Opinie o PayTel S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PayTel S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PayTel S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayTel S.A. w Toruń

Gośka Nowy wpis

Dzień dobry. Wiem z internetu, że teraz potrzebny jest e-Commerce Partnership Manager. Nie mam jednak pojęcia na jaka stawkę można byłoby liczyć, ponieważ nawet widełki płacowe nie zostały wskazane. może ktoś pracował się orientuje? Warto aplikować na to stanowisko?

zofia kwiaciarnia

Tą firmę interesuje tylko jak na maksa złupić klienta z kasy. wszystko jest dobrze w pierwszym roku kiedy za wszystko płaci Polska bezgotówkowa później jest już tylko gorzej - zmienia warunki umowy w trakcie jej trwania bez możliwości jej zerwania jeżeli tych warunków nie akceptujemy (chodzi o nieosiągnięcie minimalnego obrotu płatności) za co naliczają karę . Taka firma a nie można złożyć wypowiedzenia elektronicznie np przez e-puap podpisanego profilem zaufanym - nie posiadają skrzynki - bo nie chcą posiadać. wysłałam więc wypowiedzenie pocztą tradycyjną poleconym za poświadczeniem odbioru - musiałam się dowiadywać czy do wać państwa to dotarło czy też nie bo potwierdzenia nie podpisali. W końcu mam potwierdzenie na @ kiedy umowa zostanie rozwiązana i już wkrótce pożegnam to towarzystwo. Opinię na google usunęli - nie ma śladu po niej. Ktoś tam odpisuje na te opinie z takim zatroskaniem ale nie dajcie się zwieść to ściema. NIE POLECAM OGÓLNIE FIRMY PAYTEL !!!

Kasia Nowy wpis
@zofia kwiaciarnia

Zgadzam się w zupełności z opinią Zofii.Naliczają forsę nawet za oddany terminal, jakaś masakra. Myślę, że tą sprawą powinny zająć się odpowiednie instytucje

Bezpłatne nadgodziny? Jak prace ma poukładana taki specjalista ds. rozliczeń? Jeszcze przez tydzień ma być dostępna oferta od spółki i właśnie myślę czy by nie spróbować, co o tym sadzicie? Warunki myślę ze raczej spełniam. Tego excela będą testować w postaci jakiegoś zadania na rozmowie? czy dostaje się jakieś?

Odradzam Nowy wpis

Odradzam tę firmę jako miejsce pracy, najgorsze doświadczenie zawodowe do tej pory w mojej karierze. Najlepiej o warunkach pracy tam świadczy fakt, że zaczynają odchodzić nawet długoletni pracownicy. Ty tyrasz, często na bezpłatnych nadgodzinach, a ktoś spija śmietanką za Twoją pracę. Wynagrodzenie to śmiech na sali, powszechne teksty, że w innym miejscu więcej nie zapłacą za tę samą pracę. (usunięte przez administratora) wyzysk i straszna atmosfera.

Czy kandydat na stanowisko Strategic Project Manager w firmie PayTel S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Paula

Windykował ktoś pod szyldem spółki i miałby opinię? Widzę, że pojawiały się ostatnio opinie od klientów. na stronie co prawda nie ma aktualnych ofert lecz ktoś pytał jakiś czas temu o prace speca od windykacji, a mam już roczne doświadczenie z pracy na tym stanowisku. Czy to będzie wystarczające by w ogóle kandydować? Jakie są wymogi?

PayTel S.A. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji w Nowy Sącz. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Jurek

Firma oszukańcza dostałem terminal którego nawet razu nie użyłem ,a przyszło 500 zł do płacenia nie wiadomo za co nikt nie poinformował o kosztach .Nie bierzcie tego (usunięte przez administratora) naciągają ludzi na pieniądze .Omijać szerokim łukiem

Natalia

klienci z tego co widzę narzekają na firmę, ciekawa jestem co na to obecni pracownicy? jak aktualnie się tu pracuje, kiedy ostatnio szukali kogoś do Torunia, bo obserwuję oferty od jakiegoś czasu i niczego nie widziałam. jak z atmosferą tutaj?

@Natalia

Skoro klienci tak piszą i jest taka opinia na temat tej firmy to ja bym na twoim nawet nie rozważał współpracy z takimi ,,oszustami,, ???? Żałuje że dałem się wciągnąć w umowę z nimi.

@Gość

A to swoją drogą w sumie mimo wszystko ciekawa jestem opinii bezpośrednio zatrudnionych. Wiecie ile osób teraz tu pracuje, że nikt nie odpowiada? Faktycznie dużo obowiązków jest do wypełnienia? Jakich np?

ja.

Firma to jeden wielki dramat, odradzam zawiązywania z nimi jakichkolwiek umów. Błędnie wystawiane faktury, totalny brak kompetencji i zero komunikacji między poszczególnymi działami. Od 6 msc nieudolnie próbuję załatwić jedną błahą sprawę. Telefon odbiera ciągle tan sam pan, który twierdzi że wszystkie informacje przekazał dalej jednak brak skutków jego słów.

Bart

Tragiczne podejscie do klienta. Pomimo 4krotnego zgloszenia, ze terminal nie dziala, nie podjali zadnych akcji naprawczych, ale wystawili FV za caly okres kiedy terminal nie dzialal. Napisalismy wniosek o zerwanie umowy (ze wzgledu na brak mozliwosci jej kontynuacji przez niedzialajacy terminal) ze skutkiem natychmiastowym, jedyne co dostalismy w opdowiedzi, to ze obowiazuje 3-mczny okres wypowiedzenia. Nie polecam tej firmy, radze omijac szerokim lukiem. Jestesmy grupa, ktora w sumie posiada 7 lokali, ale nawet to nie wystarczylo, zeby podejsc do klienta w 'normalny' sposob. Żenada.

Weronika
@Bart

Nie można było tego inaczej załatwić niż poprzez zerwanie umowy?

Yury

Nie polecam brać tu terminale. Totalny brak porządku. Działy między sobą nie współpracują, nie kontaktują. 1000 raz trzeba coś tłumaczyć. Zamiast jednego terminali wcisnęli przy pomocy firmy zewnątrznej 20. Gdy dowiedziałem się że można mieć 2, zwróciłem resztę. Jeszcze 3 razy pytali mnie gdzie są 19.

@Yury

Ciekawe czemu działy ze sobą nie współpracują.. firma nie ma koordynatorów, menagerów?

Zawiedziona

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń - Nowy Sącz. Praca 3 zmianowa, 6-14/14-22/22-6. Stawka NAJNIŻSZA KRAJOWA - 3010zl brutto. Brak możliwości awansu na wyższe stanowisko. Ktoś tu chyba na głowę upadł, jeśli myśli, że znajdzie jelenia do racy w niedzielę, święta itd za najniższą krajową. Że już o obowiązkach i stresie nie wspomnę.

@Zawiedziona

Ale gdzie to ogłoszenie wisi? Jeszcze jest aktualne?

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat PayTel S.A.?

beti

nie dotrzymują warunków umowy ,firma nie odpowiedzialna ,okłamuja klientów ,nie rozwiazują problemów kazdy dział robi sobie jak chce ,niepolecam ,

Kpina

Odradzam brania u nich terminali . W punkcie gdzie mi polecono te firmę mówiono o 1no dniowych przelewach, w praktyce są to prawie 3 dni. Na pieniądze z czwartku czeka się do poniedziałku do godziny 18 . Mało tego , ostatnio w ogole nie dostałem przelewu ( tłumaczyli się, ze terminal nie zakończył dnia, choć miałem potwierdzenie rozliczenia dnia ). Odpisują bzdury, ze nie ma możliwości zerwania wcześniej umowy( w regulaminie jest napisane, ze jest taka możliwość za porozumieniem stron, bądź za wniesieniem kary ) Jeszcze raz odradzam

karon
@Kpina

Popieram całkowicie. Nie tylko terminy. Ja od maja walczę aby mi oddali ponad 20 000 zł, które bezprawnie zablokowali. Nie bierzcie u nich terminali. Sprawa zgłoszona do Prokuratury, do KNF, Rzecznika Finansowego oraz szykowany pozew do sadu. Bezprawne działania tej firmy. Ciekawe ilu jeszcze firmom wstrzymali zwrot za transakcję - pieniędzy nie mam i towaru też, bo po otrzymaniu potwierdzenia z terminala został towar wydany klientowi. Uważajcie na nich.

beti
@Kpina

firma nie kompetentna tez mam ten problem z przelewem umowa jest na jeden dzien przelewu a kasa jest za trzy dni wybieram się do rzecznika praw konsumenta o rozwiazanie umowu zawarłam ją kilka dni temu

RKS

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko RKS, czy wiadomo o jakim wynagrodzeniu mowa.

Niko
@RKS

Plotki w branży mówią że około 10 tys. miesięcznie brutto plus premie nie wiem jakie. Ale jeśli dają taką podstawę to warto pobujać się 3 miesiące okresu próbnego.

Byly pracownik

Ta firma to jeden wielki żart, szczególnie te ich śmieszne terminale, ktore nie nadaja sie do niczego. O warunkach pracy nie wspomne, nie warto, szkoda czasu i energii. Masarka

Agnieszka

W tej firmie jest wielki bałagan,konsultanci nie konpetentni,naliczają sobie jak chcą,w tamtym roku zdałam terminale a oni dalej mi potracają za terminale.Po kilku telefonach z prośba o kontakt,konsultant powiedział że kierownik przedzwoni do mnie dopiero we wtorek,czekam dwa tygodnie na załatwienie sprawy.Jestem ciekawa czy pieniądze które nie słusznie pobrali oddadzą z odsetkami raczej przez sąd nie polecam tej firmy

Agnieszka
@Agnieszka

Jest to co prawda forum bardziej pracownicze, no ale tutaj trzeba otwarcie przyznać, że opinie klientów także sporo tu wnoszą. Trochę mnie zaskoczyłaś, bo byłam pewna, iż PayTel to profesjonalna firma. Poinformujesz mnie, jak już uda Ci się odzyskać swoje pieniądze?

Ryszard

Co mogę powiedzieć to że atmosfera i ludzi są super, pracować trzeba wszędzie ale w PayTel godziwie płacą. Poleciłbym prace każdemu.

Weronika
@Ryszard

Bardzo mi pomogłeś tym komentarzem, może rzeczywiście warto spróbować pracy w PayTel. Dobra atmosfera to podstawa. A jak pracodawca nagradza i wyróżnia najlepszych pracowników?

@Weronika

Zarząd to zdroworozsądkowi i myślący ludzie więc są premie, jest imprezka integracyjna, i ludzkie relacje więc jest spoko.

Rafał
@Ryszard

"Są premie", dobrze to słyszeć, a od czego jest uzależniona premia w PayTel? Powiedz też proszę czy można liczyć na jakiekolwiek dodatki i jak wygląda system zmian. Dzięki.

@Rafał

Premie w moim dziale są, od realizacji targetu. Nienormowany czas pracy wiec bez zmian, dodatki są

@Ryszard

Nie mogę się z tym zgodzić. Atmosfera jest zawiesista i mglista, ludzie podzieleni na małe grupki, które nie są na siebie wzajemnie otwarte i bardzo trudno wchodzi się w tą firmę jako nowy pracownik. Płaca nie jest adekwatna do przeładowania obowiązkami kilku etatów na jednym etacie, co widać w komentarzach na gowork jako tendencję w firmie od wielu lat, przy pełnych wymaganiach w zakresie wszystkich obszarów teoretycznie przypisanych do stanowiska. Nie ma szkolenia na wstępie ani w trakcie. Brak onboardingu i HRu, który dba. Umowy pracownicze nie są finalizowane miesiącami.

@Rafał

Podobno premia jest, ale kilka osób jej za ostatnie okresy, również odchodząc, nie dostało, choć wypracowało. Nowi pracownicy słyszą, że premia istnieje w tej firmie, ale nie dostają informacji o kryteriach jej otrzymania. Ani o kryteriach rozliczania z pracy albo zakresie obowiązków, mimo próśb.

@Ryszard

Ryszard, nienormowany czas pracy jest z pewnością, ale ze wskazaniem na wymagane i bezpłatne nadgodziny. Czy masz jednoznacznie określony target, zakres obowiązków i faktycznie dostałeś już wypłatę chociaż jednej premii?

@Ona

Tak mam jasno i klarownie wszystko (target, zakres obowiązków) zawarte w umowie o prace. Tak dostałem premie już nie jeden raz. wszystko zgodnie z zawartą umową.

@Ona

Jeżeli faktycznie jest taka sytuacja jak opisujesz to : - rozliczanie z pracy, zakres obowiązków to musi być określone na papierze a nie otrzymywane po prośbie - jeżeli wypracowano premie i pracodawca jej nie wypłaca idziesz do sądu pracy.

@Ona

W przypadku kiedy umowa pracownicza nie jest sfinalizowana to nie pracujesz. Onboarding i HR dba o ? Ja szkolenie przechodziłem. Wskaż mi proszę dużą firmę w której ludzie nie są podzieleni na mniejsze grupki, no i oczywiście atmosferę tworzą ludzie a nie firma więc pretensje trzeba kierować do współpracowników. Faktem jest iż moje odczucie co do współpracy miedzy różnymi "komórkami" firmy nie jest najlepsze ale myślę iż ten temat jest do wypracowania i mam nadzieję iż wprowadzenie nowego Prezesa to spowoduje.

Aleksandra
@Ryszard

Cześć Ryszard, wspomniałeś, że w firmie można liczyć na premię jak i różne dodatki. A konkretnie jakie dodatki? Np. prywatna opieka medyczna czy może coś innego? Chciałabym też się dowiedzieć ile mniej więcej można miesięcznie zarobić biorąc pod uwagę właśnie różne benefity i premie. Możesz napisać?

PIOTROPTY

POTWIERDZAM MAM DWA TERMINALE CZEKAM ZA PIENIĘDZMI TRZY DNI MAŁO TEGO ROZBITE NA KILKA DNI PŁATNOŚCI DO BANI

@ryszard a powiesz coś o ich socjalu? Jak dbają o pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o PayTel S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w PayTel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PayTel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PayTel S.A.?

PayTel S.A.