Opinie o Krzysztof Stolarek Metropolitan w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Stolarek Metropolitan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Stolarek Metropolitan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Stolarek Metropolitan w Kraków

Były pracownik Nowy wpis

Moja opinia jest neutralna i to już w kwestii indywidualnej każdego kandydata na pracownika w tym miejscu powinno być czy mu takie warunki odpowiadają. Proponuję aby każdy od początku ustalał warunki na których mu zależy i mocno się ich trzymał bo niestety trzeba w tym miejscu walczyć i przypominać jaka między pracownikami a właścicielami była umowa na rozmowie. Plus za wypłaty zawsze na czas i możliwość rozmowy z szefami.( Jest ich dwóch ) Plus za atmosferę ale to już zasługa pracowników hotelu którzy są najlepsi Minus za to że właściciele nie mają za grosz zaufania do pracowników "wchodzą" ci do garów na kuchni ,do śmietnika na resto, do każdego kąta w hotelu. Pracownik nawet na kierowniczym stanowisku jest tylko figurantem czy to szef kuchni czy kierownik recepcji nie moze mieć swojego zdania nie może zarządzać mimo odpowiednich kwalifikacji. Właściciele muszą się nauczyć że to iż pracownik idzie na urlop to nie jest ich laska i pracownik powinien być wdzięczny tylko to jego prawo aby w ciągu 365 dni odpoczywać 21 To samo z L4 jeśli zachorujesz to też musisz mieć na uwadze że pewnie oszukujesz bo ci się robić nie chce. Opłaca się tam być nowym pracownikiem od razu masz warunki jak najstarsi pracownicy stażem Stary pracownik szkoli nowych którzy mają lepsze lub takie same warunki finansowe co jest śmieszne ale tak jak mówię sa tez plusy zwłaszcza dla nowych Jeszcze dodam na koniec że podejście właścicieli bardzo korporacyjne i mam wrażenie że hotel zbudowali w excelu????

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o (usunięte przez administratora) w przedsiębiorstwie Krzysztof Stolarek Metropolitan w miejscowości Kraków? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Stolarek Metropolitan - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Stolarek Metropolitan?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Stolarek Metropolitan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krzysztof Stolarek Metropolitan
  • Berka Joselewicza 19