalnej te warunki zapewne uległy zmianie. Przypominam również o zachowaniu kultury wypowiedzi. Wszystkich użytkowników forum obowiązuje regulamin. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Ktoś z Was obecnie pracuje w Bud-Tech? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Jakim pracodawcą jest teraz firma?

Erwin
@Dominika 25.07.2017 11:12

W obecnej chwili jest kiepsko ,zadnych podwyzek stawki 8,50 do max 13zl,pierwsze dwie soboty placi 100% reszta sobot 50%.Czym wiecej ci nalicza tym mniej dostajesz premii.Nadgodziny po 50% stawki dlatego nikt nie zostaje .Nikt nie przychodzi nowy a jak przyjdzie to do pierwszej wyplaty .

Kamil

Zaproponowano mi tam 9 zł brutto , myślałem że to najniższa stawka na początek a tu niespodzianka w tej firmie to norma , są tacy co mają 8 zł brutto , to niewiarygodne ale prawdziwe , firma budowlana !!! smiech na sali ... polecam skazanym ale oni by osikali tego prezesa .

wedfg

@pracownik n o ale jak to/ przecież umowa powinna być od razu dawana w sumie do podpisywania na samym poczatku

Sytuacja w firmie jest śmieszna i żałosna!!!! Nie wiesz na jakich warunkach jesteś zatrudniony i na jakiej umowie (pytając się kierownika i samego prezesa otrzymujesz wiadomość ze NIE WIEDZĄ po czym rezygnując z pracy dostajesz w kadrach informację że CO MIESIĄC KIEROWNIK odbiera umowę - więc chyba jednak wie na jakiej pracujesz...). Panie "księgowe" nie interesują się również tym, że kierownik odbiera pseudo umowy i nie ma umowy zwrotnej z podpisem pracownika. Trzeba też zaznaczyć, że nigdzie nie masz uwzględnionej stawki godzinowej ... stawka godzinowa w firmie to 9 zł.

Kiełbasa

@f Za 1400 można było pracować 15 lat temu. Jesli Ci taka wypłata odpowiada to idź do biura firmy! Przyjmą Cie od razu!

Łoś

1400 zł za 21 dni pracy + 2 soboty. Takie realia nie polecam! Chyba, że ktoś lubi dorabiać po godzinach :)

XXX

No tu akurat Ameryki nie odkryłeś !!!!!

XXX

Człowieku ilu ludzi w tej firmie zarabia ponad 2000 nie licząc kierowników tumanów którzy stawiają cały czas takie same budynki a co budynek zastanawiają się jak to zrobić a przecież można tak jak w poprzednim budynku i wiele innych przykładów oraz tych którzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadgodziny !!!!!

kreska153

Akurat sprawe znam z autopsji a spoko szwagier albo cie oszukuje albo jest tym nielicznym wyjatkiem .bo i tak moze byc zapytaj szwagra o roznice pomiedzy 10 listopad a 10 grudzien i wszystko bedzie jasne

XXX

To szwagier cię oszukuje bo też tam pracuje i na pewno nie zarabiają po 2000 + premia nie maja nawet 2000 z premią

Kreska153

Masz racje tylko zapomniales dodac ze te 2000 i wiecej to na 2 pracownikow a czasami na 3 i to tyle jezeli chodzi o zarobki

rudy

praca tutaj ok,ale ludzie podli kablują na siebie u g-o jest najgorzej,bo on toleruje błędy wykonawcze,kawa o12,śniadania godzinne teraz odeszło 3operatorów,bo mieli 8-10zł.socjal prazes daje jak mu czapka stoi od 200-800

Legia wwa

Mi dobrze się pracowało w tej firemce! szkoda tylko że prezes traktuje ludzi jak bydło. Pozdro dla zdegradowanego Wiesia i górnika Zdzisia.

kreska153

kim ty jestes ze wstawiasz takie farmazony i co ty wiesz o kulturze i nie wiem co bierzesz ale ogranicz dawke do polowy i wlacz myslenie ze jak beda sami magistrzy to kim bedziesz rzadzic i jeszcze co do kultury i szacunku to widac z jakiej pozycji startujesz po zatym faktycznie zarob takie pieniadze po 40 latach pracy i utrzymaj rodzine to wtedy pogadamy choc tacy jak ty po studiach za kaczki tego nigdy niezrozumieja

edek

Chłopie skoro tak piszesz to chyba jesteś prezesem tej firmy obudz sie w końcu i zobacz jakie stawki dają inne firmy nie widzisz że hydraulicy już od ciebie uciekają wraz z płytkarzami za nadgodziny płacisz jak ci się podoba a nie tyle ile wychodzi z przepracowanych godzin soboty płacisz 50% a nie 100% chociaż to jest dzień wolny od pracy wez sobie te 1500 zł i przeżyj cały miesiąc to inaczej pogadamy!!!!!!!!!!!!!!!

bob budowniczy

kreska 153 powinien napisać studia za mieszkania a nie za kaczki architekcie od siedmiu boleści czy czym tam jesteś

kreska153

wieczne straszenie niczym z apokalipsy typu zaraz bedzie jest juz blisko(prezes) a pan wiecznie zniesmaczony jak sie odezwie to z wyraznym niesmakiem do robotnika ktory pracuje przeciez na jego pieniadze jednym slowem dno i zero kultury

bob

praca do bani stawka smieszna i zarobki po1000 zl nawet najnizszej krajowej nie placi a wymaga bardzo duzo soboty za 6 godzin pracy 25 zl na czysto to kpina zadnych podwyzek i prezes jakis nienormalny caly czas na budowie i sie tylko czepia wszystkiego

Adam

ludzie nie polecam!!!a wrecz odradzam chyba ze kogos interesuje 1450pln z 2 sobotami

@Adam 02.01.2015 22:48

praca jak wszędzie ale zarobki do bani sp.......m z tej firmy choć zostawiłem tam zdrowie po 11 latach pracy stawka9 zł iwypłata na rękę 1500 z 3 lub 4 sobotami aszef straszy naganani napewno tam nie wrucę

e_djur

Negatywna. Obecnie realizowane budownictwo mieszkaniowe z unikaniem rachunku powierniczego świadczy o niestabilności finansowej lub o ukrytych zamiarach. Budynki o konstrukcji tak zwartej ze niektóre mieszkania tylko na stronę północno-wschodnią. Żadna atrakcja i do tego pobieranie opłaty za miejsce parkingowe w wysokości 15 ooo zł zamiast na przykład abonamentu miesięcznego.

dżon
@e_djur 05.12.2013 10:45

to co napisałeś o rachunku powierniczym to jest śmieszne ,firma JEST STABILNA FINANSOWO żadnych ukrytych zamiarów nie ma po prostu buduje mieszkania .25 lat na rynku mówi samo za siebie ,najważniejszy jest klient a wszystko gwarantuje osobiście PREZES . Jedynym mankamentem to są zarobki reszta jest ok ,ludzie spoko

XXL

Witam, wzięlibyście się do pracy. Widzę,że macie dożo czasu na zajmowanie się nie tym co trzeba.

nie polecam

bono

Nie polecam. Praca na umowę o dzieło a stawka najniższa w Toruniu

Zostaw opinię o Bud-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Tech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne