Melaleuca Poland Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Melaleuca Poland Sp. z o.o.

Tomi

Jak mozna wypisac sie z melaleuca?

Wiktoria
@Tomi 04.12.2017 22:13
Jak mozna wypisac sie z melaleuca?

W mailu dostałam informację: „Na stronie taki formularz znajduje się w: Moje konto-wyświetl wszystko-inne opcje-anuluj korzyści klienta uprzywilejowanego” po czym należy postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. Natomiast chciałam spytać jak sprawa wyglada ze zwrotem wysyłki? Wysyła się ja na adres zagraniczny? Płacę z własnej kieszeni nawet jeśli mam tę ich „naklejkę zwrotna”?

goska

Nie polecam tej firmy,nie mam nic co do produktów,ale do całego funkcjonowania i traktowania klientów.Wysyłają paczki z produktami bez zgody,na zwrot pieniędzy trzeba czekać ponad miesiąc po odesłaniu paczki,a do tego potrącają sobie kolosalne pieniądze za wysyłkę i zwrot paczki.Proszę się dobrze zastanowić ,czy chcecie uczestniczyć w czymś takim.

Justyna
@Ja 08.07.2017 20:34
Mi skubańcy przez pół roku wysyłali paczki zapasowe i mimo, że nie docierały do mnie, to za każdym razem pobierali pieniądze z...

przeciez mogles zawiesic konto do 25 każdego miesiaca. Jak rejestrujesz się to zgadzasz się na otrzymywanie paczek jeżlei nie zlozysz zamowienia.

Lima
@Justyna 28.09.2017 17:17

Ja mysle o rezygnacji. Polityka firmy mi nie odpowiada

Tomi

Chcialbym sie wypisac ale na stronie melaleuca nie jest podane o anulowaniu konta itp. Prosze o pomoc

Lukasz

Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć jeśli znajdę wam spora ilość klientow

marysia68
@Lukasz 21.01.2016 19:53

Zapraszam pana oto mój email marysia68@poczta.fm odpowiem na pana pytania

joanna67
@Lukasz 21.01.2016 19:53

Melaleuca to amerykańska firma, która teraz weszła na rynek Polski, oferuje ekologiczne produkty do domu, do pielęgnacji urody i zdrowia, które są przyjazne dla środowiska w cenach sklepowych. Melaleuca opracowała sprawdzony system, pozwalający osobom niedysponującym dużymi zasobami pieniężnymi na inwestycję, aby znacząco poprawić swoją sytuację finansową dzięki polecaniu firmy nowym klientom. Firma wypłaciła już ponad 3.6 mld USD ludziom w 18 krajach, którzy wcześniej żyli za pensję na etacie. Kluczem jest program nagród finansowych. Prowizje/wynagrodzenia są uzależnione od ilości pozyskanych klientów, którzy kupili produkty Melaleuca. Klient robi zakupy poprzez sklep internetowy, a Ty dostajesz prowizję, również klient dostaje od Melaleuca pieniądze w postaci zwrotu posprzedażnego. Znajdując klientów biznesowych, którzy zdecydują się na rozwijaniu sieci sprzedaży ( a nie tylko na zakup produktów na własne potrzeby) Twoje korzyści finansowe znacznie wzrosną, gdyż firma Melaleuca ma unikalny system wynagrodzeń. Twoje zadania polega tylko i wyłącznie na polecaniu firmy Melaleuca klientom. Jeśli twoi klienci biznesowi zakupią pakiet Value Pack lub będą kupować pojedyncze produkty w sklepie otrzymasz prowizję. Zakupu mogą dokonać tylko członkowie grupy elitarnej/uprzywilejowanej ze zniżką 30-40 %. Są to osoby polecone przez Ciebie. Wtedy przekłada się to na znaczące kwoty wypłacane Ci co miesiąc przez całe życie! Znajdując klientów biznesowych, którzy zdecydują się na rozwijaniu sieci zakupowej. Twoje korzyści finansowe znacznie wzrosną, gdyż firma Melaleuca ma unikalny system wynagrodzeń. Dla przykładu wynagrodzenie w miesiącu marcu: Jeśli zarekomendowałeś 8 klientów, którzy kupili sobie produkty Melaleuca, to firma wypłaciłaby Ci 1600zł. Natomiast jeśli zaprosiłbyś 10 klientów biznesowych, to Melaleuca wypłaciłaby Ci 5600 zł. Jeżeli za

Ewa
@admin 06.09.2015 08:40
Wiecie co nowego słychać w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!...

Pragnę zauważyć, iż od 2015 roku na rynku polskim działają dwie niezależne firmy o bardzo zbliżonej nazwie. Pierwsza to Melaleuca Poland Firma Australijsko-Polska Sp z o.o. działa od 1996 roku, jest producentem kosmetyków opartych na olejku z drzewa herbacianego i aloesie i NIE MA NIC WSPÓLNEGO z z formą sprzedaży MLM ! z adresem internetowym: www.melaleuca.com.pl :) Druga firma to Melaleuca The Wellness Company - typowy MLM działający na polskim rynku od 2015 roku z adresem internetowym: pl.melaleuca.com Bardzo proszę o zweryfikowanie zapytania bo wszystkie odpowiedzi dotyczą drugiej firmy - Melaleuca Wellness - są krzywdzące i godzą w interesy Melaleuca Poland Australijsko-Polska Sp. z o.o. Z poważaniem Ewa Cichecka Jaszczur

Zostaw opinię o Melaleuca Poland Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o.