Opinie o Hotel Wieniawa Sp. z o.o. w Puck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Wieniawa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hotel Wieniawa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Wieniawa Sp. z o.o. w Puck

Halina Madeńska Nowy wpis

Hotel jest piękny,wszędzie czyściutko ,obsługa bardzo miła i profesjonalna.Posiłki bardzo urozmaicone,smaczne i naprawdę dużo wszystkiego.Specjalne podziękowanie dla Pani Ani,która nas obsługiwała.Szczerze polecam to miejsce.Halina Madeńska.

Czy poszukujecie kogoś do spa? masażysta? ktoś z obecnych lub byłych pracowników może się wypowiedzieć na temat pracy w spa?

Zuza Nowy wpis

Powiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, na jaka umowę można liczyć?

xv Nowy wpis
@Zuza

szukamy kelnerki. na stałe i na weekendy.

KK

TEŻ PRACOWAŁAM . LUDZIE PRACUJĄCY SPOKO. NATOMIAST SZEFOSTWO NIE SZANUJE SWOICH PRACOWNIKÓW. MATACZĄ Z WYPŁATĄ. DOCHODZIŁO DO MOBBINGU ZE STRONY SZEFOSTWA. DUŻO WYMAGAJĄ OD SIEBIE NIC NIE DAJĄC. PRACOWAŁA WIEM JAK JEST. I ŻADNE TŁUMACZENIA TYPU ZA BRAK PRACY NIE MA KASY DO MNIE NIE DOCHODZI BO KAŻDY KTO TAM PRACOWAŁ DAWAŁ Z SIEBIE 100 %. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM PRACE W TYM MIEJSCU I NIE WIERZYĆ W SŁOWA PANI D. I JEJ SIOSTRY. KŁAMCY I (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotel Wieniawa Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko RECEPCJONISTA.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hotel Wieniawa Sp. z o.o.?

xv

TAK

Słyszeliście może o pracy w hotelu? Trudno dostać tu etat?

xv
@Karolina

jak będą zadowoleni dostaniesz umowę o pracę.

Recepcjonista

W Wieniawie pracuje od roku na stanowisku recepcjonisty Spa, praca w bardzo dobrej atmosferze, wypłata na czas także nie rozumiem oburzenia i ze strony innych pracownikow, jeśli nie wykonujesz swojej pracy odpowiednio to nie licz że będą ci za to dawane nagrody. Kierownictwo nastawione pozytywne do praciwnika, nie zdarzyła mi się sytuacja aby ktoś oskarżal mnie o kradzież. Stawki normalne, możliwość awansu, polecam pracę w tym miejscu

Gosia
@Recepcjonista

Od roku powiadasz ? to zapytaj sie poprzedniczki swojej jak musiala wylozyc 100 zl za znikniecie swieczki? wtedy byla sweitnie zgarana ekipa i oddani pracownicy. jednak padlo oskarzenie kradziezy. tak jak skradzione rekawiczki do zabiegu i proba matactwa z faktura. za wszelka sile Pani Elżbieta próbowała udowodnic ze rekawiczki zostaly zamowione, a kiedy zwrocilam uwage na date (oczywiscie faktury nie chciala mi pokazac) nagle okazalo sie ze to nie ta fv... koniec koncow wyszedl na to ze rekawiczki nie zostaly zamowione... po co w takim razie te oskarzenia? nie polecam pracy w tym miejscu bo chciwość, zachłanność i wgl jedno wielkie oszustwo tam jest!

Al

Pracuję w Wieniawie juz 3 lata. To fajni ludzie. Kameralnie. Jak uczciwie pracujesz to uczciwie zarabiasz. Wszyscy się angazują. Z ekipy wypadają ci co chcą się prześlizgnąć. Duźo plusów.

@Al

Z ekipy odchodza. A nie wypadaja. A to ogromna roznica

Izabela
@Al

A nazwij prosze te plusy? Sa wspaniali ludzie, ktorzy daja cale serce za marne pieniadze. Marne umowy I dziwne rozliczanie godzin. Jesli ktos ma nadgodziny to chca zeby podpisal zlecenie. A jak ma minus to takiej osobie nie wyplacaja. I zawsze podpisuje sie

Iza

Odeszlam z dnia na dzien, bo bylo wiecej niz pewne, ze nie dostane wszystkich pieniedzy, i tak tez bylo. Umowa zlecenie itd. Wszyscy co tam pracowali dobrze wiedza jak to funkcjonuje. W wieniawie pracuje mnostwo ludzi oddanych pracy I serdecznym. A tak na marginesie o zaliczkach itd. Chcialabym przypomniec o ochronie danych osobowych.

KK

Pracuje w hotelu jako kelnerka od pół roku. Miejsce z bardzo rodzinną atmosferą. Pani dyrektor i pani menager hotelu są bardzo miłe i wyrozumiałe dla wszystkich pracowników, również bardzo chętne do pomocy. Każdy ma umowę i pensje zawsze wypłacane w terminie. Ekipa bardzo zgrana, ze wszystkimi ma się naprawdę dobre relacje. Miejsce jest bardzo kameralne więc nawet z osobami pracującymi w spa ma się kontakt i jeżeli jest taka potrzeba można otrzymać od nich i Pani dyrektor spa pomoc. Podsumowując praca bardzo wdzięczna i polecam

Iza

Pracowalam tam na stanowisku recepcjonistki, czyli: kelnerki sniadaniowej, robilam jajeczniczke i Parowki , na nockach sie sprzata toalety i korytarz albo prasuje obrusy. Umowy nigdy nie dostalam do reki , chociaz podpisalam. NIgdy jej na oczy nie zobaczylam, wiec nawet nie wiem. umowy zlecenie a szefowa wyplaca wedlug wlasnego uznania. Najlepiej na czesciowych lub innych smieciowach. praca nie jest najgorsza ale od poczatku NALEZY prosic o umowe. Zasada ograniczonego zaufania tym nalezy sie kierowac w tym miejscu.

@Iza

Czy w czasie Twojego zatrudnienia, próbowałaś rozmawiać z szefostwem na temat umowy? Wspomniałaś, że podpisałaś umowę. Zatem w jakim sensie "nie dostałaś jej do ręki" i nie zobaczyłaś? Będę bardzo wdzięczna, jeśli doprecyzujesz swoją wypowiedź.

IZA
@Anna

Nie dostalam egzemplarzu, a umowa byla inBlanco i ok ale na zapytanie o nia nie bylo rezultatu. Kazdy kto tam pracowal lub pracuje wie jaki wyzysk tam panuje. Nadgodzimy, umowy, niewyplacanie pieniedzy. Staze, doplaty itd. A jesli ktos napisal,ze stawki sa lepsze niz w Trojmiescie, To sobie chyba zartowal.

ag
@Iza

Taka opinia osoby, która porzuciła pracę. Pani (usunięte przez administratora), odrobinę szacunku dla siebie. I dla osób, które tu pracują. O warunkach umowy każdy dowiaduje się przed jej podjęciem. I zaakceptowała je Pani, przyjmując chętnie bo była Pani w potrzebie. I wszystko było ok, kiedy otrzymała Pani zaliczkę bo była pani w ciężkiej sytuacji. A potem wynagrodzenie na konto bez potrącenia tejże zaliczki. Jest coś takiego jak lojalność wobec pracodawcy. I tego pani zabrakło w dniu kiedy porzuciła pani pracę, stawiając swoje koleżanki w bardzo trudnej sytuacji.

KG

Pracowałam na SPA. Na początku wszystko piękne z czasem Szefowa zaczeła pokazywać jaka jest naprawdę. Naciągala i oszukiwała klientów. Żeby mieć wiecej pieniedzy sama zaczela wykonywac zabiegi. Źle wbijala na kasę zabiegi i Kiedy kasa Brakowało obwiniala pracowników. Mozna tu wiele historii pisać o niej, ale same złe. Praca tam nigdy nie bedzie dobra bo Szefowa zawsze coś Odwali.

@Pracownik, powiedz, dlaczego oceniasz pozytywnie pracę w Hotelu Wieniawa w Pałacu w Rekowie Górnym? Poza atmosferą i wynagrodzeniem, o którym już wspomniałeś. Czy pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia?

Jeśli wykonujesz swoją pracę odpowiednio to nie ma zadnych problemow. Praca w restauracji super, kasa lepsza niz w trójmieście, swietna ekipa. Dziwi mnie az tyle zlych opinii...

@Aaa, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Każda zamieszona wypowiedź powinna być potwierdzona i prawdziwa. Strona Gowork to nie jest odpowiednie miejsce na obrażanie szefostwa czy zgłaszanie przestępstw.

Aaa

Nie polecam pracy w tym miejscu. Na początku wszystko jest pięknie Ale z czasem dowiadujemy się jaką cwaniara jest szefowa spa. Oszustwa i manipulatorka. Radze omijać to miejsce

Hotel Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko kelnera/kelnerki. Wymagania to: schludny wygląd, osoby bez nałogów i ważne badania lekarskie. Czy ktoś jest zainteresowany ofertą pracy? A może obecni pracownicy chcieliby się wypowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany?

Nie polecam tam pracy. Dwie siostry cwaniary. Płacą ludziom jakieś ochlapy, a same na ciężkiej pracy ludzi i oszukiwaniu ich dorabią się kokosów. Jak wydaje Ci się, że zrobiłeś więcej to jakoś dziwnym trafem Twoja pensja jest niższa niż powinna. Cwaniaki i tyle.

eMa

Tysiąc złotych za pełen etat ciężkiej pracy w tym przybytku? Oczywiście że tak! Jeśli chcesz mieć pracownika pół darmo - spytaj się Pań właścicielek jak to robią

Kocur

Kto był pracownikiem wie ze praca okropna

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Wieniawa Sp. z o.o. - Puck

• Jak się pracuje w Hotel Wieniawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Wieniawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Wieniawa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Lipowa 24
    84-100 Puck
  • NIP: 5871614400 REGON: 220227839 KRS: 0000257545

Hotel Wieniawa Sp. z o.o.