PayTel S.A.

Toruń

PayTel S.A.

Opinie o PayTel S.A.

Henry

Zastanawiam się dlaczego taka cisza kest na forum?

Klient

Polecam z tej Firmy terminal płatniczy, szczególnie w programie Polska Bezgotówkowa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, szybka instalacja, wszystko działa jak należy!

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat PayTel S.A.?

Waldi

Słyszałem, że to dobra firma. Może ktoś dodać kilka informacji czy warto aplikować?

Weronika

@Agnieszka, świetnie to słyszeć :) Co Ci się najbardziej podobało?

yalop

wydaje mi się jednak, że na pewno teraaz O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a tak można być pewnym, że uczciwie podchodzą do swoich pracowników. Ciekawi mnie jednak czy wypłaty mają terminowe, bo to dość istotne dla mnie, z góry dzeki!

Agnieszka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam!!

łączny

@dealer elzabu Z którym przedstawicielem Paytel trzeba sie skontaktować?

dealer elzab

Współpracuję z paytelem kilka lat najpier pod marka novitus teraz paytel ogólnie po dłuższej przerwie powróciłem do współpracy namówił mnie ich kierownik sprzedaży przez pewien czas rzeczywiście kiepsko się z nimi współpracowało przy pozyskiwaniu klientów oferta była zawsze rynkowa ostatnio dla niektórych branż jest naprawdę super dla mnie jako dealera który obecnie może spokojnie uzgodnic ofertę lub wątpliwości z opiekunem w regionie, który w razie potrzeby do mnie dojedzie super rozwiązanie, z opieką zdalna z Sącza było różnie i jest chyba różnie co potwierdzaja inni koledzy od kas jak przypuszczam przedstawiciele taką opiekę i wprowadzenie mają na codzień bo kierownik w regionie się głownie na nich skupia praca wymaga troche poswiecenia i przede wszystkim czasu i nie zniechęcania się wyniki przychodzą po 2-3 miesiącach wiadom stare umowwy, wypowiedzenia u konkurencji itp. natomiast spokojnie jest to praca dla osób chcących nie wielkim wysiłkiem dorobić od kilkust złotych wzwyż w zależności od zaangażowania w pracę Ogólne obecnie polecam zarówno dealerom kas którzy nie mieli styczności z paytelem i ich ofertą jak i chętnym przedstawicielom

Dbalewicz

Wacuś i pozostali super self-made biznesmeni (a raczej nieudacznicy,biorąc pod uwagę, jakie były rezultaty ich działalności) nie dali rady,a kobieta daje, i to sama jedna i to z jakim rezultatem. Brawo Pani Prezes! To najprawdopodobniej najlepszy okres w historii firmy.

Wieloryb z IT

Najlepiej w spółce było za Niedbalskiego ustawił grube dile z Ruchem i Orange wsadzili tam terminale i był samograj przez krótki czas nawet spółka była na zero i nie generowała straty przez co tepsa znowu odkręciła kurek z kasą i już było miodzio wszytko najdroższe, hotele spa irena eris, rozrost zatrudnienia, niektórzy tylko na wigilię się pojawiali w warszawie potem gdzieś jechali że niby w regionie gdzieś tam pracują w dziale handlowym

hm

Nie jest źle, jak chcesz dorobić poświęcając koło 6-12h tygodniowo możesz zarobić koło do dwóch pewnie osoby które bardziej się angażują mają szanse na całkiem dobre wynagrodzenie, aczkolwiek to zależy od każdej osoby i od kontaktu z potencjalnym klentem i przekonaniu do oferty spróbować zawsze warrto a może będzie ok ja polecam ;)

Zadowolony PH

Witam. Ja pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Z tego co widziałem cały czas poszukują nowych osób. Bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza, że cały czas rozwijają się. Poniżej przesyłam link do ogłoszenia. (usunięte przez administratora)

Zainteresowany

Czy ktoś może konkretnie przedstawić zarobki PH w tej firmie Dziękuje

Nowy

Dawno mnie tu było, ale tylko dlatego, że skupiam się na sprzedaży terminali płatniczych. Będę nieskromny i napiszę, że idzie mi doskonale, a to wszystko dzięki firmie PayTel. Jeżeli ty również chcesz przekonać się o tym to wyślij swoje podanie na portalu pracuj.pl

@Nowy 21.06.2015 13:30

Nowy - mi też idzie nieźle, Pozdrawiam wszystkich ;)

Ania

Intersujaca wypowiedź powyżej z dużą dozą pewnosci można tu typować jakiegoś byłego jajogłowego z IT z trwałym kompleksem wobec sztucznej przebojowści któregoś z tych nieudolnych chwilowych prezesów. Był taki w IT z mensy z brakami w uzębieniu :)

Bolo

Lubuski: Twoja wypowiedź reprezentuje typowy sposób myślenia (a raczej braku tej zdolności), jaki pamiętam stamtąd - czyli pozbawiony elementarnej kultury logicznej (bo o pozostałych normach cywilizacyjnych dotyczących pozostałych sfer życia nie ma co wspominać). Nawet potoczna opinia wymaga odniesienia do jakichś przesłanek, może nie ostatecznie uzasadniających, ale chociaż wskazujących, że istnieje jakiś powód, dla którego twierdzi się, że jest tak a nie inaczej. W tej firmie kierownicze stanowiska zajmowali ludzie, którzy nie potrafili nawet wysłowić się poprawnie pod względem gramatycznym i logicznym, potrafiący w jednym zdaniu kilkakrotnie użyć słowa "bynajmniej" w sposób zupełnie pozbawiony sensu. Decyzje podejmowali „profesjonaliści” (jak nazwał ich ktoś wyżej) nie potrafiący utrzymać jednego wątku w trakcie rozmowy dłużej niż przez 10s. Ludzie nie potrafiący wnioskować i zbudować konsekwentnej i spójnej logicznie wypowiedzi. Dlatego nie dziwi mnie los tego całego przybytku – bo trzeba być naprawdę wielkim nieudacznikiem (albo może po prostu synem komucha), żeby dostając w schedzie po TP i innych postkomunistycznych instytucjach gotowy rynek, nie musząc tego wszystkiego budować od podstaw (tak jak inni operatorzy), schrzanić to i doprowadzić do konieczności sprzedania firmy. Typowe ruskie myślenie i rządy.

Lubuski

A ja jestem odmiennego zdania, ale nie zamierzam się na ten temat rozpisywać.

ganter

Jesteś zorientowany w Paytelu, a może wiesz ile handlowcy zarabiają w innych firmach, oczywiście w firmach liczących się na rynku terminalowym ???

REcOiL

Paytel nie jest zły :) Współpracuję z tą firmą już będzie kilka lat - handlowiec; bywało różnie, gdy zaczynałem to faktycznie dumpowaliśmy rynek, aplikacja była pisana na terminale Verifone (bardzo fajnie to chodziło), oddział był jeszcze w Gdyni wtedy, centrala w Warszawie na Ogrodowej. Duże firmy rozliczeniowe albo pobierały dodatkowe opłaty a nawet pobierają je do dzisiaj, albo dorzucały wysokie groszówki, zwłaszcza na spożywkach co drenowało kieszenie akceptantów niemiłosiernie. Rynek e-płatności ewoluował od tamtego czasu dość mocno, obecnie oferta jest średnia moim zdaniem, prowizje za płatności kartowe na spożywkę powinny polecieć w dół, z prostej przyczyny, Paytel zarabia na doładowaniach, a te sprzedają się głównie na spożywkach. Na pozostałe branże uważam, iż oferta jest w porządku. Tyle pod kątem oferty, pod kątem płac niestety to się popsuło; uważam, iż to praca dla ludzi, którzy chcą sobie coś dorobić w wolnym czasie albo dla dealerów kas fiskalnych gdzie przy okazji kasy klepnąterminal, jednak jako główne zajęcie, to nie polecam, bo możecie nie zarobić na ZUS w kiepskim miesiącu i dołożycie do interesu albo ogólnie zarobicie grosze bo handlowiec w Paytel'u pracuje na działalności. Branża ciekawa, natomiast płaca nieadekwatna :/

Lubuski

Nie wiem skąd masz te informacje, może dla spożywki jest wyżej niż dla pozostałych profili działalności, stawka 0,64% nie dotyczy wyłącznie stacji benzynowych. W spożywce polecasz zawsze 2 usługi ePay i eVoucher, jako oferta łączna zawsze wypada lepiej niż gdzie indziej. Na doładowania 6,2 % wiec przy akceptacji kart walczycie o 20 p.p. na na doładowaniach konkurencja ma średnio o 70 p.p. gorzej, a w spożywce średni obrót na doładowaniach to połowa obrotu kartowego, więc jak sobie to policzysz to i tak w PayTel wychodzi korzystniej. Co do opłat to nie znam klienta, który miałby w sSerwisie terminal INGENICO za 35 zł, nie znam klientów, którzy mieliby zawarte bezwarunkowe umowy na czas nieokreślony, nie znam klientów, którym w eSerwisie zostały obniżone prowizje bezwarunkowo, natomiast znam byłych klientów z eSerwisu, którzy chcąc zrezygnować z umowy na czas nieokreślony musieli zapłacić karę w wysokości 300,- zł + VAT.

eh lubuski

@Lubuski ściemniasz :) Opłata 35 zł za terminal umowa podpisana na 36miesięcy w Paytelu opłata 35zł za terminal umowa na czas nieokreślony e eserwisie super okazja w paytelu;) prowizja od 0,65% oczywiście dla stacji benzynowej w paytelu dla spożywki minmalna prowizja to 0,93% w pepie dla spożywki prowizja na poziomie 0,65% super okazja w paytelu niestety paytel stał się jedną z najdroższych firm

Lubuski

Kolego, jeżeli będziesz czas poświęcał na intensywną pracę to na pewno "dobrze sobie zarobisz" ;)

Lubuski

Ja jakoś nie mam problemu z podpisywaniem umów ponieważ mamy b.dobrą ofertę - prowizja od 0,64 % dla wszystkich kart, bez dopłat, terminale INGENICO od 35,- zł, wynagrodzenie dla przedstawicieli może nie jest 5 czy 6 tys. ale można wyżyć, zainteresowanych zapraszam na priv, na pewno się odezwę :)

Ania

Chodzą legendy o bizantyjskich czasach w debiutującym paytelu gdy spółkę wcześniej zwaną „polfon” (w zasadzie to był tylko serwer) jakiś sprytny prezes sprzedał tpsie pod przykrywką super hi-tech no i zaczęły płynąć do spółki pieniądze pod przykrywką jakichś tam projektów budowy aplikacji na terminale pos. Zarobki jak na owe czasy były przeogromne, wszyscy musieli mieć auta służbowe, hotele najdroższe, prezes do domu tylko samolotem. Zdalni handlowcy podobno nie robili kompletnie nic latami, autami jeździli po całej Europie, nikt tego nie pilnował ani nie rozliczał – faktury wysyłali spółce matce chyba emitel.

Zadowolony PH

PayTel to najlepsza firma w jakiej pracowałem!!!

gargamel

Jedyną zaletą firmy PayTel był oddział w Gdyni. Ludzie, którzy tam pracowali byli profesjonalistami i zawsze pomagali jak tylko mogli. Wysoka kultura i wiedza. Wszystko runęło gdy się ich pozbyli i przenieśli do Nowego Sącza.

Ewunia

...dokładnie tak jak piszesz. W tej firmie pracowały same słoiki. Teraz już zaczynam rozumieć dlaczego ludzie z Pomorza mówili kiedyś o tych ze wschodu, że to nie są ludzie. I zaczynam wierzyć w opowieści, że na rzeszowszczyźnie ludzie z jednej miski jedzą... Co to było za chamstwo i buractwo, tego po prostu nie da się opisać.

Adelajda

Ciekawa jestem, czy coś w tej firmie się zmieniło, czy tylko osoby na stołkach. Mam bardzo złe wspomnienia. To było najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek zdarzyło mi się pracować. W dziale obsługi klienta cały czas przeklinano (co słyszeli również klienci). Na porządku dziennym były teksty w stylu - cytuję - "co Żydzisz?". Bardzo niski poziom komunikacji wewnętrznej, nie przystający zupełnie do dzisiejszych czasów. Ludzie nie znający zupełnie jakichś podstawowych zasad wychowania, a nawet nie myjący się (co było boleśnie odczuwalne przez nos). Być może ma to coś wspólnego z faktem, że geneza tej firemki - jako wywodzącej się ze struktur dawnej TP - ma swe źródła gdzieś tam w zamierzchłych czasach komuny i postkomuny, i wyczuwało się to w mentalności zwłaszcza starszych pracowników, którzy zaczynali swą karierę jeszcze w latach osiemdziesiątych, a w wyniku kolejnych zwrotów historii znaleźli się tutaj. Może komuś odpowiadają takie klimaty, ale - jak dla mnie - była to masakra.

PH

Zarobki jak to w sprzedaży bardzo dobre. Prowizje na wysokim poziomie. Spokojnie wystarczy na zus i jeszcze zostaje na wiele innych rzeczy. Polecam

Zostaw opinię o PayTel S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PayTel S.A.