Travelist

Opinie o Travelist

PracujNieNarzekaj

Taka praca, konsultant to konsultant. Trzeba mierzyć pracę i dbać o to żeby się nikt nie obijał, nawet kosztem udawanych wycieczek do toalety.

Aneta

@Małgorzata KC, dziękuję za odpowiedź :) wcześniej pytałam też o benefity i pakiet socjalny, piszesz, że nie pracujesz w Travelist ale może była o tym mowa? Z forum nie można tego wyczytać, wiadomo, że na takie informacje czekają inni, którzy chcieliby się w firmie zatrudnić.

@Aneta 22.09.2017 08:21

Tego niestety nie wiem, nie zdążyłam zadać tych pytań podczas 1h spotkania rekrutacyjnego, a nie znam nikogo, kto tam pracuje.

Aneta

@Małgorzata KC a czym zaskoczyła Cię rozmowa rekrutacyjna? Możesz powiedzieć tak mniej więcej o co Cię pytano? Może Twoja"relacja" pomoże innym osobom, które będą planowały wziąć udział w tej rekrutacji.

@Aneta 08.09.2017 08:45

Chodziło np. o pytanie ile czasu poświęcam dziennie na analizę raportu wydajności moich pracowników, aż mi głupio, że musiałam się zastanawiać w trakcie spotkania, ale nigdy nie liczyłam z zegarkiem w ręku :)

Małgorzata KC

Około miesiąc temu byłam na rozmowie na stanowisko managerskie. Kompletnie nie potwierdza się tu opinia o stresującym czy męczącym przebiegu rozmowy. Było bardzo sympatycznie, a z rozmowy wyszłam wręcz uśmiechnięta. Bardzo ogarnięci Panowie - General Manager i Dyrektor Operacyjny (?) - przepraszam, jeśli przekręciłam - wiedzieli, czego chcą, zadawali bardzo konkretne pytania. Rzadko się to zdarza, ale udało im się mnie zaskoczyć. Może dla kogoś, kto ma coś do ukrycia albo próbuje coś zatuszować, byłoby to niewygodne maglowanie, dla mnie to była rozmowa jak równy z równym. Pracy wprawdzie nie dostałam, ale muszę powiedzieć, że Panowie zostawili przynajmniej po sobie dobre wrażenie, do tego stopnia, że postanowiłam korzystać z usług firmy jako... klient. Można? Można. Firmie życzę dalszego rozwoju i sukcesów, pozdrawiam.

Aneta

Z oferty pracy wynika @Magda, że można liczyć na dość ciekawe pakiety socjalne i benefity. Wiadomo, jednak, że na pewno przydałaby się opinia ze strony osoby, która już w Travelist pracuje. Czy ktoś mógłby się do tego odnieść i pomóc innym w podjęciu decyzji o przyjęciu pracy?

Magda

Widziałam ogłoszenie na Account Managera. Czy ktoś może mi przybliżyć ile mniej więcej można zarobić na tym stanowisku w tej firmie? Jaka jest atmosfera w pracy?

Aneta

@była_kandydatka proces rekrutacyjny jest stresujący dla wielu osób, a czy ta rozmowa trwała długo? Opowiesz dokładniej, jak wyglądała ta rozmowa? To coraz częstsze zjawisko, iż rozmowy są prowadzone, w sposób omawiający CV krok po kroku. Czy tak to wyglądało w Travelist?

Nickt

@była_kandydatka a na jakie stanowisko aplikowałaś?

była_kandydatka

No cóż.. byłam na rozmowie w Travelist jakiś czas temu. Zależało mi na pracy w tej firmie, odpowiednio się przygotowałam..... i podczas rozmowy czułam się jak kompleta idiotka. To co cie w CV to nic nie znaczy, musicie się przygotować na dziesiątki pytań typu " a dlaczego?" W życiu nie miałam takiego maglowania, dopytywania. Miałam wrażenie, że muszę im za wszelką cenę udowodnić swoje kompetencje i umiejętności. W pewnym momencie miałam już dość i odpowiadałam na zasadzie "odczep się", byle tylko już wyjść i zapomnieć o tej rozmowie. Mimo to dostałam się do drugiego etapu, ale grzecznie odmówiłam.

Aneta

@Nick jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Nick

Jeszcze niedawno wisiało tu pare negatywnych opinii o pracy w Travelist, ale chyba zostały usunięte. Czyżby mistrz eCommerce miał problem ze znalezieniem ludzi do pracy?

Aneta

@prawdarozumiem, że przebieg procesu kwalifikacyjnego Cię rozczarował. A mogłabyś powiedzieć coś więcej o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Na jakie stanowisko aplikowałaś? Czy jakieś pytania podczas rozmowy Cię zaskoczyły?

prawda
@Aneta 14.06.2017 14:53

To chyba byłoby złamanie 'tajemnicy rekrutacyjnej', zresztą po takim czasie i tak nie ma już znaczenia.

prawda

po rozmowie w dziale kadr i HR, nawet nie dostałam odpowiedzi (co zostało mi obiecane, dodatkowo poprosiłam o feedback). Niestety pomimo, że wysłałam jakiś miesiąc po rozmowie zapytanie czy proces sie skończył, również nie dostałam odpowiedzi. Cała rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Customer Care Junior Specialist. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na tym stanowisku. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć nowo zatrudnieni? Jakim pracodawcą jest Travelist? Dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które rozważają aplikację do firmy.

boleń

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo w końcu dbają o to, żeby zarobki mogły być adekwatne do powierzanych zadań. To dobry znak na to co się teraz dzieje.

Ewa

Jak wyglada praca Travelist w Warszawie? Jak jest z zarobkami i jaka jest atmosfera? Dziekuję za indormacje.

Zostaw opinię o Travelist - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Travelist