Opinie o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. w Toruń

Witajcie, jak się przyjęła ta 4-brygadówka? Wygasła mi oferta ze strony dla magazyniera wysokiego składowania. Piszą ze miała być aktywna do końcówki stycznia. Niczego nie ponawiają więc zastanawiam się czy będzie jeszcze ktoś teraz potrzebny czy jednak bez sensu się interesuje?

Zofia Nowy wpis

Ale nie macie przy tym żadnych odejść chyba skoro do teraz oferta żadna nie została wystawiona? Chłopak pod koniec lutego myślał o przyjęciu się właśnie na magazyniera ale niestety dwóch lat doświadczenia wymagacie, on ma lekko ponad rok. Pomocnicy też bywają przyjmowani?

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Pracownik Produkcji. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Ggg

Są 2 działy produkcyjne. Na jednym jest akord a na drugim stałe wynagrodzenie ale bez podwyżek w 01.2023

Maria Nowy wpis

"Po cichu"? To skąd mielibyście o tym tak właściwie wiedzieć? A jak już coś oficjalnie wchodzi to w jaki sposób wam to ostateczne zgłaszają? W ostatnim czasie co takiego dość większego weszło?

Nick Nowy wpis
@Maria

Zatrudniają większą liczbę osób żeby utworzyć 4brygade. Obecnie plotki plotkami. Ale obecni pracownicy nic oficjalnie się nie dowiedzieli. Boją się ze ludzie już zaczną szukać nowej pracy., dlatego nie ogłaszają nic oficjalnie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.?

Wystarczy złożyć dokumenty. Być pracowitym, sumiennym.

Ryszard

A jak wyglądają warunki i atmosfera w tym zakładzie? Nie ma żadnych konfliktów z przełożonymi i między pracownikami?

Ggg

Być odpornym na pyły i smrody na hali

Felc

Słyszałem że szefa hali zmieniliście, co się stało że Kristofer odszedł?

@Felc

Został zwolniony przez firmę

Maria
@Ggg

Jak zastępca się sprawuje? Sporo zmieniło się od tamtego czasu? Kiedy właściwie miało to konkretnie miejsce?

@Maria

Zmieniło się na gorsze. Poprzednik był do końca maja

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Gość 2

Czy ciężka praca dla kobiet?

@Gość 2

Nie jest ciężka. Kwestia wprawy.

A co tam robią kobiety?

@Gość 3

Produkcja. Praca na taśmie. Obróbka towaru, pakowanie.

Gość 3

A ciężka praca dla kobiety?

Czyli dają radę kobiety?

Dominika
@Gość 3

No napisali przecież, że nie jest ciężka. Zamierzasz tam aplikować?

@Dominika

No właśnie się zastanawiam a ty tam pracujesz?

Maria
@Gość 3

I co aplikowałaś już może czy jednak się nie zdecydowałaś?

@Maria

Właśnie nie wiem czy dam sobie tam rade

Jarosław
@Gość 3

To może zamiast się zastanawiać po prostu się tam zgłoś :)

@Jarosław

A ty tam pracujesz?

Silent Bob

Nie dla absolwentów AGH. Byłem, widziałem.

Stanisław Staszic
@Silent Bob

Potwierdzam

Jay_Jay
@Stanisław Staszic

Ja również potwierdzam. Ludzie po AGH omijajcie ten "zakład".

HSiarz
@Jay_Jay

Nie podpisuj się moją ksywą, jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Trollu za dwa złote.

Jay_Jay
@HSiarz

Co mi zrobisz jak dalej tak będę robił?

ccc
@Jay_Jay

mozecie sie nauczyc jak nie powinno byc

@Silent Bob

Potwierdzam

Harry Houdini

Najgorsza praca w jakiej pracowałem, a pracowałem w trzech. Już po okresie próbnym wiedziałem że to mina. Na hali produkcyjnej brudno, śmierdząco, brak wszystkiego co niezbędne a wymagania ponad to. Szef hali posiada zero ogłady, poziom intelektualny jak ziemniak, majster mój był za to w porządku. Nie jest to praca dla młodych ludzi z perspektywami - czy fizyczni czy inżynierowie. Generalnie jak chcesz gdziekolwiek pracować to idź i szukaj cały czas innej pracy (z naciskiem na gdziekolwiek bo to właśnie tu). System pracy akordowej (który jest naliczany jak się widzi i cokolwiek się dowiedzieć u osób które liczą to - to obraz majestatu). Dział mechaniki - chłopy którzy młotkami naprawiają lub muszą bo nie mają innego wyjścia - takie moje obserwacje. Jak w PRLu. Do tego 3 zmiany, plus soboty pracujące obowiązkowo (za które jest wolne dawana, tylko nie ma kiedy odebrać bo nie ma kto pracować, nie dziwne bo kto chce pracować w sobotę na 2 lub 3zmiane - lepiej się przecież rozerwać w sobotę). Do tego pracujące niedziele - nie obowiązkowe - ale majster lata z kartką (oraz ze sraczką) i weź się nie zapisz to będziesz wróg publiczny. W soboty czy niedziele nikt nie pracuje z działów technicznego, kierownictwa czy biurowego, nic się nie można dowiedzieć, człowiek jest samopas zostawiony, najlepiej niech sobie radzi sam i za to odpowiada. Pozdrawiam ciepło ludzi z zimnej i brudnej hali. PS jedynie podobało mi się jak pociąg na halę wjeżdża...

ccc
@Harry Houdini

szef ma taki specyficzny góralski sposob bycia. mozna przyzwyczaic sie. kiedys lubial sypac naganami do tego hurtowo. liderzy zmian tez są rozni, sa normalni, jest tez wariat

Joanna
@ccc

Co to znaczy góralski sposób bycia i co maja do tego nagany? A to sypanie naganami to tak bez powodu? Przecież to można gdzieś zgłosić, nie myśleliście o tym

Wiem pracowałem tu
@Harry Houdini

Święta racja , to jakaś porażka , mili są jak przyjmują do pracy aby złapać naiwniaka , a potem jazda. Nie polecam pracy w HA Lublin - powyżej super ujęte. Atmosfery , nie zazdroszczę i dobrze , że nie muszę już tego doświadczać :(

@Joanna

To brak szacunku dla pracownika. Nagany to taka fantazja żurawiny. Czym więcej tym lepiej. Nagana za drobnostki z każdego punktu widzenia. Jak nie ma zgrania załogi to nie ma sensu zgłaszanie. Na odlewni w Starachowicach wytoczyli proces Żurawinie o (usunięte przez administratora)

Ewelina

@Wiecie kto ;), Twój wpis nie jest merytorycznym źródłem informacji o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy. Opisywanie osób zatrudnionych w tej firmie, nie jest przedmiotem tego forum. Jeżeli byłeś bądź nadal jesteś jej pracownikiem, to proszę Cię o zamieszczenie rzetelnej i wartościowej opinii o warunkach pracy w tym miejscu.

Eustacheriusz
@Ewelina

To skasuj ten wpis, w czym masz problem?!

@Ewelina

Firma to nie tylko budynek a również ludzie.

Bartek

Zasada jest taka, że firmy płacą za pracę a nie leżenie przez parę godzin. Jak cos nie odpowiada to można zmienić i tyle w temacie.

Jefferson Farfan
@Bartek

Czy Ty w ogóle byłeś u nas na "hali" (lub na tym czymś co to przypomina - udaje) produkcyjnej ?

Rachim
@Bartek

Źle się podpisałeś Krzysiek (dlaczego Bartek?) bo tylko ty mogłeś takie farmazony mogłeś tu wklepać. Pozdrowienia z 3Zm

@Bartek

Akurat w tej dobrze płacą wazeliniarzom

BushMen.

Rotacja olbrzymia w ostatnim roku. Mało już ludzi znam na zmianie! Warunki męczące, cały czas na stojąco. Firmy będące w okolicy dużo lepsze warunki pracy i płacy zapewniają. Fetor chemii unoszacej się w powietrzu mnie wykańcza. W zimie jak na Syberii, no i AKORD - dlatego szukam po wakacjach lepszej pracy!!

@BushMen.

Zapomniałem jeszcze o pyle w powietrzu i o uciążliwym szefie produkcji

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką kasę można liczyć na początek?

Bury

1800netto

@Bartek

Zbyt slaba żeby chciec w takim (usunięte przez administratora) pracować.

Marzena

Hej, w jaki sposób można aplikować o pracę na magazynie w Huttenes-Albertusie? Nie widziałam ofert pracy więc zastanawiam się czy rekrutacja jest otwarta i można podesłać/podejść ze swoim CV? Podpowiecie? Jak Wam się udało dostać w firmie pracę? :)

@Marzena

do szefa produkcji podrzuć cv.

@Marzena

Złóż cv do szefa produkcji

Halina

Hej, sprawdzam wszystkie portale, ale nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy do HUTTENS-ALBERTUS. Pomimo to, z chęcią dowiem się więcej na temat procesu rekrutacji: może ktoś z Was ostatnio brał udział? Byłabym wdzięczna za informacje o długości całego procesu, pytaniach z rozmowy, zaproponowanych warunkach-czy były dyskusyjne.

@Halina

podrzuc cv do szefa produkcji. albo zgadzasz sie na warunki zaproponowane albo dalej szukasz

@Halina

Rzadko są. Większość pracujących z polecenia

Ewelina

@Nick Wspomniałeś, że w powietrzu unosi się pył oraz jest gorąco. Jak firma HUTTENES-ALBERTUS chroni pracownika od niesprzyjających warunków, które opisałeś? Czy możesz przybliżyć ten temat? Będę zobowiązana.

@Ewelina

Jak chroni? Weź na wejściu głęboki wdech i następny po 8h - jesteś chroniona przed pyłem ????

@Ewelina

troche poprawilo sie. pyl, wysoka temperatura i zapachy to specyfika tej branzy

@Ewelina

Możesz bramę otworzyć w lecie. W zimie wszystko idzie w płuca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.?

Tfd

Wroga między współpracownikami co widać na śledziku. Wroga ze strony przełożonego. Kto pracował ten wie którego.

W Lublin HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Ślusarz. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Tfd

Zdecydowanie odradzam składanie aplikacji. Słabe pieniądze i brak szacunku ze strony przełożonego. Niedawno ślusarz zwolnił się. Dużo mu obiecali a potem olali. Gość był niezłym specem w tej dziedzinie.

Ewelina

@BushMen. Czy pracownik może liczyć chociaż na jakieś maski, które przed tą chemią go ochronią? Jak to dokładniej jest w firmie HUTTENES-ALBERTUS? Mógłbyś napisać coś na ten temat? Nie zostało to dokładnie opisanie, są jedynie szczątkowe informacje, dlatego zachęcam do opisania tego.

@Ewelina

Na jakieś maski tak ale wyobraź sobie pracę w masce przez 8 godzin, bardzo uciążliwa jest praca w masce

maski sa ale 8 godzin w masce byloby nieprzyjemne

W laboratorium w dziale kontroli jakości taka sama lipa? Wie ktoś coś na temat tego, jak wygląda tam praca?

Anonimous

Cała firma to jedna wielka lipa. Jak działa strzelarka to robi się śmierdząca mgła

Billy

Ujdzie. Ale tam też pachnie czyli cuchnie oparami. Wystarczy przyjechać na główny parking i poczuć smród chemii przed hala. W środku o wiele gorzej bo brak ruchu powietrza.

@Billy

jak brama otwarta to jest ok

elana

czesc, jest na goworku forum posiwecone pracy w HA ale w oddziale Lublin? chciałbym się zapytać o parę spraw, ale nie ma sensu pytać o to w Toruniu :) pozdrawiam!

W Lublinie jest główna siedziba

@Anonimous

ale oprocz siedziby znajduje sie tez produkcja, kontrola jakosci, itd. chcialbym spytac jak tam przedstawiaja sie warunki?

Triple K
@elana

W Toruniu nie ma siedziby! Jest tylko i wyłącznie w Lublinie. Ktoś źle wpisał w tytule tematu.

Elfica
@elana

Zapytaj tutaj to odpowiem ile będę wiedziała.

Yeti
@elana

O jakie konkretnie warunki pytasz?

@elana

o warunki pracy tj. pieniązki, benefity, relacja pracownik-kierownik/szef, hala produkcyjna (czysta/zanieczyszczona), nadgodziny (musowe/dla chetnych - odbior/ wyplata), zmianowość, atmosfera pracy itd, co Wam tylko przyjdzie do glowy:) widziałem są oferty na laboranta w dziale jakosci, kontrolera jakosci i mechanika. jak oceniacie prace na tych stanowiskach?

@Triple K

w poznaniu jest oddział, magazyn

Filip

Ile ochrona zarabia ? Jakie są godziny pracy?

@Filip

jeden etatowy a reszta firma zewnetrzna

Zostaw merytoryczną opinię o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Metalurgiczna 15F
    20-234 Toruń
  • NIP: 7121936767 KRS: 0000058274

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.