Olewnik Marcin Olewnik Transport

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olewnik Marcin Olewnik Transport

Aaa Nowy wpis

Często szukają przedstawicieli handlowych, firma się rozwija czy są takie rotacje z powodu niezadowolenia szefa pracownikami ?

MAGOLA

Świetny płatnik!!! Kasa zawsze na czas!!!! Perfekcyjna robota!!!! POLECAM!!!

@MAGOLA

Margola, Skoro zachwalasz perfekcję firmy Olewnik Transport, proszę prześlij kontakt do księgowości telefon, email

Przewoznik

Kasa na czas. Polecam. Bardzo dobry kontakt z księgowością. Polecam!!!!

@Przewoznik

Skoro tak zachwalasz, proszę prześlij kontakt do księgowości telefon, email

Kazik poszkodowany Nowy wpis

Nie polecam firmy Olewnik Marcin Olewnik Transport w miejscowości Toruń. Pan Marcin jest nie słowny. Kombinuje jak nie zapłacić. Firma nie opłaca faktur za wykonane usługi.

Aplikowałeś do Olewnik Marcin Olewnik Transport na stanowisko Technolog ds. optymalizacji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ewelina

Planowałam aplikować na przedstawiciela handlowego spontanicznie. Widziałam swego czasu w ogłoszeniu punkt o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Czyli są to zarobki znacznie wyższe niż najniższa krajowa?

Kierowca

Nie polecam firmy Olewnik jako kierowca nie płaci w terminie o swoje pieniądze trzeba się prosić. Auta oraz naczepy w dramatycznym stanie.

Nie polecam i jeszcze raz nie polecam, Pan niesłowny jak dla mnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) osobiście bym na niego uważała, nie płaci nie to że nie w terminie w ogóle nie płaci kłamie i przeciąga w czasie

Bożena

Natrafiłam na ogłoszenie dla młodszy technolog ds. opakowań i oznakowania produktów. Czy możecie coś powiedzieć na temat relacji w zespole i z szefostwem? W poprzedniej pracy miałam wieczne spięcia, donosy...a obecnie tutaj?

Przewoznik

Firma nie opłaca faktur za wykonane usługi

Józef

Nie polecam firmy Olewnik Transport. Pan Marcin jest nie słowny. Kombinuje jak nie zapłacić. Miałem u niego rozładunek i zeszło pół dnia bo kombinował z kasą gdzie wcześniej była uzgodniona płatność gotówką przy rozładunku. Dopiero po info że odjeżdżam z ładunkiem znalazł pieniądze na zapłatę. Zmarnowałem czas i pieniądze bo nie podjąłem innych ładunków bo było już za późno. Uważajcie na tą firmę. Ja nie polecam!!!

Zoja

Nie zauważyłam ofert dla przedstawicieli handlowych ale prześlę z ciekawości CV. Tylko jak z wypłacalnością firmy? Pisaliście że szef jest manipulatorem i krętaczem. To faktycznie prawda?

Emila

dzień dobry, partner szuka pracy jako kierowca C+E. byliśmy właśnie na stronie firmowej, gdzie w zakalce z praca jak na razie nie ma żadnych ofert ale proszą by odezwać się na maila. Czy jest tu ktoś kto w ten sposób aplikował? Po jakim czasie się odzywają?

poszkodowany kontrahent

Pan Marcin nie płaci za faktury i towar ! sprawy oddawane są do sądu. jak widać to nie jedna osoba ma problem z firmami P. Marcina

Jak szefostwo w Olewnik Marcin Olewnik Transport traktuje ludzi?

Olewnik Marcin Olewnik Transport rekrutowała niedawno na stanowisko Grafik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Marcin Olewnik

Dzień dobry, Nie potrzebujemy dodatkowego spedytora/logistyka, dziekuje za zainteresowanie, mam nadzieję że uda się znaleźć dobre miejsce pracy z odpowiednim wynagrodzeniem.

Tomasz

Współpracowałeś z nimi jako przewoźnik? Od początku były problemy z wypłatą czy dopiero ostatnio się pogorszyło? Ile kursów dla nich zrobiłeś?

Natalia

Cześć, czy w Olewnik Transport płacą za nadgodziny, czy można je sobie odebrać?

Dariusz

To mocne oskarżenia, widzę że masz negatywne zdanie na temat Olewnik Transport. Pracowałeś w firmie czy piszesz opinię z pozycji klienta? Daj znać, każdy szczery wpis jest niezwykle cenny i wiele mówi na temat firmy.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Olewnik Marcin Olewnik Transport w miejscowości Toruń, bo nadal nie widzimy info od pracujących?

Zostaw merytoryczną opinię o Olewnik Marcin Olewnik Transport - Toruń

• Jak się pracuje w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Olewnik Marcin Olewnik Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Olewnik Marcin Olewnik Transport