CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O.

Paweł

Duża rotacja w tej firmie. Ciągle szukają nowych pracowników. Czemu taka rotacja?

Dav

Dobrze, że się buduje to kupi trochę stali.

kar
@Dav 19.10.2017 17:11
Dobrze, że się buduje to kupi trochę stali.

Nie tylko jemu przyda się ta stal...nie on jeden się buduje ;)

Dav

ile potrzeba węgla do przetapiania rudy na stal. Druga zagatka w jakim kraju europejskim zużywa się najwięcej węgla. A 3 zagadka w jakim kraju sa największe złoża węgla w europie i jaki kraj ma najbardziej kaloryczny węgiel w eropie. Jakie były ceny rudy np przez ostatnie 30 lat.

Handlowiec

Handlowiec jak w inkubatorze przedsiębiorczości od negocjacji zakupu poprzez sprzedaż i windykacja wraz z wywozem i załadunkiem musisz sam sobie poradzić. I jeszcze opr.. dostaniesz, że za niską marżę zrobiłeś. Ma pomoc prawną i administracyjno-doradczą na którą musi zarobić. Prawie wszyscy z dwóch działów się zwolnili jak to miało już miejsce w 2016

Joanna

Aktualnie firma CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O. poszukuje SPECJALISTY DS. KONTROLI JAKOŚCI. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, duży poziom samodzielności i możliwość wdrażania własnych koncepcji, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, zaangażowanym zespole. Ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do firmy?

Jojojo

Super firma, zorganizuje Ci szkolenie byś robiła za darmo dla miecia.

Jaki

Ja przepracowałem ponad 20 lat i nie miałem nawet 1 szkolenia. Samokształcenia samo doskonalenie samo uwstecznianie a premia uznaniowa nie wiadomo za co zabierają. Z tą stabilnością to lekka przesada bo ile centrostali już padło. A awans zawsze może być na konserwatora powierzchni płaskich albo troszkę wyżej czyli użytkowej a jeszcze wyżej to lamperii

Dav

Super Wojtek ma pełen luzik.

Andrzej

Ludzie zacznijcie interesować się swoim życiem a nie czyimś. Co was obchodzi kto gdzie jeździ nie macie swoich spraw. Widzę że zawiść w tej firmie nie zna granic.

Pilnuj własnego nosa

Nie ma to jak zajmowanie się cudzymi sprawami. Ale tak to jest jak nie ma się nic do roboty a życie jest nudne do porzygu, wtedy trzeba się czymś zająć. Ludzie pilnujcie własnego nosa i własnych spraw !!

jaki

ok

Mg

A jak nowy kierownik predukcji Wojciech z. ?

Joanna

@Dav czy pracujesz w CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O.? Co możesz powiedzieć o warunkach pracy w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Czy jest możliwość dostania awansu? A może Tobie się udało? Obecnie firma poszukuje Specjalisty ds. IT. W ofercie napisali, że oferują stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), wynagrodzenie, składające się z płacy zasadniczej i premii uznaniowej, możliwość rozwoju zawodowego.

Dav

Wsamch superlatywach o współpracy z Panią Prezes, rzeczowa konkretna jak czegoś nie rozumiałem wytłumaczy z kilku stron. A pracownicy bajka jakich można sobie tylko wmarzyć. Natomiast nie mogę tego samego powiedzieć o Pani Dyrektor wiecznie musisz się domyślać co potrzebuje i masakrycznie tracić czas na maile, między pokojami. Zakup za 150 zł minimum 4h trzeba stracić na maile. Czyli ile ten mailing powinno kosztować Subiektywna ocena.

Andrzej

witam, jakich zarobków można się spodziewać jako handlowiec w dziale sprzedaży ?. Dzięki za odp.

Tomek

Premia uznaniowa 80 zrobisz załadunków a w ostatnim coś pomylisz to zbiorą ci całą premie i powiedzą ci mogły ci dać a nie musiały. Premia jak loteria.

Nikt

Kto je skrzywdził, że tak silnie staraja się skłócić wszyskich pracowników. Non stop konfrontacje podsluchiwanie nagrywanie inwigilacja.

Mag

Ile by ton nie przewalił to prezesowa mi po trzech miesiacach przypominała ze premia jest uznaniowa

Pomatka

Dyrektorka jedyne co potrwfi to zniechecic do prac tak jak prezesowa 0 pomysłów które by dały korzyści firmie tylko są otwarte na propozycje za które nigdy nie chcą płacić. Zero decyzji byle się przeslizgac do kolejnej wyplaty. Szoka tylko ze firma traci tyle i nic nierosnie i się nie spacjalizuje. Starych pracowników one zameczaja.

Ja

Prezesowa i dyrekorka wyskoczyły logistyka siedzą tyle czasu i nic nie wrosły do kurnika nawet dotacji subwencji tylko same koszty. A do doradzania pierwsze najmondrzejsze.

Joanna

@Daro wspominasz o dużej rotacji. Jaka jest jej skala? Czy dotyczy całej firmy, czy też jej konkretnych działów?

Adam

A jakie opinie o dziale sprzedaży ?

Daro
@Adam 02.05.2017 13:16
A jakie opinie o dziale sprzedaży ?

Szukaj czegoś innego rotacja tam jak w markecie przy kasie

MARIO

Osoba co pisała wcześniejszy post trochę widac pojechała po pracownikach magazynu !I SŁUSZNIE !!! Pracowałem tam na stanowisku magazyniera już kilka lat wstecz i jak czytam nadal jest tam zasada okradania siebie z wykonanej pracy donosicielstwo i lizostwo ,rzeczywiście poza kilkoma osobami jak Pan kier A. ta cała reszta jest nieporozumieniem . Jest kilku pracowników którzy pomogą i znają sie na swojej pracy niestety reszta to kombinatorzy .bardzo nie zdrowa atmosfera .ALE JAK KTOŚ LUBI EXSTREMALNE DOZNANIA TO DROGA WOLNA

HAHAHAH

Centrostal temat rzeka swoja drogą ciekawe jak tam się mają magazynierzy ? nadal sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kradną sobie robotę ?li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi co był w spożywczaku?masakra co za patologiaJedyny facet który tam coś umie wie i jest ok to już tylko kierownik A.POZDRAWIAM A RESZTA TO W KOSMOS

Janek

Dyrektorka dyrygentka i w ogóle i w szczególe najlepiej się na wszystkim zna tu podsłucha tam nasłucha lub podjudzi ludzi . super kariera donoszenia.

Jgoda

3 laski misrzynie demotywacji pracowników prezesowa dyrektorka i kier.ag jedyne co potrafią to zgnoić i konfliktować pracowników. dobra szkoła ub. Same maja tylko sukcesy jedna w przelewać potrafi i kredyty załatwiać druga podpisywać umowy bez mozliwosci wyegzekwowania a trzecia kier pozyskiwać masy klientów bez kasy.

Joanna

Obecnie firma szuka osoby na stanowisko Spawacz. Co możecie powiedzieć o pracy w CENTROSTAL HANDEL na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać aplikujący?

KOLONIA

centrostal ? ludzie najgorsza firma jaką poznałem sami donosiciele jak coś spieprzą na magazynie to najczęsciej wina jest spychana na kogoś innego kierownicy to tylko jeden zna się na swojej pracy reszta to lizusy i jakaś pomyłka zawodowa pracownicy magazynu to jak by oddzielny temat dziwię się ze pracują za takie grosze niemal w akordzie i co ciekawe potrafią okradać siebie samych na wzajem przypisując sobie pracę zrobioną przez innych .kierownicy każą ukrywać etykiety że stal jest sprowadzana z ukrainy ? by klienci tego nie wiedzieli tak był jeszcze ponad dwa lata temu stal z Zaporoża omijajcie tą firmę i nie kupujcie tam stali pozdrawiam desperatów

zygmunt

Mam niedługo rozmowę o pracę w Charakterze magazyniera proszę o opinię

GOnZO

Jak co? Się rozwija 3 Kierowników na 5 handlowców to jeszcze za mało. Szabo Baba O baba robi swoje :)

kama

wera' a dlaczego ludzi sami rezygnuja po rozmowie? za duze wymagania i poprzeczka?presja, jakie sa powody

wera

rozmawiam z pracownikami trzymając ręce w kieszeni,rekrutacja na pracowników kończy sie klapa, sami po rozmowie rezygnują lub po krótkim pobycie w pracy. nowy kierownik i zaopatrzeniowiec mają doświadczenie ale w spożywce ale ważne że mają gadane a ja to lubię,nie wyślę nowych pracowników na szkolenie bo szkoda kasy wiec niech sami się szkolą i niech się uczą od starszych pracowników w imię ducha integracji zakładowej.

trtrttt

no tak...zwłaszcza nowy kierownik ma ogromne doświadczenie w stali...

Jasiek
@trtrttt 08.05.2016 19:08
no tak...zwłaszcza nowy kierownik ma ogromne doświadczenie w stali...

Co jest nie tak z kadra kierowniczą?

Bolo

Krzysztof mam nadzieję ze znajdziesz lepsza pracę .to co napisałeś jest stu procentowa prawda .popieram Cię i szacun za to ze stać Cię na takie wyznania w dzisiejszych czasach a tak na marginesie to już pisałem że donosiciel tam pełno ale ze trafił im się rodzynek w postaci małego lizusa to już i poza gworkiem słychać .Natomiast bełkot o doświadczeniu i przygotowaniu tu pisany to chyba już przesada wiadomo kto pisał hahaha

Deron

Osoba która reprezentuje firmę powinna być przygotowana merytorycznie do pełnienia tej funkcji z bagażem doświadczenia zawodowego a nie przyznawać się i mówić otwartym tekstem "UCZĘ SIĘ". Można się uczyć i chłonąć wiedzę jak gąbka wodę i być takim któremu się powtarza to samo i jak grochem o ścianę!! Takiego zarządzania ludzie mają dosyć!!

Krzysztof

Sama praca na magazynie ,ciężka,ale wiadomo praca w stali to nie zbieranie poziomek .pracowałem 3 miesiące nie narzekam.Ale nigdzie przedtem nie widziałem tak rozplotkowanych facetów ,już pomijam fakt że że biegali na wszystkie skargi.do kierownika tylko po to aby pokazać że ktoś się pomylił to do tego sporo zawiści .jeden na drugiego donosi .Mój przypadek to dosłownie komedia .Ponoć nie zadowoleni byli ze współpracy handlowcy?No cóż nie byłem zbyt komunikatywny .Ale też swoje nie niedociągnięcia starałem się nadrobić ciężka pracą hahaha uważam że na sprzątalem się za wszystkie czasy .Niestety niema gorszego Typu człowieka jak szuja która donosi na drugiego jak lizus i zwykle bydlę pod przykrywką miłego zawsze pomocnego pracownika.Acha ja nigdy nie wstydzę się swojego życia i prawda jest ze kiedyś siedziałem nie musiałem o tym mówić przyjmujac się do pracy bo już tego niema w papierach .Ale aby już uciąć plotki panie magazynier to siedziałem za to że połamałem obie ręce facetowi który bił moja była żonę i córkę.I nie żałuję .Moja przeszłość spowodowała moje zakończenie pracy .Życzę wszystkim Wesołych Świąt .Dziękuję za współpracę .Krzysiek L.

☺☺

Wszystkiego Najlepszego dla Pań pracujących w centrosstalu życzy załoga magazynu 05 ☺☺8 MARCA

hipi

Arcymądrzy właściciele, którzy uważają, że wiedzą wszystko najlepiej, megalomani (tak kiedyś pana seniora określił prezes dużej huty), którzy twierdzą, że "musimy być, jak ci wielcy"!!! Płaczę!!! :D

xyz
@hipi 23.02.2016 20:45

Może chusteczki są potrzebne koledze? Weź się w garść chłopie i przestań beczeć!

@xyz 24.02.2016 07:56

płaczę w przenośni, tak dla beki!!! tak naprawdę śmieję się z tego cyrku do rozpuku!!! pozdrawiam "xyz" ... śmiejąc się oczywiście!!! :D

boluś

atmosfera w pracy bardzo dobra? wręcz idealna - jeden na drugiego donosi byle "zabłyszczeć" u góry. łgarstwo, dwulicowość to norma ale trzeba być żeby o tym się przekonać na własnej skórze.

hipi

W dalszym ciągu płaczę!!! :)

Tolek

A kto jest konkurencją dla Centrostal Hanel? ATS? Thyssen? Bowim? Mistal?Mittal? że wymienię pierwszych z brzegu. To CH ma skromny ( czasami może większy) udział w ich wynikach finansowych. Jakie warunki oferują te firmy, jeśli prowadzą rekrutację ( bo trgo nie wiem)?

Olek

Atok "Patrioci" napisał czy też napisali racje, napewno pisała to osoba która miała styczność z firmą i potwierdzam to co napisała: idź spróbuj i po pół roku powiedz jak było :) Życzę ci z całego serca powodzenia Techniki sprzedaży, tak wiem... Są bardzo istotne ale jak to się mówi z pustego i Salomon nie naleje... Jeśli ktoś pracował wcześniej jako PH bez auta i telefonu służbowego to nie był przedstawicielem a akwizytorem, tak wiem uczyli tam technik sprzedaży ale sprzedaż wieszaków starszym Paniom spacerującym wokół tężni w Ciechocinku to nie to samo co robienie interesów na kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, gdzie niekiedy nie cena a inne układy i możliwości są istotne :) Ale jak powiedziałem idź spróbuj, wypowiedz się po półrocznym okresie pracy jak tobie poszło. Firma jak widać od kilku lat ma potężną rotację - myślisz że przez kilka lat wciąż trafiała na samych nieudaczników ??? To nie sklep spożywczy gdzie rzucisz promocję na pomidory... Nie chcę ciebie tutaj urazić czy zniechęcić, po prostu faktycznie nie jest łatwo tam robić założone minimum, premie o ile wogle uda się tobie ją zrobić są wyliczane w taki sposób, że profesor matematyki z UMK miałby problem z rozwiązaniem wzoru, na podstawie którego zarząd ją wylicza...Nikt w firmie nie jest wstanie jej wyliczyć z handlowców - nie sądzisz chyba że cała firma to tumany...Dodatkowo współpraca z P. Prezes nie ma żadnego sensu ponieważ mimo iż zna ona bolączki firmy i wie, że pewne założenia przez zarząd są nie realne to i tak jest poddana zarządowi. Podniecasz się autem - a co ty myślisz, ze dostaniesz auto i na zakupy będziesz sobie nim jeżdził i na wakacje :) Podniecasz się telefonem służbowym - przeważnie w każdej sieci za około 30 zł masz pakiet nielimitowanych rozmów, sms i sporą dawkę internetu...Więc czym tu się podniecać, auto i tel dla PH to jak łopata dla budowlańca, kłopot na głowie za który się jest odpowiedzialnym :)

Patrioci

Bardzo duża rotacja ludzi, jeśli nie masz swojej konkretnej bazy odbiorców, którym możesz sprzedawać i faktycznie robić obrót firmie, to nie masz czego tam szukać bowiem w dzisiejszych czasach zbudowanie konkretnej bazy od zera jest mało realne, tym bardziej iż ceny 3/4 oferowanych produktów nie są konkurencyjne. Zarząd to właściciel i jego rodzina a obecna Pani Prezes to pionek sterowany przez zarząd, któremu jest w pełni podległa. Coś na zasadzie jak ówczesna Pani Premier kontra szef jej Partii. Magazyn - potężna rotacja i nie ma czemu się dziwić - fatalne warunki pracy kontra niska płaca

toni

Nawet prezesem zarządu, Kasiu. Wyślij dwie aplikacje.

żelazna dama

Przykro jest patrzeć na to co się dzieje. Firma w żaden sposób nie reaguje na to co się mówi o firmie. Myślę że gdyby to była nieprawda zareagowaliby tym bardziej że pracownicy sami zaczynają odchodzić. Nie ma jednak róży bez kolców jest tam też sporo i to dosyć istotnych wad. Wzór na wyliczenie premii jest taki, że nikt nie wie o co w nim chodzi. Układał go chyba profesor statystyki, a poprawne wyliczenie należnej sobie premii było podobne do obrony doktoratu z matematyki przez laika humaniste…do tej pory nikt nie wie czy premię handlowcy otrzymują sprawiedliwą. Firma nie liczy się w ogóle z pracownikami. Każdy, nawet najlepszy pracownik nie zna ani dnia ani godziny kiedy może usłyszeć od przełożonego „do widzenia”. Dziś jesteś, jutro cię nie ma. I nie ma to znaczenia czy masz umowę na rok, dziesięć lat czy na czas nieokreślony. Pracując w centrostalu trzeba być świadomym, że to śliski grunt, bardziej śliski niż Wielka Krokwia. Sposób w jaki zwalniają pracowników powinien być wpisany do księgi guinessa pod względem chamstwa i prostoty. Tutaj można się poczuć jak pracownik urzędu statystycznego. Wieczne wypełnianie tabelek,analiz, sprawozdań a gdzie prawdziwa praca?

A.
@żelazna dama 02.02.2016 03:23

Wielka Krokiew :)

miss

za kadencji p. prezes odeszło bardzo dużo ludzi to nikt z nią nie wytrzymuje, w magazynie rotacja taka że nikt się nie uczy imion nowych pracowników a w handlowym to ludzie przychodzą i odchodzą a będą jeszcze odchodzić! wszyscy magazynierzy są bo zima to okres ciężko z pracą a handlowcy szukają pracy i zamiast pracować siedzą na facebooku, Onecie lub na pracuj.pl. firma do wakacji się zamknie bo wszystkowiedzący najlepiej szef Z. zamiast wziąć na prezesa osobę kompetentną wybrał osobę posłuszną i oddaną która nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy bo jak sekretarka z gcb centrostal bydgoszcz może być prezesem !!!! śmieją się wszyscy dookoła z klientami włącznie, a ta się odstawiła kolejnymi nieukami (koleżanki z pracy w gcb). a jakie pensje biorą za przerzucanie powietrza i robienie NIC to się w głowie nie mieści.

master

firma nie doceniająca i nie szanująca pracowników, zresztą jak można dbać o pracowników skoro nawet o sprzęt i magazyn się nie dba. Magazyn swój rozwój zatrzymał gdzieś w okresie prl-u.suwnice i wózki w większości powinny znajdować sie juz dawno na złomie. to nie piekarnia bułek sie tam nie przerzuca, ale właściciel tego chyba nie zrozumie. ciężka praca fizyczna i częste kontuzje to standard. umowa o prace to nie wszystko,jak twierdzi zarząd. a rozwoju tam nie ma żadnego... chyba prędzej się cofasz. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. lepsza perspektywą i w tych samych pieniądzach jest praca w Ostaszewie... szkoda tylko chłopaków z magazynu bo odwalają ciężką robotę, siedzą po nocach a w nagrodę dostaniesz i opr możliwość wytłumaczenia przed panią prezes czemu tak i długo i dlaczego tak mało zrobiłeś i wszystko w pakiecie za najniższa krajową.

hipi

Prezeska oddana właścicielom!!! Spłakałem się!!! :)

rozczarowany

Sam tam pracowałem na magazynie wiec wiem co mówię.Pracuje się tyle ile jest pracy. warunki fatalne, cieknący dach choć był robiony, zimno, ubranie i obuwie o nowe się nie doprosić jak się zniszczy. Wody latem brak, jak sobie sam nie przyniesiesz to masz problem. Kładzie się stal gdzie popadnie, byle szybko a wytyczone drogi ewakuacyjne są tylko na papierze. Przez stal się skacze, chodzi się po blachach by przejść dalej. TORUŃSKI OBÓZ PRZERWANIA!! 1600zł brutto ale o pracy 8h dziennie to zapomnijcie. Jak chcesz zarobić więcej to musisz zrobić sporo nadgodzin. Premia – jak przepracujesz cały dzień to może coś dostaniesz. Regularne naloty prezesowej gdzie dawno powinna być w domu z rodziną a siedzi i pilnuje dorosłych ludzi. Ponoć nawet śpi w zakładzie.Osobiście proponuje się rozejrzeć za pracą w Ostaszewie. Ta sama kasa a praca w ciepłym gdzie przestrzegane są warunki bhp.

qrak

Firma kołchoz, nie szanujący pracowników. ludzi ma się za gów***. jesteś nikim, zwykłym nierobem który jak nie donosi i nie kapuje na innych to jesteś bebe. donosicielstwo w tej firmie jest w cenie. praca 8h? zapomnij! pracuje się tyle ile jest pracy a premia jest nieadekwatna do zrobionej roboty! pisanie: stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego to czyste kłamstwo!! urlop to się dostanie wtedy kiedy nie będzie pracy a nie wtedy kiedy ty chcesz. pracę w przyjaznej atmosferze? bzdura! zarząd nie potrafiący podjąć samodzielnych decyzji. popytajcie się na rynku lokalnym jaka jest opinia o firmie! ludzie pracują kilka miesięcy i uciekają bo gdzieś indziej jest lepiej. rotacja ludzi jest największa w regionie. ODRADZAM PRACĘ ZDECYDOWANIE !! CHCESZ SIĘ CENIĆ ORAZ ZDROWIE - IDŹ GDZIEŚ INDZIEJ !!!! lepiej zarobicie w Biedronce, w Obi gdzie jest ciepło i jest szacunek niż tutaj !!!!

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROSTAL HANDEL SP. Z O.O.