Opinie o Olewnik Marcin Olewnik Transport w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Olewnik Marcin Olewnik Transport, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olewnik Marcin Olewnik Transport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olewnik Marcin Olewnik Transport w Toruń

Robert

Znowu szuka kierowców nie dajcie się ludzie nabijać w butelkę.

magola

ŻENADA!!!! 3 faktury po terminie. Szef obiecuje, że zapłaci, bo szanuje przewoźników ze swojego rejonu. (usunięte przez administratora)- podczas zlecania transportu obiecywał, że dopilnuje osobiście, aktualnie co chwile inna wymówka.

Plac

Co do płatności w firmie Olewnik fakt ślizga się z terminu na termin często się słyszy od przewoźników że nie płaci na czas często miesiąc 2 i 3 po terminie. Samochody uff zaczynając od podstaw opony Chinka vietnamka nacinka nalewka i wszystko co najtańsze. Nie działające oświetlenia z winy braku prądu zasniedziale instalacje też częste bolączki. Z tym awarie usuwane te które uniemożliwiają krecenie się kółek a reszta niech jeździ i się męczy. Zwalanie na Urbańskiego hmm zastanawiając się dogłębniej to jak jemu płaci tak jak innym to co się dziwić że naprawiają na odwal. Robota nie była zła często pomylone ładunki, popietrowane pomieszane uszkodzone aby jak najwięcej euro było zysku. Rozładunki różne jak to w Szwecji czy innych krajach ale głównie od 3 do 8 stopów na trasie przy czym trasa 3,4,5 dni w maksie. Paliwo liczone co do litra wiadomo jakieś widełki robił ale nigdy pod korek zawsze tyle masz bo mniej więcej tyle powinieneś spalić.

Marcin Olewnik Nowy wpis
@Plac

Dzien dobry 1.Opony: używamy opon Kelly które mają świetną jakość w warunkach zimowych oraz letnich , są w grupie Goodyeara, produkcja w Polsce konkretnie zakład w Dębicy. Stosowaliśmy bardziej markowe opony jednak one strzelały tak samo jak te tańsze wiec proszę mi powiedzieć czy jest sens kupna opony o średnio o 400pln na sztuce droższej od średniej polki? Takie zabiegi generują koszty co przekłada się na stawkę transportu. -Nalewka- nie stosujemy w ogóle nalewek ponieważ one najzwyczajniej pękają po ok. roku czasu 2. Naprawy dokonywane są na bieżąco. Współpracujemy z Panem Danielem natomiast on nie może opierać swojego zakładu na zleceniach od nas ponieważ ma także inne zlecenia od innych firm a celem każdej firmy jest zmaksymalizować zyski. My potrzebujemy informacji, że coś jest zepsute bądź nie działa, ponieważ to kierowca użytkuje sprzęt i jeśli coś nawet nie działa to trzeba to zgłosić na karcie napraw którą każdy dostaje na początku pracy i ma sobie uzupełniać jeśli mu się kończą. Od niedawna współpracujemy również, z innym serwisem również w formie B2B 3.Rozładunki. Rozłądunki są od 1 do 8. Piętrujemy to co możemy piętrować wg zlecenia transportowego i tak jak klient zgłasza 26pal na 13miejscach paletowych to zgodnie z zamówieniem jest 13 miejsc paletowych, które jest zgłoszone. Nasz system jest prosty i przejrzysty, w ciągu roku wysyłamy na obecną chwilę ok. 17 tys miejsc paletowych i towar jest segregowany zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi. Na 3 lata przyznaję się bez bicia 2 razy pojechał towar nie tam gdzie trzeba. Zorganizowaliśmy szybkie transporty które naprawiły szkody a klienci otrzymali rekompensatę w formie upustu i następnej wysyłki gratis. Każdy towar opisany jest indywidualnie więc jak na 3 lata i wysłanie do tej pory ok. 51 000pal 2 wpadki to nawet nie promil wywiezionego transportu dokładnie jeśli podzielimy 2/51000 *100%=0,0039 % Jeżeli chodzi o maksymalizację zysków to proszę powiedzieć czy zatrudniając się gdziekolwiek nie walczy Pan o najlepszą stawkę dla siebie?? Skoro samemu walczy Pan o jak najlepsza wypłatę dla siebie to czemu ja mam nie starać się uzyskać jak najlepszej stawki? W czym problem? 4. Paliwo. Paliwo jest lane z naddatkiem po to żeby ograniczyć możliwość strat na postojach. Kilkukrotnie zdarzyło się nam, że podczas odpoczynku kierowcy , nasi pracownicy zostają okradani najczęściej z paliwa. Jestem ciekaw czy chciałby przeżyć kolejna stratę np. 900l paliwa i kupić te same 900l za 16koron w Szwecji?? Myślę, że nie. Pragnę te tutaj głośno powiedzieć. Od pewnego czasu jest na mnie nagonka oraz na całe przedsiębiorstwo. Zbierane są wszystkie szkalowane wpisy, pobierane również IP obraźliwych i złośliwych komentarzy. Nie pozostawię tego bez wymierzenia konsekwencji prawnych.

urkaburkamysiepiórka Nowy wpis
@Marcin Olewnik

ej olewnik a pkt.5. Płatności może wytłumacz pajacu ??:)))

KONTAKT Nowy wpis

KONTAKT: 571 231 183

Robert

Znowu szuka kierowców nie dajcie się ludzie nabijać w butelkę.

@Robert

Szukamy kierowcy na kraj ;) jest to nowe stanowisko. Jeśli nie ma Pan co do roboty tylko obserwować co u kogo się dzieje proponuje pouczyć się języka obcego lub poczytać książki. Ułatwi to Panu rozmowy z innymi ludzmi, poszerzy Pan także słownik o inne słowa niż te na K,CH,P. Język obcy ułatwi Panu prace jako kierowca międzynarodowy i pomoże porozumieć się na załadunkach lub rozładunkach.

Darek
@Marcin Olewnik

Daj Pan spokój każdy normalny wie o co chodzi na promie jest o czym mówić.

@Darek

WIem, że obmawianie i wymyślanie historii jest na promie modne. Jest to dość żenujące, że swoje niepowodzenia ceduje Pan na nas. Wystarczy pracowac a nie rządzić, ustalać jak ma sie pracować i nie dzwonić po kierowcach by spowalniani prace i nie jak to Pan ujałą "żeby nie pokazać co można" Otóż ja też potrafię pojechać w trasę i wiem co jest możliwe a co nie.

Darek
@Marcin Olewnik

Daj Pan spokój kto mnie zna to wie jak robie robotę i będę się wdawał w nie potrzebna dyskusję, ale napisze tylko jedno kolega wyżej napisał cała prawdę o pańskim pseudo transporcie a ujął to w bardzo delikatnych słowach.

Marcin Olewnik Nowy wpis
@Darek

Niedługo w Toruniu zabraknie Panu firm bo wszędzie Pan pali mosty, jak zawsze Pan jst nieomylny i taki wzorowy, to czemu Pan nie założy swoje firmy ponownie? Odpowiedź doskonale znamy obydwoje ale chyba nie chciałby Pan żebym dalej się rozpisywał na ten temat. Proszę iść już w swoją stronę i zostawić nas w spokoju.

magola

Dzon
@magola

Brat szefa bije wszystkie rekordy (usunięte przez administratora) narkoman pierdzielony ta firma powinna zniknąć z rynku na zawsze a samo nazwisko Olewnik powinno się zakazać otwierania jakiejkolwiek działalności. No chyba że chodowle jedwabników

Dariusz
@Dzon

To mocne oskarżenia, widzę że masz negatywne zdanie na temat Olewnik Transport. Pracowałeś w firmie czy piszesz opinię z pozycji klienta? Daj znać, każdy szczery wpis jest niezwykle cenny i wiele mówi na temat firmy.

Dzon
@Dariusz

Pracowałem tam i nie są to opinie wyssane z palca każdy kto tam pracował to potwierdzi, wystarczy wspomnieć słowo na promie i wszystko jasne

@Dzon

Każdy ma prawo mówić co chce, żyjemy w wolnej Polsce. Można mówić i dobrze i źle. Niemniej jednak jestem zmuszony Pana wpis skierować na drogę postępowania sądowego jak również inne wpisy które godzą w dobre moje imię. Do pracy przychodzi się z pasji, potrzeby zarobienia pieniędzy na życie oraz odłożenie na swoje potrzeby i naturalnym jest, że jeżeli pracownik lub pracodawca nie spełnia oczekiwań jednej ze stron, drogi po prostu się rozchodzą. Nie tolerujemy także tego, by kierowca sam decydował czy mu się chce jechać czy jak w Pana przypadku po telefonie od kolegów w sprawie grilla weekendowego zaczął Pan rządzić dostawą klienta. Oczekuję profesjonalisty a nie posiadacza prawa jazdy. Drogi Dzonie zacznij od siebie i sprawdzenia tego jaki sam jesteś.

nicki
@magola

jedz i mu (usunięte przez administratora),jedyne mądre rozwiązanie które pomaga-odrazu ci pieniądze odda,jeśli robiłeś dla niego transport to wiesz gdzie jest baza

Pan duże pee
@magola

Magnola co do płatności dla firm zewnętrznych nie wiem ale kilka spraw się obiło o uszy. Nam musiał zapłacić bo kto by mu jeździł. Osobiście pracowałem tam 6 miesięcy. Tabor tak jak już wspomniano pozostawia wiele do życzenia. Brak normalnego serwisowania i dbania o to aby pomimo już swojego wieku i ponad milionowego przebiegu jeszcze jakoś to wyglądało. Opony złom Chinki używane cięte lub nalewki ogólnie to co najtańsze. Brak odpowiedzialności kierowcy za uszkodzenia i dlatego to wygląda tragicznie. Osobiście nie mam nic do Pana Marcina ale dzięki Dorotce to tam się chciało robić gdyż to dobra kobieta. A z tego co mi wiadomo to właśnie poszła na 2 letni urlop

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Olewnik Marcin Olewnik Transport na stanowisko Category Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
(265 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Szuka pracy
Kandydat

Witam czytam różne opinie czy może ktoś z aktualnych kierowców lub byłych dokładniej naświetlić temat,??? Jak wyglądają wyjazdy powroty, weekendy i oczywiście kasa. Wypłaty stałe czy od frachtu jakieś premie za weekend lub spalanie????

@Szuka pracy

Warunki może poznać Pan na rozmowie kwalifikacyjnej. Aktualnie wraz ze wzrostem ilości zleceń szukamy kierowcy na kraj oraz za granicę.

obecny

Pracuję od stycznia i nie jest źle.

@obecny

Ty jeździsz tą białą? Kolego z całym szacunkiem, ale chyba nigdy nie jeździłeś w normalnej firmie gdzie szef dba o sprzęt bo jak tu wpadnie ITD to już nie będziecie mieli czym jeździć. Pozdro

@Robert

Panie "Robercie", jestem Panem rozczarowany. Przykre, że nie ma Pan odwagi przedstawić się publicznie ale za to obaj doskonale wiemy dlaczego już tu pan nie pracuje. Pomijam Pana psucie sprzętu i zwalania na innych. Warunki kolejnego powroty zostały Panu jasno nakreślone, lecz do tanga trzeba dwojga. Życzę sukcesów w pracy.

Alek

@magola a z jakeigo okresu te faktury? zawsze tak było czy ostatnio coś tak to się posypało?

XXXX

NIE POLECAM NIE PALCI ZA TRANSPORT

Klient

Faktury nie zaplacone z 2019 roku .Cala ta firma to jakas porazka. Na transie same negatywne opinie . NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!

Mimi

A jak tu z pytaniami na rekrutacji? Czego się spodziewać?

Gooos

O kontakt 512 988 800

Wiktor

@obecny a co tam dokładnie robisz ?

jumal

faktura z marca nie zaplacona, caly czas unikaja kontaktu, prosze uwazac na firme Olewnik

Natalia

Cześć, czy w Olewnik Transport płacą za nadgodziny, czy można je sobie odebrać?

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Kiero

Praca ok, jazda po szwecji i norwegi. Dobra wypłata i na czas. ekstra współpraca z Dorciom.

tez kiero
@Kiero

Z tym tekstem ,ze na czas to Ciebie trochę poniosło......sprawdz na transie ile firm woła o swoje pieniądze,oraz jeśli jesteś kierowcą w tej firmie to wiesz ilu zwolniło się ostatnio.....

M

Wisi

Uczony człowiek :)

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Olewnik Marcin Olewnik Transport w miejscowości Toruń, bo nadal nie widzimy info od pracujących?

Były kierowca
@Administrator

Firma to tragedia delikatnie pisząc

przewoźnik

UWAGA !!!! Nie opłacają faktur przewoźniką ,termin upłynął 4 października przelewu brak ,telefon milczy.Widocznie warto robić z siebie dziada za kilkaset złotych. Sprawę kieruję do windykacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Olewnik Marcin Olewnik Transport - Toruń

Olewnik Marcin Olewnik Transport
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ligi Polskiej 2/20
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792438287 REGON: 340755465

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olewnik Marcin Olewnik Transport