Opinie o Biurfol Sp.Z.o.o w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biurfol Sp.Z.o.o, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biurfol Sp.Z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biurfol Sp.Z.o.o w Toruń

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biurfol Sp.Z.o.o? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mat Nowy wpis
@Pytanie

Nadgodziny są płatne. Odebranie godzin jest możliwe po uzgodnieniu z przełożonym.

kandydatka
Kandydat

Jestem chętna tam pracować jako pracownik procukcyjny. Jakei są zarobki, jaka jest zmianai 1 czy 2 zmiany).

Bogdan
@kandydatka

Najniższa krajowa i nic poza tym.

Maja Nowy wpis
@Bogdan

Czyli nie ma w firmie żadnych premii, podwyżek, dodatków czy benefitów? Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na ten temat czy warunki pracy jakoś się zmieniają gdy już dłużej się tam pracuje. Możesz się wypowiedzieć? Jestem ciekawa.

Omijac Nowy wpis
@Maja

Nie ma żadnych dodatków. Nie ma po prostu nic. Od 2021 r zlikwidowany został fundusz socjalny. Najniższa krajowa i nic więcej. Pozdrawiam

Czy w Biurfol Sp.Z.o.o zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

goworkodp
@Pytanie

Okres próbny występuje wyłącznie w przypadku umowy o pracę. Owszem zdarza się, że po umowie zlecenie zawierana jest umowa o pracę. Wszystko zależy od zaangażowania pracownika.

Micky

Od ponad roku, notorycznie pojawia się ogłoszenie na kierownika zmiany. Skąd ta rotacja? Nikt nie spełnia wymogów???

Zainteresowany
@Micky

Witajcie jakiś czas temu byłem na rozmowie ... Na to stanowisko (kierownika). Niestety pieniądze które proponuje firma na stanowisko kierownika są śmiesznie ... A wymagania i wiedza osób przeprowadzających rozmowę pozostawia wiele do życzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Technolog w firmie Biurfol Sp.Z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
Golden Serwis
(265 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Lapadula

Koszmarne zarobki, kierownik jedno obiecuje co innego wychodzi, sprzęt warunki wzięte z średniowiecza, nie polecam

Gosc

Jak wyglądają obecnie zarobki i jaki system pracy na produkcji

Z.

Nie polecam tego zakładu. Oszczędzają na wszystkim, a najbardziej na sprzęcie. Premii żadnych nie ma, za to są przymusowe nocki i (usunięte przez administratora) Zarobki bardzo słabe.

Monika

Ile godzinowe są zmiany ?

melepeta

firma tragedia stawki bardzo male , ludzie fałszywi, kierownik (usunięte przez administratora) pani wielkiej szefowej która nie ma pojecia o zakladzie, majster łajza jednym slownem nie polecam, pracowalem ponad 7 miesiecy i ta firma to jedno wielkie 0 :)

Jarek

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że od dłuższego czasu nikt nie pisze? Szkoda nowi szukają informacji

Szczery
@Jarek

Czekamy na podwyżki...

@Szczery

Jak obecnie prezentują się warunki zatrudnienia pracowników w Biurfol? Chciałabym również wiedzieć, czy oprócz sugerowanej przez Ciebie podwyżki firma nagradza Was w inny sposób? Może odbywać się to poprzez udzielanie różnych dofinansowań lub pakietu socjalnego. Rozwiń tę kwestię w swojej wypowiedzi.

Alicja

@Nowy pracownik dziękuję za szczegółową opinię na temat pracy w firmie Biurfol. Czy ta ocena firmy na 3 to taka ocena, którą można potraktować jako polecenie firmy innym użytkownikom czy raczej nie?

anonymous
@Alicja

I tak i nie:) Polecam ze względu na brak nocek , nadgodzin a jeśli by były to na pewno nieobowiązkowe, wolne weekendy no i atmosfera pracy wg mnie w porządku. Nie zaznałem tu nigdy żadnego mobbingu. Jeżeli chodzi o zarobki to średnio polecam.Niby płatne zgodnie z kodeksem pracy ale niewiele więcej ponadto chociaż na stacjach benzynowych płacą pewnie jeszcze mniej:) Także w skrócie atmosfera i warunki 4 na 5 a zarobki 2,5 na 5

Wiktor
@Alicja

Na jakich zgrzewarkach tam się pracuje?W

Jak przedstawia się sytuacja Biurfol Sp.Z.o.o na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Toruń i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Wiktor
@Administrator

Jakie są normy godzinowe w sztukach np okładki na zeszyt,kr lub skoroszytu kpt z listwą?

Nowy pracownik

Przepraszam ale pomyliłem się przy podaniu wynagrodzenia .te 10.50 to netto a nie brutto.

Nowy pracownik

Pracuję już tutaj 3 miesiące więc coś mogę powiedzieć.Warunki pracy są w porządku.Nikt tu cię nie pogania jeśli pracujesz uczciwie.Jest też święty spokój z nadgodzinami i sobotami.Jesli chodzi o zarobki to jest nie zaciekawie .Stawka 10.50 brutto łącznie z dodatkiem absencyjnym nie powala.Fakt że do tego jest karta zywieniowa 120 zł no ale firmę chyba było by stać na choć o podniesienie do 2 tys zł. Nie podoba mi się tu zapis że jeżeli idziesz na chorobowe choćby na jeden dzień to zabiorą ci złotówkę z każdej godziny przez cały miesiąc choć osobiście się o tym nie przekonałem.Przeciez są inne metody takie jak kontrola czy dana osoba właściwie wykorzystuje zwolnienie lekarskie.Moja łączna ocena tej firmy to 3 w skali do 5.

Zuza
@Nowy pracownik

Ile godzin jest do wyrobienia w miesiacu?

Alicja

Czy są na forum przedstawiciele handlowi firmy Biurfol, którzy udzieliliby odpowiedzi na pytanie użytkownikowi @Zainteresowany? Myślę, że te informacje przydadzą się więcej niż jednemu użytkownikowi forum.

Zainteresowany

Pojawilo sie ogłoszenie na Przedstawiciela. Czy ktoś cos wie na ten temat? Chodzi o zarobki, podejście, socjal i inne kwestie związane z tym stanowiskiem. Dzieki za pomoc.

Pisarz

A kto teraz jest tam kierownikiem zmiany?

Alicja

Wiedzieliście, że Pani Anna Holz, Prezes Zarządu BIURFOL Sp. z o.o., została nominowana do nagrody Kobieta Biznesu Roku 2016 przez redakcyjną Kapitułę Plebiscytu „Expressu Bydgoskiego” oraz „Nowości – Dziennika Toruńskiego”? Więcej dowiecie się pod linkiem http://www.biurfol.pl/pl/aktualnosci/anna-holz-nominowana-do-nagrody-kobieta-biznesu.html A Wy jakie macie doświadczenia z Biurfol Sp.Z.o.o?

Mark

Często widzę ogłoszenie na kier. zmiany /produkcji. Czemu? Możecie coś więcej napisać o tej funcji?? Czemu tak często zmieniają? Ile zarabia itp czy jazda zmiana ma kierownika zmiany czy są brygadzisci itp.

ram
@Mark

nie zmieniają kierowników po prostu jeszcze żadnego nie zatrudnili

Mark
@ram

To teraz nie ma Kierowników zmian a Moze to samo co brygadzisci. ;). Minely 4 miesiące od wpisu i co - nie zatrudnili (czemu).

ZZzz

jakie stawki oferują na początek? Praca na ile zmian? W weekendy wolne?

ZZL
@ZZzz

Praca na dwie zmiany 6-14 14-22. Co jakiś czas jest pracująca sobota jak jest więcej zamówień. Na produkcji koło 7zł

Zostaw merytoryczną opinię o Biurfol Sp.Z.o.o - Toruń

Biurfol Sp.Z.o.o
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chrobrego 149
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792584095 KRS: 0000317393

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biurfol Sp.Z.o.o