Opinie o PayTel S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PayTel S.A., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PayTel S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayTel S.A. w Toruń

Kpina

Odradzam brania u nich terminali . W punkcie gdzie mi polecono te firmę mówiono o 1no dniowych przelewach, w praktyce są to prawie 3 dni. Na pieniądze z czwartku czeka się do poniedziałku do godziny 18 . Mało tego , ostatnio w ogole nie dostałem przelewu ( tłumaczyli się, ze terminal nie zakończył dnia, choć miałem potwierdzenie rozliczenia dnia ). Odpisują bzdury, ze nie ma możliwości zerwania wcześniej umowy( w regulaminie jest napisane, ze jest taka możliwość za porozumieniem stron, bądź za wniesieniem kary ) Jeszcze raz odradzam

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat PayTel S.A.?

Ryszard

Co mogę powiedzieć to że atmosfera i ludzi są super, pracować trzeba wszędzie ale w PayTel godziwie płacą. Poleciłbym prace każdemu.

Administrator Nowy wpis

PayTel S.A. poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Księgowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat PayTel S.A.?

beti Nowy wpis
@Administrator

nie dotrzymują warunków umowy ,firma nie odpowiedzialna ,okłamuja klientów ,nie rozwiazują problemów kazdy dział robi sobie jak chce ,niepolecam ,

Kpina

karon
@Kpina

Popieram całkowicie. Nie tylko terminy. Ja od maja walczę aby mi oddali ponad 20 000 zł, które bezprawnie zablokowali. Nie bierzcie u nich terminali. Sprawa zgłoszona do Prokuratury, do KNF, Rzecznika Finansowego oraz szykowany pozew do sadu. Bezprawne działania tej firmy. Ciekawe ilu jeszcze firmom wstrzymali zwrot za transakcję - pieniędzy nie mam i towaru też, bo po otrzymaniu potwierdzenia z terminala został towar wydany klientowi. Uważajcie na nich.

beti Nowy wpis
@Kpina

firma nie kompetentna tez mam ten problem z przelewem umowa jest na jeden dzien przelewu a kasa jest za trzy dni wybieram się do rzecznika praw konsumenta o rozwiazanie umowu zawarłam ją kilka dni temu

RKS
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko RKS, czy wiadomo o jakim wynagrodzeniu mowa.

Niko Nowy wpis
@RKS

Plotki w branży mówią że około 10 tys. miesięcznie brutto plus premie nie wiem jakie. Ale jeśli dają taką podstawę to warto pobujać się 3 miesiące okresu próbnego.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalista/-ka ds. Obsługi Reklamacji Kartowych (chargeback) w firmie PayTel S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(472 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Byly pracownik

Ta firma to jeden wielki żart, szczególnie te ich śmieszne terminale, ktore nie nadaja sie do niczego. O warunkach pracy nie wspomne, nie warto, szkoda czasu i energii. Masarka

Klient

W tej firmie jest wielki bałagan,konsultanci nie konpetentni,naliczają sobie jak chcą,w tamtym roku zdałam terminale a oni dalej mi potracają za terminale.Po kilku telefonach z prośba o kontakt,konsultant powiedział że kierownik przedzwoni do mnie dopiero we wtorek,czekam dwa tygodnie na załatwienie sprawy.Jestem ciekawa czy pieniądze które nie słusznie pobrali oddadzą z odsetkami raczej przez sąd nie polecam tej firmy

@Agnieszka

Jest to co prawda forum bardziej pracownicze, no ale tutaj trzeba otwarcie przyznać, że opinie klientów także sporo tu wnoszą. Trochę mnie zaskoczyłaś, bo byłam pewna, iż PayTel to profesjonalna firma. Poinformujesz mnie, jak już uda Ci się odzyskać swoje pieniądze?

@Ryszard

Bardzo mi pomogłeś tym komentarzem, może rzeczywiście warto spróbować pracy w PayTel. Dobra atmosfera to podstawa. A jak pracodawca nagradza i wyróżnia najlepszych pracowników?

@Weronika

Zarząd to zdroworozsądkowi i myślący ludzie więc są premie, jest imprezka integracyjna, i ludzkie relacje więc jest spoko.

Rafał
@Ryszard

"Są premie", dobrze to słyszeć, a od czego jest uzależniona premia w PayTel? Powiedz też proszę czy można liczyć na jakiekolwiek dodatki i jak wygląda system zmian. Dzięki.

@Rafał

Premie w moim dziale są, od realizacji targetu. Nienormowany czas pracy wiec bez zmian, dodatki są

@Ryszard

Nie mogę się z tym zgodzić. Atmosfera jest zawiesista i mglista, ludzie podzieleni na małe grupki, które nie są na siebie wzajemnie otwarte i bardzo trudno wchodzi się w tą firmę jako nowy pracownik. Płaca nie jest adekwatna do przeładowania obowiązkami kilku etatów na jednym etacie, co widać w komentarzach na gowork jako tendencję w firmie od wielu lat, przy pełnych wymaganiach w zakresie wszystkich obszarów teoretycznie przypisanych do stanowiska. Nie ma szkolenia na wstępie ani w trakcie. Brak onboardingu i HRu, który dba. Umowy pracownicze nie są finalizowane miesiącami.

@Rafał

Podobno premia jest, ale kilka osób jej za ostatnie okresy, również odchodząc, nie dostało, choć wypracowało. Nowi pracownicy słyszą, że premia istnieje w tej firmie, ale nie dostają informacji o kryteriach jej otrzymania. Ani o kryteriach rozliczania z pracy albo zakresie obowiązków, mimo próśb.

@Ryszard

Ryszard, nienormowany czas pracy jest z pewnością, ale ze wskazaniem na wymagane i bezpłatne nadgodziny. Czy masz jednoznacznie określony target, zakres obowiązków i faktycznie dostałeś już wypłatę chociaż jednej premii?

@Ona

Tak mam jasno i klarownie wszystko (target, zakres obowiązków) zawarte w umowie o prace. Tak dostałem premie już nie jeden raz. wszystko zgodnie z zawartą umową.

@Ona

Jeżeli faktycznie jest taka sytuacja jak opisujesz to : - rozliczanie z pracy, zakres obowiązków to musi być określone na papierze a nie otrzymywane po prośbie - jeżeli wypracowano premie i pracodawca jej nie wypłaca idziesz do sądu pracy.

@Ona

W przypadku kiedy umowa pracownicza nie jest sfinalizowana to nie pracujesz. Onboarding i HR dba o ? Ja szkolenie przechodziłem. Wskaż mi proszę dużą firmę w której ludzie nie są podzieleni na mniejsze grupki, no i oczywiście atmosferę tworzą ludzie a nie firma więc pretensje trzeba kierować do współpracowników. Faktem jest iż moje odczucie co do współpracy miedzy różnymi "komórkami" firmy nie jest najlepsze ale myślę iż ten temat jest do wypracowania i mam nadzieję iż wprowadzenie nowego Prezesa to spowoduje.

Aleksandra
@Ryszard

Cześć Ryszard, wspomniałeś, że w firmie można liczyć na premię jak i różne dodatki. A konkretnie jakie dodatki? Np. prywatna opieka medyczna czy może coś innego? Chciałabym też się dowiedzieć ile mniej więcej można miesięcznie zarobić biorąc pod uwagę właśnie różne benefity i premie. Możesz napisać?

PIOTROPTY

POTWIERDZAM MAM DWA TERMINALE CZEKAM ZA PIENIĘDZMI TRZY DNI MAŁO TEGO ROZBITE NA KILKA DNI PŁATNOŚCI DO BANI

Marta

@ryszard a powiesz coś o ich socjalu? Jak dbają o pracownika?

Klient

Polecam z tej Firmy terminal płatniczy, szczególnie w programie Polska Bezgotówkowa. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, szybka instalacja, wszystko działa jak należy!

anonymous
@Klient

A ja właśnie mam bardzo zły kontakt....masakra jakaś . Idę do e service.

karon
@Klient

Dobry kontakt, dopóki nie zablokują środków i pod przykreciem ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i terroryzmowi zatrzymają środki. Ja mam taką sytuację. Od maja walczę o zwrot ponad 20 000 zł. Taki dobry kontakt jest z tą firmą.

Krysta

Nie polecam tej firmy i tego terminala ,którym „ obdarowują” sklepy. Prymitywne to to. Część dla klienta to przeżytek sprzed 10 laty. Nie ma możliwości ,aby klient zapłacił poprzez wsunięcie karty. Wszystko musi robić sprzedawca ! Musi wziąć od klienta kartę!!!! Misi sam wbić hasło BLIK !!!?!!!! To skandal ,aby takie urządzenia jeszcze egzystowały !!!!!! I ten Pay Tel to firma .która istnieje na giełdzie !!!!! A dlaczego???? Udupiają ludzi poprzez umowę !!!! Dwa lata!!!!! ten M bank ,z którym współpracują prawie przez 2 tyg. nie wypłaca piwniędzy!!!!! Po 5 dniach pracy sklepu bank wypłacił może 10 % wartości sprzedażowej czyli grosze!!!!

Kar01

Porażka! Nie polecam!!!

Kuba

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego rzadko tu zaglądacie? Szkoda, szukam pracy i oceny pracowników są przydatne.

Weronika

@Waldi czy finalnie uzyskałeś wiedzę na temat warunków pracy w PayTel? Jeśli tak, to podziel się nią proszę. Jeśli ktoś z Was osobiście zetknął się z tą firmą lub ma kogoś wśród znajomych, kto w niej pracował? Prośba, żeby dodawać opinie mające uwiarygodnienie w rzeczywistości. Wiele osób korzysta z tego forum i chciałoby mieć pewność co do trafności.

Henry

Zastanawiam się dlaczego taka cisza kest na forum?

Waldi

Słyszałem, że to dobra firma. Może ktoś dodać kilka informacji czy warto aplikować?

Weronika

@Agnieszka, świetnie to słyszeć :) Co Ci się najbardziej podobało?

yalop

wydaje mi się jednak, że na pewno teraaz O takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a tak można być pewnym, że uczciwie podchodzą do swoich pracowników. Ciekawi mnie jednak czy wypłaty mają terminowe, bo to dość istotne dla mnie, z góry dzeki!

Agnieszka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam!!

łączny

@dealer elzabu Z którym przedstawicielem Paytel trzeba sie skontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o PayTel S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PayTel S.A.