HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.

Toruń

HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.

Opinie o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.

Popiół

Na produkcji wszystko pilne, na już. Najlepiej na wczoraj. Ganianie za byle co. Nie ma spokojnej pracy. Ruina.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką kasę można liczyć na początek?

Bury
@Bartek 05.08.2018 21:30

1800netto

elana

czesc, jest na goworku forum posiwecone pracy w HA ale w oddziale Lublin? chciałbym się zapytać o parę spraw, ale nie ma sensu pytać o to w Toruniu :) pozdrawiam!

W Lublinie jest główna siedziba

@Anonimous 24.07.2018 16:40

ale oprocz siedziby znajduje sie tez produkcja, kontrola jakosci, itd. chcialbym spytac jak tam przedstawiaja sie warunki?

Triple K
@elana 24.07.2018 11:58

W Toruniu nie ma siedziby! Jest tylko i wyłącznie w Lublinie. Ktoś źle wpisał w tytule tematu.

Elfica
@elana 24.07.2018 11:58

Zapytaj tutaj to odpowiem ile będę wiedziała.

Yeti
@elana 25.07.2018 12:46

O jakie konkretnie warunki pytasz?

@elana 24.07.2018 11:58

o warunki pracy tj. pieniązki, benefity, relacja pracownik-kierownik/szef, hala produkcyjna (czysta/zanieczyszczona), nadgodziny (musowe/dla chetnych - odbior/ wyplata), zmianowość, atmosfera pracy itd, co Wam tylko przyjdzie do glowy:) widziałem są oferty na laboranta w dziale jakosci, kontrolera jakosci i mechanika. jak oceniacie prace na tych stanowiskach?

Szukasz pracy?

W laboratorium w dziale kontroli jakości taka sama lipa? Wie ktoś coś na temat tego, jak wygląda tam praca?

@anonim 21.07.2018 10:39

Cała firma to jedna wielka lipa. Jak działa strzelarka to robi się śmierdząca mgła

Billy
@anonim 21.07.2018 10:39

Ujdzie. Ale tam też pachnie czyli cuchnie oparami. Wystarczy przyjechać na główny parking i poczuć smród chemii przed hala. W środku o wiele gorzej bo brak ruchu powietrza.

Ewelina

@BushMen. Czy pracownik może liczyć chociaż na jakieś maski, które przed tą chemią go ochronią? Jak to dokładniej jest w firmie HUTTENES-ALBERTUS? Mógłbyś napisać coś na ten temat? Nie zostało to dokładnie opisanie, są jedynie szczątkowe informacje, dlatego zachęcam do opisania tego.

@Ewelina 18.07.2018 14:17

Na jakieś maski tak ale wyobraź sobie pracę w masce przez 8 godzin, bardzo uciążliwa jest praca w masce

BushMen.

Rotacja olbrzymia w ostatnim roku. Mało już ludzi znam na zmianie! Warunki męczące, cały czas na stojąco. Firmy będące w okolicy dużo lepsze warunki pracy i płacy zapewniają. Fetor chemii unoszacej się w powietrzu mnie wykańcza. W zimie jak na Syberii, no i AKORD - dlatego szukam po wakacjach lepszej pracy!!

Ewelina

@Nick Wspomniałeś, że w powietrzu unosi się pył oraz jest gorąco. Jak firma HUTTENES-ALBERTUS chroni pracownika od niesprzyjających warunków, które opisałeś? Czy możesz przybliżyć ten temat? Będę zobowiązana.

Nick
@Ewelina 12.07.2018 13:49

Jak chroni? Weź na wejściu głęboki wdech i następny po 8h - jesteś chroniona przed pyłem ????

Ewelina

@Anonimous Dziękuję za informację. Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć tylko na jakie stanowiska firma HUTTENES-ALBERTUS aktualnie poszukuje osób? Oraz czy mógłbyś przybliżyć oferowane przez firmę warunki? Będę Ci wdzięczna.

Nick
@Ewelina 01.07.2018 14:34

Warunki: 3zmiany, pył w powietrzu, zaduch i duchota, gorąco przy maszynach, pracujące soboty. Eldorado 21 wieku!

Ewelina

@Eustacheriusz, decyzję o archiwizacji postów może podjąć wyłącznie administrator tego forum. Ja z kolei pełnię funkcję moderatora forum gowork.pl i do moich obowiązków należą m.in. pilnowanie merytorycznego toku dyskusji prowadzonej przez użytkowników i dopytywanie o kwestie istotne dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w HUTTENES-ALBERTUS Polska.

Grzegorz

Czy może ktoś wie o nowych ofertach pracy?

Ewelina

@Wiecie kto ;), Twój wpis nie jest merytorycznym źródłem informacji o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy. Opisywanie osób zatrudnionych w tej firmie, nie jest przedmiotem tego forum. Jeżeli byłeś bądź nadal jesteś jej pracownikiem, to proszę Cię o zamieszczenie rzetelnej i wartościowej opinii o warunkach pracy w tym miejscu.

Eustacheriusz
@Ewelina 29.05.2018 13:06

To skasuj ten wpis, w czym masz problem?!

Wiecie kto ;)

Czy ten wysoki chudy bez honoru i obuchem trącony dalej drzwi otwiera temu małemu grubemu z lokami o wyglądzie rubasznego krasnoluda? Ta co krokami mierzy odległość też tam pracuje, podobnie człowiek z wieczną obstrukcją?

Czemu nic nie piszecie na wątku HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Bartek

Zasada jest taka, że firmy płacą za pracę a nie leżenie przez parę godzin. Jak cos nie odpowiada to można zmienić i tyle w temacie.

Jefferson Farfan
@Bartek 13.03.2018 08:53

Czy Ty w ogóle byłeś u nas na "hali" (lub na tym czymś co to przypomina - udaje) produkcyjnej ?

Rachim
@Bartek 13.03.2018 08:53

Źle się podpisałeś Krzysiek (dlaczego Bartek?) bo tylko ty mogłeś takie farmazony mogłeś tu wklepać. Pozdrowienia z 3Zm

gość

hej jest tu ktoś może kto pracuje w tej firmie?

Maniek
@gość 08.04.2015 20:46

Na produkcji, dno i metr mułu. Kurz, pył, w zimie temperatura około +5C, latem przy maszynach +35C.

Trener trenerów
@Maniek 14.03.2017 21:32

+5C jak dobrze pójdzie. Na magazynie chemicznym praca na zewnątrz jest niezależnie od temperatury w zimę, także na mrozie nonstop trzeba zaiwaniać!!

Kamil
@gość 08.04.2015 20:46

Jeśli usłyszysz lub wyczytałem słowo rdzeniarnia, rdzeniarz lub operator maszyny rdzeniarskiej to wiedz że należy podziękować i uciekać.

Silent Bob

Nie dla absolwentów AGH. Byłem, widziałem.

Stanisław Staszic
@Silent Bob 09.11.2017 11:01

Potwierdzam

Jay_Jay
@Stanisław Staszic 06.12.2017 16:21

Ja również potwierdzam. Ludzie po AGH omijajcie ten "zakład".

HSiarz
@Jay_Jay 11.01.2018 14:15

Nie podpisuj się moją ksywą, jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Trollu za dwa złote.

Jay_Jay
@HSiarz 15.02.2018 23:15

Co mi zrobisz jak dalej tak będę robił?

Harry Houdini

Najgorsza praca w jakiej pracowałem, a pracowałem w trzech. Już po okresie próbnym wiedziałem że to mina. Na hali produkcyjnej brudno, śmierdząco, brak wszystkiego co niezbędne a wymagania ponad to. Szef hali posiada zero ogłady, poziom intelektualny jak ziemniak, majster mój był za to w porządku. Nie jest to praca dla młodych ludzi z perspektywami - czy fizyczni czy inżynierowie. Generalnie jak chcesz gdziekolwiek pracować to idź i szukaj cały czas innej pracy (z naciskiem na gdziekolwiek bo to właśnie tu). System pracy akordowej (który jest naliczany jak się widzi i cokolwiek się dowiedzieć u osób które liczą to - to obraz majestatu). Dział mechaniki - chłopy którzy młotkami naprawiają lub muszą bo nie mają innego wyjścia - takie moje obserwacje. Jak w PRLu. Do tego 3 zmiany, plus soboty pracujące obowiązkowo (za które jest wolne dawana, tylko nie ma kiedy odebrać bo nie ma kto pracować, nie dziwne bo kto chce pracować w sobotę na 2 lub 3zmiane - lepiej się przecież rozerwać w sobotę). Do tego pracujące niedziele - nie obowiązkowe - ale majster lata z kartką (oraz ze sraczką) i weź się nie zapisz to będziesz wróg publiczny. W soboty czy niedziele nikt nie pracuje z działów technicznego, kierownictwa czy biurowego, nic się nie można dowiedzieć, człowiek jest samopas zostawiony, najlepiej niech sobie radzi sam i za to odpowiada. Pozdrawiam ciepło ludzi z zimnej i brudnej hali. PS jedynie podobało mi się jak pociąg na halę wjeżdża...

Kami

Pytajcie to Wam powiem :-)

Andrew
@Kami 16.02.2017 21:48

Szczęść Boże w nowej kopalni.

Damien

Omijajcie szerokim łukiem. Zakład pracy chronionej, żurawina i wszystko na gwałtu rety.

Zostaw opinię o HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTTENES-ALBERTUS Polska Sp. z o.o.