Zakład Budowlany SOLBUD

Toruń

Opinie o Zakład Budowlany SOLBUD

Toruń dostawca

Czekam i czekam za pieniędzmi a Oni nawet nie odbierają telefonów. Przy zamawianiu byli mili i obiecywali robić przedpłaty. Więc towar raz poszedł przed płatnością. Czy warto z nimi współpracować sami sobie odpowiedzcie.

ktos

Operator koparko-ładowarki,nośnika teleskopowego+prace budowlane(3 pracowników w jednym),najnizsza krajowa to proponuje pracodawca,tu się nawet pisać niechce bo niema oczym stawka glodowa i szmaca ludzi za 1680....operatorzy nie zgadzajcie się na taki stawki bo nigdy nie będzie lepiej!!!

Zostaw opinię o Zakład Budowlany SOLBUD - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlany SOLBUD