Krakservis
4 3 4 5 1
Robert Nowy wpis

Jak oceniacie Krakservis, korzystacie z ich usług lub sami tam pracujecie? Pojawia się tu bardzo mało wpisów na temat tej firmy, wielka szkoda, ponieważ każda informacja bardzo pomaga potencjalnym klientom i pracownikom.

TakNie
pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam firmy. Firma dysponuje totalnie przestarzałym sprzętem. Na hali nie ma zrobionego porządnego ogrzewania, zimą zdarza się że maszyny dosłownie zamarzają. Regularnym jest to że firma okrada pracowników na nadgodzinach - na pasku wypłat nie są one wyszczególnione. Na dodatek firma nie wydaje pracownikom zaświadczeń i dyplomów z kursów i szkoleń, a więc zwyczajnie ich okrada. Dziwię się że inspekcja pracy jeszcze nie zamknęła tego (usunięte przez administratora)

TakNie
on

witam.jakie warunki pracy .ile mozna zarobic .jak wyglada praca .warto ubiegac sie o prace

Tak4Nie

Młody Nowy wpis
@on

Warunki podobne jak za czasów komuny, czyli (usunięte przez administratora) z malarią, latem gorąco, a zimą zimno, że wytrzymać ciężko, nie mówiąc o braku wentylacji na hali. Ciągle okradają pracowników na wypłatach i naciskają na robienie nadgodzin, praca tam to strata czasu i nerwów

Tak4Nie

Zostaw opinię o Krakservis - Olewin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie