Opinie o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki w Kraków

Hmm

Kiedyś pewien gość powiedział „ekipa pracująca w tym miejscu jest genialna, ale szefostwo traktuje ich jak...” Myśle, że ta opinia idealnie określa to miejsce. Ludzie tam pracują ze względu na to jakie relacje stworzyli między sobą, ale za niedługo cała ekipa poucieka i z tacką będzie biegał sam Szef ????

Marrr

Coś o tym miejscu pracy,,,Brak umów z łaską dadzą ci umowę zlecenie a o stałą umowę trzeba się prosić której i tak raczej nie dostaniesz.Kierownictwo to jakaś paranoja,brak słów a w szczególności pani K.M , oraz , A.S. Wynagrodzenia to też stawki szału nie robią.To jest (usunięte przez administratora) ,a nie miejsce pracy tak wam powiem i jak chcecie się tam wybrać to zastanówcie się dobrze.

Niktznany

Sprawdziłem, byłem pare dni. Niestety, już rozumiem negatywne opinie. Jest to przykre. Włascicielowi polecam szukać fachowców a nie pracy na zasadzie rodzina i przyjaciele rodziny :) pozdrawiam cale OFFICE :)

Hanna

@Mysza, wcześniej prosiłam innego użytkownika o wytłumaczenie swojego zdania i teraz odnoszę to również do Ciebie. Każdy ma prawo do wyrażenia zdania na temat Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki ale warto je uzasadnić, tak żeby każdy wyrobił sobie własną opinię.

Portier

Rekrutacja bardzo łatwa , troche ściemy. po angielsku nie sprawdzają. Standard czyli dlaczego chcesz pracować i oczekiwania finansowe

Gdzie wcześniej pracowałeś, oczekiwania finansowe.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mysza

Nie polecam pracy w tym miejscu !!!!!!!

Hanna

@Alex, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?

Alex

Odradzam pracę w tej firmie , wszystko tam jest do d.... w kazdym dziale . Odradzam wszystkim.

abcd

pracował ktoś jako portier?

Fajnychlopak77@interia.pl

Szkoda czasu na tą firmę same układy

Odp
@Fajnychlopak77@interia.pl

Na układy nie ma rady.

Rysiu

Zlecenie albo połówke etatu. Całego etatu nie dadza. I oni sie dziwią że nie ma ludzi do pracy.

krmi

to w takim razie na jaką część etatu moge u nich liczyć

Sus

Nie daja umowy o prace na pełny etat.

Zyczliwy

jest taka jedna osoba fałszywa co kabluje a jak popytamy w miejscach gdzie ta osoba pracowała to tej osoby nie lubieli

Dorota76
@Zyczliwy

planuję wysłać cv do Kossaka na utrzymanie trzystości,co radzicie?

haha

a ciekawe kto to:)

oooo

Stanowczo odradzam. Minimalna stawka godzinowa, bardzo negatywna atmosfera (zwłaszcza kobiety). Moje 8 godzin zamieniło się w 11. i tak codziennie. Celowo dokładają pracy, byle byś miał pod górke, bo tak jak oni twierdza "sami mają pełne ręce pracy" chociaż i tak nic nie robią. Kucharze którzy zapieprzają równo dostają max 10 zł za godzine. Kelnerzy dostają kary pieniężne praktycznie za nic. Personel jest obserwowany cały czas, można się poczuć jak w Big-brother.

Jeżeli nie potrzebujesz żadnej umowy, dobrego wynagrodzenia, to trafiłeś idealnie! Wyższe stanowiska mają gdzieś ludzi pod sobą. Nigdzie nie widziałem takiego przemiału ludzi. Przychodzą i odchodzą. Jeżeli się szanujesz, chcesz być traktowany jak pracownik a nie "niewolnik" to szukaj w innym miejscu. A umowami sobie (usunięte przez administratora) y podcierają ;-)

kamery w pokojach?? pamiętaj, że to pokoje dla Gości, a nie dla pracowników, więc nie ma mowy o kamerach...a kto ogląda to ogląda..;)

czy wpływają? wyobraź sobie, że przez 12 h jakiś facet lampi się na Ciebie prawie non stop..czysta przyjemność;p poza tym jeżeli chcesz pracować w jakimkolwiek hotelu, to naucz się, że tam przychodzą Goście, a nie Klienci :)

Jaki socjal:D? tipów Ci nie zabiorą, ale to co się da owszem...:P ruch jest- zarówno w restauracji jak i ten związany z ruchami kamer.. stworzony został big brother w wersji hotelowej- materiał na świetny film :)

echhhh...

Oblężeniem? a nie obłożeniem ?:D za każdym razem jak tu zaglądam, to mam niezły ubaw:D w centrum uwagi w hotelu jest Gość, a nie pracownik :P

Zostaw merytoryczną opinię o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki - Kraków

• Jak się pracuje w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Zobacz opinie na temat firmy Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Kandydaci do pracy w Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.

Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki