Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o.

Ostaszewo

Opinie o Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o.

Jedna banda..OKRADAJĄ SZAFKI,babochłop,pasztet,trzyma ze starymi,do nowych jak do psów się udziela,dawny kierownik z montażu,to ciota jakich mało...mięczak,i mameja.Popychadło...lol Udaje,że zna się na zgrzewarce,a i tak niemcy przyjeżdżają do napraw...I ta wstrętna,fałszywa i podstępna,niczym lis baba z Ostaszewa,co na montażu jest.Bez imion pojade,ale każdy wie,o kogo come on..plotkara,intrygantka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ją z Kreis pack,z PTO,to tu wredne przylazło.I śmieje się z kierownika,na całego,za plecami...zamiast za prace się wziąść...jak się dowiedzą,co o kim mówiłaś,to polecisz mordą po betonie,za brame dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Przyszły pracownik

Ja z pytaniem, ile w biurze się zarabia? 3 na rękę?

jaaa

Jakie kierownictwo ? przecież Ci ludzie są tam z przypadku. produkcja za plecami głównego odbiorcy VW. Wszystko robione "może się uda" maszyny po japończykach jedynie co zostało dobrego, ale niebawem Karkosik je wykończy . Naprawy ich są bardzo drogie - to nie dla Boryszewa. Produkcja , produkcja za wszelką ceną po trupach - ludzie na drugim a nawet na trzecim. Zalegają z płatnościami do firm usługowo, transportowych , hutownii . Dziś zapłacimy temu jutro może temu , albo nie nie zapłacimy. Coraz więcej ukrainy , która sama ucieka - bardzo duża rotacja tych pracowników. Płaca najniższa krajowa- masz się cieszyć że pracujesz . Praca w systemie 4 brygadowym - |ciągła" Powodzenia

Marek
użytkownik zarejestrowany

Widze, że zarobki rosną naprawdę w zależności od tego jak się staramy, musze przyznać, że wygląda to dość smakowicie pod pewnymi względami, chyba się trochę skuszę

użytkownik zarejestrowany

m

zachęcamy do wysyłania swojego CV na adres rekrutacje@bap.boryszew.pl - aktualnie poszukujemy operatorów produkcji do Boryszew Tensho w Ostaszewie

mm
@m 10.05.2016, 13:56

atmosfera jest spoko zwlaszcza jesli popracuje sie dluzej zarobki zalezy od stanowiska przedzial od 1600 do 3200.

funnygość

Aha, chyba dyrekcja zaczęła już posty pisać...fajnie będziesz miał gościu, jak znów wypłata będzie 15 i będziesz świadkiem kolejnego strajku

ssb

wszyscy olewaja tam prace jedyne co tam sie liczy to to żeby sprzątać między maszynami nikt nie słucha pracowników produkcji, kazdy robi co chce więcej przesiadują na palarni niz pracują ,wypisywanie bzdurnych raportów .jedyne co jest tam pozytywne to wykonywana praca a co z tego jak i tak nikt się nią nie interesuje

Utrzymanie ruchu

opinia eee chyba nikt sie nie nabiera na wpisy o rozbudowie firmy i poszukiwaniu nowych specjalistów. Co mówi że nie przyjmować się do tej firmy płaca od 3 miesiecy pózniej 1-2 dni ale pózniej stes a po za tym starzy pracownicy mają wszystkow w du.. logistycznie klapa na produkcji jak i na magazynie szef zakładu to kpina jak i szef produkcji nie zna sie na niczym mądrości panoramixa niech sobie wsadzą w 4 litery i zawiozą do wrocławia bo tam ich nie chcieli na strefie Zresztą było mnóstwo opini o pracy u pana Karkosika nie ma srodków czystości obówia rękawic w zamian jest praca troche lepiej płatna niż w okolicy ale moim zdaniem nie warto. p.s jak widać w ogłoszeniu wyżej wraż dynamicznie zwalniającymi się ludzmi którzy coś potrafią potrzebujemy specjalistów z Ukrainy może być bedzie tańszy Nie polecam nie polecam nie polecam

miki

I co dostales sie Juz i zabierasz sie skims z kowalewa?

Joshe

Mam pytanie ile zarabia się za kontrolę jakości na godzinę? Dojazd ok. 6 zł w obie strony, więc nie wiem czy w ogóle opłaca się tam jechać.

DEXTER

Witam Witam Chciałbym zatrudnic sie w tej firmie,mam pytanie gdzie mozna złożyć cv przez jakąś agencje czy bezposrednio w firmie? Przejeżdża może ktos przez Kowalewo?

jaaa

najniższa krajowa na produkcji . kontrola jakość może 200 zł brutto więcej może i tak to za wile.

Agnes

Jestem zainteresowana pracą w tej firmie,ale interesują mnie zarobki operatora wtryskarki lub kontrola jakości z wieloletnią praktyką.Na ile można liczyć?

Natalia

Dojeżdża Pani jeszcze do Tensho z Wabrzezna?

aga

Dostalam sie do pracy i poszukuje osob dojezdzajacych z wabrzezna czy ktos dojezdza.

ssb
@aga 19.04.2015, 11:30

wypłaty nie są na czas

Ana

Firma jest spoko. Wynagrodzenie na czas. Atmosfera super mili i sympatyczni ludzie.

Zawiedziony

Firma tragedia. Atmosfera beznadziejna. Panuje zawiść, obłuda i lizustwo na każdym szczeblu. Kradzieże na porządku dziennym. Wielu pracuje tu tylko po znajomości, również ci w biurze. Wszystko zależy tylko od tego jak głęboko potrafisz trzymać palec w ... lub nie jesteś spokrewniony z najwyższym kierownictwem. Zarządzanie na bardzo niskim poziomie. Niekompetentni i fałszywi ludzie. Ambitnym ludziom nie polecam tej firmy.

jaa

do wymagania żadnych podwyżek tylko najniższa krajowa i nic więcej i tak do końca życia. Co do atmosfery hmm jeśli lubisz jak szefostwo Cię zlewa i nic z tego nie robi i jesteś następnym pionkiem choćby nie wiadomo jak pracował to i tak mają na ciebie wy...ane totalnie.

milette
@jaa 25.11.2014, 14:37

całkowicie się zgadzam atmosfera tragedia olewające podejście do pracownika , do tego układy układziki tu kierownika ktoś podwiezie na to zadupie to już ma dobrze a ten co rzetelnie pracuje jest totalnie olewany Nie polecam Tensho wręcz odradzam Zresztą teraz otworzyli agencje pracy na terenie Elany ludzi z końcem roku pozwalniali a teraz przez agencje zatrudniają nowych

proton

SŁABO SŁABO SŁABO JESZCZE RAZ SŁABO. MOŻE KIEDYŚ BĘDZIE TAM DOBRZE ALE PÓKI CO CIENIUTEŃKO POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Zostaw opinię o Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o.