Opinie o KAR-TEL w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KAR-TEL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KAR-TEL o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAR-TEL w Gliwice

Co wchodzi w socjal KAR-TEL?

@magda

Przepraszam, ale nie rozumiem chyba tych okoliczności. To wszystko jest opisane w umowie tak jak wskazała osoba wyżej? Tej kary nie można wycofać ani w żaden sposób podważyć?

Czy coś się zmieniło w kwestii wynagrodzeń w firnie?? Pełno ofert na przedstawicieli

Dasz znać co się dzieje teraz w tym całym handlu? Jest teraz oferta na takim portalu i zastanawiam się czy to wszystko nie zależy od miejscowości, do której będzie się aplikowało? Jest jakiś rejon bardziej polecany / dochodowy?

Co wchodzi w socjal KAR-TEL?

WF

Firma Kartel jest firmą co najmniej nieetyczną,żeby nie użyć gorszego słowa.5000zł kary dla klienta za zerwanie szemranej umowy,która specjalnie dla klienta pomija kilka istotnych paragrafów.I budzi się z ręką w przysłowiowym nocniku,gdy chce zerwać umowę,bo okazuje się,że podpisał pełny oryginał dla firmy,a został nieświadomy z kopią która nie zawiera istotnych zapisów.Tak działa kartel,i mam nadzieję,że daleko na tym procederze nie zajedzie.Pomimo zapłaconej "kary"nadal zamierzam wytoczyć im proces.

Andd
@WF

Wychodzi na to że podpisał Pan umowę nie czytając ze zrozumieniem. Tylko pogratulować.

Magda
@WF

Czy cos udało się wywalczyć?

@Andd

Przyznaję że przeczytałem umowę dość pobieżnie,wierząc w to że w państwie demokratycznym nikt nie ośmieli się wprowadzać karygodnych klauzul/5000zł kary za zerwanie umowy/panie mondraliński,podpisałem i byłem przekonany,że egzemplarz który zostawił u mnie ichni naciągacz jest taki sam jak podpisałem.Niestety w tym ekzemplarzu brakowało kilku paragrafów umowy.

magda
@WF

Czy zostałes ukarany na te 5000zł?

Jaki wniosek z tego idzie? Kare o której piszą wyżej otrzyma się za zerwanie, czyli chęć natychmiastowego zaprzestania współpracy ale jak wszystko zgodnie z wcześniejszymi założeniami się wypowie to byłoby wszystko w porządku?

magda Nowy wpis
@Andd

umowa umową, ale na stronie internetowej są pozostałe warunki umowy. Zwykły kowalski , podczas wizyty przedstawiciela, nie jest w stanie zapoznać się ze wszystkimi warunkami. To (usunięte przez administratora) Wymyślone kary nie adekwatne do ich strat. "Rolowanie" umów co dwa lata. Czy to zgodne z prawem? Wiem, co mówię. Też mnie "ukarali". wypowiedziałam umowę. Nawet wcześniej. Wzięłam nowy terminal. Przysłali tajemniczego klienta i ......kara. Dziadostwo i tyle. Nie spotkałam się z czymś takim. Także tu nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora) i tyle

magda Nowy wpis

nie będzie ok. Pomimo wcześniejszego wypowiedzenia , nałożyli karę. Taka ich metoda zarabiania

@magda

A wiecie może czy ta oferta dla pracownika biurowego, która została dodana pod koniec grudnia to do dziś byłaby ważna? Zastanawiam się czy zapomnieli może ją zdjąć czy po prostu nikt nie aplikował widząc niektóre opinie wpadające w ostatnim czasie? Czy większość uważa podobnie jak to zostało napisane jakiś czas temu, że firma jest wątpliwa? Chyba, że to niezweryfikowane informacje?

Od czego uzależniona jest premia w firmie KAR-TEL? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 listopada na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

WF

Praca w tej wątpliwej moralnie firmie balansuje na granicy prawa.Podejrzewam,że naciąganie prawa z zyskiem dla firmy jest jakoś przemiowane przez właścicieli.Ale przestrzegam,zbiera się już duża grupa pokrzywdzonych klientów z pozwem zbiorowym,który obejmie nielegalne praktyki firmy i odpowiedzialność karną akwizytorów(usunięte przez administratora).Tu coś bardzo cuchnie,ostrzegam.

WF

wlodzimierzferenc@gmail.com ,Postanowiłem nie płacić (usunięte przez administratora)opłaty wg.widzimisie cwaniaków z kartel,wkrótce spodziewam się wezwania do sądu.Każdy głos się liczy,proszę opisać swoje doświadczenia Pozdrawiam WF

mg
@WF

Cześć Włodek. Nie dostałem od Ciebie odpowiedzi, być może wiadomość nie dotarła, podaję mój kontakt ; mg63mirek@interia.pl Odnoszę wrażenie,że jesteś zdesperowany walczyć do końca. Nie wiem czy te umowy są zgodne z obecnie obowiązującym prawem ale na pewno są perfidnie "spreparowane" na niekorzyść klienta. Sąd, sądem ale czy myślałeś o nagłośnieniu sprawy w mediach? Jakby udało się to ich straty na pewno będą po stokroć większe od naszych. Z wpisów znalezionych w necie widzę, że nie jesteśmy odosobnieni, znalazłem sporo takich osób ... trzeba ich odnaleźć! Myślę, że to z czasem da się zrobić. Pozdrawiam Mirek

Przemysław
@mg

Witaj, mam ten sam problem czy poradziłeś sobie w jakiś sposób firma obciążyła mnie karą 5000 zł co jest absurdalne i szukam wsparcia ?

magda
@WF

Jak zakonczyła się sprawa z kar-tel? zapłaciłeś karę?

Darek

Chcą pięć tysięcy wymyślonej kary terminal zwróciłem a oni twierdzą że jest zepsuty i chcą 4000 tysiące. Jestem załamany. Może ktoś mi pomoże

Magda
@Darek

A za co te 5000 chcą?

Telemarketer

Telefon z zaproszeniem na rozmowę, na rozmowie pytania tylko o doświadczenie - jak pani kierownik widzi nazwę "Arteria", to tak jej się oczy świecą, że od razu wiadomo, że masz tę pracę...

Tylko o doświadczenie.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

To kandydował ktoś na tego handlowca? Ja na oferty się spóźniłem akurat ale z tego co widzę po tych najnowszych wpisach zaczynam się zastanawiam się na ile praca może być ryzykowna? Faktycznie jakieś pozwy się szykują czy o co chodzi? z drugiej strony nowe osoby nie będą w to mieszane? Jak to działa?

Te oferty dla przedstawicieli, o których ktoś tu pisał dziś w zasadzie wygasną z tego co widzę. Ciekawi mnie zatem ile osób w praktyce się mogło na nie zgłosić? Czy jest tu ktoś kto był na rozmowie i ją opisze? o jakich warunkach pracy na niej jeszcze mówią? I czy występuje może jakieś indywidualne podejście do kandydata?

Cześć, dacie znać jak teraz pracuje się w handlu? Jakie tragerty występują? i jak idzie z klientami? Chodzi o to, że są oferty powystawiane i reflektuje te na swój rejon ale jak tu czytam niektóre opinie od klientów to piszą o jakichś karach. Nie wiem jeszcze o co dokładnie z nimi chodzi ale czy to zmniejsza pule do obsługi? jest teraz wzrost czy spadek przychodów?

WF

Nic dziwnego ,że pełno ofert. Firma nie gra czysto wobec klientów,a co dopiero wobec pracowników.Odradzam pracę w tej pazernej firmie,która już ma złą reputację.

@WF

Jak długo nie zmieni się dyrektor handlowy tak długo firma nie rozwinie skrzydeł i nie zmieni się nic na lepsze dla pracowników.

Lola

Jakie rozwiniecie skrzydeł masz przy tym na myśli? Czy chodzi także o jakiś konkretny system szkoleń lub coś w ten deseń? czy pracownicy mają organizowane jakieś kursy? Jakie decyzje obecnie padają z góry, że sugerujesz jej zmianę?

kalina

Beznadziejnie źle działające terminale płatnicze i do doładowań do telefonów terminale pamiętające początki (usunięte przez administratora) i wciąż zmieniające się OWU ,zawarcie z nimi to jest totalna porażka ,nigdy więcej (usunięte przez administratora) i ich technologi. Z daleka od tych nieudaczników itp.

Joanna

Słuchajcie to jakie są teraz warunki dla przedstawicieli? Zaciekawiły mnie te opinie sprzed paru miesięcy, że podobno było ich pełno. Jest ktoś kto mimo wszystko stale się zatrudniał przez ten okres i by porównał warunki? Jaka występuje atmosfera i na jakie wsparcie można w zasadzie liczyć?

Nowa

Chciałabym aplikować na stanowisko pracownicy biurowej. Czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników? Bardzo nie lubię przede wszystkim (usunięte przez administratora), fałszywych osób, plotkowania, zawiści i obgadywania.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KAR-TEL?

Jasin

Takie narzędzia jak zdezelowane skody z przebiegiem ponad 200 tys i telefon z ograniczonym internetem. Masz 100 km prywatnych a po 17 zabierają ci z wypłaty. Ogólnie (usunięte przez administratora) i nie polecam.

@Jasin

Jak jeździsz wieczorami i w weekendy to zabierają hajs ?????

Mick
@Jasin

Jak zabierają z wypłaty Nie można sobie zatankować i jeździć prywatnie? Zawsze ph korzystają w weekendy i wieczorami normalnie

@Mick

Tylko widzisz on to pisał ze dwa lata temu, możliwe że wtedy było całkiem inaczej? Jak warunki zatrudnienia zmieniały się z roku na rok? I po ile średnio PH się zatrudniają?

Ixdn

Jaka podstawa netto na PH???

Czy w KAR-TEL obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Przedstawiciel Handlowy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 19 lutego na Pracuj.pl.

Rapatko

Czytam niektóre wypowiedzi i nie rozumiem… Pracowałem w firmie Kar-Tel 6 lat. Spotkałem się tam z potężna dawką profesjonalizmu oraz wyrozumiałością. Jeżeli ktoś pracował ambitnie i wiedział jaki jest obecny cel, oraz osiągał wyniki był naprawdę doceniany. Ścieżka rozwoju i awansu była otwarta zarówno dla młodych pracowników jak i dla starszych (Pozdro JarQ) Pieniążki zawsze były na czas, jak ktoś potrafił zawalczyć o swoje to to dostawał. Jeżeli ktoś chce wsiąść do auta i pachnieć albo usiąść za biurkiem i chować się za monitorem, to może rzeczywiście lepiej firmę unikać z daleka. Na pewno znajdzie tam miejsce dla kogoś kto ma chęci i wie po co do pracy się przychodzi. Prezes firmy to człowiek od którego bardzo dużo się nauczyłem. Jestem pełen podziwu i szacunku dla niego oraz tego co potrafił zbudować. Niejednokrotnie mi pomógł gdy tego potrzebowałem. Zapamiętam to do końca życia Panie Zbigniewie! Pan Marcin dyrektor Handlowy choć mógł wydawać się na pozór szorstki był jednym z najlepszych jakich spotkałem w swojej roli. Charyzmatycznie pilnował interesu na światowym poziomie. To jest handel i „liczą się wyniki” ;). Choć jak się z nim porozmawiało bez mundurka, widać było ze swój chłop !!! Mija już ponad dwa lata jak się pożegnaliśmy, do dziś dzień naprawdę tęsknie za wami, byliście dla mnie jak rodzina . Byłem z wami tak związany ze do dziś mi się śnicie, szczególnie przepiękne dziewczyny z działu Terminali Pani Ewa „Pielegniareczka” która potrafiła mi przywieź lekarstwa do domu jak byłem chory… Jezuu uwielbiałem spędzać czas pod Pani biurkiem ( oczywiście poprawiając infrastrukturę IT…zbereźniki), sen ten błogi przerywa często MJ i wtedy wstaje z podłogi ! ;) Pozdrawiam Serwis ! (Ammejzing !), oraz ściskam mocno cała firmę. Jak ktoś chce uczciwie pracować to naprawdę warto spróbować Polecam Łukasz Michał Rogatko Q

Rapatko
@Rapatko

PS Już nie będę wspominał że poznałem tam miłość mojego życia Kaś (usunięte przez administratora)

Judy
@Rapatko

Ile dostałeś za ten wpis?

Maria

Krótko i na temat. Pytanie jak to można uzasadnić? Masz jakieś argumenty w zanadrzu do przytoczenia?

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą !! Terminale działają i wyglądają tragicznie. Czas na akceptację transakcji trwa 30sekund, a terminale zawieszają się co chwile !!!! Dodatkowo umowa odnawia się sama co 2 lata co świadczy tylko o słabej jakości tej firmy.(usunięte przez administratora)Firma wraz z tymi zapisami zostanie zgłoszona gdzie trzeba ! Przeczytajcie koniecznie poniższy dokument ogólnych warunków umowy, który jest dostępny na ich stronie. (usunięte przez administratora)

Przemo
@Kasia

zgadzam się z twoją opinią wiecznie sprzeczne informacje u nas terminal po awari wymieniali 5 dni osoby z którymi rozmawialiśmy totalna olewka

Przemek
@Kasia

Najważniejsze to czytać umowę najlepiej co roku. Zapomni się o terminie i 59 netto i 1% po kieszeni

@Kasia

Potwierdzam,terminale słabej jakości,gubią zasięg,niekiedy żeby potwierdzić transakcje trzeba wyjść poza firmę.klienci są w szoku,domniemywać,że sprzedawca coś kombinuje z ich płatnościami...żenada...

@Kasia

Często na oczach przerażonego klienta trzeba było wyjść poza drzwi firmy,żeby złapać zasięg i wydrukować mu potwierdzenie zapłaty

TeenKasia

Czy specjalista ds. Serwisu jest skierowana tylko i wyłącznie do płci męskiej? Czy ja jako kobieta mogłabym aplikowac na to stanowisko? Czytam komentarze i widzę, że publika podzielona. Dużo głosów za jak i dużo przeciw w sprawie legitności tej firmy. Chciałabym dowiedzieć się coś więcej, może jakiś pracownik się wypowiedzieć?

@TeenKasia

Raczej nie czekasz od miesiąca na odpowiedź, prawda? Ostatecznie zdecydowała się aplikować? Jeśli tak, to dasz znać, w jaki sposób rozmowa była przeprowadzona i czy Twoje wątpliwości zostały ostatecznie rozwiane? Czemu tak w zasadzie kobieta miałaby nie móc aplikować na tego typu stanowisko?

@Al

Jestem świeżym klientem Kar-Tel 'u. Bądźcie bardzo ostrożni z podpisaniem umowy na terminal. Przeczytajcie propozycję umów. Część umowy jest dostępna tylko na ich stronie pod nazwą: OWU - Ogólne Warunki Umowy. Ciarki chodzą po plecach, a serce bije mocniej, gdy się je czyta. Ustalone w rozmowie tel. warunki umowy muszą (!) być wpisane do umowy przed jej podpisaniem! Bądźcie czujni i ostrożni. Żądajcie umowy świeżo podpisanej na miejscu. Nie pozwólcie na przesłanie pocztą!

LIL STACHU

Jol, widziałem oferte na specjaliste ds.serwisu.. warto aplikowac? Mozna cos wiecej dowiedziec sie o pracy? Bedzie jakieś lutowanie? Jak zarobki atmosfera? Jak kierownik i ogólnie firma???

Nickelson
@LIL STACHU

O kierowniku za dużo się nie dowiesz, bo szukają już nowego. Wszyscy po 1 roku mają już dość tego (usunięte przez administratora) ;)

LIL STACHU
@Nickelson

A jak zarobki? Jest więcej serwisantów? Troche już wisi te ogłoszenie.. Proszę o dokładniejszą odpowiedź Nickelson

@LIL STACHU

Jak wygląda sprawa z samochodem? W weekend wyjeżdżam sobie na drugi koniec polski i oprócz własnego paliwa mam im płacić za użytkowanie?

KUBEK

Wspolpracuje z ta firma od dobrych kilku lat i jest wszystko profesjonalnie zalatwine od reki

Zostaw merytoryczną opinię o KAR-TEL - Gliwice

• Jak się pracuje w KAR-TEL?

Zobacz opinie na temat firmy KAR-TEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAR-TEL?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAR-TEL?

Kandydaci do pracy w KAR-TEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAR-TEL
1.9/5 Na podstawie 99 ocen.

KAR-TEL