Opinie o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. w Toruń

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.?

Xxx

Zależy konkretnie o jaki dział pytasz?

Medzi

O Lublin tu chodzi i mój krótki epizod. Firma jest porządną, praca ciekawa. Dyrekcja, Kadry, Szef produkcji bardzo kompetentni i ok. Jednak pracuje tam Pani, która twierdzi, iż na jej wiedzy opiera się cała firma. Wg niej nikt nic nie potrafi, a jej bezpośredni przełożony, jak twierdzi Pani E pracuje 5 lat i nic nie nauczył się choć ukończył wyższą uczelnię i jak wszyscy wspiera się wyłącznie na jej wiedzy - jedynej specjalistki w firmie jak twierdzi. Powiedziała do mnie , że Prezesi, dyrekcja i cały zakład bazują na jej wiedzy i dlatego na spotkania biznesowe udają się ze słuchawka w uchu aby ta Pani mogła podpowiadać jak poprowadzić rozmowę biznesową czy reklamacyjną. Pracuje z nią druga Pani A, która jest marionetką starszej Pani, wykonuje wszystkie jej polecenia choć pewnie nie wie, że jak się odwróci to też starsza Pani z kompleksami ujmuje jej zasług twierdząc że rok pracuje i mało potrafi. Taki typ człowieka E aby dowartościować siebie i poczuć się lepiej bo nic zawodowo taka specjalistka nie osiągnęła to niszczy innych ludzi. KARMA WRACA PANI E. - PANI JEST TOKSYCZNA???? ps. Szkoda mi tylko Szefa, który jest fajnym, młodym człowiekiem i dał się wmanipulować do gry starszej Pani, która ma swój cel. Tkwijcie Państwo w tym dalej. Pozdrawiam. M

MEDŹI
@Medzi

Nieudacznik to ten , kto nie awansował przez 45 lat , w swoim odczuciu jest " fachowcem" , sam sobie dodaje zasług , a często robi to cudzym kosztem.Nieudacznik to też młoda osoba bez aspiracji. Nieudacznik donosi aby siebie idealizować. Donoszenie może wynikać z braku poczucia własnej wartości. Umniejszanie wagi innych w oczach szefa daje wrażenie, że donoszący wypada lepiej. Jednak przykład idzie z góry – jeżeli doświadczony szef nie akceptuje tego typu zachowań, zmniejszy to prawdopodobieństwo pojawienia się uprzejmych informatorów. Ignorowanie donosów sprawi, że pracownicy mający skłonność do raportowania kierownikowi nie tylko o wykonanej przez siebie pracy, stracą zapał do tego typu działań. W końcu każdy powinien odpowiadać za siebie.

sss

to zalezy czy umiesz dogadywać sie z ludzmi. (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

o prace

Czy HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

System 3 zmianowy, jeśli się dostosujesz to zatrudnia.

tak

Kej

Witam, Czy dział kontroli jakości pracuje na 3 zmiany?

@Kej

tak

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Elo

Co dokładnie się robi w laboratorium?

@Elo

analiza sitowa piaskow kwarcowych i otoczonych. analiza piasków mokrych. robi sie kształtki wytrzymalosciowe i bada wytrzymalosc. robi sie masy formierskie. straty prazenia, temperatura miekniecia.

pracownik były

Byłem pracownikiem- jestem na emeryturze .Po likwidacji mojego byłego zakładu trafiłem do HA . Jeśli nie ma się pieniędzy do życia - to każda praca jest dobra.Ważne jest żeby uczciwie pracować i się nie obijać wtedy ani kierownik ani pracownik nie są beeee. Robisz swoje i zarabiasz . Pracowałem na hali - praca jak inna może trochę cięższa ,brudniejsza i bardzie jak to nazywają śmierdząca ale wiedziałem żę to nie perfumeria - wcześniej pracowałem w podobnej .Zarobki takie jak wszędzie ;jeśli chodzi o zmiany -to też widziały gały co brały. Mam kontakt z pracownikami i kiedy pytam co u nich słychać mówią że ok.Najbardziej skarżą się próżniaki ,nieroby,kombinatorzy i ci co ich zwolnili -czyli wylali. To widać po wpisach. Praca na hali jest akordowa -brygadowa więc jak ktoś siedzi wiecznie na 4 literach i nic nie robi to reszta na niego pracuje .Wieczne telefony,papieroski ,posiłki i zatwardzenie albo biegunki,i tak można na kogoś pracować 2-3 godzi dziennie no a najlepsze to ciągłe zwolnienia i (co mi zrobisz i tak mi płacą).Jak kierownik, szef pozbędzie się,, wrzodu,, to dostaje obrażliwy wpis i pracownik który już więcej nie chce na niego robić jest opluwany ....W komunie ten kto pisał donosy i był zwykłym UBekiem ( sprawdż sobie kto to taki) i tacy dalej krążą w internecie opluwają innych krytykują firmy wszędzie jest żle a z siebie robią męczenników .Nie pracuj niech rodzice, rodzeństwo, rodzina lub znajomi CIĘ utrzymują lub załóż własną firmę ,albo idz w politykę tam będziesz mógł pleść bzdury i oszczerstwa. A jeśli chodzi o studentów AGH to ci którzy są jakoś nie odchodzą -czyli można i się da.

Halina
@pracownik były

Witaj, naprawdę doceniam Twój wpis, jest konkretny i poparty doświadczeniem - super, że napisałeś. Chciałaby jednak dopytać o możliwości rozwoju: czy znasz kogoś komu udało się dostać awans, podwyżkę w Huttenesie?

gość

hej jest tu ktoś może kto pracuje w tej firmie?

Maniek
@gość

Na produkcji, dno i metr mułu. Kurz, pył, w zimie temperatura około +5C, latem przy maszynach +35C.

Trener trenerów
@Maniek

+5C jak dobrze pójdzie. Na magazynie chemicznym praca na zewnątrz jest niezależnie od temperatury w zimę, także na mrozie nonstop trzeba zaiwaniać!!

Kamil
@gość

Jeśli usłyszysz lub wyczytałem słowo rdzeniarnia, rdzeniarz lub operator maszyny rdzeniarskiej to wiedz że należy podziękować i uciekać.

@Trener trenerów

Akurat na magazynie chemicznym mają raj. W zimie pól godziny na zewnątrz, a potem godzinę w ciepełku przy herbatce/kawce. Bo jak to mówią , nie mają komfortu pracy. Także nie pisz tak, wiem, bo nic nie można się od nich doprosić. Praca od 6-14 i 8-16, weekendy wolne, a magazynierzy rdzeniarni jeszcze za nich ładują chemię.

maj

jak produkcja jest na 3 zm to i KJ

Kandy
@gość

Cześć jest ogłoszenie na Pracownik Laboratorium w Dziale kontroli jakości, możecie napisać czy to jest praca na 3zm.i co tam się robi?

@pracownik

Hej a praca na produkcji jest na 3zmiany?

Marzena
@pracownik

Czyli warto składać CV na stanowisko magazyniera magazynu chemicznego według Ciebie? Wnioskuję, że są w miarę dobre warunki bo godziny pracy oraz wolne weekendy przekonają z pewnością nie jedną osobę do aplikowania. Czy zdarzają się nadgodziny?

Halina
@Maniek

Cześć @Maniek, a atmosfera w pracy w Huttenesie jak? Zważywszy na obecną sytuację w kraju, jedyne co jest dla mnie ważne to terminowość wypłaty i umowa o pracę - jak ta kwestia wygląda w firmie?

Maciej

Firma solidna, ochroniarze niekoniecznie. Jakim cudem w ochronie, która ma za zadanie między innymi nie dopuścić do kradzieży sprzętu pracuje (usunięte przez administratora) Mowa tu o oddziale lubelskim. Jedna osoba z ochrony nagminnie wynosi z firmy wszelkiego rodzaju rzeczy. Nikt z tym nic nie robi. Może czas najwyższy?

Popiół

Na produkcji wszystko pilne, na już. Najlepiej na wczoraj. Ganianie za byle co. Nie ma spokojnej pracy. Ruina.

Ewelina

@Anonimous Dziękuję za informację. Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć tylko na jakie stanowiska firma HUTTENES-ALBERTUS aktualnie poszukuje osób? Oraz czy mógłbyś przybliżyć oferowane przez firmę warunki? Będę Ci wdzięczna.

@Ewelina

Warunki: 3zmiany, pył w powietrzu, zaduch i duchota, gorąco przy maszynach, pracujące soboty. Eldorado 21 wieku!

Grzegorz

Czy może ktoś wie o nowych ofertach pracy?

Wiecie kto ;)

Czy ten wysoki chudy bez honoru i obuchem trącony dalej drzwi otwiera temu małemu grubemu z lokami o wyglądzie rubasznego krasnoluda? Ta co krokami mierzy odległość też tam pracuje, podobnie człowiek z wieczną obstrukcją?

Kami

Pytajcie to Wam powiem :-)

Andrew
@Kami

Szczęść Boże w nowej kopalni.

Damien

Omijajcie szerokim łukiem. Zakład pracy chronionej, żurawina i wszystko na gwałtu rety.

Zostaw merytoryczną opinię o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Metalurgiczna 15F
    20-234 Toruń
  • NIP: 7121936767 KRS: 0000058274

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.