Opinie o Lidl w Toruń Szosa Chełmińska 183

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Lidl, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Toruń Szosa Chełmińska 183

Magda Nowy wpis

Ile działów jest w lidlu?

Lidlak Nowy wpis

Reklama Radość z Życia ...,realia Lidla Szosa Chełmińska cichy mobbing ,zaczęliśmy się cieszyć nowym Managerem ,nowym KRS ,niestety dalej został przyjęty mobbing ,w rzeczywistości rządzi Pani J która nawet robi grafiki tak jak je pasuje ,najlepiej kto jej podpadnie wpisać popołudniówki cały miesiąc co widząc to manager zero odzewu ,Pani J przeszła z jednego sklepu, do tego za mobbing ,możesz zgłosić swoje problemy do personalnej nie radzę gdyż ty dostaniesz karę ,wysyłać cię będą na inne sklepy ,abyś to ty zrezygnował z pracy ,czyli zamiatanie pod dywan ,Pani J jest wtedy zadowolona, dalej działa bo ma poparcie, na managera nie masz co liczyć on sam jej się boi, to ona decyduje o sklepie ,KRS wpada, wypada ma wszystko działać ,wszyscy pracownicy tylko mają się uśmiechać że jest bardzo dobrze ,zgłaszają problem z zastępcą ,ucieka przed tematem zapewniając że jest wszystko ok ,nie chcę tu pisać ile od stycznia zwolniono osób i to takich co pracowali parę lat bo nie przypasowali Pani J.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w Lidl ul. Szosa Chełmińska, Menager sklepu słucha jednej zmianowej, która co powie, to menager jej słucha, nie jest obiektywny, nie ma pomocy, gdy zachorujesz już się nie podoba zwalniają, przy czym są ogłoszenia że poszukują pracowników, atmosfera nerwowa, nie sympatyczna, klient to dostrzega.

Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

u nas właśnie jest kontrola z pip jest ciekawie

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Lidl w mieście Toruń? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
Golden Serwis
(265 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.