Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki

Kraków

Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki
3 63

Opinie o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

@Łicz łan Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co miałeś dokładnie na myśli? Czy pracowałeś wystarczająco długo w firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki, żeby podjąć się obiektywnej oceny? Każda firma może mieć lepsze lub gorsze momenty, komentarz @Taka jedna pokazuje, że są na tym forum osoby zadowolone z pracy. @Taka jedna Na jaki stanowisku pracujesz? Czy możesz powiedzieć, że ta firma pozwala rozwinąć się w branży hotelarskiej?

Andrzej

Czy dobrze się wam tu pracuje, że nikt nie pisze?

Taka jedna
@Andrzej 24.03.2018 22:36

Ja nie narzekam. Jest całkiem dobrze a Ci co narzekają i piszą źle to zwykle osoby zwolnione

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki?

Monia

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie. Jak komuś nie odpowiada to zawsze może zmienić pracę.

Abecadło z pieca spadło
@Monia 02.01.2018 22:01

Monia, jesteś zadowolony ? Kłamczuszku ????

Pracownik super hotelu

Super hotel i pracodawca. Polecam prace tam. Jest super.

Nikt
@Pracownik super hotelu 16.10.2017 21:33

Hahahahahha

Hmm

Kiedyś pewien gość powiedział „ekipa pracująca w tym miejscu jest genialna, ale szefostwo traktuje ich jak...” Myśle, że ta opinia idealnie określa to miejsce. Ludzie tam pracują ze względu na to jakie relacje stworzyli między sobą, ale za niedługo cała ekipa poucieka i z tacką będzie biegał sam Szef ????

Marrr

Coś o tym miejscu pracy,,,Brak umów z łaską dadzą ci umowę zlecenie a o stałą umowę trzeba się prosić której i tak raczej nie dostaniesz.Kierownictwo to jakaś paranoja,brak słów a w szczególności pani K.M , oraz , A.S. Wynagrodzenia to też stawki szału nie robią.To jest (usunięte przez administratora) ,a nie miejsce pracy tak wam powiem i jak chcecie się tam wybrać to zastanówcie się dobrze.

Niktznany

Sprawdziłem, byłem pare dni. Niestety, już rozumiem negatywne opinie. Jest to przykre. Włascicielowi polecam szukać fachowców a nie pracy na zasadzie rodzina i przyjaciele rodziny :) pozdrawiam cale OFFICE :)

Hanna

@Mysza, wcześniej prosiłam innego użytkownika o wytłumaczenie swojego zdania i teraz odnoszę to również do Ciebie. Każdy ma prawo do wyrażenia zdania na temat Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki ale warto je uzasadnić, tak żeby każdy wyrobił sobie własną opinię.

Mysza

Nie polecam pracy w tym miejscu !!!!!!!

Hanna

@Alex, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?

Alex

Odradzam pracę w tej firmie , wszystko tam jest do d.... w kazdym dziale . Odradzam wszystkim.

abcd

pracował ktoś jako portier?

[email protected]

Szkoda czasu na tą firmę same układy

Odp
@Fajnyc[email protected] 06.12.2016 12:24

Na układy nie ma rady.

Rysiu

Zlecenie albo połówke etatu. Całego etatu nie dadza. I oni sie dziwią że nie ma ludzi do pracy.

krmi

to w takim razie na jaką część etatu moge u nich liczyć

Sus

Nie daja umowy o prace na pełny etat.

haha

a ciekawe kto to:)

Zyczliwy

jest taka jedna osoba fałszywa co kabluje a jak popytamy w miejscach gdzie ta osoba pracowała to tej osoby nie lubieli

Dorota76
@Zyczliwy 02.02.2015 20:51

planuję wysłać cv do Kossaka na utrzymanie trzystości,co radzicie?

oooo

Stanowczo odradzam. Minimalna stawka godzinowa, bardzo negatywna atmosfera (zwłaszcza kobiety). Moje 8 godzin zamieniło się w 11. i tak codziennie. Celowo dokładają pracy, byle byś miał pod górke, bo tak jak oni twierdza "sami mają pełne ręce pracy" chociaż i tak nic nie robią. Kucharze którzy zapieprzają równo dostają max 10 zł za godzine. Kelnerzy dostają kary pieniężne praktycznie za nic. Personel jest obserwowany cały czas, można się poczuć jak w Big-brother.

były pracownik

Jeżeli nie potrzebujesz żadnej umowy, dobrego wynagrodzenia, to trafiłeś idealnie! Wyższe stanowiska mają gdzieś ludzi pod sobą. Nigdzie nie widziałem takiego przemiału ludzi. Przychodzą i odchodzą. Jeżeli się szanujesz, chcesz być traktowany jak pracownik a nie "niewolnik" to szukaj w innym miejscu. A umowami sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y podcierają ;-)

kamery w pokojach?? pamiętaj, że to pokoje dla Gości, a nie dla pracowników, więc nie ma mowy o kamerach...a kto ogląda to ogląda..;)

czy wpływają? wyobraź sobie, że przez 12 h jakiś facet lampi się na Ciebie prawie non stop..czysta przyjemność;p poza tym jeżeli chcesz pracować w jakimkolwiek hotelu, to naucz się, że tam przychodzą Goście, a nie Klienci :)

Jaki socjal:D? tipów Ci nie zabiorą, ale to co się da owszem...:P ruch jest- zarówno w restauracji jak i ten związany z ruchami kamer.. stworzony został big brother w wersji hotelowej- materiał na świetny film :)

echhhh...

Oblężeniem? a nie obłożeniem ?:D za każdym razem jak tu zaglądam, to mam niezły ubaw:D w centrum uwagi w hotelu jest Gość, a nie pracownik :P

echhh

Moe, ocenia się tu pracodawcę człowieku, a nie warunki dla Gości w Hotelu Senacki. Pomylileś fora...

nie polecam tej firmy grono bardzo dobrych ludzi się pozwalniało jak by się sprawie przyjrzeć to non stop potrzebują ludzi do pracy gdyby się dobrze pracowalo to by nie bylo takiej rotacji jak jest,patrzą w kamery wlepiają(usunięte przez administratora)więc to nie jest fer,bardzo duzo wymagają za małe pieniądze a na najwyższym stopniu obok właścicieli osoba zarządzająca nie ma skrupułów wywalania osób (usunięte przez administratora) Jak macie psychikę strasznie mocną i lubicie się katować psychicznie i robić to co nie macie w umowach polecam jak najbardziej (usunięte przez administratora)

winko

na pokojówke cie nie wezma bo pokojowki sa w filmach ;) troszke szacunku dla Pań Pokojowych to one odwalaja 70% roboty, najgorszej roboty...

Bohdan

Lepiej idż do innego hotelu !!!

rada

Załóż własną firme, skoro wiesz jak ją prowadzić i sprawić, żeby pracownicy rzetelnie pracowali i atmosfera była miła. I jeszcze daj wszystkim godnie zarobić, opłać ZUS i inne opłaty.

Zostaw opinię o Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osti hotele + Hotel Kossak, Hotel Senacki