Opinie o Olewnik Marcin Olewnik Transport w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Olewnik Marcin Olewnik Transport. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olewnik Marcin Olewnik Transport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olewnik Marcin Olewnik Transport w Toruń

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Darek
Inne

UWAGA! firma nie zapłaciła mi, unika kontaktu, 5 faktur po terminie. Sprawa zgłoszona, zajmuje się nimi kancelaria. Jeśli ktoś z Państwa też jest przez nich poszkodowany podaję numer do kancelarii która prowadzi sprawę zbiorowo 731969300. ŚMIEJE SIĘ W TWARZ, PROSI O WYSTAWIANIE LEWYCH FAKTUR TO NIBY ZAPŁACI. OMIJAĆ

@Darek

w końcu udało mi się trafić na wpisy osób, które także zostały oszukane przez Pana Marcina - schemat działania bardzo podobny, prośba o wystawienie faktury przed terminem a później brak płatności - tym razem sprawa dotyczy firmy P. Marcina ASKOPLAST ! aktualnie sprawa będzie skierowana na drogę sądową !

magola

ŻENADA!!!! 3 faktury po terminie. Szef obiecuje, że zapłaci, bo szanuje przewoźników ze swojego rejonu. (usunięte przez administratora)- podczas zlecania transportu obiecywał, że dopilnuje osobiście, aktualnie co chwile inna wymówka.

Transport kraj
@magola

My mieliśmy podobnie, obiecywanie zapłaty za usługę. Nam się udało odzyskać pieniądze przez firmę... Ale w końcu należy się jakiś porządek z Tym Panem Olewnikiem. Facet ma komornika na głowie ! Miejcie na uwadze przy współpracy!

anonim Nowy wpis

RM Nowy wpis
Inne

Z tego co wiem to raczej forum pracownicze a nie miejsce do reklamowania numerów kontaktowych do odrębnych firm. co stwierdzenie dotyczące zapłaty za usługę ma do aktualnej pracy kierowcy? stwierdzacie przy tym problemy z wypłatą?

klient Nowy wpis
@RM

Ma tyle że trzeba uważać na gościa, który ma problem z płynnością finansową !

magola

Dzon
@magola

Brat szefa bije wszystkie rekordy (usunięte przez administratora) narkoman pierdzielony ta firma powinna zniknąć z rynku na zawsze a samo nazwisko Olewnik powinno się zakazać otwierania jakiejkolwiek działalności. No chyba że chodowle jedwabników

Dariusz
@Dzon

To mocne oskarżenia, widzę że masz negatywne zdanie na temat Olewnik Transport. Pracowałeś w firmie czy piszesz opinię z pozycji klienta? Daj znać, każdy szczery wpis jest niezwykle cenny i wiele mówi na temat firmy.

Dzon
@Dariusz

Pracowałem tam i nie są to opinie wyssane z palca każdy kto tam pracował to potwierdzi, wystarczy wspomnieć słowo na promie i wszystko jasne

@Dzon

Każdy ma prawo mówić co chce, żyjemy w wolnej Polsce. Można mówić i dobrze i źle. Niemniej jednak jestem zmuszony Pana wpis skierować na drogę postępowania sądowego jak również inne wpisy które godzą w dobre moje imię. Do pracy przychodzi się z pasji, potrzeby zarobienia pieniędzy na życie oraz odłożenie na swoje potrzeby i naturalnym jest, że jeżeli pracownik lub pracodawca nie spełnia oczekiwań jednej ze stron, drogi po prostu się rozchodzą. Nie tolerujemy także tego, by kierowca sam decydował czy mu się chce jechać czy jak w Pana przypadku po telefonie od kolegów w sprawie grilla weekendowego zaczął Pan rządzić dostawą klienta. Oczekuję profesjonalisty a nie posiadacza prawa jazdy. Drogi Dzonie zacznij od siebie i sprawdzenia tego jaki sam jesteś.

nicki
@magola

jedz i mu (usunięte przez administratora),jedyne mądre rozwiązanie które pomaga-odrazu ci pieniądze odda,jeśli robiłeś dla niego transport to wiesz gdzie jest baza

Pan duże pee
@magola

Magnola co do płatności dla firm zewnętrznych nie wiem ale kilka spraw się obiło o uszy. Nam musiał zapłacić bo kto by mu jeździł. Osobiście pracowałem tam 6 miesięcy. Tabor tak jak już wspomniano pozostawia wiele do życzenia. Brak normalnego serwisowania i dbania o to aby pomimo już swojego wieku i ponad milionowego przebiegu jeszcze jakoś to wyglądało. Opony złom Chinki używane cięte lub nalewki ogólnie to co najtańsze. Brak odpowiedzialności kierowcy za uszkodzenia i dlatego to wygląda tragicznie. Osobiście nie mam nic do Pana Marcina ale dzięki Dorotce to tam się chciało robić gdyż to dobra kobieta. A z tego co mi wiadomo to właśnie poszła na 2 letni urlop

Kontrahent

Prawda, nie płaci!!!

Anno76
@magola

To prawda,nie płaci za faktury! Ponaglenia i telefony nic nie dają ????

Sylwia
@Anno76

Serio piszesz to na stan obecny czy odnosisz się do doświadczeń z przeszłości? Pytam, bo to zaskakujące by było jeśli miesiącami mogłoby się to ciągnąć

Transport kraj Nowy wpis

FIRMA TRANSPORTOWA
Inne

(usunięte przez administratora) NIE PLACI UWAZAC WYSYLA FALSZYWE POTWIERDZENIA PLATNOSCI UNIKAC NAJLEPIEJ ZLAPAC (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!

TP
@FIRMA TRANSPORTOWA

W sensie, że kto takie wysyła? Zastanawiam się teraz kto potencjalnie w firmie za te płatności odpowiada? Wiadomo? I czy piszesz to jako kontrahent? Wcześniej inne opinie odnośnie opłat były stawiane. Co się mogło stać? I jak na tym wychodzą osoby zatrudnione? Do którego przelewy się otrzymuje, wie ktoś?

@FIRMA TRANSPORTOWA

Dzień dobry, nigdy nie było takiej sytuacji. Sprawa pomówienia została zgłoszona na policję. W internecie nie ma możliwości być anonimowym i proszę w końcu odczepić się ode mnie

poszkodowany
@FIRMA TRANSPORTOWA

Niestety mieliśmy podobnie, wysłane potwierdzenie wykonania przelewu ! szczęście w nieszczęściu że nie udało się zebrać odpowiedniej liczby pracowników tego dnia do pracy - bylibyśmy podwójnie stratni ! ODRADZAM JAKAKOLWIEK WSPÓŁPRACE Panie Marcinie, Pan Robi screeny śmiało !

CE
Inne

Jeszcze w tamtym roku widziałem, że takie komentarze były tu wstawiane, a teraz ktoś numer telefonu do jakiegoś pozwu udostępnił? Ciekaw jestem jak to się rozwiąże, czy istnieje możliwość, że to były pracownik pisze te opinie?

Pracodawca
@CE

Nigdy nie było,nie ma i nie będzie lewych faktur. Sprawa zostaje dziś zgłoszona na policję. Za wynajęte usługi transportowe płacimy od jakiegoś czasu na rozladunku celem uniknięcia pomówień. Niestety pewne osoby cyklicznie próbują mnie oczernic. Aktualnie szukam kierowcy C+e który chce pracować oraz przykłada się do swoich obowiązków.

@CE

Pan Marcin nie płaci za faktury i towar ! sprawy oddawane są do sądu. jak widać to nie jedna osoba ma problem z firmami P. Marcina

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Olewnik Marcin Olewnik Transport na stanowisko Technolog ds. optymalizacji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy Kierowca C + E w ruchu międzynarodowym
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Darek

@Darek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jak szefostwo w Olewnik Marcin Olewnik Transport traktuje ludzi?

XJ
Inne

„dodatkowego” spedytora tu nie potrzeba? To w zasadzie ile osób już w sumie może być na dziale i kiedy ostatnio w takim razie miał miejsce jakiś rozwój? Ja to jeśli już to za pracą będę się oglądać dopiero od wiosny. Czy możliwe, że wtedy będą może przewidywane nabory na jakieś stanowiska? Jakie jeszcze inne są dostępne? widziałem, że „grafik” komuś odpadł

Olewnik Marcin Olewnik Transport rekrutowała niedawno na stanowisko Grafik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Pracodawca
@Administrator

Dzień dobry, Nie potrzebujemy żadnego grafika, nigdy nie było takiej potrzeby i nie przewiduje takiego stanowiska pracy

S
Inne

Ze strony wynika, że nie mają ofert pracy. Ja bym reflektował na stanowisko specjalisty ds. logistyki, ale cóż... Tak czytam te opinie i mam wątpliwości, czy to chodzi o pracowników? Piszecie wciąż o niezapłaconych fakturach, więc chyba jesteście podwykonawcami? Pytam serio, bez podtekstów.

@S

Dzień dobry, Nie potrzebujemy dodatkowego spedytora/logistyka, dziekuje za zainteresowanie, mam nadzieję że uda się znaleźć dobre miejsce pracy z odpowiednim wynagrodzeniem.

Ja
Inne

Płać faktury . Mam się przedstawić to zapytaj a to zrobię. I dodam więcej.

Olga

Bardzo polecam tę firmę Skutecznie i żadnych opłat z góry

Inne

A co miałaby zalegać? Jeśli coś jest nie tak, a w szczególności chodzi o wypłaty, to bardzo proszę o jasne informacje!

Inne

Uwaga na ten numer i ten 530 to ta sam firma. Kłamią że nie ma opłat z góry. Sami piszą sobie opinie. Zaraz po tym jak dałam im zlecenie wystawili mi fakturę a jak powiedziałam że nie zapłacę zaczęli straszyć sądem i US

Ewa

Polecam tu dzwonić Żadnych opłat z gory

@Maria

Pani Mario, prosze o przedsawienie sie z imienia i nazwiska oraz jaka firme Pani reprezentuje. Nigdy nie bylo takiej sytuacji o ktorej Pani pisze.

Byly

Praca i kasa dobra. Polecam, dobra współpraca ze spedytorem grizlim. Co tydzień zjazdy. Dalej bym pracował ale muszę być codziennie w domu.

Łukasz
@Byly

Ile dało radę zarobić? Bo tu niektórzy piszą, że kasy się nie zobaczy a myślałem nad ubieganiem się o pracę w tej firmie. To jaki ten grafik pracy jest?

Sławek
Inne

Banda (usunięte przez administratora) Nie płacą za wykonane usługi,proszę uważać i nie brać ładunków od tych (usunięte przez administratora)bo kasy nie zobaczycie.

Tomasz
@Sławek

Współpracowałeś z nimi jako przewoźnik? Od początku były problemy z wypłatą czy dopiero ostatnio się pogorszyło? Ile kursów dla nich zrobiłeś?

Helena
Inne

W komentarzach przewijają się zastrzeżenia co do terminowości wypłat. Czy możecie napisać, jak to konkretnie wygląda w tej chwili? Jeśli są tutaj jacyś aktualni pracownicy.

Sylwia
Inne

Reklama windykacji? A dasz chociaż znać czy serio ktoś się skontaktował od tej firmy? Pytam, bo jestem ciekawa ile tego typu osób miałoby w zasadzie być.

Transport

Bardzo polecam uczciwe działania Bez opłat z góry

Anonim

Tu komentarze między sobą pisze deputo uważać proszę bo oni są oszustami , żaden Wojtek ale deputo a imiona zmyslone

Krzysztof
@Anonim

Zadzwoniłem tam i to pan Wojtek którego znam osobiście i on nie jest z żadnego deputowany jakiegoś. Anonimie widzę że nie ogarniasz co się dzieje wokół ciebie hahah

@Anonim

Na jakiej podstawie tak uważasz?

Szuka pracy
Kandydat

Witam czytam różne opinie czy może ktoś z aktualnych kierowców lub byłych dokładniej naświetlić temat,??? Jak wyglądają wyjazdy powroty, weekendy i oczywiście kasa. Wypłaty stałe czy od frachtu jakieś premie za weekend lub spalanie????

@Szuka pracy

Warunki może poznać Pan na rozmowie kwalifikacyjnej. Aktualnie wraz ze wzrostem ilości zleceń szukamy kierowcy na kraj oraz za granicę.

Przewoznik
@Szuka pracy

Czy komuś udało się odzyskac pieniadze? Jechalem dla tej firmy we wrzesniu i nie maja 2100+vat zeby zaplacic

Nick
@Przewoznik

zawsze można oszuścika odwiedzić na firmie,podaje adres gdzie biesiaduje ten (usunięte przez administratora) 87-162 Lubicz Górny,Brzezno 61. tylko zostaw kogoś w bramie bo oszuścik lubi stamtąd się nagle wymknąć.....taki odważniak

@Nick

Zapraszam śmiało i proszę przedstawić się z imienia i nazwiska, udowodnić co złego Panu zrobiłem, wylewane żale i niepowodzenia życiowe na innych- takie to typowe. W internecie wyjątkowo każdy odważny, potrafi obrzucać masą bzdur, wyimaginowanych zjawisk. Proszę przyjść i powiedzieć mi to w twarz, tylko też pamiętać by wiedzieć kim się jest a nie anonimowym "odważniakiem".

Ania

Polecam, kasa odzyskana:))

Grażyna
@Ania

Ile zajęło to odzyskanie?

łukasz
@Grażyna

grazyno mi to zajeło 3 miesiace i sprawa pana dawida zostala umorzona nic nie odzyskalem z tego co mu zleciłem... a tyle naobiecywał .... może w awfie był dobry ale w windykacji to już nie...

Aneta
@łukasz

ale dlaczego tak się stało, że zostało to umorzone ? :O

Marcin Olewnik

Prosze rzetelnie przedstawic sie z imienia i nazwiska Podany nr to ULTIMO, czy kolejna firma probuje oczernic mnie?

Ewa
@Marcin Olewnik

Z tego co ja widzę na profilach firm, które odwiedzałam, to firmy windykacyjne faktycznie spamują, ale u tych firm, które też rzeczywiście mają jakieś zaległości. A przynajmniej ludzie tam cos o tym pisali. Ten spam tutaj jest wstawiany zupełnie przypadkowo i ta firma nie ma żadnych problemów z płaceniem pensji pracownikom? Pytam wprost, szczerze.

Jarosław
Inne

Hej, widziałem komentarze dot. odzyskania kasy, o co dokładnie chodzi? Miały miejsce jakieś opóźnienia/problemy z wypłacaniem wynagrodzenia? Jak to wygląda w tej chwili?

@Jarosław

Dzien dobry, w odp na Pana pytanie, nie mamy zadnych problemow z wyplacaniem wynagrodzenia

@Marcin Olewnik

Rozumiem, a można poprosić informacje o stawce, jaką teraz proponujecie pracownikom? Jeśli to nie problem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Olewnik Marcin Olewnik Transport - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Olewnik Marcin Olewnik Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olewnik Marcin Olewnik Transport
3.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188