Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Travelist?

Jolanta Nowy wpis

Czas dla tej branży jest bardzo trudny, jednak wspólnym wysiłkiem możemy przetrwać , polecam, firmę.

Monika Nowy wpis

Czy ktoś może coś powiedziećna temat pracy w firmie? (ktos kto tam pracuje a nie hejterskie opinie jak poniżej) Miałam rozmowę w tym tygodniu i oferta wygląda bardzo dobrze. Co prawda widac ze szefowa jest raczej wymagająca ale nie ukrywają tego od początku. Mówią że nikogo nie zwolnili z powodu koronawirusa i bardzo podoba mi się pakiet benefitów i tego co oferują. Dają też normalną umowe o pracę bez problemu. No i biuro wygląda naprawdę dobrze - widac że firma ma kasę.

rysiek

Wieczny start up z brakiem perspektyw na rozwój z karynkami z instragramów. Nie polecam

@rysiek

Trudno jest właściwie cokolwiek wywnioskować z Twojego komentarza - jest on bowiem bardzo ogólnikowy. Nie jest nawet jasne, czy wypowiadasz się jako pracownik firmy Travelist, czy jedynie jako jej obserwator. tak czy inaczej - może wiesz coś odnośnie warunków pracy, jakie stwarza się tam pracownikom? Zachęcam Cię do podzielenia się z nami jakimś konkretnymi informacjami.

rysiek Nowy wpis
@Aneta

Jestem obserwatorem, ale teraz zauważyłem, ze pomyliłem firmy, dlatego proszę o usunięcie mojej opinii.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klara

Co innego pisze internet o firmie, tak firma ma dobrą opinię. Natomiast klienci powinni pisać na adres firmy!!

marianna

(usunięte przez administratora)DANYCH OSOBOWYCH. Od dwóch lat proszę o usunięcie maila - nie mam i nigdy nie miałam wspólnego nic z tym portalem. Jak grochem o ścianę. Ich rzekomy IOD Szanowny Pan Mateusz Sawaryna również udaje głuchoniemego - skąd się biorą takie pseudofirmy? Moje sugestie dla Travelist: niech zmienią IOD - INACZEJ SAMI ZOSTANĄ ZGŁOSZENI ZA NARUSZENIE DANYCH OSOBOWYCH I NIEPRAWNE SIE NIMI POSŁUGIWANIE

Piotreck

Generalnie unikajcie tej firmy. Nie szanuje ona ani pracowników, ani klientów, ani kontrahentów. Warunki pracy mierne, place jeszcze mierniejsze, benefity niemal żadne, podejście do pracownika aroganckie.

kon67
@Piotreck

Jednym słowem ŻENADA! Firma działa tak, oferuje hotele niby z super rabatem bez możliwości zwrotu, zamiany, przesunięcia terminu NICZEGO. Po zakupie oferty (dobrej, taką udało mi się wyszukać i zabookować), dostałem informację, że moja rezerwacja została anulowana…., bo w tym czasie hotel będzie zamknięty. Oferta hotelu znikła z serwisu travelist.pl. Firma oferowała inną propozycję wyjazdu, niestety wskazane linki nie działały. Pani (usunięte przez administratora) zaproponowała, abym zakupił inny pobyt (jeszcze raz płacąc), oczywiście za wyższą kwotę, firma nie zwróciła zapłaconych pieniędzy, bo mają na to do 14 dni roboczych oraz, że w regulaminie jest, że mogą w ciągu 5 dni unieważnić rezerwację. Próba przekonania firmy, abym dostał rekompensatę - podobną ofertę w tej samej cenie spełzła na niczym. Dostałem info. w wiadomości W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, że nie mamy obowiązku przedstawiać Państwu ofert alternatywnych, gdyż mamy czas na szczegółową weryfikację oferty. Oczywiście, zależy nam na każdym Kliencie i zawsze staramy się wychodzić Państwu naprzeciw. W każdej sytuacji dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w dobrze ofert, również tych zastępczych. (usunięte przez administratora) Dodam, że za kasę z której firma ma profity. Podsumowując: 1. Travelist.pl obraca pieniędzmi do 14 dni, które nie należą do nich – bo napisali sobie regulamin, który kupujący musiał zaakceptować 2. Kupujący nie ma prawa zwrotu zakupionej oferty przez INTERNET, natomiast travelist.pl ma prawo anulowanie umowy. Czy to są równe prawa obu stron? Czy to jest legalne? Trzeba zapytać prawnika. 3. Pracownik przysyła ofertę do niedziałającej strony (print screen w moim posiadaniu)

@Piotreck

Przedstawiłeś swoją opinię o Travelist jako pracodawcy w bardzo ogólnikowy sposób. Proszę Cię, z uwagi na cel tego forum, o jej rozwinięcie. Robiąc to, pomożesz osobom zainteresowanym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w tej firmie. Czy istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych?

Kaska
@Piotreck

Mam dokladnie to same doswiadczenie.

Aneta

Poszukiwany jest młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Aplikowaliście już na to stanowisko? Jeżeli tak, to co skłoniło Was ku temu? Jak na temat tej oferty mogą wypowiedzieć się pracownicy Travelist? Warto się nią zainteresować? Zachęcam Was do zabierania głosu w tej kwestii.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Travelist? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ana
@Administrator

Ile osób, tyle opinii. Wszystkim się nie dogodzi. Mam wrażenie, że udzielają się tu malkontenci, którzy chcą wylać swój żal na temat pracy,a nie potrafią poprosić o podwyżkę, czy pokazać się z dobrej strony. Jak ktoś chce dostawać pieniądze za picie kawy to niech siedzi w domu, albo założy własny biznes. Kwestia poczucia humoru i rozmów w pracy..podejdź i zagadaj, a nie mijasz innych i myślisz, że ktoś CIę będzie zagadywał i narzucał tematy do rozmowy. W pracy zawsze jest czas na żarty i rozmowy, ale trzeba umieć organizować sobie pracę. Jak ktoś ma z tym problem to niestety nigdzie nie będzie mu dobrze. Dodajmy, że firma się dopiero rozwija, więc wiele rzeczy muszą sobie ułożyć, nie wszystko wszędzie od razu działa idealnie. Zarobki na pewno mogłyby być wyższe, niemniej jednak ludzie i atmosfera są naprawdę ok! Polecam z perspektywy byłego pracownika. Dobrze wspominam.

takk
@Ana

tak, to startup niezmiennie od ponad 5 lat :D pracowników to nie obchodzi czy firma dopiero się rozwija czy nie. mamy najmniejsze bezrobocie w PL od dawna, więc to firma powinna się martwić o to czy pracownikowi jest dobrze czy nie. tym bardziej jak się rozwija! a tu rotacja na słusznym poziomie.. wystarczy pare minut na linkedinie, żeby to zauważyć.

Dariusz

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie czy rekrutują ?

Aneta

@Nick jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

nickt

yeah sure....

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Travelist to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Pracujący w Travelist

A więc tak... zacznę od początku. Ten komentarz piszę dla osób które zastanawiają się nad pracą w tej firmie. Po pierwsze zarobki - jeśli chodzi o widełki to poczynając od stanowisk typu junior to wynagrodzenie oscyluje w granicach 2500 netto miesięcznie i na wiecej raczej nie macie co liczyć. Reszta stanowisk to 3000-3500 netto na rękę i mówię tutaj o stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Jeżeli chodzi o biuro to jest znacznie gorzej. Firma ma dwa piętra - drugie i piąte. Na pierwszym kuchnia jest taka mała że ledwo mieszczą się w niej dwie osoby a stół jest taki mały że przypisane są do niego tylko dwa krzesła. Na piątym pierze jest znacznie lepiej bo kuchnia jest większa więc z 10 osób powinno się zmieścić. Jeżeli chodzi o to co firma pokazuje na stornie odnośnie firmy to jedna wielka ściema. Nie ma żadnych hamaków czy chill roomów. Praca praca i tylko praca bez żadnych udogodnień co do pracownika. Zespół w którym pracuje jest taki zawieszony że nie da się z nikim porozmawiać. Wszyscy gadają tylko o pracy i o niczym innym. Brakuje luźnej atmosfery, śmiechu i tak dalej. Wszyscy wpatrują się w ekrany monitorów i siedzą cicho. Ogólnie siedziba tej firmy przypomina większe mieszkanie i nie ma nic wspólnego z jakąś większą korporacją. Jeśli chodzi o benefity to opieka medyczna w enel-med, karta multisport, oraz 500 zł co rok na wycieczki. Niestety ja tutaj pracuje z przymusu ale szukam innej pracy bo nie jestem zadowolona z tego jak się tutaj pracuje ale może komuś innemu będzie tutaj pasować. Od maja firma się przenosi na fabryczna 5 więc może tam będzie wszytko bardziej ogarnięte bo na chwile obecna brakuje tutaj organizacji w pracy.

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Travelist? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

anonymous
@Administrator

było wiele opinii, które zostały skasowane przez "administratora" (patrz poniżej). skasowany post mówi więcej niż tysiąc słów ;) w związku z tym szukający pracy nie powinni mieć żadnych wątpliwości.

PracujNieNarzekaj

Taka praca, konsultant to konsultant. Trzeba mierzyć pracę i dbać o to żeby się nikt nie obijał, nawet kosztem udawanych wycieczek do toalety.

Aneta

@Małgorzata KC, dziękuję za odpowiedź :) wcześniej pytałam też o benefity i pakiet socjalny, piszesz, że nie pracujesz w Travelist ale może była o tym mowa? Z forum nie można tego wyczytać, wiadomo, że na takie informacje czekają inni, którzy chcieliby się w firmie zatrudnić.

@Aneta

Tego niestety nie wiem, nie zdążyłam zadać tych pytań podczas 1h spotkania rekrutacyjnego, a nie znam nikogo, kto tam pracuje.

Aneta

@Małgorzata KC a czym zaskoczyła Cię rozmowa rekrutacyjna? Możesz powiedzieć tak mniej więcej o co Cię pytano? Może Twoja"relacja" pomoże innym osobom, które będą planowały wziąć udział w tej rekrutacji.

@Aneta

Chodziło np. o pytanie ile czasu poświęcam dziennie na analizę raportu wydajności moich pracowników, aż mi głupio, że musiałam się zastanawiać w trakcie spotkania, ale nigdy nie liczyłam z zegarkiem w ręku :)

Małgorzata KC

Około miesiąc temu byłam na rozmowie na stanowisko managerskie. Kompletnie nie potwierdza się tu opinia o stresującym czy męczącym przebiegu rozmowy. Było bardzo sympatycznie, a z rozmowy wyszłam wręcz uśmiechnięta. Bardzo ogarnięci Panowie - General Manager i Dyrektor Operacyjny (?) - przepraszam, jeśli przekręciłam - wiedzieli, czego chcą, zadawali bardzo konkretne pytania. Rzadko się to zdarza, ale udało im się mnie zaskoczyć. Może dla kogoś, kto ma coś do ukrycia albo próbuje coś zatuszować, byłoby to niewygodne maglowanie, dla mnie to była rozmowa jak równy z równym. Pracy wprawdzie nie dostałam, ale muszę powiedzieć, że Panowie zostawili przynajmniej po sobie dobre wrażenie, do tego stopnia, że postanowiłam korzystać z usług firmy jako... klient. Można? Można. Firmie życzę dalszego rozwoju i sukcesów, pozdrawiam.

Aneta

Z oferty pracy wynika @Magda, że można liczyć na dość ciekawe pakiety socjalne i benefity. Wiadomo, jednak, że na pewno przydałaby się opinia ze strony osoby, która już w Travelist pracuje. Czy ktoś mógłby się do tego odnieść i pomóc innym w podjęciu decyzji o przyjęciu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Travelist - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Travelist
2.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cicha 7