Opinie o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ostaszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ostaszewo

ktos

Jak atmosfera na zakładzie w Łysomicach ?

szlachcianka

Nawet nie raczą odpowiedzieć, mości Pany (usunięte przez administratora).... zatem?

Iwona
@szlachcianka

Muszę przyznać, że nie do końca wiem, o co pytasz, ale może na razie to pozostawmy. Boryszew Tensho Poland jest wiodącą firmą zajmującą się wtryskiem tworzyw termoplastycznych. Słyszałam, iż zatrudniają tam wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dlatego też rodzi się teraz pytanie: czy Ci, którzy jeszcze nie mają imponującego doświadczenia mają realne szanse na zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Makowiec
@Iwona

Ja. Pracuje na produkcji i doswiedzczenia nie mialam zadnego praca super towarzystwo tez

@Makowiec

Makowiec, to super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. Widzę, że odpowiada Ci atmosfera panująca w miejscu pracy, a co jeszcze wpływa na Twoją pozytywną opinię na temat pracy w firmie? Jak oceniasz wysokość zarobków, jest ok?

Lidia

Zechcesz odpowiedzieć na moje powyższe pytanie, co do zarobków? Oprócz tego dasz znać, czy w ogóle polecasz aplikowanie do Boryszew Tensho? Z góry dziękuję za pomoc.

Pracownik techniczny
@Lidia

@Rozbawiona (Dorota), to że w biurze pracuje ktoś po zawodówce, a inżynier procesu jest po liceum bardzo dobrze mówi o firmie. Pracownicy , o których mowa awansowali wewnętrznie. Są to bardzo dobre przykłady tego, iż Boryszew Tensho kładzie duży nacisk na rozwój pracowników.

Massakra
@Iwona

A pozwolę sobie zasać pytanie. Jakich to wydoko kwalifikowanych specjalistów ta firma zatrudnia ? Pracowałem tam przez 4 lata i mogę powiedzieć, że znam realia w tym zakładzie. Stąd moje pytanie

@Pracownik techniczny

To zatem naprawdę świetnie, że w pracownik Boryszew Tensho może podnosić swoje kompetencje. W takim razie teraz rodzi się kolejne pytanie: czy Ci pracownicy, u których ten rozwój widać najbardziej, mogą liczyć na awans? Jestem tego ciekawa.

Bartosz

Nadgodziny są ekstra płatne? Napisz o ile jest wtedy wyższa stawka od standardowej.

@rozbawiona dają ludzia się rozwijać zawodowo skoro inżynier po liceum A pani po zawodowców. Widać że dużo pracy włożyli w to aby mogli być na takich stanowiskach. Takich ludzi trzeba podziwiać A nie obrażać za to że swoją ciężką pracę doszli tak daleko w jednej firmie. To się ceni A nie obraża.

Przyjaciel

@rozbawiona nie wiem czy wiesz ale oskarżanie i obrażanie publiczne podlega pod paragraf i jest prze.... Ciekawy jestem co ta dziewczyna Ci zrobiła że masz tyle odwagi aby oskarżać ja o awans w pracy za romans..... to jest karalne jak byś nie wiedziała.

Raven
@Przyjaciel

Przyjecielu ... ma prawo pisać co chce - przestań zastraszać jakimiś paragrafami. Jest takie coś jak wolność wypowiedzi żadnych knebli nikt nam ludziom nie będzie nakładał i każdy ma prawo mówić prawdę jak jest, a nie jakieś tere-fere.

Boss

Jak można pisać tyle klamstw. Wyspecjalizowany zakład produkcji elementów plastikowych? A co z malowaniem elementów plastikowych bez wiedzy klienta czyli VW. To gdzie Ci wszyscy specjaliści którzy nie mogą wyprodukować detali zgodnych z jakością klientów. Gdzie ta cała wyspecjalizowana obsługa jakość itd. Co z nota która otrzymał zakład od VW i co z tym że nie będzie mieć długo nowych projektów. Więc się pytam czy to jest zakład specjalizujący się w produkcji?

BTP
@Boss

Człowieku , kiedy i za co musięli cię zwolnić z BTP, że piszesz takie (usunięte przez administratora) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, pomyśl o wybaczeniu - BTP już dawno Ci wybaczyło. W sumie to nawet o Tobie zapomniało. Tobie proponujemy to samo - zapomnij, idź dalej i ciesz się, że już tutaj nie pracujesz - tak samo mocno jak my cieszymy, że Ciebie juz nie ma wśród nas. Wesołych świąt

A co masz na myśli pisząc pani z działu mechanicznego?

Technicznego.

Czy kandydat na stanowisko Inżynier Jakości w firmie MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

A jak wam się pracowało z wesołym Krzysiem...?Choć krótko,to zapewne wesoło,1001 opowieści,dziwnej treści,wszystko z palca wyssane...

Sebastian

Widzę że pewne osoby w firmie nie do końca Ci odpowiadały, zostawmy jednak ten temat. Jako pracownik na pewno masz sporą wiedzę o tym co dzieje się w Boryszew Tensho, chciałbym się więc dowiedzieć czy firma to dobry kierunek dla osób bez doświadczenia i czy takie osoby mogą liczyć na jakieś szkolenia i kursy?

Jul

Nie ma ani jednej opinii z 2019r., a dlaczego?

kate
@Jul

może jest tak dobrze, a może aż tak żle?

Cezary

Firma z dużym doświadczeniem w branży, mająca dobre opinie w internecie polecam pracę.

tsho
@Cezary

a na jakiej podstawie twierdzisz, że firma ma dobrą opinię w necie? podaj jakiś przykład, bo wydaje mi się, że są to teksty pisane na zamówienie i w dodatku płatne.

Tiger

Kto jest Waszym prezesem? Co mozecie powiedziec o tym czlowieku?

Prezes
@Tiger

Dlaczego pytasz?

Quazimodo
@Tiger

I dobrze ze go już nie ma :-) nikt za nim płakać nie bedzie ????

Bolo
@Quazimodo

A coś więcej możesz powiedzieć?

Prezes
@Bolo

Spoko gość. Podniósł Tensho z kolan. A gdzie teraz idzie?

Quazimodo2
@Bolo

Raczej położył wbrew temu co napisał Prezes :-) Nota C z VW wiec zero nowych projektów, dopiero niedawno odzyskana na B. W przyszłym roku bedzie wiatr hulał po halach dzięki temu. Wpadka z malowaniem detali bez zgody klienta - VW złapał za rękę - więc kolejna kicha... Długo by wymieniać - szkoda czasu + mistrzostwo świata w rozbijaniu teamu. Ulubione powiedzonko : team weźcie się i zróbcie :-)

Jerzy
@Quazimodo2

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie byłeś zadowolony z relacji z przełożonym w firmie Boryszew Tensho Poland. Czy osoba, która przyszła na jego miejsce, jest bardziej kompetentna? Jak oceniłbyś atmosferę w pracy i kontakty ze współpracownikami? Co mógłbyś dodać na temat warunków zatrudnienia? Poleciłbyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Lidia

@ aplikacja, minęło już trochę czasu. Czy mogłabyś napisać, na jakie stanowisko kandydowałaś i jak poszła Ci rozmowa? Szczególnie interesujące dla innych osób, które zdecydują się na aplikacje jest jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji wymagał pracodawca? Czekam na Twoją opinię. Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowiska: ślusarz narzędziowy, mechanik/elektryk działu utrzymania ruchu, pracownik magazynowy. Jesteście zainteresowani rekrutacją?

Lidia

Firma Boryszew Tensho Poland w Ostaszewie poszukuje aktualnie pracowników na stanowiska: specjalista do spraw logistyki, analityk produkcji. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów. Czy ktoś jest zainteresowany pracą i będzie aplikował do firmy? Każda informacja będzie cenna dla osób szukających zatrudnienia.

aplikacja
@Lidia

witam, mam zamiar aplikować na jedno ze stanowisk, jesli odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna, to na pewno napiszę jakieś bliższe informacje w tym temacie.

Lidia

@tralalala, dodaj więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia. Czy praca jest na akord, można liczyć na ekstra płatne nadgodziny? Rozumiem, że pracujesz w czterobrygadówce. Czy niedziele i święta są lepiej płatne? Pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy takie jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia? Jesteś zadowolony z tej pracy? Poleciłbyś ją innym osobom na forum poszukującym zatrudnienia?

Karo
@Lidia

Praca ciężka, ale chyba każdy decydując się na to dokładnie wie jak to wygląda. Wszystko zalezy od podejścia, niektórzy pracują ale sączą jak dla zasady, ale są też naprawdę wspaniali ludzie.

Xxx

Z daleka omijaj boryszew

Norbi

Mam zamiar aplikować i bardzo proszę o jakieś wskazówki.

tralalala

Miałem przyjemność pracować na wtrysku. Brygada A. Mistrz wirtualny, wogóle nie ma go na hali, na wszystko ma wywalone. Także jak co to na jego zmianę polecam

Jerzy

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Zniesmaczony

Do wszystkich rozmyślających rozpoczęcie pracy tutaj. Zaklinam każdego: Omijajcie szerokim łukiem. Dział wtrysku to kompletna chała. Logistyka i planowanie leżą i kwiczą. Podejście do ludzi wysoce przedmiotowe. Najniższa krajowa za pracę w systemie 4-brygadowym to smutny żart. Możliwość awansu ?? Owszem dla wazeliniarzy i anonimowych ,, życzliwych" (Wierzę, że wiecie o co chodzi). Odzież od pasa w górę. Żart totalny. Szczerze nie polecam.

Lidia

@Lolo a kiedy pojawił się nowy kierownik, o którym piszesz? Może ma to właśnie związek ze zmianami, jakie zaszły w Boryszew Tensho Poland. Jak aktualnie wygląda atmosfera w firmie? To aktualne i bieżące informacje będą aktualnie najbardziej cenne dla osób, które rozważają udział w rekrutacji.

Lolo

Jak tam nowy kiero szpada?

Lidia

@barhej, @zawiedziony, piszecie o jednej osobie, która już w firmie nie pracuje więc nie może to teraz wpływać na jej cały wizerunek. Ze strony Tensho wynika, że cały czas poszukują pracowników, na arenie międzynarodowej organizują nawet praktyki i staże, czy na pewno w tej firmie nie było żadnych plusów?

Kwidzyniak

A co myślicie o panu Kozakiewiczu który jakiś czas temu u was pracował???

UA
@Kwidzyniak

To był spoko kolo,serio...ten mały,tłusty,był wrydny...

@Kwidzyniak

kozakiewicz ok zlego zdania ciezko powiedz o nim mozna

Robert

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą a na forum nizebyt przychylnie piszecie. O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ostaszewo

• Jak się pracuje w MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.

MAFLOW PLASTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ