Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki

Kraków

Opinie o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki

Pracownik super hotelu

Super hotel i pracodawca. Polecam prace tam. Jest super.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Mysza, wcześniej prosiłam innego użytkownika o wytłumaczenie swojego zdania i teraz odnoszę to również do Ciebie. Każdy ma prawo do wyrażenia zdania na temat Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki ale warto je uzasadnić, tak żeby każdy wyrobił sobie własną opinię.

Mysza

Nie polecam pracy w tym miejscu !!!!!!!

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Alex, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?

Alex

Odradzam pracę w tej firmie , wszystko tam jest do d.... w kazdym dziale . Odradzam wszystkim.

abcd

pracował ktoś jako portier?

Fajnychlopak77@interia.pl

Szkoda czasu na tą firmę same układy

Odp
@Fajnychlopak77@interia.pl 06.12.2016, 12:24
Szkoda czasu na tą firmę same układy

Na układy nie ma rady.

Rysiu

Zlecenie albo połówke etatu. Całego etatu nie dadza. I oni sie dziwią że nie ma ludzi do pracy.

krmi
użytkownik zarejestrowany

to w takim razie na jaką część etatu moge u nich liczyć

Sus

Nie daja umowy o prace na pełny etat.

haha

a ciekawe kto to:)

Zyczliwy

Dorota76
@Zyczliwy 02.02.2015, 20:51
jest taka jedna osoba fałszywa co kabluje a jak popytamy w miejscach gdzie ta osoba pracowała to tej osoby nie lubieli...

planuję wysłać cv do Kossaka na utrzymanie trzystości,co radzicie?

oooo

Stanowczo odradzam. Minimalna stawka godzinowa, bardzo negatywna atmosfera (zwłaszcza kobiety). Moje 8 godzin zamieniło się w 11. i tak codziennie. Celowo dokładają pracy, byle byś miał pod górke, bo tak jak oni twierdza "sami mają pełne ręce pracy" chociaż i tak nic nie robią. Kucharze którzy zapieprzają równo dostają max 10 zł za godzine. Kelnerzy dostają kary pieniężne praktycznie za nic. Personel jest obserwowany cały czas, można się poczuć jak w Big-brother.

były pracownik

Jeżeli nie potrzebujesz żadnej umowy, dobrego wynagrodzenia, to trafiłeś idealnie! Wyższe stanowiska mają gdzieś ludzi pod sobą. Nigdzie nie widziałem takiego przemiału ludzi. Przychodzą i odchodzą. Jeżeli się szanujesz, chcesz być traktowany jak pracownik a nie "niewolnik" to szukaj w innym miejscu. A umowami sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y podcierają ;-)

kamery w pokojach?? pamiętaj, że to pokoje dla Gości, a nie dla pracowników, więc nie ma mowy o kamerach...a kto ogląda to ogląda..;)

czy wpływają? wyobraź sobie, że przez 12 h jakiś facet lampi się na Ciebie prawie non stop..czysta przyjemność;p poza tym jeżeli chcesz pracować w jakimkolwiek hotelu, to naucz się, że tam przychodzą Goście, a nie Klienci :)

Jaki socjal:D? tipów Ci nie zabiorą, ale to co się da owszem...:P ruch jest- zarówno w restauracji jak i ten związany z ruchami kamer.. stworzony został big brother w wersji hotelowej- materiał na świetny film :)

echhhh...

Oblężeniem? a nie obłożeniem ?:D za każdym razem jak tu zaglądam, to mam niezły ubaw:D w centrum uwagi w hotelu jest Gość, a nie pracownik :P

echhh

Moe, ocenia się tu pracodawcę człowieku, a nie warunki dla Gości w Hotelu Senacki. Pomylileś fora...

nie polecam tej firmy grono bardzo dobrych ludzi się pozwalniało jak by się sprawie przyjrzeć to non stop potrzebują ludzi do pracy gdyby się dobrze pracowalo to by nie bylo takiej rotacji jak jest,patrzą w kamery wlepiają(usunięte przez administratora)więc to nie jest fer,bardzo duzo wymagają za małe pieniądze a na najwyższym stopniu obok właścicieli osoba zarządzająca nie ma skrupułów wywalania osób (usunięte przez administratora) Jak macie psychikę strasznie mocną i lubicie się katować psychicznie i robić to co nie macie w umowach polecam jak najbardziej (usunięte przez administratora)

winko

na pokojówke cie nie wezma bo pokojowki sa w filmach ;) troszke szacunku dla Pań Pokojowych to one odwalaja 70% roboty, najgorszej roboty...

Bohdan

Lepiej idż do innego hotelu !!!

rada

Załóż własną firme, skoro wiesz jak ją prowadzić i sprawić, żeby pracownicy rzetelnie pracowali i atmosfera była miła. I jeszcze daj wszystkim godnie zarobić, opłać ZUS i inne opłaty.

były wariat - 2012-04-25 14:46:33 [usunięte przez moderatora]. ale co mnie ti juz interesuje. mam juz inna prace, leprza.jako nauczyciel polskiego?

były wariat

[usunięte przez moderatora] ale co mnie ti juz interesuje. mam juz inna prace, leprza.

Kaska

Praca jak praca

dziwne..

nie chodzi o zazdrosc, czasem tak bywa ze pracujesz a i tak cie nikt nie szanuje. a \"biurowcy\" wywyzszaja sie nad pracownikami z nizszych warstw. jest grupka osob naprawde bez zarzutow, reszte stanowia ludzie ktorzy nie maja o niczym pojecia i wprowadzaja to nowe systemy, ktore tylko powoduja zamieszanie i komplikacje.. brak jakiejkolwiek kompetencji i tzrezwego spijrzenia na swiat i pracownikow

tadam

a pracujesz na recepcji, że tak strasznie Ci przeszkadza, kto tam "naprawdę" rządzi:)?? to może pomożemy Ci szybciej zmienić pracę:)))żebyś się nie męczył dłużej skoro Ci tak źle:)

to najlepiej otworzyć swój hotel i wtedy decydować o tym kogo się zatrudnia. bo tak, to to co tu jest, jest tylko żałosne dla tych co to piszą. wylewają swoją gorycz i rozżalenie, bo stracili pracę. i po co?

zbychu

to nie jest kwestia tego, że ktoś komuś zazdrości kasy. Tu chodzi tylko o to że ci ludzie nie mają kwalifikacji i ochoty do pracy by tyle zarabiać.

te 100 tys. zł wydane rocznie na ptaka to wyrzucone pieniądze w błoto.[usunięte przez moderatora]

outkossak

a to jeden z ptoków pisał z pewnością :)

Ciekawe do jakiego grona zaliczał się Anonim?? Ale na pewno musiała to być osoba doskonała skoro tak ocenia innych :) Pozdro 600!

A teraz odchodzi jedyny profesjonalny pracownik tego hotelu - to już jes koniec. Nie ma już nic!

Zostaw opinię o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki